MALOWANIE OKRĘTOWE

Warszawska 28/30 lok, Gdynia, 81-317 (pomorskie)

USŁUGI MALOWANIE-TAPETOWANIE ZBIGNIEW DOERCKS

Skarbka 60C lok. 11, Gdynia, 81-097 (POMORSKIE)

Dawid Arendarczyk 'ARENDPOL'

Lucjana Cylkowskiego 9E lok. 3, Gdynia, 81-465 (pomorskie)

1. CKK ARCHITEKCI (wspólnik spółki cywilnej) Anna Król 2. MELTEMI (wspólnik spółki cywilnej) Anna Król

Świętojańska 87 lok. 14, Gdynia, 81-389 (pomorskie)

Jerzy Nadolski CNJ

Śląska 74 lok. 25, Gdynia, 81-304 (pomorskie)

1. WASTO STANISŁAW WAWSZCZAK 2.POMORSKI BROWAR TRADYCYJNY STANISŁAW WAWSZCZAK

Długa 21, Gdynia, 81-622 (pomorskie)

Michał Boliński KOSYNEX

Władysława IV 7-15B lok. 28, Gdynia, 81-353 (pomorskie)

Przemysław Ciechowski REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Żeglarzy 7 lok. 10, Gdynia, 81-109 (pomorskie)

Jakub Głuszek QBOS

Boh.Starówki Warszawskiej 23 lok. 24, Gdynia, 81-466 (POMORSKIE)

Marcin Miszewski F.H.U. 'MARAS'

Kapitańska 12 lok. 11, Gdynia, 81-332 (pomorskie)

Tadeusz Kowalewski EKS-BUD

gen. Maczka 20 lok. 6, Gdynia, 81-417 (pomorskie)

Andrzej Zawadzki AMAL

Morska 110 lok. 41, Gdynia, 81-216 (pomorskie)

Dariusz Wiśniewski FIRMA HANDLOWA 'I V O'

Aleja Zwycięstwa 62 lok. 32, Gdynia, 81-416 (POMORSKIE)

Leszek Golon LECHBUD - USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Warszawska 35 lok. 2A, Gdynia, 81-309 (pomorskie)

Z.U.A MALOWANIE PIASKOWANIE ZBIGNIEW CIURKOWSKI

Platynowa 58 lok. 19, Gdańsk, 80-041 (pomorskie)

USŁUGI DLA LUDNOŚCI - MALOWANIE, TAPETOWANIE

KOLONIA OCHOTA 34, Gdańsk, 80-154 (POMORSKIE)

Ireneusz Żywicki USŁUGI MALARSKO PIASKARSKIE

Chylońska 59/63 lok. 56, Gdynia, 81-041 (pomorskie)

Firma Handlowo-Usługowa "GREGMAR" Grzegorz Martyński

23 Marca 91 lok. 78, Sopot, 81-820 (pomorskie)

Marek Kass 'Korab'

Kartuska 67 lok. 15, Gdynia, 81-002 (POMORSKIE)

Zbigniew Szyca EWBUD Usługi ogólno-budowlane

Jana Dantyszka 2C lok. 1, Gdynia, 81-263 (POMORSKIE)

Ryszard Kowalski 'EMKA'

Wiczlińska 30, Gdynia, 81-578 (POMORSKIE)

Adam Giers GIERS ADAM

Brzoskwiniowa 2, Gdynia, 81-024 (pomorskie)

USłUGI OGÓLNOBUDOWLANE-PRZEMYSŁAW CIEMNOCZOŁOWSKI

Waleriana Szefki 15 lok. M4, Gdynia, 81-572 (POMORSKIE)

Mirosław Kropidłowski AŚMIR Usługi Remontowo-Budowlane i Sprzedaż Materiałów Budowlanych

Kartuska 115, Gdynia, 81-086 (pomorskie)

ADAM ŻŁOBIŃSKI "EKO-REM" - Żłobiński Adam

JACKA MALCZEWSKIEGO 7 lok. 4, Sopot (POMORSKIE)

Artech S.C.

