IBD Wickeltechnik GmbH

Böllingshöfen 79, Bad Oeynhausen, D-32549

ISO-TECH Kunststoff GmbH

Rottweg 22, Ahaus, D-48683

SOYER PUH

Partyzantów 21, Myszków, 42-300

MM-TOOLS M.M.U.I. Śpiewak sp.j.

Osikowa 34, Toruń, 87-100

Wilhelm Stolle GmbH

Friesdorfer Strasse 137-139, Bonn, D-53192

Georg Hartenbach Kunststoffdrehteile

Christiansweg 2, Fränkisch-Crumbach, D-64407

PRÄZI-FLACHSTAHL AG

Claasstrasse 1, Everswinkel, D-48351

NTF Korfhage Maschinenbau GmbH

Hilgensele 5, Melle, D-49328

WITTMANN-KOMET Metal Cutting Saws GmbH & Co. KG

Alte Straße 28, Weil am Rhein, D-79576

Franz Binder GmbH + Co elektrische Bauelemente KG

Rötelstrasse 27, Neckarsulm, D-74172

OhmEx Industrielle Elektrowärme GmbH

Industriering 7, Großwallstadt, D-63868

Hornung GmbH

Rathenaustrasse 55, Neu-Isenburg, D-63263

"Joanna" Dziewiarstwo Maszynowe Joanna Sobich

Okopowa 12, Lubartów, 21-100 (lubelskie)

Stasiak K. Stasiak J. Dziewiarstwo Maszynowe

Warszawska 16, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

Dziewiarstwo Maszynowe Paweł Wyrzykowski

Lewartowskiego 5/12, Warszawa, 00-190 (mazowieckie)

Dziewiarstwo Maszynowe Krawiectwo Lekkie i Bieliźniarstwo

Kalwaryjska 6, Kraków, 30-509 (małopolskie)

Dziewiarstwo Maszynowe Krawiectwo Lekkie Bieliźniarstwo Zbigniew

Wilgi 69, Warszawa, 04-820 (mazowieckie)

Gnieciak Zbigniew Dziewiarstwo Maszynowe

Konstantyna 20, Konstantyna, 95-030 (łódzkie)

Dziewiarstwo Maszynowe Cyryl Popławski

ul. Kolumny 413 , Łódź, 93-649 (łódzkie)

Dziewiarstwo Maszynowe Paweł Wyrzykowski

ul. Lewartowskiego 5/12 , Wesoła, 00-190 (mazowieckie)

Dziewiarstwo Maszynowe, Krawiectwo

ul. Wapienicka 20 , Bielsko-Biała, 43-382 (śląskie)

Dziewiarstwo Maszynowe Tadeusz Igel

Piaskowa 8 , Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

Dziewiarstwo Maszynowe Krawiectwo Lekkie Joanna Uran

28 , Bukowina Sycowska Międzybórz, 56-513 (wielkopolskie)

''DZIEWIARSTWO MASZYNOWE - CZECHOWICZ'' S.C

NASIENNA 17, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Dziewiarstwo Maszynowe

Rudna 24, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

DZIEWIARSTWO MASZYNOWE - CZECHOWICZ S.C. Tomasz Czechowicz - wspólnik spółki cywilnej

LEŚNA 10A, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

DZIEWIARSTWO MASZYNOWE IRENA KOŚKA

Kopanka 10, Łódź, 92-701 (łódzkie)

"Dziewiarstwo Maszynowe" Anna Derędowska

Sierakowskiego 21, Łódź, 91-316 (łódzkie)

DZIEWIARSTWO MASZYNOWE-PRODUKCJA I USŁUGI ANDRZEJ AUGUSTYNIAK

REJA 15, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

DZIEWIARSTWO MASZYNOWE SYLWIA SZCZEPAŃSKA

Osada Dolna 1B, Rawa Mazowiecka, 96-200 (łódzkie)

DZIEWIARSTWO MASZYNOWE MAREK BIELECKI

Warszawska 11, Stryków, 95-010 (łódzkie)

Dziewiarstwo Maszynowe - Danuta Łabuda

Staszica 14, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (ŁÓDZKIE)

DZIEWIARSTWO MASZYNOWE "INTEX" JACEK MORSTIN

TRAUGUTTA 23, BIELSKO-BIAŁA, 43-300 (śląskie)

Dziewiarstwo maszynowe "Junior" Rapa Jolanta

Leśna 11, Tereszpol-Zaorenda, 23-407 (lubelskie)

Dziewiarstwo Maszynowe Przybyłek Marcin

Lubochnia-Górki 44, Lubochnia, 97-217 (ŁÓDZKIE)

DZIEWIARSTWO MASZYNOWE MONIKA MAGDALENA SAMULSKA

ZGIERSKA 22, Konstantynów Łódzki, 95-050 (ŁÓDZKIE)

"FILMAX" Dziewiarstwo Maszynowe Jakub Stasiak

Warszawska 16, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

"CZAPAR" Dziewiarstwo Maszynowe

Krzywiec Okołowicza 47, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (ŁÓDZKIE)

Popławski Cyryl Dziewiarstwo Maszynowe

Kolumny 413 , Łódź, 93-649 (łódzkie)

Grzeszkowiak Ewa Dziewiarstwo Maszynowe

28 Grudnia 32 , Stęszew, 62-060 (wielkopolskie)

KAWA MAŁGORZATA, DZIEWIARSTWO MASZYNOWE Małgorzata Kawa

Aleja W. Sikorskiego 9, Rzeszów, 35-304 (podkarpackie)

SKLEP PRZEMYSŁOWY.DZIEWIARSTWO MASZYNOWE I RĘCZNE.KRAWIECTWO LEKKIE.KOMIS "KAROLINA"HANDEL OBWOŹNY GERTRUDA SZULC

KRZYWA 7, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

GRAŻYNA SZELĄG Dziewiarstwo Maszynowe i Krawiectwo Lekkie - Grażyna Szeląg

Bakaliowa 3A, Warszawa, 04-222 (MAZOWIECKIE)

"Anzo" Dziewiarstwo Maszynowe Zofia Ługowska

Jaśkowiaka 11 , Poznań, 61-680 (wielkopolskie)

"Ola" P.H.U. Dziewiarstwo Maszynowe

Krańcowa 11 , Gruszczyn, 62-006 (wielkopolskie)

"Dorota" Dziewiarstwo Maszynowe Robert Pokładecki

Kawiary 27 , Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

"Gramark" Dziewiarstwo Maszynowe Zenona Kwiecień

50a , Ksawerów, 92-701

"Damtex" Dziewiarstwo Maszynowe Aneta Sobczyk

Ułańska 3 , Tomaszów Mazowiecki, 97-200 (łódzkie)

"Anna" Dziewiarstwo Maszynowe Anna i Marek Grabski

Górna 4 , Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

Ciszewscy Anna i Zbigniew Dziewiarstwo Maszynowe

Konrada Wallenroda 37 , Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

"Profax" Dziewiarstwo Maszynowe

Sławskiego 15 , Poznań, 60-682 (wielkopolskie)

ROMAN KACZMAREK "ROMEX" DZIEWIARSTWO MASZYNOWE

WSCHODNIA 7A, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

MAREK MICHAŁEK "DZIEWIARSTWO MASZYNOWE" 91-174 ŁÓDŹ ROMANOWSKA 19

ROMANOWSKA 19, Łódź, 91-174 (ŁÓDZKIE)

Mirosław Tadeusz Bulanda DZIEWIARSTWO MASZYNOWE

Hugona Kołłątaja 6 lok. 7, Kozienice, 26-900 (MAZOWIECKIE)

P.P.H.U."JOANNA" DZIEWIARSTWO MASZYNOWE SOBICH JOANNA

Okopowa 12, Lubartów, 21-100 (LUBELSKIE)

Szukaj Jadwiga Terminal Reklamowy

Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Klepczyński Stanisław Dziewiarstwo

Północna 18, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Firma Posadzki maszynowe

Główna Osiedla , Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

JADWIGA SZUKAJ TERMINAL REKLAMOWY JADWIGA SZUKAJ

11 LISTOPADA 40P lok. 101, Piła, 64-920 (WIELKOPOLSKIE)

"Henwil" Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Dziewiarstwo

Konopnickiej 12A , Kobyłka, 05-230 (opolskie)

Firma Budowlana Posadzki Maszynowe Sielecki Paweł

Twierdziń 6, Mogilno, 88-300 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA DZIEWIARSTWO RĘCZNE ANNA FEHLIG

Boh. Warszawy 10, Szczecinek, 78-400 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

JACEK WIĄZEK FIRMA BUDOWLANA REMIBAU TYNKI MASZYNOWE

Traugutta 28 lok. 2a, Prudnik, 48-200 (opolskie)

Grażyna Borowiec FIRMA PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWA. DZIEWIARSTWO - ŚLUSARSTWO

Kościelna 24, Rzezawa, 32-765 (MAŁOPOLSKIE)

Firma Polotex

Przyjaciół Żołnierza 21, Żagań, 68-100 (lubuskie)

Firma Budowlana M-J

Oleska 121/9, Opole, 46-231 (opolskie)

"OLKAM " S.C. MARCIN SZUKAJ & MARCIN MACIASZEK

GRODZKA 4 lok. 2, Bydgoszcz, 85-109 (kujawsko-pomorskie)

"OLKAM" S.C. MARCIN SZUKAJ & MARCIN MACIASZEK

GRODZKA 4 lok. 2, Bydgoszcz, 85-109 (kujawsko-pomorskie)

Firma Budowlana Tynki Gipsowe Maszynowe A. Getek B. Modzelewski

Truskawkowa 8, Konarzyce, 18-400 (podlaskie)

GÓRSKI WOJCIECH FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA - TYNKI MASZYNOWE "EFEKT" WOJCIECH GÓRSKI

Ignacego Daszyńskiego 25/29, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

Lubomir Żak Firma Remontowo- Budowlana i Posadzki Maszynowe Lubomir Żak

Cienin Zaborny-Parcele 42, Słupca, 62-400 (wielkopolskie)

ARKADIUSZ MUCHA FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA TYNKI MASZYNOWE "ARK-TAD"

DWORCOWA 16A lok. 6, Stargard Szczeciński (ZACHODNIOPOMORSKIE)

Dziewiarstwo "Bogna" Bogusława Kabiesz

Cieńciały 7, Cieszyn, 43-400 (śląskie)

Dziewiarstwo i Krawiectwo IMPORT EXPORT

Niecała 5, Zielonka, 05-220 (mazowieckie)

Importer Japońskich Igieł Maszynowych Firmy Organ IMREX

Płk. Beliny-Prażmowskiego 15/27, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Firma Produkcyjno-Handlowa Klajnowski

Łęczycka 16, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

TOMASZ GRZEŚNIAK FIRMA BUDOWLANA TOM-BUD TYNKI MASZYNOWE I INNE USŁUGI

Kwiatowa 29, Rychtal, 63-630 (wielkopolskie)

Dziewiarstwo-Krawiectwo Usługi-Produkcja-Handel

Krucza 51, Warszawa, 00-022 (mazowieckie)

ANDRZEJ POCIECHA A.P.A.C Rzeczoznawstwo Motoryzacyjne i Maszynowe

Piaskowa 6, Tyniec Mały, 55-040 (dolnośląskie)

Firma Usługowa Igiełka

Marszałkowska 54, Warszawa, 00-676 (mazowieckie)

Wylewki Maszynowe Zbigniew Ziobro

Skawa 121, Skawa, 34-713 (małopolskie)

Tynki Maszynowe Szczytowicz

Mickiewicza 28, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Tynki maszynowe LIZOŃ

Brzyna 1, Jazowsko, 33-389 (małopolskie)

PPHU JETEX S.J.

