Glina Rafal

Pomorska 27, Suchań, 73-132 (zachodniopomorskie)

Leśnictwo Glina Jan

Hrubieszowska 55A/9, Mircze, 22-530 (lubelskie)

"GLINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OSTROBRAMSKA 79, Warszawa, 04-175 (mazowieckie)

GLINA MONIKA P.P.H.U. MGS

WOJSKA POLSKIEGO 94, Jarocin, 63-200 (wielkopolskie)

"GLINA DOBRE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OSTROBRAMSKA 79, Warszawa, 04-175 (mazowieckie)

"GLINA NOWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OSTROBRAMSKA 79, Warszawa, 04-175 (mazowieckie)

GLINA MACIEJ Maciej Glina Przedsiêbiorstwo Produkcyjno Handlowe " VIC- DOR "

Szkolna 101, Adamów, 27-230 (świętokrzyskie)

GRZEGORZ GLINA "P.W. T.G.O. ENVIRO"

Smogolice 8E, Stargard Szczeciński, 73-110 (zachodniopomorskie)

Glin Stanisław Zakład Stolarski

Ikara 212a , Częstochowa, 42-221 (śląskie)

DAMIAN GLIN PAT - DAM

IKARA 259, Częstochowa, 42-221 (śląskie)

"Świat Gliny" Sklep

Mikołowska 13 , Gliwice, 44-100 (śląskie)

GÓREK-GLINY.PL KACPER GÓRECKI

Gaj 6, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

GLINKOWSKI EMILIAN "GLIN-MAR"

Bory 53, Będzin, 42-504 (ŚLĄSKIE)

mgr inż. Andrzej Glin Pracownia Projektowa

Kalej Główna 101, Wręczyca Wielka, 42-130 (ŚLĄSKIE)

MARE Gliny wędkarskie Szymon Gaweł

os. Słoneczne 35 lok. 129, Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "RAD-CARS" RADOSŁAW GLIN

Młodości 49, Częstochowa, 42-215 (ŚLĄSKIE)

Geol-Min

Skrzetlewska 4, Kielce, 25-656 (świętokrzyskie)

JARO S.A.

Jaroszów, 58-120 (dolnośląskie)

Misiowa Polana

Hutnicza 4a/32, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

Kafle TEJA

Kolejowa 6, Węgierska Górka, 34-350 (śląskie)

GALPI

Sasankowa 9, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

TS-THERM

Kołakowskiego 60a, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Monier

Wschodnia 26, Opole, 45-449 (opolskie)

"Black Ceramic"

Gen. Okulickiego , Brzesko, 32-800 (małopolskie)

Homo Faber

Herbsta 4, Warszawa, 02-784 (mazowieckie)

Zakład Ceramiczny Kafel-Cer-Art

Wały Dwernickiego 111, Częstochowa, 42-202 (śląskie)

Pracownia Ceramiczna Ogniem Malowana

Traugutta 4/1, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Ceramik-Art. S.C. Ewa Matyjewicz Dominik Prokopowicz

Mełgiewska 7-9, Lublin, 20-209 (lubelskie)

Przerób surowców mineralnych

Gwarek 7, Przysucha, 26-400 (mazowieckie)

Kopalina Kruszywa Naturalnego JAŹWINA

Jaźwina 131A, Jaźwina, 58-212 (dolnośląskie)

KERAMOS Gryt & Szczepańska S.C.

Słowackiego 2b, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

MINERAŁ Sp. z o.o.

Gwda Mała 15, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

KERAMZYT Sp. z o.o.

Warszawska 43, Mszczonów, 96-320 (mazowieckie)

TORFEX Sp. z o.o.

Niedrzwica 25, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

HEN-BUD

Turystyczna 134D, Lublin, 20-258 (lubelskie)

Polfrost Internationale Spedition Sp. z o. o.

Tyniecka 27/2, Warszawa, 02-615 (mazowieckie)

Pracownia Światło i cień

Irysów 5, Mikołów, 43-195 (śląskie)

Kerpol Sp. z o.o.

Krasińskiego 29, Katowice, 40-019 (śląskie)

Ryngraf s.c.

Lubelska 2, Glina, 05-430 (mazowieckie)

BIO - ECO - BET Sp. z o.o.