Góralska 6, Gdynia, 81-511 (pomorskie)

WOŹNIAK SŁAWOMIR p.h.u. "BOCIAN"

Chmielna 2, Rumia, 84-230 (pomorskie)

INTERIOR DESIGN JANUSZ RICHERT

KOŁOBRZESKA 42C lok. 66, Gdańsk, 80-394 (pomorskie)

"DARGIB" DARIUSZ GIBAŁA

ORFEUSZA 6 lok. 12, Gdańsk, 80-299 (pomorskie)

Grzegorz Żywiecki Usługi budowlane

Leona Staniszewskiego 17A lok. 3, Gdynia, 81-603 (pomorskie)

Zbigniew Krenski Usługi Ogólnobudowlane

Morska 220 lok. 26, Gdynia, 81-006 (pomorskie)

VIP GLASS PIOTR ŚLIFIRSKI

RABATKI 7, Gdańsk, 80-299 (pomorskie)

"REMONT" USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE IWONA SMUŻYŃSKA

SPACEROWA 4 lok. 1, Gdańsk, 80-330 (POMORSKIE)

I.GRAND. II.PM-WITRAŻ

JULIUSZA SŁOWACKIEGO 55D lok. 10, Gdańsk, 80-257 (POMORSKIE)

I. "LC PION" LESZEK CHUCHAŁA II. LESZEK CHUCHAŁA LOKER SC - WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

Czereśniowa 15, Pierwoszyno, 81-198 (POMORSKIE)

"RADAR" RADOSŁAW RYSZKOWSKI

ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO 6G lok. 5, Gdańsk, 80-462 (pomorskie)

KINGA REMBIAŁKOWSKA "17 ACCOUNTING SERVICE" KINGA REMBIAŁKOWSKA naza skrócona: 17 ACCOUNTING SERVICE

SZKOLNA 28, Mechelinki (pomorskie)

SERVISZKŁO Andrzej Bojanowski

Startowa 25D lok. 2, Gdańsk, 80-461 (pomorskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - KAROL ORŁOWSKI

TYSIĄCLECIA 19 lok. 19, Gdańsk, 80-351 (pomorskie)

SAUBER

Stolarska 17/B lok., Gdynia, 81-173 (pomorskie)

USŁUGI SZKLARSKIE - Henryk Andrejenko nazwa skrócona: USŁUGI SZKLARSKIE

CHOPINA 13 lok. -, Sopot, 81-782 (POMORSKIE)

FIRMA BUDOWLANA GRZEGORZ FALKOWSKI

Aleja Grunwaldzka 609D lok. 11, Gdańsk, 80-337 (POMORSKIE)

KRZYSZTOF KOWALCZYK "RAMZES"

Krakowska 10 lok. 62, Rumia, 84-230 (pomorskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE-ROBERT CIEŚLEWICZ

KOŁOBRZESKA 58C lok. 1, Gdańsk, 80-394 (pomorskie)

AKCES Jacek Frąszczak

JEDNOROŻCA 8, Gdańsk, 80-299 (POMORSKIE)

F.H.U. 'SZKLARZ'

KRAKOWSKA 13, RUMIA, 84-230 (POMORSKIE)

KMA KRZYSZTOF BARYLSKI

POMORSKA 19 lok. 40, RUMIA, 84-230 (POMORSKIE)

"Bellagio" firma malarska Jerzy Szymański

Aleja Jana Pawła II 4G lok. 6, Gdańsk, 80-462 (pomorskie)

Tadeusz Libert FIRMA 'LIKO'

Rdestowa 35C lok. 7, Gdynia, 81-577 (POMORSKIE)

Sebastian Masiakowski MASIAK FIRMA MALARSKO-REMONTOWA

Jaskółcza 2, Gdynia, 81-076 (pomorskie)

Grzegorz Nowak Now-Bud

Rdestowa 33C lok. 2, Gdynia, 81-577 (pomorskie)

USŁUGI KONSERWACYJNO-MALARSKIE

KOMBATANTÓW 1E lok. 17, Gdańsk, 80-464 (pomorskie)

MACIEJ BLUMA COMPLETE CONSTRUCTIONS COMPANY S.C.