Hiacyntowa 4, Łódź, 92-705 (łódzkie)

Perfect Firma Budowlano-Remontowo-Handlowa

Kozia Górka 2, Jawiszowice, 32-626 (małopolskie)

Tynki Maszynowe

Aleja Lipowa 12, Wrocław, 55-092 (dolnośląskie)

Tynki Maszynowe

Kaniczki /58, Sadlinki, 82-522 (pomorskie)

Tynki maszynowe Wrocław Art-Tynk & Oscar-Bud

Lipowa 23, Oborniki Śląskie, 55-120 (dolnośląskie)

PPHU KORONA

Piaskowa 24, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

Dawpol S.J.

Marszałka Rydza-Śmigłego 36/38, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

P.W. "PROFAX"

Sławskiego 15, Poznań, 60-682 (wielkopolskie)

PPH Żakard

Lipińska 108, Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

Firma micz-mark

Krawiecka 18, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 (łódzkie)

Kubex - Tynki Maszynowe

Chorzowska 50/50, Katowice, 40-200 (śląskie)

PPHU MIWA

Grunwaldzka 14b, Łódź, 91-335 (łódzkie)

Firma Remontowo-Budowlana

Partyzantów 22a, Lubliniec, 42-700 (śląskie)

BACA- wylewki maszynowe

Radosna 6, Jawiszowice, 32-626 (małopolskie)

Dziewiarstwo BOGNA Bogusława Kabiesz

ul. Cieńciały 7 , Cieszyn, 43-400 (śląskie)

MASZYNOWE TYNKI GIPSOWE Szymon Pietras

Błądzim 12, Lniano, 86-141 (kujawsko-pomorskie)

DZIEWIARSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EWA MARKIEWICZ

NOWY ŚWIAT 12A, Legnica (dolnośląskie)

DZIEWIARSTWO BOŻENA SIENIAWSKA

STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO 11B lok. 11, Koszalin, 75-627 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

" DZIEWIARSTWO - KRAWIECTWO "

TUCHOLSKA 13 lok. 26, Bydgoszcz, 85-165 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Firma remontowo budowlana Minio Adam Swojnóg

Szczepińska 2/7, Wrocław, 53-655 (dolnośląskie)

CAMIZA - Dziewiarstwo Dziecięce

Chemiczna 12 , Sosnowiec, 41-200 (świętokrzyskie)

"Dziewiarstwo" Pilarczyk Piotr

Kalwaryjska 6 , Kraków, 30-509 (małopolskie)

DAVI maszynowe tynki gipsowe

Piątkowa 309, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

KRAWIECTWO-DZIEWIARSTWO REGINA MURACH

Sienkiewicza 30 lok. 5, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

FILCOWANIE I DZIEWIARSTWO RĘCZNE FRANCISZKA FRĄCZEK

CHŁODNA 7B lok. 8, Gdańsk, 80-744 (pomorskie)

SKLEP "DZIEWIARSTWO" MAŁGORZATA MANDECKA-ŁOKIEĆ

ŚLĄSKA 7, Kielce, 25-328 (świętokrzyskie)

"NATI" - DZIEWIARSTWO Arkadiusz Stańczyk

Smugowa 89, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 (ŁÓDZKIE)

HAFCIARSTWO MASZYNOWE Malwina Grabowska-Orzeszyna

Cmentarna 47, Bielsko-Biała, 43-300 (ŚLĄSKIE)

Firma KRAJEWSKI

Nadbzurzańska 19, Łowicz, 99-400 (łódzkie)

Firma Rafkord

Łódzka 126, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Lniany Komus Dziewiarstwo

Bystrzycka 8, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Dłutkiewicz Tomasz Dziewiarstwo S.C.

Morenowa 3, Łódź (łódzkie)

Zakłady Maszynowe HAMECH Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 3 , Hajnówka, 17-200 (podlaskie)

Nawrocka Teresa Dziewiarstwo

Jaśminowa 9 , Szamotuły, 64-500 (wielkopolskie)

Tynki maszynowe PLASTER-BUD

Legnicka , Wrocław, 50-037 (dolnośląskie)

Tynki Maszynowe Tomasz Sajko, Wykańczanie Wnętrz, Elewacje

Zyndrama z Maszkowic 15 , Szczecin, 71-024 (zachodniopomorskie)

Tynki Maszynowe M. Wrzos

Szarych Szeregów 35 , Poznań, 60-462 (wielkopolskie)

Posadzki maszynowe

Małachowo 100 , Dolsk, 63-140 (wielkopolskie)

Posadzki maszynowe i tynki Maszynowe Łódź - MARKO

Aleja Armii Krajowej 17/25 , Piotrków Trybunalski, 97-300 (łódzkie)

TYNKI MASZYNOWE CEMENTOWO-WAPIENNE Art-Tynk

Wrocław, 55-120 (dolnośląskie)

Wylewki maszynowe Tarnów

Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Posadzki Maszynowe

Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

TYNKI MASZYNOWE

Rosanów Smutna 8 , Zgierz, 95-100 (łódzkie)

ARKADIUSZ GĄSIOR SPRZĄTANIE MASZYNOWE "GĄSIOR"

UL. TOROWA 3, Pisarzowice, 55-330 (dolnośląskie)

SKLEP PASMANTERYJNY, DZIEWIARSTWO ELŻBIETA KOŁODZIEJSKA

rynek Rynek 17, Szadek, 98-240 (łódzkie)

TYNKI MASZYNOWE - WOJTASZEK MAREK

Piaski 35, Wijewo, 64-150 (wielkopolskie)

USŁUGI MASZYNOWE SPRZĘTEM ROLNICZYM - JERZY KAŁDONEK

Pluskowęsy 52, Chełmża, 87-140 (kujawsko-pomorskie)

EWA KARASIŃSKA DZIEWIARSTWO - KONFEKCJA "KARASIŃSKI" S.C.

Wola Moszczenicka PIOTRKOWSKA 45, Moszczenica, 97-310 (łódzkie)

,,POSADZKI MASZYNOWE" Michał Robaszkiewicz

Cienin Zaborny-Parcele 22a, Słupca, 62-400 (wielkopolskie)

Tynki Maszynowe Gipsowe-Gastronomia

Retkowo 28, Szubin, 89-200 (kujawsko-pomorskie)

Tynki Maszynowe Łukasz Kraska

Rzeczyca 3A lok. 3, Grębocice, 59-150 (dolnośląskie)

TYNKI MASZYNOWE I ROBOTY WYKOŃCZENIOWE MAREK STASIEWICZ

UL. PLAC WOLNOŚCI 18F/8, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

TYNKI MASZYNOWE PIOTR ANDRUSZEWSKI

Oskara Kolberga 3 lok. 96, Jelenia Góra, 58-506 (dolnośląskie)

Wylewki Maszynowe SŁAWMIX Sławomir Szwej

Tarnawa 135, Sędziszów, 28-340 (świętokrzyskie)

Usługi maszynowe sprzętem rolniczym Gawron Marian

Potok Wielki 30, Potok Wielki, 23-313 (LUBELSKIE)

Handel obwoźny-Dziewiarstwo, Pantoflarstwo.

Miłośników Podhala 9A, Biały Dunajec, 34-425 (MAŁOPOLSKIE)

ALDONA MADZIARSKA Dziewiarstwo Ręczne

Starowiejska 15 lok. 2, Radomsko, 97-500 (ŁÓDZKIE)

WYLEWKI MASZYNOWE RENATA KLIMCZAK-KUŁAS

Jana Pawła II 62, Pewel Mała, 34-331 (ŚLĄSKIE)

G&S Okarmus

Tyniecka 58, Skawina, 32-050 (małopolskie)

PPHU HAL-BO-POL S.C.

Łagiewnicka 129a, Łódź, 91-863 (łódzkie)

P.P.H. SETIN

Kościuszki 35, Józefów, 05-420 (mazowieckie)

"Nikpol" Tynki Maszynowe Andrzej Sołtysik

Ceramiczna 2a , Myszków, 42-300 (śląskie)

Kunicki Piotr Zakład Wytwarzania-Hafciarstwo Maszynowe Rzem

Rubinowa 15 , Wrocław, 52-215 (dolnośląskie)

"Alicja" Dziewiarstwo Alicja Szymańska

Żwanowiecka 111 , Warszawa, 04-843 (mazowieckie)

"Posadzki Betonowe-Maszynowe Chor-Bud" Emil Chorążyczewski

54 , Białołęka, 67-221 (dolnośląskie)

"Tim" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dziewiarstwo Te

Michała Drzymały 10 , Chorzów, 41-500 (śląskie)

"Bogna" Dziewiarstwo Bogusława Kabiesz

Jerzego Cienciały 7 , Cieszyn, 43-400 (śląskie)

Dębicki Paweł Tynki Maszynowe

Grunwaldzka 53 , Września, 62-300 (mazowieckie)

"Tarnowski Tynki Maszynowe" Przemysław Tarnowski

ul. Braci Mieroszewskich 93 , Sosnowiec, 41-200 (świętokrzyskie)

LEN-BUD TYNKI MASZYNOWE

Pęchratka Mała 44 , Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Arkadiusz Dybaś Wylewki Maszynowe

Cieklin 144, Cieklin, 38-222 (podkarpackie)

Krzysztof Skrzypczyk, "TYNKI MASZYNOWE"

ul Mickiewicza 1, Mniszków, 26-341 (łódzkie)

M&M TYNKI MASZYNOWE I OGÓLNOBUDOWLANE MAREK PITUCHA

OS.NIKUTOWO 17 lok. 10, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

PM-BUD Posadzki Maszynowe Marcin Jankowski

Ryszewo 14, Rogowo, 88-420 (kujawsko-pomorskie)

"PUTZEK" TOMASZ WODECKI TYNKI MASZYNOWE

Rybnicka 78, Gorzyce, 44-350 (śląskie)