Nadbrzeżna 1, Konin, 62-500 (wielkopolskie)

KROSGLASS S.A.

Tysiąclecia 13, Krosno, 38-400 (podkarpackie)

PCB PLECEWICE S.A.

Plecewice 50a, Tułowice, 05-088 (mazowieckie)

CERPOL-KOZŁOWICE

Nowa 4, Kozłowice, 46-310 (opolskie)

Sklep dla Plastyków TINTA

Szkolna 5, Warszawa, 00-006 (mazowieckie)

Cegielnia

Cegielniana 5, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

Ceramski

Promyka 145, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

Euro-Pols

Toszecka 101, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Incast

Główna 46, Bolesław, 32-329 (małopolskie)

Ceramrad S.C.

Mickiewicza 22, Radoszyce, 26-230 (świętokrzyskie)

Nelissen Polska

Lucyny Herc 50, Lublin, 20-238 (lubelskie)

Art Greco - rzeźba współczesna

Antoniego Abrahama 17B, Gdańsk, 80-307 (pomorskie)

Bohema

Sienkiewicza 42, Kielce, 25-507 (świętokrzyskie)

Ceramika Maga Sp. z o.o.

Kozenin 65, Sławno, 26-332 (łódzkie)

Cegielnia Hys i s-ka

Struga 21, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

Ceramika Przyborsk

Gierałtów 243B, Nowogrodziec, 59-730 (dolnośląskie)

OPA -

Odrzańska 18/19 lok, Wrocław, 50-113 (dolnośląskie)

ego-

Mieczysława Romanowskiego 43 , Lublin, 20-707 (lubelskie)

ŻWIROWNIA

168 , Deszczno, 66-446 (lubuskie)

B A Z A R I N K A - Fusiek Karolina

Markowizna 7a , Górno, 36-051 (podkarpackie)

HOUSE

Radarowa 37a, Gdańsk, 80-298 (pomorskie)

BIALOBRZEZIE.PL

Białobrzezie 11 , Prusy, 57-150 (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

Mościejewo 23 , Kwilcz, 64-420 (wielkopolskie)

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy UNIBUDAR

Jeglia 49 49, Rybno, 13-220 (warmińsko-mazurskie)

CARTA

Ozorkowska 2/6, Łódź, 93-285 (łódzkie)

4XTechnics

Karpacka 58, Zręcin, 38-457 (podkarpackie)

ViCar

Wólka Polanowska 4 , Kąty, 24-313 (lubelskie)

EU-Go

Brzóza Warecka 43 , Głowaczów, 26-903 (mazowieckie)

JDA WOŹNIAK

Kolejowa 16, Drezdenko, 66-530 (lubuskie)

BOSS

Konarskiego 26, Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

ISATOM

Wodna 25 lok. 2, Łódź, 90-024 (łódzkie)

BBC Czaja

Nagawczyna 234A, Dębica, 39-200 (podkarpackie)

Bravis Polska

ks. bp. Władysława Bandurskiego 66 lok. 4 , Kraków, 31-515 (małopolskie)

Firma Usługowo - Handlowa

Stare Rochowice 22 , Bolków, 59-420 (dolnośląskie)

Ecotherm

al. gen. Józefa Hallera 99 lok. 12 , Wrocław, 53-201 (dolnośląskie)

F.H.U. TAR-TRANS

Piłsudskiego 61, Dynów, 36-065 (podkarpackie)

Key4

Ludwika Waryńskiego 28 , Warszawa, 00-650 (mazowieckie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE

175 , Perzów, 63-642 (wielkopolskie)

AGEMO PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH

641 , Wiśniowa, 32-412 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe WOMIS

Łączyńska Huta 118 , 83-335 (podkarpackie)

INTER-BUD

1 Maja 15c , Ząbkowice Śląskie, 57-200 (dolnośląskie)

WAWRZYN-TRANS

Krajków 26 lok. 2 , Żórawina, 55-020 (dolnośląskie)

A.R.I

Bankowa 10, Rędziny, 42-242 (śląskie)

Doradca

Łąkowa 21, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

ws-technika

Trzebiszyn 8A , Tychowo, 78-220 (zachodniopomorskie)

WIKOSANIT Instalacje Sanitarne - Projekty, Kosztorysy, Wyko

Związkowa 23, Lublin, 20-148 (lubelskie)

P.W. Bros Parts

Chróścina Kościelna 8 , Wrzoski, 46-073 (opolskie)

Firma Budowlano - Usługowa

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20 , Luzino, 84-242 (pomorskie)

ChemiPlast

Jaskółcza 32, Łódź, 91-512 (łódzkie)

A.L. WIÓREKS

Młyńska 2a, Stare Budkowice, 46-030 (opolskie)

M - B

Tomaszowska 45 lok. 2, Łódź, 93-231 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE

Tyrowo 57b , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE MARKAN S.C.