PAWŁA GDAŃCA 4B lok. 2, Gdańsk, 80-336 (pomorskie)

Zakłady Wielobranżowe "FaSt" Sp. z o.o. Centrala

Grunwaldzka 211, Gdańsk, 80-266 (pomorskie)

F.H.U. Atremis

Mściwoja II 61-63/44, Gdańsk, 80-384 (pomorskie)

PRZEDSIĘBIORTSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE

adm. J. Unruga 55D lok. 1 , Gdynia, 81-181 (pomorskie)

LAM Architekci

Kujawska 8, Sopot, 81-862 (pomorskie)

KAMION BUD

Mazowiecka 15C lok. , Sopot, 81-862 (pomorskie)

PROJECT MANAGMENT

Lipowa 6B lok. 9, Gdynia, 81-572 (pomorskie)

MAKOM

Jana Dantyszka 4A lok. 20 , Gdynia, 81-263 (pomorskie)

Remont24h

Kamrowskiego 9A/16, Gdynia, 81-603 (pomorskie)

HAGLUND POLSKA Sp. z o.o.

Grunwaldzka 470, Gdańsk, 80-309 (pomorskie)

Firma Usługowa "NADR-BUD" Sebastian Nadrowski

Gościnna 2 lok. 5, Gdańsk, 80-032 (pomorskie)

ZAKŁAD USŁUG SZKLARSKICH ROMUALD STRENG

ALEJA GRUNWALDZKA 116, Gdańsk, 80-244 (pomorskie)

SZLEJTER MICHAŁ REM-MAL

KONSTANTEGO IL. GAŁCZYŃSKIEGO 3C lok. 15, Gdańsk, 80-526 (pomorskie)

"INKO"USŁUGI BUDOWLANE MARIUSZ SYCHOWSKI

RADUŃSKA 40A lok. 2, Gdańsk, 80-021 (pomorskie)

PIOTR CHABOWSKI SAMUEL

Henryka Sienkiewicza 6A lok. 15, Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

GAFFKE DANIEL P.H.U. DASTERS

Bojano Partyzantów Kaszubskich 17, Koleczkowo, 84-207 (pomorskie)

ARDECO - MARIUSZ PŁAZA

PRZEMYSKA 39C lok. 9, Gdańsk, 80-180 (pomorskie)

OSTROWSKI ARKADIUSZ TADEUSZ ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY

Złota 45B, Banino, 80-297 (pomorskie)

DANIEL CERK FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA BUDRIKS

Wilhelma Stryjewskiego 37C lok. 3, Gdańsk, 80-631 (pomorskie)

USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE ZBIGNIEW JANKIEWICZ

3 MAJA 1 lok. 16, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

"AMADOS" HOLKA AMADEUSZ

STAROMŁYŃSKA 8, WEJHEROWO, 84-200 (POMORSKIE)

"NAMAL"

HOŻA 10A lok. 14, Gdańsk, 80-628 (pomorskie)

"ROLL-MIR" PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE MIROSŁAW ROLL

Niestępowo Raduńska 29, Przyjaźń, 83-331 (pomorskie)

MIRBÓD MIROSŁAW ZWIRKO

Siennicka 11 lok. 40, Gdańsk, 80-750 (pomorskie)

USŁUGI KONSERWACYJNO-MALARSKIE MARCIN MATEJCZYK NIP: 588-153-12-59

OSIEDLE KASZUBSKIE 25 lok. 34, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

STANISłAW WOLSZON " USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE "

ŻEROMSKIEGO 19, Puck (pomorskie)

"ANDEX" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MUSZKA ANDRZEJ

WILHELMA STRYJEWSKIEGO 35B lok. 8, Gdańsk, 80-631 (pomorskie)

LIDER-REM-BUD TOMASZ CICHAL

Leona Kruczkowskiego 13A lok. 1, Gdańsk, 80-288 (pomorskie)