Rduch Ewelina Wylewki Maszynowe "BEFTON"

Skotnicka 23A, Zebrzydowice, 43-410 (śląskie)

Robert Dokładny Tynki maszynowe

Kruchowo 60 lok. 10, Kruchowo, 62-237 (wielkopolskie)

SMARDZ - BUD POSADZKI MASZYNOWE SMARDZ TOMASZ

Bursztynowa 6 lok. 3, Ruszowice, 67-200 (dolnośląskie)

Usługi Ogólnobudowlane - Tynki Maszynowe - Witold Łachmanowicz

Kulice 38d, Nowogard, 72-200 (zachodniopomorskie)

ANDRZEJ SIEKIERSKI - BAS DZIEWIARSTWO BOŻENA I ANDRZEJ SIEKIERSCY; BAS- SZWALNIA ANDRZEJ SIEKIERSKI

Długa 26, Rzgów, 95-030 (łódzkie)

D.H. "TOMASZ" BARBARA TRZCIŃSKA DZIEWIARSTWO MĘSKIE

UL. ŚW.ANTONIEGO 13 - DH "TOMASZ", Tomaszów Mazowiecki, 97-200 (łódzkie)

DOROTA KUJAWA DOSIAK-DZIEWIARSTWO RĘCZNE WYRÓB SPRZEDAŻ

KOPERNIKA 1, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

KOT ZBIGNIEW - EKSPRESOWE WYLEWKI MASZYNOWE

Żarczyce Małe 77A, Małogoszcz, 28-366 (świętokrzyskie)

GP TYNKI MASZYNOWE PAWEŁ KOZŁOWSKI

GABRIELA NARUTOWICZA 25 lok. 8, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Anna Sieklucka, Hafciarstwo maszynowe - produkcja i sprzedaż

Janka Krasickiego 1b lok. 13, Kuźnia Raciborska, 47-420 (śląskie)

Stasik Anna Handel Obwoźny Dziewiarstwo

Suche 82, Poronin, 34-520 (małopolskie)

ADAM TRACZ SKLEP KONFEKCJA, DZIEWIARSTWO, GALANTERIA "TAK"

Kościuszki 42, Strzelin, 57-100 (dolnośląskie)

Ewa Spławska "Sklep Wielobranżowy. Dziewiarstwo"

Serbinowska 25, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

TYNK-ROM USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TYNKI MASZYNOWE-CEMENTOWO-GIPSOWE ZIOŁA ROMAN

Zalesie Barcińskie 2, Piechcin, 88-192 (kujawsko-pomorskie)

ADAM GAWLIK TYNKI MASZYNOWE

Łubowice Eichendorffa 2, Rudnik, 47-411 (śląskie)

Adam SŁAWEK - TYNKI MASZYNOWE USŁUGI BUDOWLANE

Równe 134, Głubczyce, 48-100 (opolskie)

RAFAŁ PILARSKI TYNKI MASZYNOWE. USŁUGI TRANSPORTOWE DRAGO

Książąt Oleśnickich 31 lok. 8, Głogów, 67-200 (dolnośląskie)

STANISŁAW DŁUGOSZ - TYNKI RĘCZNE I MASZYNOWE

Proszówki 351, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Usługi Budowlane Tynki Maszynowe Marcinkowski Dawid

Jeleniogórska 6, Sosnówka, 58-564 (dolnośląskie)

WIESŁAW SUKACZUK USŁUGI MASZYNOWE

1-GO MAJA 7, Czeremcha, 17-240 (podlaskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TYNKI MASZYNOWE ZBIGNIEW IGNATOWICZ

Tabórz 12, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO - WYKOŃCZENIOWE TYNKI MASZYNOWE WALDEMAR RADKOWSKI

Śląska 65A, Świnoujście, 72-600 (zachodniopomorskie)

"ARTYNK" TYNKI GIPSOWE-MASZYNOWE PRACE OGÓLNOBUDOWLANE WOJTYŚ ARKADIUSZ

STRAŻACKA 124, GORZÓW WIELKOPOLSKI, 66-400 (LUBUSKIE)

"PIOMAR" Zakład Remontowo-Budowlany Tynki Gipsowe-Maszynowe Piotr Perkowski

Modrzyca Konopnickiej 13, Otyń, 67-106 (LUBUSKIE)

HANDEL ARTYKUŁAMI PRZEMYSŁOWYMI . DZIEWIARSTWO

Kantora 49, Czarny Dunajec, 34-470 (MAŁOPOLSKIE)

MONIKA BOGDOŁ SKLEP KONFEKCJ DZIEWIARSTWO

Marka Prawego 24, Strzelce Opolskie, 47-100 (OPOLSKIE)

IRENA SZYMENDERSKA SKLEP PASMANTERIA-GALANTERIA- DZIEWIARSTWO SZYMENDERSKA IRENA TERESA

PLAC KOSYNIERÓW 12 lok. 4, Książ Wielkopolski, 63-130 (WIELKOPOLSKIE)

'DĘBICKI PAWEŁ TYNKI MASZYNOWE '

BOHATERÓW MONTE CASSINO 16, Września (WIELKOPOLSKIE)

JANUSZ SOŁOWIEJ USLUGI LEŚNE I MASZYNOWE

Lipno 19, Świdnica, 66-008 (LUBUSKIE)

ELŻBIETA DROZDOWSKA ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWY "HAFT" HAFCIARSTWO, SZYDEŁKARSTWO, DZIEWIARSTWO, KRAWIECTWO LEKKIE /SKRÓT ZPU "HAFT"/

GEN. IGNACEGO PRĄDZYŃSKIEGO 4 lok. 16, Ostrołęka, 07-410 (MAZOWIECKIE)

ZOFIA PIOTROWSKA "BIELIZNA,DZIEWIARSTWO"

Orzechowa 2A, Wrocław, 50-540 (DOLNOŚLĄSKIE)

TERESA FIERKA Dom Handlowy Art.Przemysłowe- Dziewiarstwo

KARTUSKA 4, Sierakowice (POMORSKIE)

Wacława Kaczorowska DZIEWIARSTWO - KRAWIECTWO - HANDEL

Sadowa 2, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

MARIOLA ZIMOŃ P.P.H.U. "ZIMEX" DZIEWIARSTWO

Bronisin 43, Łódź (ŁÓDZKIE)

Produkcja Handel Konfekcja Dziewiarstwo BAR/TON Maciej Barton

HENRYKÓW 36A, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

MATEUSZ BANAŚ TYNKI MASZYNOWE

Wołowska 84, Rościsławice, 55-120 (DOLNOŚLĄSKIE)

GRZEGORZ JANICKI Usługi Transportowo-Maszynowe i Budowa Dróg

Czachów 8A, OŻARÓW, 27-530 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

RYSZARD KACZMAREK "USŁUGI W ZAKRESIE MASAŻU,DZIEWIARSTWO RYSZARD KACZMAREK"

KROTOSZYŃSKA 7D, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO - PRODUKCYJNY "TARTAK" - USŁUGI TRANSPORTOWO MASZYNOWE RAJMUND WENGEL

Ligota Oleska 1, RADŁÓW, 46-331 (OPOLSKIE)

Firma Ogólnobudowlana "Gołąbek" - Anna Gołąbek

Włókniarzy 6, Mysłakowice, 58-533 (dolnośląskie)

S. Thygesen A/S Centrum Logistyczne

Traktorowa 111, Łódź, 91-204 (łódzkie)

M K M

Hutki 266, Konopiska, 42-274 (śląskie)

Zo-Ja - Producent Swetrów

Wojska Polskiego 57, Poraj, 42-297 (śląskie)

Igel

Piaskowa 8, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

ELISON

Płocka 20, Łódź, 93-134 (łódzkie)

ETOFFE

Czechy 254, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"Baster" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Dz

Kordeckiego 11 , Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

"Baster" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Dz

Augustyna Kordeckiego 11 , Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

POLSKI GRANIT - Firma Kamieniarska

Niepodległości 27, Strzegom, 58-150 (dolnośląskie)

Spółdzielnia Pracy HURTOWNIK

Wojska Polskiego 13, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

ZPUH Mirotex

Mrzygłodzka 4c, Myszków, 42-300 (śląskie)

Clean Core Technologies - Firma sprzatająca, sprzątanie dla domów i firm

Winogrady 145/1, Poznań, 61-626 (wielkopolskie)

GoodPak Damian Tomczyk

Wikliniarska 2, Oleśnica, 56-400 (mazowieckie)

Firma KACPER

Pereca 2, Warszawa, 00-849 (mazowieckie)

Firma Poligraficzno-Introligatorska "UDZIAŁOWIEC" Zakład Produkc

Narcyzowa 2, Olsztyn, 42-256 (warmińsko-mazurskie)

KABO

Lipnowska 31/33, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Firma TECHNIDEA

Prostopadła 13b, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

HaftoStacja

Literacka 18/1, Warszawa, 05-077 (mazowieckie)

OSCAR-BUD

Lipowa 23, Oborniki Śląskie, 55-120 (dolnośląskie)

Biuro Przedstawicielskie Firm Zagranicznych MERCATOR

Wilcza 29A/4, Warszawa, 00-544 (mazowieckie)

ProCleaner

Komandorska 118/120, Wrocław, 53-345 (dolnośląskie)

PAULO-DRUK

Gen. Bora-Komorowskiego 8/2, Warszawa, 03-982 (mazowieckie)

BEMot Biuro Ekspertyz Motoryzacyjnych, Maszynowych i Rekonstrukcji Wypadków Drogowych, mgr inż. Marek Świątkowski

Janowska 42b, Mysłowice, 41-400 (śląskie)

ZESPÓŁ RZECZOZNAWCÓW MOTORYZACYJNYCH I MASZYNOWYCH ORAZ RUCHU DROGOWEGO I TOWAROZNAWSTWA MARIAN DZIECIUCH

Zwycięstwa 3, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Pasmantex

Willowa 44, Józefów, 05-420 (mazowieckie)

REM-BUD

Bierzewice 52, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

PONAR-ŁÓDŹ Sp. z o.o.

Wólczańska 178, Łódź, 90-530 (łódzkie)

Tricotextil

Piotrkowska 270, Łódź, 90-361 (łódzkie)

Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.

Kochanowskiego 30, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Z.K.P. Oddział Ochrony i Transportu

Strycharska 24/46, Łódź, 93-521 (łódzkie)

GREMIX

Władysława Jagiełły 10, Oświęcim, 32-600 (małopolskie)

Metal-Top

Zaszosie 14, Pilawa, 08-440 (mazowieckie)

PPH DARTOM Sp. z o.o.