Tczewska 35 , Szpęgawa, 83-112 (pomorskie)

VIO TECHNOLOGY

Szmaragdowa 11/II lok, Piekary Śląskie, 41-943 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

Lgota Murowana 87 , Kroczyce, 42-425 (śląskie)

P.P.H.U.LUKAS-TRANS

Stara Gorzelnia Wielkoborska 54 , Blachownia, 42-290 (śląskie)

NEXTBUD

Nawarzyce 18 , Wodzisław, 28-330 (świętokrzyskie)

TRANSBUD WŁODAWA

Lipowa 16, Włodawa, 22-200 (lubelskie)

TRANS-OIL

Lipowa 1, Czerwin, 07-407 (mazowieckie)

KRYMAR

Gabriela Narutowicza 25 , Janów Podlaski, 21-505 (lubelskie)

ALPOL

Wierzbie 25 , Łambinowice, 48-316 (opolskie)

K&K

Janowska 82 lok. 8, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

MD Stone Mirosław Demkiewicz

Goczałków Osiedle 10A , Strzegom, 58-150 (dolnośląskie)

ECA DESIGN

Dębowa 9, Kudowa-Zdrój, 57-350 (dolnośląskie)

MAZOWIECKIE GOSPODARSTWO ROLNE SŁAWOMIR PAWŁOWSKI

Gawłów 12 , Sochaczew, 96-500 (mazowieckie)

MAJDA

646 , Wesoła, 36-233 (podkarpackie)

4toon Studio

pl. Jana Matejki 3 lok. 7 , Kraków, 31-157 (małopolskie)

IMone

Jana Kochanowskiego 31a lok. 2 , Gliwice, 44-100 (śląskie)

Firma Usługowo-Handlowa

Rożdżały 18 , Tłokinia Kościelna, 62-860 (wielkopolskie)

BOJAN TRADE

Wolska 66 lok. 1, Warszawa, 01-134 (mazowieckie)

ROZALKA

Myśliborska 85A lok. , Warszawa, 03-185 (mazowieckie)

EuroConsulting

Doktorce 52 , Suraż, 18-105 (podlaskie)

EARTH MOVERS

Folwark 40, Połomia, 44-323 (śląskie)

RENTRAK

Porosły-Kolonia 1C , Choroszcz, 16-070 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe. AGROBUDOWA P.CHOJEKI

Kaleń 31 , Rawa Mazowiecka, 96-200 (łódzkie)

MP Consulting

Morenowe Wzgórze 2 lok. 10, Gdańsk, 80-283 (pomorskie)

PROFI-ON

Zygmunta Sokołowskiego 5 , Laski, 05-080 (mazowieckie)

P.P.H.U.

RYNEK 401 , Grębów, 39-410 (podkarpackie)

wspólnik spółki cywilnej PPHU DURO

Rempin 1 , Gozdowo, 09-213 (mazowieckie)

TRANSKOP Bukowski Grzegorz

Ogonki 16 , Węgorzewo, 11-600 (warmińsko-mazurskie)

EKOWAVE

Pisarzowice Słoneczna 2 , Lutynia, 55-330 (dolnośląskie)

STARA FABRYKA WIESŁAW BUŚKO- Wspólnik spółki cywilnej

Gdańska 64, Łódź, 90-612 (łódzkie)

F.H.U. TRANS-ZIEM

Klikowska 331, Tarnów, 33-102 (małopolskie)

TRANS-KOP BIS

gen. Walerego Wróblewskiego 14 , Sokółka, 16-100 (podlaskie)

Matmar Mateusz Wąsik Wydobywanie i Sprzedaż Kruszywa

Jeżewice DZ. 178 178 , Tarczyn, 05-555 (mazowieckie)