RAFKOR Kinga Wachowska

KRÓLEWSKIE WZGÓRZE 11 lok. 3, Gdańsk, 80-283 (pomorskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DZIAK KRZYSZTOF

Marcina Dragana 23 lok. 26, Gdańsk, 80-807 (pomorskie)

USŁUGI SZKLARSKIE RYSZARD GABOR

GROBLA III 9/11, Gdańsk, 80-840 (pomorskie)

DAWPOL DAWID ADAMKOWSKI

NISKA 15 lok. 12, Gdańsk, 80-616 (pomorskie)

WARSZTAT SZKLARSKI PIOTR MAŁUSZEK

SZEROKA 11 lok. 13, Gdańsk, 80-835 (pomorskie)

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY Adam Lewiński

Jara 11, Reda, 84-240 (POMORSKIE)

DAMIAN DAMASZKE "DAMAZY" USŁUGI KONSERWACYJNO-MALARSKIE

PRUSZKOWSKIEGO 16, WEJHEROWO, 84-200 (POMORSKIE)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY JERZY KONIECZNY

CEBERTOWICZA 12 lok. 12, Gdańsk, 80-809 (POMORSKIE)

"KUPPER" Jarosław Kupper

Juszkowo Sportowa 21, Pruszcz Gdański, 83-000 (POMORSKIE)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MAREK SZMYDT

PODWALE PRZEDMIEJSKIE 22 lok. 25, Gdańsk, 80-824 (POMORSKIE)

"NORBUD" JAROSŁAW BORYS

25 , Gdańsk, 80-180 (pomorskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "MATT-BUD" JESCHKE MATEUSZ

PODWALE STAROMIEJSKIE 93 lok. 12, Gdańsk, 80-844 (pomorskie)

EXPERT HOUSE PATRYK KREFT

Chodkiewicza 17, Rumia, 84-230 (pomorskie)

JĘDRZEJCZYK ANDRZEJ Firma Remontowo - Budowlana "Małysz"

Żeromskiego 4C lok. 5, Hel, 84-150 (pomorskie)

MARKO PIOTR MARKOWSKI

NECLA 10 lok. 42, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

MULTI

Żywiecka 2c, Gdańsk, 80-407 (pomorskie)

NIMET

Obrońców Wybrzeża 6/3, Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

PIOTR KALKOWSKI Szklarstwo - Wyrób luster Kalkowski Piotr

DŁUGA 7, Grzybno, 83-300 (pomorskie)

"NINO" Kuna Mariusz

Tęczowa 23 lok. 19, Gdańsk, 80-680 (pomorskie)

GRO-LID Lidia Groth

Jana Karnowskiego 3, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

JAWORSKI JERZY ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Jodłowa 2, Graniczna Wieś, 83-042 (pomorskie)

Daniel Wiczkowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

Szkolna 91A, Bolszewo, 84-239 (pomorskie)

MICHALAK ANDRZEJ MARIO-BUD USŁUGI WYKOŃCZENIOWO-REMONTOWE

Szpitalna 43 lok. 10, Dzierżążno, 83-332 (pomorskie)

K.P. ABLE PACZKOWSKI KAROL

WIENIECKA 12 lok. 2, Gdańsk, 80-680 (pomorskie)

Mirosław Skrzypkowski KAMIŚ-Usługi Budowlane,Transportowe

Krótka 4, Piekło Dolne, 83-047 (pomorskie)

RUBIN SERWIS GROUP

PELPLIŃSKA 1 lok. 2 , Gdańsk, 80-335 (pomorskie)

SKY PROJECT

Pomorska 94A lok. , Gdańsk, 80-333 (pomorskie)

SILVER MIX

Jana Kilińskiego 11B lok. 1 , Gdańsk, 80-452 (pomorskie)

VELTRO

Jana Solikowskiego 7a lok. 3 , Gdańsk, 80-393 (pomorskie)

MYCON

dr. Ludwika Zamenhofa 7 lok. 10p , Sopot, 81-869 (pomorskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE MEBLUX

Augustyna Krauzego 5 , Gdynia, 81-577 (pomorskie)