Marchlewskiego 15, Sejny, 16-500 (podlaskie)

Lotos Parafiny Sp. z o.o. - Zakład Produkcyjny Czechowice

Łukasiewicza 2, Czechowice-Dziedzice, 43-500 (śląskie)

FB ŁUCZNIK Sp. z o.o.

Radom, 26-612 (mazowieckie)

TB Opakowania Sp. z o.o. - Oddział w Łodzi

Morgowa 12, Łódź, 91-231 (łódzkie)

BISON-BIAL

Łąkowa 3, Białystok, 15-017 (podlaskie)

COATEX

Truskawkowa 10, Zielona Góra, 65-129 (lubuskie)

Topwert Świat Dywanów

Janki, Plac Szwedzki 3, Raszyn, 05-090 (mazowieckie)

FRANS-POL Sp. z o.o.

Zakładowa 1, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

Hreśka Sp. z o.o.

Kolejowa 20, Szaflary, 34-424 (małopolskie)

3D

Lubelska 106a, Lubartów, 21-100 (lubelskie)

harpex

Bratków 31, Bytom, 41-909 (śląskie)

Zetkama S.A.

Ścinawka Średnia, 57-410 (dolnośląskie)

Gedore Polska Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 56, Mikołów, 43-190 (śląskie)

Bruk-Pol

Osiedlowa 5/5, Miękinia, 55-330 (dolnośląskie)

Spec Oil S.J.

Kozielska 5, Chorzów, 41-500 (śląskie)

Techmet Opoczno

Piotrkowska 61, Opoczno, 26-300 (łódzkie)

Olkop

Frydrychowo , Kowalewo Pomorskie, 87-410 (kujawsko-pomorskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SIGMA

Kostromska 37A, Piotrków Trybunalski, 97-300 (łódzkie)

Techkoks

ul.Beethovena 14, Wałbrzych, 58-300 (dolnośląskie)

Chabaj Przedsiębiorstwo Usług Drogowych

Szczepańcowa 298, Zręcin, 38-457 (podkarpackie)

Naftokom Polska

Staffa 1/46, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

DAR'C

Mikulczycka 21b, Zabrze, 41-800 (śląskie)

Hippo - Trading & Consulting

Łozy 76, Gdańsk, 80-516 (pomorskie)

Pilana Tools

Hlavní 51 , Zborovice, 768 32

Cent F.H.U. Leszek Wróblewski

Margonin, 64-830 (wielkopolskie)

Kingspan Sp. z o.o. Oddział

Grunwaldzka 19, Trzcianka, 64-980 (wielkopolskie)

Kamar P.P.H.U. Maria Pacholska

Wyrzysk, 89-300 (wielkopolskie)

Kado S.C. F.H.U. Dorota Walerowicz Kazimierz Walerowicz

Dziembowska 17a, Kaczory, 64-810 (wielkopolskie)

Kora S.J. P. Ratajczak F. i R. Kołodziejczyk

Bolesława Chrobrego 1, Lubasz, 64-720 (wielkopolskie)

Alumin Zakład Odlewniczy Produkcyjno-Usługowo-Handlowy

Szosa Dworcowa 4a, Drawski Młyn, 64-731 (wielkopolskie)

GPbruk

Ogrodowa 10, Paczkowo, 62-021 (wielkopolskie)

TechnoMet Sp. z o.o.

Lubliniecka 6a, Zawadzkie, 47-120 (opolskie)

PH Rena S.J.

Rzeczna 5, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Epilog

Leśna 10/8, Libiąż, 32-590 (małopolskie)

Lewandowski Bogdan. Plisowanie

Niciarniana 49, Łódź, 92-320 (łódzkie)

"Jolan" PPHU Jolanta Łyszczarek

Lutomierska 42, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Omega Tools

Ciszyca 28, Konstancin-Jeziorna, 05-520 (mazowieckie)

Bujakowski

Wspólna 13, Kraków, 30-654 (małopolskie)

Humidar

Ślemień 187, Ślemień, 34-323 (śląskie)

Kobra-Bud

Oświatowa 10, Rzeszów, 35-213 (podkarpackie)

Kompleksowe wykończenia wnetrz

Zielona 15, Janów, 42-253 (śląskie)

MAREK TOBIASZ MART-BUD

Lusławice 169, Zakliczyn, 32-840 (małopolskie)

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

1 Brygady 16/66, Nowy, 33-300

CPS Budownictwo Marek Kędzia

Grodzka 2, Głogów, 67-200 (dolnośląskie)

Bowi - Styl

Rembielińskiego 14, Łódź, 93-575 (łódzkie)

PERFEKT-HAFT

Konstantynowska 34, Łódź, 94-303 (łódzkie)

Bowix

Dzielna 6/33, Warszawa, 00-162 (mazowieckie)

AMARYLIS

Przyjaźni 143, Warszawa, 04-544 (mazowieckie)

INTER FOX

Zamiejska 2, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Haft Komputerowy

Zapolskiej 38, Kraków, 30-126 (małopolskie)

IRMAL

Chełmońskiego 2/16, Poznań, 60-753 (wielkopolskie)

PPHU KRIS

Łabędzkiego 9, Łódź, 93-354 (łódzkie)

PPO Sieradz

Kwiatowa 13, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

AFRISO Sp. z o.o.

Kościelna 7, Szałsza / Czekanów, 42-677 (śląskie)

Dywilan

Lodowa 99, Łódź, 93-231 (łódzkie)

KRISTINA TEX

Lazurowa 2, Młochów, 05-831 (mazowieckie)

ARTICO-OIL

Zaszkolna 6, Kraków, 30-243 (małopolskie)

ZPD Jarlan S.A. w upadłości

Jarosław, 37-500 (podkarpackie)

Z.P.U. GALEX

Żywiecka 17, Bydgoszcz, 85-378 (kujawsko-pomorskie)

PW OBCOWSKI S.C.

Żubardzka 7/24, Łódź, 91-022 (łódzkie)

"OLIMPIA" S.A.

Obywatelska 137, Łódź, 94-104 (łódzkie)

ENERGOPORT Sp. z o.o.

Kłokocińska 51, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Statoil Lubricants Technologies Sp. z o.o.

Bociana 6, Kraków, 31-231 (małopolskie)

"NOMA" Sp. z o.o.

Łaziska 27, Wyry, 43-175 (śląskie)

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o.

Wrocławska 33d, Mirków, 55-095 (dolnośląskie)

DRAWSKI S.A.

Szosa Dworcowa 30, Drawski Młyn, 64-731 (wielkopolskie)

"STILON" S.A.

Walczaka 25, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Pracownia Plisowania A1-Plisse

Pojezierska 97, Łódź, 91-342 (łódzkie)

ALICJA

Żwanowiecka 111, Warszawa, 04-843 (mazowieckie)

P.P.H. AMBRA

Skłodowskiej-Curie 13, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

PPH STOPTEX

Wały A , Krzyżanów, 99-314 (łódzkie)

PHU AMICA

Armii Krajowej 71, Katowice, 40-671 (śląskie)

RUBONAFT Sp. z o.o.

Wylotowa 78, Kołobrzeg, 78-100 (zachodniopomorskie)

INFINITY GROUP Sp. z o. o.

Kołłątaja 23, Olsztyn, 10-034 (warmińsko-mazurskie)

Randstad Polska Sp. z o.o. - Dział Kadr

Świętokrzyska 36/6, Warszawa, 00-116 (mazowieckie)

PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Jaworska 7/9, Wrocław, 53-612 (dolnośląskie)

Odlewnia Metali Kolorowych S.J.

Landecka 51, Skoczów, 43-430 (śląskie)

ELMA

Szyce 80, Modlnica, 32-085 (małopolskie)

Horeca Serwis

Wiśniowa 1B, Warszawa-Wesoła, 05-075 (mazowieckie)

Toito

Wybickiego 31, Chorzów, 41-500 (śląskie)

ERO-Führungen GmbH

Weißkreuzstraße 16 , Löffingen, 79843 (Niemcy)

Allbecon

Śniadeckich 10, Warszawa, 00-656 (mazowieckie)

Cariz

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 105, Łódź, 91-222 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Budowlane Dickman Sp. z o.o.

Niepodległości 606, Sopot, 81-879 (pomorskie)

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze Wostal Sp. z o.o.

Wolbrom, 32-340 (małopolskie)

CMKS

Karola Miarki 12, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Interformosa

Meissnera 1/3, Warszawa, 03-982 (mazowieckie)

KAMART

Stara Łomża 43, Łomża, 18-400 (podlaskie)

ANDBUD

Portowa 3, Kraków, 30-709 (małopolskie)

KENA P.P.H.U.

Sulmierzycka 8, Wrocław, 51-127 (dolnośląskie)

Bahco Tools

Marynarska 19A, Warszawa, 02-674 (mazowieckie)

Pilous TMJ sro.

Železná 9 , Brno, 619 00 (Czechy)

Fanar

Płocka 11, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

AWA Sp. z o.o.

Sztygarska 11, Chorzów, 41-500 (śląskie)

PPHiU ANGORA

Wręczycka 114, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Archimode Sp. z o.o.

Targowa 28/30, Łódź, 90-043 (łódzkie)

PPH EKOREWERS

Kardynała Wyszyńskiego 24, Ozorków, 95-035 (łódzkie)

PPH LENA

Wojska Polskiego 1, Opole, 45-862 (opolskie)

LORETTA

Armii Krajowej 40/2, Opole, 45-071 (opolskie)

MERKURIUSZ

Kujawska 8, Bydgoszcz, 85-031 (kujawsko-pomorskie)

ZPHU Vimi

Zwycięstwa 20, Pawłowice, 43-250 (śląskie)

MerA S.C.

Zamojska 9, Łódź, 93-486 (łódzkie)

LIBRA

Orla 8/29, Ząbki, 05-091 (mazowieckie)

FUCHS OIL Corporation Sp. z o.o.

Kujawska 102, Gliwice, 44-100 (śląskie)

BLUMAR-F S.C.

Romana Maya 1, Luboń, 62-030 (wielkopolskie)

ELMATEX Sp. z o.o.

Piotrkowska 204/210, Łódź, 90-369 (łódzkie)

TAJS

Podrzeczna 9/22, Łódź, 91-437 (łódzkie)

ACHTI

Kazimierza Wielkiego 195A, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

PPH LEO

Złotnicza 26, Karczew, 05-480 (mazowieckie)

LAKI

Sasankowa 29A, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Elmir Przedsiębiorstwo Budowlane Przemysław Niewiadomski

Strażacka 3/1, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Zakład Dziewiarsko-Pończoszniczy

Rzeczna 29, Płock, 09-400 (mazowieckie)

ANIREX - Producent Swetrów

Podbagienko 21, Dąbrowa Górnicza, 42-520 (śląskie)

PH TOKAR S.C.