Folwark Pszczew

Stefana Batorego 11, Pszczew, 66-330 (lubuskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE

Miła 9A lok. 1, Katowice, 40-464 (śląskie)

Open-RnD

Kostki Napierskiego 2 lok. 5 , Łódź, 94-056 (łódzkie)

KARIZA

Graniczna 24, Konstancin-Jeziorna, 05-510 (mazowieckie)

Kruszimex

Kościuszki 33, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

LaMas

Melchiora Wańkowicza 5b lok. 21 , Warszawa, 02-796 (mazowieckie)

MKeco Maja Sroczyńska

Tylne Chwaliszewo 23 lok. 4, Poznań, 61-103 (wielkopolskie)

MCC

Władysława Łokietka 2A, Opole, 45-563 (opolskie)

BALTEX

Tatarczana 2A lok. 1, Gdynia, 81-591 (pomorskie)

J-KRUSZ

Kazimierza Wielkiego 70, Kobyłka, 05-230 (mazowieckie)

JAH-BUD

Dęby Wolskie 13 , Rusiec, 97-438 (łódzkie)

DENJAR

Łąkowa 12D lok. , Zgierz, 95-100 (łódzkie)

ADS LEASE

Chechło Piękna 37 , Niewiesze, 44-172 (śląskie)

MAG-MAR Magdalena Króliczak

Dobieżyn Powstańców Wlkp. 5 , Buk, 64-320 (wielkopolskie)

CWR (wspólnik spółki cywilnej)

Rzepiska 104 , Stężyca, 83-322 (pomorskie)

CWR (wspólnik spółki cywilnej)

Rzepiska 104 , Stężyca, 83-322 (pomorskie)

CWR (wspólnik spółki cywilnej)

Rzepiska 104 , Stężyca, 83-322 (pomorskie)

Brzozowy Łukasz

Zielona 8, Kadzidło, 07-420 (mazowieckie)

SER-MED

Daszyńskiego 21 lok. 1, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

ArtTree

Adama Jarzębskiego 1 lok. 63 , Warszawa, 01-853 (mazowieckie)

MJM

Jedności Robotniczej 30 lok. 1, Żyrardów, 96-300 (mazowieckie)

Futerm

Mienia-Tartak 280 , Cegłów, 05-319 (mazowieckie)

Geo-log

Limanowskiego 59 lok. 1, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

Be Safe

Tadeusza Kościuszki 21 , Kościerzyna, 83-400 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe EKOMEL

Tarnów 25A , Wilga, 08-470 (mazowieckie)

ZŁOM ŻORY

Wodzisławska 72c, Żory, 44-240 (śląskie)

Greenery

Wieliszewo 8 , Potęgowo, 76-230 (pomorskie)

HANDLKRUSZ

Nowy Dwór 22 , Frydrychowo, 87-410 (kujawsko-pomorskie)

MAGE STUDIO

Jesienna 11 , Łęgi, 72-003 (zachodniopomorskie)

Empire Insurance

Hallera 2a, Sulejówek, 05-071 (mazowieckie)

MANIO

Tadeusza Kościusz, Marki, 05-270 (mazowieckie)

BONGO BROS -

Agawy 12 lok. 3, Warszawa, 01-158 (mazowieckie)

MIIM

Jana Czirenberga 1A lok. 3 , Gdańsk, 80-041 (pomorskie)

Betoniarnia Reczyńscy

Nadwiślańska 673/675, Dwikozy, 27-620 (świętokrzyskie)

BEKER POLSKA

Jordanowo 11 , Świebodzin, 66-200 (lubuskie)

FIRMA ZIELIŃSKI

Bogucin 143 , Fabianki, 87-811 (kujawsko-pomorskie)

ESPEBE

Budowlanych 8, Radzyń Podlaski, 21-300 (lubelskie)

FUDATHERM

Kobylniki Szkolna 29 , Tarnowo Podgórne, 62-080 (wielkopolskie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO REMONTOWY BUD-STAL

Chocianowiec 145 , Chocianów, 59-140 (dolnośląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WRÓBLEX

Krasna Dąbrowa 13 , Pionki, 26-670 (mazowieckie)

ARTERIE

Anieli Krzywoń 26, Kraków, 31-464 (małopolskie)