P.W. INSTAL- MARIS

Fryderyka Chopina 11 lok. 1 , Sopot, 81-752 (pomorskie)

REVOLUTIO

Piastowska 74a lok. , Gdańsk, 80-363 (pomorskie)

TOMASZ REKOWSKI "TOMI" Tomasz Rekowski

OSIEDLE WYBICKIEGO 8 lok. 32, Kartuzy, 83-300 (pomorskie)

ECO-PROJEKT

RDESTOWA 43 , Gdynia, 81-577 (pomorskie)

ARLEKIN

Podjazd 5 lok. 11, Sopot, 81-805 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane

Dywizjonu 303 5D lok. 3, Gdańsk, 80-462 (pomorskie)

DWG Daniel Węgrzynowicz

Wita Stwosza 12 lok. 1, Gdańsk, 80-312 (pomorskie)

Czesław Syldatk USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

SUCHARSKIEGO 31 lok. 2, WEJHEROWO, 84-200 (POMORSKIE)

STANISŁAW JASKULSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY Jaskulski Stanisław

KOLEJOWA 23, Kiełpino, 83-307 (pomorskie)

GLAZBUD Węsierski -Tesen Patryk

Morska 48 lok. 3, Borowina, 83-047 (lubuskie)

GLAZBUD Węsierski - Tesen Mirosław

Morska 48 lok. 3, Borowina, 83-047 (lubuskie)

FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA ZENON SZYMBOROWSKI

Przy Krzyżu 13, Kiełpino, 83-307 (POMORSKIE)

Czar Wnętrza

Zamostna 22, Bolszewo, 84-239 (pomorskie)

Usługi ogólnobudowlane "KAZ-BUD" Eugeniusz Kaźmierczak

Ks. Sawickiego 4, Godziszewo, 83-209 (POMORSKIE)

Szuta Jerzy ZAKŁAD USŁUGOWY MALARSKO-TAPECIARSKI

Garcz Kartuska 7, Chmielno, 83-333 (pomorskie)

ZAKŁAD SZKLARSKI "U SZYMONA" GRZELAK SZYMON

Jana Sobieskiego 35A, Tczew, 83-110 (POMORSKIE)

NAD-MAR USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE MARCIN SZAMECKI

Starowiejska 17 lok. 2A, Tczew, 83-110 (POMORSKIE)

D.A. DEJK ANDRZEJ

Krótka 24, Łapalice, 83-300 (POMORSKIE)

LEVPOL RAFAŁ LEWANDOWSKI

IGNACEGO PADEREWSKIEGO 14 lok. 2, Tczew, 83-110 (pomorskie)

BENON KŁOSZEWSKI

Podmiejska 16, Kokoszkowy, 83-207 (pomorskie)

PP-RENOWACJA - FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA PIOTR PARCIANY

Józefa Grzybka 66E, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

"SZWARC" ANDŻELIKA SZWARC

Dworcowa 14 lok. 1, Skarszewy, 83-250 (pomorskie)

USŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ TRYTKO

KRUCZKOWSKIEGO 7, Tczew, 83-110 (POMORSKIE)

Przedsiębiorstwo Budowlane "WAMAL" KRZYSZTOF WASIELEWSKI

Andrzeja Grubby 6, Brzeźno Wielkie, 83-115 (pomorskie)

"WOJTEK" WOJCIECH JEDWABNIK

OSIEDLE 60-LECIA O.N.P. 15 l, Starogard Gdański, 83-200 (POMORSKIE)

Zakład Szklarski Leszek Sobieralski

Prusa 27, Pelplin, 83-130 (POMORSKIE)

Usługi Budowlano-Wykończeniowe Patryk Jaromek

Stare Polaszki 81, Stare Polaszki, 83-433 (POMORSKIE)

"REFLEX" ZAKŁAD USŁUG SZKLARSKICH Ryszard Stobba

Lipowa 14, Kokoszkowy, 83-207 (pomorskie)

Rybakowski Krzysztof MAGBUD

Cieszenie 32, Miechucino, 83-334 (POMORSKIE)