Okopowa 29a, Warszawa, 01-059 (mazowieckie)

Activas

Siemieńskiego 4b/4, Wrocław, 50-228 (dolnośląskie)

MASTAL

Syreny 12, Warszawa, 01-132 (mazowieckie)

Sklep "Alicja"

Cieszkowskiego 1/3, Warszawa, 01-636 (mazowieckie)

PH Emilka S.C.

Jesiotrowa 6, Józefów, 05-420 (mazowieckie)

DAGDOM

Rzeszów, 35-620 (podkarpackie)

POLSTEIN Sp. z o.o.

Melcera 5b, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)

WIDEXIM BIS Ewa Kośka

Ordynacka 11, Warszawa, 00-364 (mazowieckie)

Bud-Gips Bogdan Korycki

Bolesława Pobożnego 56, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

meblostrefa.pl

Kardynała Kominka 9, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

Mastersystem - technologie maszynowych tynków gipsowych

Władysława Łokietka 334/2, Kraków, 31-334 (małopolskie)

Multibau Radosław Owczarek

Miłoradzice 47, Miłoradzice, 59-323 (dolnośląskie)

PUH Instalx

Sienkiewicza 5, Strzebiń, 42-288 (śląskie)

Admiral Club

Szpitalna 36, Kraków, 31-024 (małopolskie)

P.P.H Nadrex

Wróblewskiego 6, Malbork, 82-200 (pomorskie)

JACKBUD

Choceńska 12, Choceń, 87-850 (kujawsko-pomorskie)

P.H.U.P. PIM

Kilińskiego 58, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Unimot Express Sp. z o.o.

Torowa 3, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Zakład Grawerski. Jerzy Jędrychowski

Prusa 65, Wrocław, 50-316 (dolnośląskie)

ZALEX

Mochnackiego 23, Karczew, 05-480 (mazowieckie)

Projektowanie i Kompletacja Urządzeń Technicznych Chromik Stefan

Szeroka 6/13, Ustroń, 43-450 (śląskie)

Beomet Sp. z o.o.

Grażyńskiego 64, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Camiza

Chemiczna 12, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

P.P.U.H. Maria Iwona

Wrocławska 7a, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Karo Anita Zawadzka

Krótka 26, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

"Anna" Hurtownia Odzieży

Radosna 9, Wrocław, 52-200 (dolnośląskie)

Henwil. Produkcja swetrów

Konopnickiej 12a, Kobyłka, 05-230 (mazowieckie)

"Kama" Kamila Klich

Plebiscytowa 11, Katowice, 40-035 (śląskie)

Mach-Tex Z.P.H.U. Roman Gajowiec

Różana 6, Kampinos A, 05-085 (mazowieckie)

Marko Textil Marek Tomaszewski

Graniczna 62, Łódź, 93-428 (łódzkie)

Minotex P.P.H.U. Zakład dziewiarski

Reymonta 14/16, Łódź, 93-491 (łódzkie)

Ragno

Gen. Prądzyńskiego 99a, Łódź, 93-466 (łódzkie)

Rudis Małgorzata Borghetti

Dziekanowice 49, Dziekanowice, 62-261 (wielkopolskie)

Moszkowski Jarosław Pracownia Grawerska

Hoża 41/12, Warszawa, 00-681 (mazowieckie)

"Capri ASG"

Młynarska 23/60, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

Bertex Skład Maszyn Szwalniczych

Leśna 1, Zielonka, 05-220 (mazowieckie)

Guz-Patejuk Sylwia Zakład Dziewiarski

Patryki 46, Purda, 11-030 (warmińsko-mazurskie)

Anilux S.A. Jeleniogórska Przędzalnia Czesankowa

Jana III Sobieskiego 47, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

EKOD Gdynia

Hutnicza 36, Gdynia, 81-061 (pomorskie)

Hemix Przedsiębiorstwo Handlowe Henryk Miśkiewicz

Wierzbińska 41, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

Agat Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Floriańska 32, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

PETRONAK S.J

Półwiejska 2, Nakło nad Notecią, 89-100 (kujawsko-pomorskie)

Artmot dr Rajmund Świtajski

Sławińska 30, Poznań, 60-183 (wielkopolskie)

Urszula PPUH Urszula Rojda

Piastowskie 31, Poznań, 61-149 (wielkopolskie)

P.H.U. MEK-TYNK Krzysztof Kuriata

Słowackiego 1, Przytyk, 26-650 (mazowieckie)

J&K

Rycerska 12, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 (łódzkie)

MTS Tomasz Dobrowolski

Piłsudskiego 141, Łódź, 92-318 (łódzkie)

Primus Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej Korporacja Wytwórczo-H

Byczyńska 27, Kluczbork, 46-203 (opolskie)

Firma MADAM

Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

EUROBUD

Mjr. Sucharskiego 38, Lisia, 33-140 (małopolskie)

INTERIS

Letnia 1, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Darbud

Łódzka 35, Piotrków Trybunalski, 97-300 (łódzkie)

Bud-Bouw

Rysia 13, Szczecin, 70-791 (zachodniopomorskie)

TCHL

Skarbki 4, Turek, 62-710 (wielkopolskie)

Parkiet

Kobyłczyce 26, Częstochowa, 42-244 (śląskie)

Carlos-Bud

Chorwacka 14/32, Bydgoszcz, 85-162 (kujawsko-pomorskie)

Future

Kopernika 9, Grodzisk Mazowiecki, 05-825 (mazowieckie)

Impreg-bud

Głębocka 88, Warszawa, 03-289 (mazowieckie)

Jowo Folie

Żernicka 296, Wrocław, 54-510 (dolnośląskie)

Woldar

Krasickiego 1, Myszków, 42-300 (śląskie)

Perfekt

Republikańska 6, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

Martbud

B.Chrobrego 13a, Przybiernów, 72-110 (zachodniopomorskie)

Dro- Mix

Słona 65, Zakliczyn, 32-840 (małopolskie)

Palmotex

I Brygady 6, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Posadzki - Rufio

Głogów , Głogów, 67-200 (dolnośląskie)

Altora

Goszczyna 8, Domaniów, 55-216 (dolnośląskie)

Kris-Bud

Winiary 40, Pałecznica, 32-109 (małopolskie)

Tynki Agregatem

Wieprz 501, Wieprz, 34-122 (małopolskie)

jenibud

Kościelna 6/1, Zarzecze, 34-325 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Gumbińska 15, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Zele

Wrocławska 7A, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Remont-Bau

Bukowina Osiedle 3a, Raba Wyżna, 34-721 (małopolskie)

KAMART USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Stara Łomża n/rz 43, Łomża, 18-400 (podlaskie)

STYL-TYNK

Tomawa 51, Łęki Szlacheckie, 97-352 (łódzkie)

PUH Milewski

Pogodna 12/1, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

CECE-Polska

Komornicka 56, Poznań, 60-101 (wielkopolskie)

Alpaco

Żołnierska 82, Dąbrowa Górnicza, 42-525 (śląskie)

ELEKTRO-Net

Baczyńskiego 1, Rzeszów, 35-210 (podkarpackie)

SOLID-STYL

Żeromskiego 28, Szczekociny, 42-445 (śląskie)

Foster

Bacha 20, Gdańsk, 80-171 (pomorskie)

Transannaberg

Zakładowa 5, Strzelce Opolskie, 47-100 (opolskie)

HAMECH

Armii Krajowej 3, Hajnówka, 17-200 (podlaskie)

ANWIS

Smocza 16/18, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

P.W. AKROPOLISES

Jesionowa 22, Ligota, 43-518 (śląskie)

VIKTORIA

Obywatelska 128, Łódź, 94-104 (łódzkie)

PW WALKOWIAK

Poznańska 66, Pniewy, 64-045 (wielkopolskie)

PPH JAPOŁ

Długa 74, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

H.K. Produkcyjny Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.

Suwałki, 16-400 (podlaskie)

ANIMA

Strażacka 9, Rzeszów, 35-312 (podkarpackie)

BISON-BIAL S.A. - Oddział w Bielsku Podlaskim

Żwirki i Wigury 75, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

PPHU "Bellgrado" Haft Komputerowy S.C. P. Wawrzyniak

Piłsudskiego 135, Łódź, 92-230 (łódzkie)

PLAZMET S.J.

Styczyńskiego 57, Chorzów, 41-500 (śląskie)

Impresja

Rąpin 61, Drezdenko, 66-530 (lubuskie)

TOP-SERVIS

Chorzelów 196, Chorzelów, 39-331 (podkarpackie)

PROFESJO

Rodakowskiego 1/paw.506, Łódź, 93-277 (łódzkie)

Euro Glance

Pilotów 16c/27, Gdańsk, 80-460 (pomorskie)

HK Produkcyjny Ośrodek Maszynowy

ul. 23 Października 31 , Suwałki, 16-400 (podlaskie)

KAZET Sp z o.o.

Armii Krajowej 7, Tomaszów Lubelski, 22-600 (lubelskie)

Pińczowski Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.

ul. 3 Maja 40 , Pińczów, 28-400 (świętokrzyskie)

"Huta Katowice" Sp. z o.o. Produkcyjny Ośrodek Maszynowy

23 Października 31 , Suwałki, 16-400 (podlaskie)

Tynk - Maszynowy, gipsowy, mineralny, tradycyjny.

Malinowa , Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

EMKA SERWIS

Gdyńska 15, Szczecin, 71-534 (zachodniopomorskie)

F.H.U ELEKTRO-N WYPOŻYCZALNIA ELEKTRONARZĘDZI

Hoppego 4, Katowice, 40-175 (śląskie)

Oscar sp z o.o.