Moon Studio

Wiolinowa 10 lok. 4, Warszawa, 02-785 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

kpt. Józefa Kłopotowskiego 47 , Sokółka, 16-100 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Projektowo - Usługowe HTK- Projekt

Al. W. Roździeńskiego 88 lok. 79 , Katowice, 40-203 (śląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWE

1000-lecia 10 lok. 13 , Krapkowice, 47-300 (opolskie)

Falkiewicz

Tęczowa 35, Zamość, 22-400 (lubelskie)

WERBUD Roboty Drogowo-Budowlane

Pośrednik 1A , Koźminek, 62-840 (wielkopolskie)

F.H.U.

Kołodziąż 27a , Sadowne, 07-140 (mazowieckie)

Alcorp

Sarmacka 22 lok. 8, Warszawa, 02-972 (mazowieckie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE FEST-TRANS DANIEL KAZEB

TRANSPORTOWA 12/9 , Białys (małopolskie)

MATFIL-AGR. AGROBUDOWA P.CHOJECKI J.P.LESZCZYŃSCY s.c.

Konopnica 92A , Rawa Mazowiecka, 96-200 (łódzkie)

DRT

Oliwska 185, Chwaszczyno, 80-209 (pomorskie)

TOM - KOP

Rębiechowo BRZOZOWA 1 , Gdańsk, 80-297 (pomorskie)

KUŹNIAR SALOMEA F.H.P.U. SAL-MET Salomea Kuźniar

Pyrzowice Siedliska 11 , 42-463 (kujawsko-pomorskie)

FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWA

Przeuszyn 66 , Ćmielów, 27-440 (świętokrzyskie)

ASC CONSULTING

DĘBOWA 5 lok. 7 , Strzegom, 58-150 (dolnośląskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

CZECHA 1 lok. 24 , Częstochowa, 42-224 (śląskie)

P.H.U. RALFMAX SPECJALISTYCZNE NAPRAWY SKRZYŃ BIEGÓW

Wilczopole 156 , Lublin, 20-388 (lubelskie)

LERI RADOSŁAW PIEKARCZYK

Tadeusza Kościuszki 33 , Chorzów, 41-500 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe TRANS - NAT

Głuchów Gołygowska 5 , Tuszyn, 95-080 (łódzkie)

MANTE

HAUKE BOSAKA 1 , Kielce, 25-217 (świętokrzyskie)

PIETRZAK DAWID PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DMP

Żdżenice 80 , Malanów, 62-709 (wielkopolskie)

1. ŻWIROWNIA BRÓD NOWY UŁANOWICZ BOŻENA 2. KRULAN LOGISTIC - wspólnik spółki cywilnej

Bolesława Chrobrego 6C, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

MAREK DŁUGASZEWSKI Cegielnia Podzamcze

Świba 110 (WIELKOPOLSKIE)

PRZEMYSŁAW SZWAJDYCH "DIP" P.P.H.U.B.

GÓRNA 3C lok. 22 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PARYS ARTUR STANISŁAW, ISSAN

Jana Pawła II 47 lok. 32 (MAZOWIECKIE)

A 2

Godowska 81G lok. m.1 (MAZOWIECKIE)

DANUTA DYLIKOWSKA "Ceramex-Dylikowscy" spółka cywilna

SABINOWSKA 14 (ŚLĄSKIE)

TOMASZ DYLIKOWSKI "Ceramex-Dylikowscy" spółka cywilna

SABINOWSKA 14 (ŚLĄSKIE)

Adam Józefiak Wykonawstwo Instalacji Wod.-Kan. i Melioracji

Występ Rybacka 4 lok. 13, Nakło nad Notecią, 89-100 (kujawsko-pomorskie)

Adriana Zarach ŻWIRBEST (wspólnik spółki cywilnej)

Stężycka Huta 24a, Stężyca, 83-322 (pomorskie)

AGATA GAJOS-FALKOWSKA "RED BANANA"

NOWOURSYNOWSKA 117A, Warszawa, 02-797 (mazowieckie)

AGNIESZKA MAGDALENA PILARSKA AP - KRUSZ

Kazimierza Wielkiego 8 lok. 16, Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

AGNIESZKA MARCZEWSKA ZAKŁAD WYDOBYWCZO REMONTOWY "KLANT"

Kościelna 7, Połaniec, 28-230 (świętokrzyskie)

AGNIESZKA PIENIĄŻEK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WITEK"

Wiązownica 51, Wiązownica, 37-522 (podkarpackie)

"Agromar" Wydobywanie Kruszywa Stanisław Gączewski

Wichowo 62, Lipno, 87-600 (kujawsko-pomorskie)

ANTCZAK KRYSTYNA P.P.U.H.