"OLO" Olgierd Lange

Mickiewicza 26 lok. 3, Pelplin, 83-130 (POMORSKIE)

Firma Remontowo Budowlana "MAXI -BUD" Łukasz Wróbel

Pelplińska 24A lok. 3, Kulice, 83-130 (pomorskie)

GRZEGORZ PŁOTKA "EUROMAL"

JEZIORNA 21, Sierakowice, 83-340 (pomorskie)

ANDRZEJ OKONIEWSKI Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Okoniewski

POMORSKA 9 lok. 4, Skórcz, 83-220 (pomorskie)

KRZYSZTOF WOLSKI Usługi Ogólnobudowlane

MIRACHOWSKA 106, Sierakowice, 83-340 (POMORSKIE)

Firma Usługowa Dawid Kiciński

Marii Rodziewiczówny 12B lok. 3, Malbork, 82-200 (pomorskie)

JACEK CICHON Zakład Malarsko-Tapeciarski "JACKI" Jacek Cichom

MIŁA 8, Skórcz, 83-220 (pomorskie)

Kompleksowe Remonty i Wykończenia Wnętrz "WALDEK" Waldemar Nikel

Chwarzenko 32A, Stara Kiszewa, 83-430 (pomorskie)

Krzysztof Zakrzewski "KRYSBUD"

Dąbrówka Malborska 55, Stary Targ, 82-410 (POMORSKIE)

STANISŁAW MACH ZAKŁAD SZKLARSKI Stanisław Andrzej Mach

JEZIORNA 7 lok. 9, Kościerzyna (POMORSKIE)

LESZEK FORMELA MALARSTWO BUDOWLANE I PRZEMYSŁOWE JASZEWSKI - FORMELA S.C. Jaszewski Kazimierz - Formela Leszek

DROGOWCÓW 2, Kościerzyna (POMORSKIE)

MALARSTWO BUDOWLANE I PRZEMYSŁOWE JASZEWSKI - FORMELA S.C. Jaszewski Kazimierz - Formela Leszek

DROGOWCÓW 2, Kościerzyna (POMORSKIE)

WŁADYSŁAW PYRA ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY Władysław Pyra

GAŁCZYŃSKIEGO 3, Malbork (pomorskie)

MAREK ROMPA HEST-BUD

Wygoda Sierakowska 214, Wygoda Sierakowska (POMORSKIE)

WALDEMAR SIKORA Zakład Szklarski

JEZIORNA 8A, Sierakowice (POMORSKIE)

EDMUND CZAJA Zakład Remontowo-Budowlany

MIRACHOWSKA 20, Sierakowice (POMORSKIE)

Mirosław Łangowski Usługi Stolarsko-Budowlane

Mirachowska 17, Sierakowice, 83-340 (pomorskie)

RYSZARD ZDANIEWICZ USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE RYSZARD EDWARD ZDANIEWICZ

NOWOWIEJSKIEGO 18 lok. 6, Sztum (pomorskie)

ANDRZEJ EDEL "NORBIX-OKNA" FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA W KOŚCIERZYNIE Andrzej Edel

BRZOZOWA 11, Łubiana, 83-407 (pomorskie)

"MURTECH" STANISŁAW SZNER

Julianowo 7, Prabuty, 82-550 (pomorskie)

Jacek Elwartowski Re-Complex

Dworek 9 lok. 3, Mikołajki Pomorskie, 82-433 (pomorskie)

AL - AR

Kasztanowa 7b, Puck, 84-100 (pomorskie)

BUDI-MEG

Przebendowskiego 4, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

Roboty budowlane

Adama Mickiewicza 83 , Chwaszczyno, 80-209 (pomorskie)

NORD CONSTRUCTIONS

STEFCZYKA 43 lok. A , Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

Władysława Biegańskiego 12 , Gdańsk, 80-807 (pomorskie)

NESPOL FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA

Obrońców Pokoju 19 lok. 4, Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

MARSOFT

Konstantego Bergiela 5 lok. 36 , Gdańsk, 80-180 (pomorskie)