Krawiecka 3/8, Wrocław, 50-148 (dolnośląskie)

GMINNY OŚRODEK MASZYNOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI

ŚREDZKA 10, Kostomłoty, 55-311 (dolnośląskie)

OŚRODEK MASZYNOWY W STRZYŻOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MODRZEWIOWA 1, Strzyżów, 38-100 (podkarpackie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY

MICKIEWICZA 36, Jawiszowice, 32-626 (małopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY

RAPACKIEGO 9, Jawor, 59-400 (dolnośląskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY

Olszanica, 38-722 (podkarpackie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W BEŁŻYCACH W UPADŁOŚCI

PRZEMYSŁOWA 44, Bełżyce, 24-200 (lubelskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W BIAŁOSTOCZKU W LIKWIDACJI

BIAŁOSTOCZEK K / KURIAN, 15-592 (dolnośląskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W CHODOWIE

KOLEJOWA 20, Charsznica, 32-25 (małopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W CIECHANKACH

Ciechanki, 21-013 (lubelskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W DOBRZANACH

GEN. ŚWIERCZEWSKIEGO 34, Dobrzany, 73-130 (zachodniopomorskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W GÓRZE W LIKWIDACJI

POZNAŃSKA 17, Góra, 56-200 (dolnośląskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W KONINIE

NADBRZEŻNA 1, Konin, 62-500 (wielkopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W KOŚCIANIE

MŁYŃSKA 4, Kościan, 64-000 (wielkopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W KRZYWONOSI W PRYWATYZACJI

Krzywonoś, 06-516 (mazowieckie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W LIKWIDACJI

ŁUKASIEWICZA 1, Chodzież, 64-820 (wielkopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W LIKWIDACJI W GORLICACH

DUKIELSKA 83, Gorlice, 38-300 (małopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W LIKWIDACJI

JANOWIECKA 94, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W ŁOCHOCINIE

Łochocin, 87-615 (kujawsko-pomorskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W LUBSKU W LIKWIDACJI

PRZEMYSŁOWA 74, Lubsko, 68-300 (lubuskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

AL. POWSTAŃCÓW WLKP. 18, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W SIERPCU W UPADŁOŚCI

WRÓBLEWSKIEGO 2, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W SZAMOTUŁACH

CHROBREGO 52, Szamotuły, 64-500 (wielkopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W SZUBINIE W LIKWIDACJI

LUDOWEGO WOJSKA POLSKIEGO 32, Szubin, 89-200 (kujawsko-pomorskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W TARNOWIE PODGÓRNYM W LIKWIDACJI

POZNAŃSKA 115, Tarnowo Podgórne, 62-080 (wielkopolskie)

PAŃSTWOWY OSRODEK MASZYNOWY W TRZYCIĄŻU

Trzyciąż, 32-078 (małopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W UPADŁOŚCI

JAGIEŁŁY 28, Choszczno, 73-200 (zachodniopomorskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W UPADŁOŚCI

LOTNICZA 6, Łęczyca, 99-100 (łódzkie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W UPADŁOŚCI

27 STYCZNIA 42/43, Trzcianka, 64-980 (wielkopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W UPADŁOŚCI W LIPIANACH

MYŚLIBORSKA 8, Lipiany, 74-240 (zachodniopomorskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W UPADŁOŚCI W TYCHOWIE

BIAŁOGARDZKA 1, Tychowo, 78-220 (zachodniopomorskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W UŚCIU GORLICKIM

Uście Gorlickie, 38-315 (małopolskie)

PAŃSTWOWY OŚRODEK MASZYNOWY W ZARZECZU W UPADŁOŚCI

Zarzecze, 37-400 (podkarpackie)

PRYWATNY OŚRODEK MASZYNOWY "TŁUSZCZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI

PRZEMYSŁOWA 23, Tłuszcz, 05-240 (mazowieckie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "OŚRODEK MASZYNOWY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI

KUNAWINA 66, Dąbrowa Białostocka, 16-200 (podlaskie)

PRZESDIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWE "OŚRODEK MASZYNOWY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bezwola, 21-310 (lubelskie)

PRYWATNY OŚRODEK MASZYNOWY "GUZMET" S.C. MAGDALENA GUZOWSKA

Mirosławiecka 38, Złocieniec, 78-520 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

Wojciech Łuniewski "Rolniczy Ośrodek Maszynowy"

Wojska Polskiego 21, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

AUTO-KOMIS SAMOCHODOWO-MASZYNOWY "BOST". KUCZYŃSKI BOGUSŁAW

UL.KONOPNICKIEJ 5, Chojnów, 59-225 (DOLNOŚLĄSKIE)

JADWIGA HIŻYCKA HAFT MASZYNOWY

KLONOWA 11, Dzierżoniów, 58-200 (DOLNOŚLĄSKIE)

KOTUŁA KRZYSZTOF KOTUŁA KRZYSZTOF - PRYWATNY OŚRODEK MASZYNOWY "EXPOM"

Kasztanowa 21B, Miedary, 42-676 (ŚLĄSKIE)

TES

Grunwaldzka 11a, Dębno, 74-400 (zachodniopomorskie)

VEGA

Gersona 62, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Logo Styl

Władysława Jagiełły 23/40, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

Budros

Morelowa 7, Turek, 62-700 (wielkopolskie)

ELEKTRO-NET

Baczyńskiego 1, Rzeszów, 35-210 (podkarpackie)

PIFO EKO-STREFA

Bp. Tymienieckiego 22/24, Łódź, 90-349 (łódzkie)

OSK KRZYSZTOF

Michałkowicka 28, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

Net Bit

Lubinicko 46, Świebodzin, 66-200 (lubuskie)

KAHA

Tyniecka 106, Kraków, 30-376 (małopolskie)

Haft krzyżykowy

Czarnkowska 123, Oborniki, 64-600 (wielkopolskie)

MULLER

Mickiewicza 33, Tuszyn, 95-080 (łódzkie)

WIERZBA

Dworcowa 14, Płock, 09-400 (mazowieckie)

PionaHAFT

Zawilcowa 43, Suchy Las, 62-002 (wielkopolskie)

"Wamar" Marian Krasiński

Jaracza 106, Łódź, 90-244 (łódzkie)

TOTAL-PACKING Sp. z o.o.

Zwrotna 12, Bielsko-Biała, 43-382 (śląskie)

ZPU "GALEX"

Pelikanowa 15, Bydgoszcz, 85-449 (kujawsko-pomorskie)

B&W HAFTEX

Witebska 4, Warszawa, 03-507 (mazowieckie)

KOCHHAFT

Piłsudskiego 226, Ruda Śląska, 41-710 (śląskie)

Haft-Bzdura

Leśna 12, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

Tkacz

Gliniana 63a, Łódź, 91-336 (łódzkie)

GCE Sp. z o.o.

Gen. Grota-Roweckiego 130, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

M. M. plus M.

Filtrowa 83/49, Warszawa, 02-032 (mazowieckie)

LEOPARD S.C.

Bekasów 8, Warszawa, 02-803 (mazowieckie)

ORLEN OIL Sp. z o.o.

Armii Krajowej 19, Kraków, 30-150 (małopolskie)

"CHEMEX" Sp. z o.o.

Roździeńskiego 190B, Katowice, 40-203 (śląskie)

EKOMAX Sp. z o.o.

Pszczyńska 206, Gliwice, 44-100 (śląskie)

POM Sp. z o.o.

Graniczna 1, Brodnica, 87-300 (kujawsko-pomorskie)

BORGA HALE Sp. z o.o.

Rdestowa 41, Gdynia, 81-577 (pomorskie)

WOLF System Sp. z o.o.

Budowlana 17, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

TOTAL-PACK Sp. z o.o. - Oddział Regionalny

Gen. Maczka 6, Rzeszów, 35-105 (podkarpackie)

BISON-BIAL S.C.

Wojska Polskiego 56, Kolno, 18-500 (podlaskie)

ALBA

Kułakowskiego 8/4, Kraków, 30-427 (małopolskie)

Studio Mody MARIE

Turystyczna 89, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Sklep Świat Babci Ewy

Najświętszej Marii Panny 2, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa Sadowska

Kosynierów 47a, Koszalin, 75-232 (zachodniopomorskie)

Zakład Grawerski GRAWER

Ozimska 14-16/205, Opole, 45-057 (opolskie)

U ANNY

Korfantego 36, Katowice, 40-161 (śląskie)

ELABI

Zakopiańska 73, Kraków, 30-418 (małopolskie)

PPHU JASF Eksport-Import

Zglenickiego 42, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Narzędziownia MASTERFORM

Mikulicza 6a, Świebodzice, 58-160 (dolnośląskie)

PAARtner HAFT

Chyliczkowska 24, Konstancin-Jeziorna, 05-500 (mazowieckie)

ROSA

Kilińskiego 119, Łódź, 90-049 (łódzkie)

P.W. TOMOS

Zjednoczenia 118, Zielona Góra, 65-120 (lubuskie)

KiM

Suska 6, Żywiec, 34-300 (śląskie)

PIK

Proletariacka 32, Łódź, 93-569 (łódzkie)

SOLBI S.C.

Wapiennicka 28, Bielsko-Biała, 43-382 (śląskie)

Haft Komputerowy

Cmentarna 47, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

MM-Tools M.M.U.I. S.J.

Podgórna 13c/6, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

GCE Sp. z o.o.

Jagiellońska 74, Warszawa, 03-301 (mazowieckie)

POM-EKO Sp. z o.o.

Pilska 4/6, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

TALENTEX

Opolska 31C, Żyrardów, 96-300 (mazowieckie)

Rosa

Dworcowa 1, Łambinowice, 48-316 (opolskie)

LECHANA

Lelowska 34, Szczekociny, 42-445 (śląskie)

KOMERC Sp. z o.o.

Gen. Dąbrowskiego 20, Chojnów, 59-225 (dolnośląskie)

Fuchs Oil Corporation

Wólczyńska 133, Warszawa, 01-919 (mazowieckie)

Colores

Powstańców Listopadowych 13, Rzeszów, 35-606 (podkarpackie)

BH Lager

Wyzwolenia 2, Siemianowice Śląskie, 41-103 (śląskie)

Agmako

Włościańska 12, Warszawa, 01-710 (mazowieckie)

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Krakowska 10, Wola Mrokowska, 05-552 (mazowieckie)

PPHU Marian Łoś AMŁ Dzianiny S.J. - Oddział Produkcyjny i Sprzed

Piłsudskiego 143, Łódź, 92-301 (łódzkie)

Emblemat - Hafciarstwo Komputerowe

Dickensa 3, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

LUNA POLSKA Sp. z o.o.

Srokowiecka 18, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

Spart

Wyczółkowskiego 57, Zielona Góra, 65-695 (lubuskie)

P.P.H.U. "AGAJTEX"

Ostroszowicka 1, Bielawa, 58-260 (dolnośląskie)

Rawo

Noconiów 9a, Zabrze, 41-810 (śląskie)

F.H.U. ART-TOOL S.C.

Aleja Pokoju 64, Kraków, 31-564 (małopolskie)

Motomix

Kluczborska 30, Olesno, 46-300 (opolskie)

EMB Systems

Szczotkarska 50, Warszawa, 01-382 (mazowieckie)

Wmps S.C.