Cząszczew 32, Jarocin, 63-200 (wielkopolskie)

ARKADIUSZ CHRABĄSZCZ A3

Tadeusza Kościuszki 28, Śrem, 63-100 (wielkopolskie)

ARTUR WNUKOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LICZĘ NA CUD"

Królowa Wola 18, Stare Juchy, 19-330 (warmińsko-mazurskie)

Beata Blukacz P.P.H.U. "ŻWIREX" S.C.

Hadra Piaskowa 7, Herby, 42-714 (śląskie)

Beata Piotrowiak PHU BETALEKS

Chojęcin-Szum 8C, Chojęcin-Szum, 63-640 (wielkopolskie)

Beata Twarowska Żwirownia Sajzy

Sajzy 16/1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

BLUMKOWSKA LILIANA FIRMA WIELOBRANŻOWA

Lipnica 121, Dębowa Łąka, 87-207 (kujawsko-pomorskie)

BOGUMIŁ SOSNOWSKI WYRÓB CEGŁY CERAMICZNEJ

PRZYJACIELSKA DZIAŁKA lok. NR 383, Kobyłka, 05-230 (mazowieckie)

BOGUSŁAW OLSZYNA "BODZIO-PIACH"

Stobno Siódme 20, Godziesze Małe, 62-872 (wielkopolskie)

BRYNIARSKI STANISŁAW Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa "STANPOL"

Bernardyńska 1, Bytom, 41-902 (śląskie)

CEGIELNIA K.TRUSZKOWSKI, M.KRYSKI S.C.

Mokre 15-GO SIERPNIA 43, Radzymin, 05-250 (mazowieckie)

CEGIELNIA K.TRUSZKOWSKI, M.KRYSKI S.C.

Mokre 15-GO SIERPNIA 43, Radzymin, 05-250 (mazowieckie)

Cegielnia Polowa Kułaga Marta

Trześń 418, Gorzyce, 39-432 (podkarpackie)

CEGIELNIA SIEDLESZCZANY ŁABUDA KAZIMIERZ,ŁABUBA MARIA,KAWĘCKA KATARZYNA SPÓŁKA CYWILNA

Wrzawy 104, Wrzawy, 39-432 (podkarpackie)

CERTOS - RADOSŁAW LEŻUCH

NOSÓW KOLONIA 13, Waśniów, 27-425 (świętokrzyskie)

Cezary Kaczmarczyk Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Sandomierska 44, Staszów, 28-200 (świętokrzyskie)

"CREATON" DAMIAN WĄSIEWICZ

Skowrończa 46, Łódź, 91-510 (łódzkie)

Czesław Heftowicz "Żwir-bet"

Kowalewko-Folwark 3, Kcynia, 89-240 (kujawsko-pomorskie)

DACH-SAM Mirosław Literski

Demlin 37, Godziszewo, 83-209 (pomorskie)

DANCEWICZ-PIEKARSKA MONIKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "MD PARTNER"

Emilianów 29a, Koźminek, 62-840 (wielkopolskie)

DANIEL OLSZEWSKI "DIP" P.P.H.U.B.

Górna 3C lok. 22, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

DAR-MAR Marzena Pacześ

Piaskowa 40, Szczukwin, 95-080 (łódzkie)

Dariusz Krejpcio DAR-ŻWIR

Biała Woda 55, Suwałki, 16-402 (podlaskie)

Dorota Piątkowska - DORBUD

Małe Radowiska 18, Wąbrzeźno, 87-200 (kujawsko-pomorskie)

" EDBER " Berner Włodzimierz

Szczukwin Piaskowa 30, Tuszyn, 95-080 (łódzkie)

Edyta Brejecka BRE-ŻWIR Kopalnia Kruszywa Naturalnego Bławatki II

Bławaty 15, Strzelno, 88-320 (kujawsko-pomorskie)