4 HOUSE

Tytusa Chałubińskiego 19 lok. 13 , Gdańsk, 80-807 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane HYDROBUD

Sikorskiego 160, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

STOLARCZYK

Sieroca 1 lok. 6, Gdańsk, 80-839 (pomorskie)

NASTAŁY

Wronia 8 lok. 5, Gdańsk, 80-208 (pomorskie)

Delta Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych

Tęczowa 67, Straszyn, 83-010 (pomorskie)

NOKAONO

Wolności 6 lok. 1, Gdańsk, 80-538 (pomorskie)

PeDe

Jana Kasprowicza 44 lok. 28 , Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

Ered

Przy Torze 13 lok. 1, Gdańsk, 80-055 (pomorskie)

DESIGN ME ARANŻACJA WNĘTRZ

Długa 45B lok. , Reda, 84-240 (pomorskie)

KLAR

Długie Ogrody 4 lok. 87, Gdańsk, 80-765 (pomorskie)

USŁUGI SZKLARSKIE MONTAŻ ROLET I ŻALUZJI ZDZISŁAW HOROSZKIEWICZ 82-550 PRABUTY UL. OBROŃCÓW WESTERPLATTE 7

Obrońców Westerplatte 7, Prabuty, 82-550 (pomorskie)

Farbą i pędzlem

Strzelecka 77, Kościerzyna, 83-400 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Projektowo Wykonawcze

Sójkowa 4, Gościcino, 84-241 (pomorskie)

Zakład Usług Budowlanych

Władysławowska 30 , Jastrzębia Góra, 84-120 (pomorskie)

BSBud

Miłowo 1A , Mierzeszyn, 83-041 (pomorskie)

PHU Martinus

Skrzydłowo 10 lok. 1 , Nowa Karczma, 83-404 (pomorskie)

FAST-BUD

Kościerska 31 lok. 1, Skarszewy, 83-250 (pomorskie)

Kreska

Mieścin 32A , Miłobądz, 83-111 (pomorskie)

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA O.K.-DOM

Wąska 21 lok. 2, Tczew, 83-110 (pomorskie)

Jost Grzegorz Jotex

Kwiatowa 25 , Ostaszewo, 82-112 (pomorskie)

Expo - Michał

Dąbrowskiego 7 , Pelplin, 83-130 (pomorskie)

Firma Usługowo Handlowa

Kopernika 35 lok. 3, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

TOMEX

Janusza Korczaka 24 lok. 25 , Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

Firma Handlowo Usługowa NEUMANN Okna i Drzwi

al. Armii Krajowej 58 , Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

SURECO Przedsiębiorstwo Budowlane

Mickiewicza 12 lok. 1, Nowy Staw, 82-230 (pomorskie)

Be Safe

Tadeusza Kościuszki 21 , Kościerzyna, 83-400 (pomorskie)

RAJBUD

Nowowiejskiego 15E lok. 40 , Gościszewo, 82-400 (pomorskie)

MG PARTNER

Jeziorna 44, Gowidlino, 83-341 (pomorskie)

P.H.U. Ogólnobudowlane KAROL

pl. Janusza Kusocińskiego 3 , Malbork, 82-200 (pomorskie)

GDN - BUDOWA

Gogolewo 18 , Gniew, 83-140 (pomorskie)

Studio Psiej Urody U Kasi

Grunwaldzka -, Malbork, 82-200 (pomorskie)

Pracownia Reklamy

Starogardzka 58 lok. A, Czersk, 89-650 (pomorskie)

BUD-CZAR Firma Budowlano-Elektryczna

Dworcowa 9 lok. 2 , Małe Krówno, 83-242 (pomorskie)

Firma Ogólnobudowlana Usługowo-Handlowa

Sportowa 4, Sulęczyno, 83-320 (pomorskie)

Firma-Usługowo-Remontowo-Budowlana WOJT-BUD

Długa 49, Czarna Woda, 83-262 (pomorskie)

BYGG-SERVICE

Dworcowa 8 lok. 9, Czarna Woda, 83-262 (pomorskie)