Topolowa 1, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Eka

Kazimierza Michalczyka 17, Wrocław, 53-633 (dolnośląskie)

Kadimot Przedsiębiorstwo Przemysłu Maszynowego Zakład Remontowy

Kątowa 10, Zabierzów, 32-080 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Atma Marzena Kacz

Żeromskiego 72, Łask, 98-100 (łódzkie)

GARTE

Zamkowa 30, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

Baca

Radosna 6, Brzeszcze, 32-626 (małopolskie)

MARPOL

Studniska Dolne 141, Sulików, 95-975 (dolnośląskie)

Polex

Wrocławska 47, Miękinia, 55-330 (dolnośląskie)

TAMBOR S.C

Słoneczna Dolina 6, Straszyn, 83-010 (pomorskie)

FRU Ciesielka Roman

Grunwaldzka 98/4, Prudnik, 48-200 (opolskie)

Master Haft

Kościerska 1, Gdańsk, 80-328 (pomorskie)

Green Pipe

Milczyńskiego 1, Opalenica, 64-330 (wielkopolskie)

FH Michał Bieniasz

Traugutta 100/1, Ruda Śląska, 41-706 (śląskie)

ARS-HAFT

Łączańska 11/29, Namysłów, 46-100 (opolskie)

P.P.H. Pogue-Mahone

Mrzygłodzka 50, Zawiercie, 42-400 (śląskie)

Hafciarnia Kalita

Betleja 9 a, Rzeszów, 35-303 (podkarpackie)

Haftex

Kilińskiego 51, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

NTB

Cytrusowa 6, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

Haft-ka

Wólczańska 19, Łódź, 90-731 (łódzkie)

Zakład REM- BUD

Jamielnik 191, Jamielnik, 13-332 (warmińsko-mazurskie)

Haft Komputerowy Adam Tymczuk

Wałowa 2, Wodzisław Śląski, 44-300 (śląskie)

Set Bowl Nahajowski S.j.

ul. M.Skłodowskiej-Curie 73, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Remontowy Urządzeń Maszynowych i

ul. Węglowa 11 , Żory, 44-240 (śląskie)

Usługi Remontowo Budowlane Cezary Jeziorski

Serocka 48, Pomiechówek, 05-180 (mazowieckie)

Haftdeko - Haft Komputerowy

Aleja II 5, Goczałkowice Zdrój, 43-230 (podlaskie)

Eko-Tynk

Łapiguz 66, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Malborskie Zakłady Przemysłu Maszynowego Ośrodek Wczasowy

Rybacka 43a , Jantar, 82-103 (pomorskie)

"Migrex" Zakład Dziewiarstwa Maszynowego Józef Sobótka

Zachodnia 4 , Poraj, 42-360 (śląskie)

TYNK

Nowa Wieś Kraśnicka 63, Bolesławice, 59-700 (dolnośląskie)

Usługi Ogólnobudowlane LESZEK TUCHOLSKI

Skajboty 55, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

MikoMag

Topolowa 9, Buk, 64-320 (wielkopolskie)

Trad-tynk

Świerkowa 3, Konopiska, 42-274 (śląskie)

Octopus

Samsonowicza 23c, Katowice, 40-749 (śląskie)

Sław-bud

Posadzki 1, Zakliczyn, 32-840 (małopolskie)

Claudia - Zakład Produkcji Obuwia

Klonowa 7, Łaskarzew, 08-450 (mazowieckie)

Fashion Style Goya

Wolności 25, Ownice, 66-436 (lubuskie)

Active Team Building

Kondratowicza 50, Warszawa, 03-642 (mazowieckie)

Nobile

Lotnicza 63/63, Szymanów, 51-180 (dolnośląskie)

Moto-Metal

Wiosenna 30b, Starachowice, 27-200 (świętokrzyskie)

Royal Trend-Haft Komputerowy

Katowicka 8, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

skibud

Długołęka 103, Podegrodzie, 33-386 (małopolskie)

Haft komputerowy Gdańsk

Kościuszki 116, Gdańsk, 80-427 (pomorskie)

BIURO RZECZOZNAWSTWA MOTORYZACYJNEGO I MASZYNOWEGO INŻ. MIC

gen. Józefa Dwernickiego 17 lok. 2 , Opole, 45-049 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe EWART

Jaworowa 6, Wieniec, 87-880 (kujawsko-pomorskie)

Haft Komputerowy EWART

Jaworowa 6, Wieniec, 87-880 (kujawsko-pomorskie)

PHU Majex

Kościuszki 234 234 a, Szydłowiec, 26-500 (podkarpackie)

PIOTR LINKA FABRYKA KODU MASZYNOWEGO "PROJECT 2501" NAZWA SKRÓCONA : "PROJECT 2501"

WILCZAK 18K lok. 14, Poznań, 61-623 (wielkopolskie)

"FABRYKA URZĄDZEŃ MASZYNOWYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PARTYZANCKA 80/92, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO MODERNIZACJI PRZEMYSŁU MASZYNOWEGO "TECHMA-WIELUŃ" W LIKWIDACJI

FABRYCZNA 10, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

"Milka" Kamila Musiał

Kisielewskiego 62, Częstochowa, 42-215 (śląskie)

WŁADYSŁAW BODNIEWICZ ZAKŁAD USŁUG MASZYNOWYCH

Stanowice OLSZAŃSKA 13, STRZEGOM, 58-150 (DOLNOŚLĄSKIE)

"DUDGRA" REMONTY DRÓG Grażyna Majewska

Kuźnicza 48/13, Wrocław, 50-138

China L-CH trading Co Ltd

no.240 Bei Ma Road Shandong China , Yantai, 264000 (Chiny)

Wokar

Kolejowa 8, Kargowa, 66-120 (lubuskie)

WOZMET- Ślusarstwo Produkcyjne - Zdzisław Woźniak

Wojnowo 14, Kargowa, 66-120 (lubuskie)

ABE Producent Odzieży

Senatorska 37, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

Konrad

Powstańców 73a, Błonie, 05-870 (mazowieckie)

PPH FOLLAK - Oddział Bydgoszcz

Wojska Polskiego 1, Bydgoszcz, 85-171 (kujawsko-pomorskie)

PPHU T & B

Pleszewska 47, Chocz, 63-313 (wielkopolskie)

SWJ SYSTEM

Młynarska 17/18, Konstancin-Jeziorna, 05-500 (mazowieckie)

"GRAF" Sp. z o.o.

Postępu 3/5, Warszawa, 02-676 (mazowieckie)

"Nicol"

Kościuszki, OSiR , Nowa Dęba, 39-460 (podkarpackie)

LEGRA Sp. z o.o.

Rybitwy 15, Kraków, 30-716 (małopolskie)

METALPOL WĘGIERSKA GÓRKA Sp. z o.o.

Kolejowa 6, Węgierska Górka, 34-350 (śląskie)

POLREMACO Sp. z o.o.

Stoczniowców 3, Kraków, 30-709 (małopolskie)

ROVEMA Sp. z o.o.

Odyńca 51, Warszawa, 02-606 (mazowieckie)

BOSCH REXROTH

Krucza 6, Tarnowo Podgórne, 62-080 (wielkopolskie)

Mirbud-Plus Sp. z o.o.

Skłodowskiej-Curie 159, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

WIFAMA-PREXER

Niciarniana 45, Łódź, 92-320 (łódzkie)

ELGO-ELECTRIC Sp.z o.o.

Grunwaldzka 229, Bydgoszcz, 85-438 (kujawsko-pomorskie)

TERMEX Sp. z o.o.

Lniana 9, Koszalin, 75-213 (zachodniopomorskie)

Roma Sp. z o.o.

Grabowiec , Złotoria, 87-124 (kujawsko-pomorskie)

BIONAFT

Legnicka 1, Kielce, 25-328 (świętokrzyskie)

Majster-Ikko

Cementowa 10, Wrocław, 51503 (dolnośląskie)

GreNobbel

Lipowa 17A, Środa Śląska, 55-300 (dolnośląskie)

comPLex

Jabłoniowa 42, Katowice, 40-111 (śląskie)

Cargo System

Wydawnicza 1/3, Łódź, 92-333 (łódzkie)

Promus

Sprzymierzonych 16, Pasłęk, 14-400 (warmińsko-mazurskie)

Novexim Sp. z o.o.

Pietrusińskiego 34, Poznań, 61-418 (wielkopolskie)

Hamer

Długa 11/13, Wrocław, 53-657 (dolnośląskie)

Kuźnia Polska Sp. z o.o.

Górecka 32, Skoczów, 43-430 (śląskie)

LTV Sp. z o.o.

Pilska 5, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Lohmann

Budowlanych 64, Gdańsk, 80-298 (pomorskie)

Zakład Budowy i Dekoracji

Wystawowa 1, Wrocław, 53-149 (dolnośląskie)

PRO-EKO

Strefowa 4, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Machinegun.pl

Poznańska 21/11, Warszawa, 00-685 (mazowieckie)

F.P.H. KREACJA

Krasickiego 2, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

Waldex International

Spółdzielcza 2, Żagań, 68-100 (lubuskie)

MTM - Serwis

Hetmańska 23, Warszawa, 04-305 (mazowieckie)

Madeb Guss

Nowomiejska 74, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Danatrans

Luborzyca 12, Kocmyrzów, 32-010 (małopolskie)

Kosbud

Mjr. Sucharskiego 19, Bestwina, 43-512 (śląskie)

PH Roman Wdowiak

Warszawska 9, Czerwińsk, 09-150 (pomorskie)

Teb-Rol

Sokołowo Budzyńskie 46, Budzyń, 64-840 (wielkopolskie)

ACORD

Pilczyn Stary 31, Łaskarzew, 08-450 (mazowieckie)

EKO EUROC Sp. z o.o.

Jerozolimskie 117, Warszawa, 02-017 (mazowieckie)

KONS-SPAW S.J.

Postępu 5, Warszawa, 02-676 (mazowieckie)

ERA-BOX Sp. z o.o.

Błońska 12, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

P.P.U.H. GEOTEST

Prosta 12, Tychy, 43-100 (śląskie)

MEBLOMAX

Piaskowa 36, Radomsko, 97-500 (łódzkie)

BOLTEX

Długa 25/39, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

INSTAL BUD Jacek Polesinek

Poznańska 193, Ożarów Mazowiecki, 05-850 (mazowieckie)

Zakład Przemysłu Drzewnego S.J.

Kochanowskiego 133, Garbatka-Letnisko, 26-930 (mazowieckie)

URZĘDOWSKI

Bartycka 26, Warszawa, 00-716 (mazowieckie)

SURSUM Sp z o.o.

Lelechowska 10/8, Warszawa, 02-351 (mazowieckie)

P.H.U. Portal

Esperantystów 25/6, Lubań, 59-800 (dolnośląskie)

Centrala Zaopatrzenia Technicznego Stem Sp. z o.o.

Celna 3, Szczecin, 70-644 (zachodniopomorskie)

Inter-Ce

Słowackiego 32, Myszków, 42-300 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Handlowe Mulka Ryszard i Bolesław S.C.

Jutrzenki 22, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

FHU Wert-Bis - Sklep

Pankiewicza 2, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Office Bielsko S.C.

Dawna 12, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

PLANBOX Sp. z o.o.

Bydgoska 38, Brzoza, 86-061 (kujawsko-pomorskie)

"Luka" Sp. z o.o.

Filomatów 2, Warszawa, 04-116 (mazowieckie)

"Luka" sp. z o.o. Fabryka Maszyn

Filomatów 2, Warszawa, 04-116 (mazowieckie)

EPI Narzędziownia Bis Sp. z o.o.

Rokicińska 312, Łódź, 92-620 (łódzkie)

Mowena Monika Krawczyńska

Smutna 6, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

A & A Sp.j. Firma Produkcyjna

Topolowa 21, Henryszew, 96-316 (mazowieckie)

PHU WOJ-TECH

Tęczowe 9g, Dzierżoniów, 58-200 (dolnośląskie)

Joan

Obywatelska 137, Łódź, 94-104 (łódzkie)

Kartyna

Sierakowskiego 11a/8, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

elektronarzedzia-star.pl

Starzyńskiego 15/41, Częstochowa, 42-224 (śląskie)

Usługi krawieckie Ewa

Młynarska 15, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

ZUSM Zakład Usług Ślusarsko Mechanicznych

Jodłowa 28, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Szwalnia PPH Brothers

Lipińska 106, Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

Eurodruk

Pokoju 3, Kraków, 31-548 (małopolskie)

ZWOLTEX-WŁÓKNINA Sp. z o.o.

Spacerowa 13, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PERFECTTOOL

Gen. Dąbrowskiego 81/85, Poznań, 60-529 (wielkopolskie)

Ariadna S.A. Fabryka Nici

Niciarniana 2/6, Łódź, 92-208 (łódzkie)

ITC Sp. z o.o.

Starogardzka 13, Skarszewy, 83-250 (pomorskie)

Konex

Chłopska 5/9, Łódź, 91-202 (łódzkie)

ALEKSANDRA Producent Rajstop

Żółwiowa 36, Łódź, 97-520 (łódzkie)

Karina - Producent rajstop, pończoch, podkolanówek

Skłodowskiej-Curie 1, Sokołów Małopolski, 36-050 (podkarpackie)

"HAFTER" S.C.

Klonowa 11, Dzierżoniów, 58-200 (dolnośląskie)

AdamS

Giżycka 5, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

AWIZ Michał Ziółkowski

Ożarowska 14a, Poznań, 61-332 (wielkopolskie)

AZIS Sp. z o.o.

Narutowicza 15, Chorzów, 41-503 (śląskie)

CNC International Sp. z o.o

Heyki 14b, Szczecin, 70-631 (zachodniopomorskie)

BAUPOL Sp. z o.o.

Kiepury 5, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

Armagor Sp. z o.o.

Byczyńska 42, Gorzów Śląski, 46-310 (opolskie)

F.P.H.U. - Staniaław Węgrzyn

Wola Mielecka 115, Mielec, 39-301 (podkarpackie)

Fabryka Luster Krakszkło Sp. z o.o.

Kombatantów 16, Kraków, 31-630 (małopolskie)

ALPINA GLASS Sp z o.o.

Myślenicka 23, Mogilany, 32-031 (małopolskie)

Amber Bridge Technical Shipmanagement

Energetyków 9, Szczecin, 70-656 (zachodniopomorskie)

MEGART Sp. z o.o.

Wyzwolenia 5, Mikołów, 43-190 (śląskie)

NAWITRANS-POL II

Matejki 6, Gdańsk, 80-232 (pomorskie)

POL-FASHION

Zamoyskiego 51, Zamość, 22-400 (lubelskie)

BOREX

Grabowska 8, Kraszewice A, 63-522 (wielkopolskie)

KSEROPLAST-PLUS

Glinianki 8, Poznań, 60-008 (wielkopolskie)

CNF

Osowski Zakątek 21, Gdańsk, 80-299 (pomorskie)

AWO Plast

Międzyleska 1/3, Wrocław, 50-514 (dolnośląskie)

BERTEX

Askenazego 4/29, Warszawa, 03-580 (mazowieckie)

PPHU Boral

Sandomierska 11, Poznań, 61-351 (wielkopolskie)

Parmet

Kościuszki 17, Górowo Iławeckie, 11-220 (warmińsko-mazurskie)

Pate

Lemany 8b, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Biamet

Ciołkowskiego 155, Białystok, 15-545 (podlaskie)

P.W. BIOSERWIS Sp. z o.o.

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 105, Łódź, 91-222 (łódzkie)

"Elektromontaż Pomorski" S.A.

Grunwaldzka 229, Bydgoszcz, 85-438 (kujawsko-pomorskie)

"FILTEX" S.A.

Senatorska 35/37, Łódź, 93-192 (łódzkie)

"Stąporków" S.A.

Górnicza 3, Stąporków, 26-220 (świętokrzyskie)

ZWOLTEX S.A.

Szadkowska 64/66, Zduńska Wola, 98-500 (łódzkie)

Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych - Justyna Urbanowic

Zagórzańska 48e, Warszawa, 04-965 (mazowieckie)

Firma SŁAWEX Zbigniew Sławiński

Łaszczowiecka 14, Tomaszów Lubelski, 22-600 (lubelskie)

SNAJPER

Klikowska 95, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

PROMET Sp. z o.o.

Sienkiewicza 21, Człuchów, 77-300 (pomorskie)

PROPLASTIC Sp. z o.o.

Piękna 13, Bydgoszcz, 85-303 (kujawsko-pomorskie)

PW LECH Sp. z o.o. - Zakład Produkcyjny

Gortatowo, Swarzędz 36, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

PZM "Wimet"

Krucza 2, Józefów, 05-420 (mazowieckie)

"PŁOMYK"

Trakt Św. Wojciecha 359, Gdańsk, 80-001 (pomorskie)

PRINT

Ołówkowa 6, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

ELPLAST

Konopki 8, Olesno, 33-210 (małopolskie)

"MIPAK"

Piłsudskiego 135, Łódź, 92-318 (łódzkie)

Natalii Sp.z o.o.

Golęcińska 39, Rokietnica, 62-090 (wielkopolskie)

Zakłady Mięsne

Dębniałki Kaliskie 26, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

DANIEL

Myszków, 42-300 (śląskie)

PPHU GEBAR

Ćmachowo 39, Wronki, 64-510 (wielkopolskie)

Gicor

Kościuszki 54, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

PPUH FILPLAST

Głogówek, 48-250 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe GÓRMICH

Grodziskowa 40, Pińczów, 28-400 (świętokrzyskie)

PPHU MULTICOLOR

Leśna 5, Rzgów, 95-030 (łódzkie)

Noteć

Fabryczna 4, Pakość, 88-170 (kujawsko-pomorskie)

Sprężyny Stróżyk

Baranowo, Za Miedzą 5, Przeźmierowo, 62-081 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PRENTKI

Wspólna 34, Chotomów, 05-123 (mazowieckie)

VASCO

Balicka 100, Kraków, 30-149 (małopolskie)

WPPU Major

Sienkiewicza 13, Tychy, 43-100 (śląskie)

MOTO - EKSPERTYZY

Nałkowskiej 38/30, Tychy, 43-100 (śląskie)

M-Plast

Nyska 59/61, Wrocław, 50-505 (dolnośląskie)

Spawalnictwo Specjalistyczne

Słowackiego 154a, Gdańsk, 80-298 (pomorskie)

PPHU WALL Waldemar Frukacz

Konopnickiej 255, Kamienica Polska, 42-260 (śląskie)

TEAM S.C. - Bieliźniarstwo i Pończosznictwo

Szczytna 14, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

ADRIAN Fabryka Rajstop Małgorzata Rosołowska-Pomorska

Aleksandrowska 207, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

Agrico

Pawłówek 36, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

Pro-therm

Leśna 7, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

P.H.P.U. POMTOR

Bohaterów Warszawy 71, Nowogard, 72-200 (zachodniopomorskie)

Raj-Skór

Rewolińskiego 7, Radom, 26-613 (mazowieckie)

REMA COLLECTION

Szosa Bydgoska 44, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

RoDo LASER

Różana 4a, Tychy, 43-100 (śląskie)

BIT MAR-TET

Graniczna 11, Kraków, 31-980 (małopolskie)

Produkcja i Usługi Stolarskie ŚWIDER

Bolesława Chrobrego 2b, Dębno, 74-400 (zachodniopomorskie)

IMTEX

Biskupia 55, Warszawa, 04-216 (mazowieckie)

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy AD

Jugosłowiańska 14, Łódź, 92-720 (łódzkie)

IRTEX Ireneusz Skatulski

Polna 18, Warszawa-Wesoła, 05-075 (mazowieckie)

JAN WALENTYNOWICZ - Zakłady Meblowe

Agatowa 17, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

P.H.P.U. BAKUN

Pokrzywno 50, Mełno, 86-330 (kujawsko-pomorskie)

FEDAH

Modelarska 7, Katowice, 40-142 (śląskie)

GRAFITI

Gen. Dąbrowskiego 300, Poznań, 60-406 (wielkopolskie)

BOGTER

Wschodnia 2a, Luboń, 62-030 (wielkopolskie)

ELSTAR

Ogólna 1g, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

Textil Careg

Tczewska 37/4, Szczecin, 70-850 (zachodniopomorskie)

Sul-Tech

Kościuszki 35, Sulechów, 66-100 (lubuskie)

PPHU AMW

Ułanów 1, Pyrzowice, 42-625 (śląskie)

Batkiewicz

Waksmundzka 220, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

LUPUS elementy meblowe

Skrzydlata 28, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

Bawarskie Przedsiębiorstwo Budowy Domów i Hoteli Spółka z o.o.

Wola Batorska 747, 32-006 (małopolskie)

ZAKŁADY USŁUGOWE

Lubicz 14, Kraków, 31-504 (małopolskie)

TOPWERT

Będzińska 80, Czeladź, 41-250 (śląskie)

PFC

Poplińskich 6/1, Poznań, 61-574 (wielkopolskie)

P.P.H. ARJOS

Częstochowska 90, Otwock, 05-400 (mazowieckie)

Z.O.M. ARMKO

Muchówka 181, Królówka, 32-722 (małopolskie)

ARS Kraków

Modlnica 165d, Modlnica, 32-085 (małopolskie)

PPHU SHOT

Mikulskiego 7, Wrocław, 52-420 (dolnośląskie)

STAN-DAR Produkcja Konfekcji Męskiej i Chłopięcej

Dzieci Polskich 2, Gałkówek-Parcela, 95-041 (łódzkie)

"Stan-Mal"

Kwiatowa 30, Łódź, 94-238 (łódzkie)

STOLARSTWO Wyrób i Sprzedaż Zenona i Stanisław Cieślik

Łukasiewicza 1, Chodzież, 64-800 (wielkopolskie)

PHUP STOLMETT

Wał 3, Dąbie, 42-599 (śląskie)

PROPART Sp. z o.o.

Mianowice , Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

ASMET S.A.

Traktorzystów 32, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)