Eko - Trans - Bud - Janusz Gładosz

Nielubia 45, Żukowice, 67-231 (dolnośląskie)

EKSPLOATACJA I SPRZEDAŻ PIASKU STEFANIA WAWRZYCKA

Posłowicka 43, Kielce, 25-145 (świętokrzyskie)

EKSPLOATACJA KRUSZYWA URSZULA SURDEL

WAZÓW 4A, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

Elżbieta Syguła wspólnik spółki cywilnej - MALKON S.C. Elżbieta Syguła Zbyszek Syguła

Ignacego Daszyńskiego 9 lok. 52, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

EWA BOROWCZAK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-WYDOBYWCZY "EKO"

PRZEDMOŚCIE 1, Przedmoście, 55-029 (dolnośląskie)

EWA TATKOWSKA "HUMUS"

Deszczno 168, Deszczno, 66-446 (lubuskie)

EXPLOATACJA KRUSZYWA MARCIN GRYGIEŃĆ

Pogorzel 13, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

'EXPRES-TRANS.MA" MIKULAK ANDRZEJ WŁADYSŁAW

Targowo 30A, Dźwierzuty, 12-120 (warmińsko-mazurskie)

F.H.U. TAR-TRANS STANISŁAW TARNAWSKI

Piłsudskiego 61, Dynów, 36-065 (podkarpackie)

FHUP Antoni Kuta

Stare Żukowice 126 lok. C, Nowa Jastrząbka, 33-151 (małopolskie)

Firma Handlowo Usługowa "Źródło" Artur Mejer

Paulinów 13, Paulinów, 42-235 (śląskie)

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA "FEBEX" - Michał Szczekocki

Przydatki Przybyszowskie 2A, Przydatki Przybyszowskie, 97-524 (łódzkie)

Firma Usługowo Handlowa 'Adaśko Zima Krystyna

Wola Żyrakowska 108, Żyraków, 39-204 (podkarpackie)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "RADEK" RADOSŁAW SKÓRNICKI

Rzetnia 78, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA SPRZEDAŻ ŻWIRU I PIASKU ANDRZEJ ŚWIDERSKI

Świdry 102C, Łuków, 21-400 (lubelskie)

G-KRUSZ Piotr Sujdak, Artur Cichowski

Góra Motyczna 160a, Żyraków, 39-204 (podkarpackie)

G-Krusz Piotr Sujdak, Artur Cichowski

Góra Motyczna 160a, Żyraków, 39-204 (podkarpackie)

HAKUNA

Ostrów 85, Opoczno, 26-300 (łódzkie)

Jakoniuk Kamil, "TRANSKOP"

Dąbskiego 11, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

JAN WOLSKI Zakład Projektów i Dokumentacji Geologiczno-Górniczo-Środowiskowych ,,GeoDRILLING SYSTEM'' ,,GeoDRILLING SYSTEM''

Bobrowiczki 40, Sławno, 76-100 (zachodniopomorskie)

JANUSZ SOŁTYS FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA "JANTAR"

Furmany KOŚCIELNA 30, Tarnobrzeg, 39-400 (podkarpackie)

JAROSŁAW BELKA JAR-KOP

Czeczewo Wspólna 44, Kielno, 84-208 (pomorskie)

Jarosław Olędzki Wydobywanie żwiru i piasku

Iwno 31, Kcynia, 89-240 (kujawsko-pomorskie)

JAROSŁAW RYBACKI ŻWIROWNIA O P O K I

Smarglin 14, Dobre, 88-210 (kujawsko-pomorskie)

Jarosławskie Kruszywa Patrycjusz Gaweł

Wola Roźwienicka 79, Roźwienica, 37-565 (podkarpackie)

Jędraszczak Zdzisław, Sprzedaż żwiru i piasku, wynajem sprzętu budowlanego

Składowa 15, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Jerzy Kamiński "Kamix"

Łąkowa 11, Radzyń Podlaski, 21-300 (lubelskie)

Józef Giera " ŻWIR BUD" SPRZEDAŻ ZWIRU I PIASKU

Michalinek 23, Załuski, 09-142 (mazowieckie)

JÓZEF WIKTOR P.P.H.U. "WIKBUD"

Biskupów 84, Burgrabice, 48-355 (opolskie)

"KAMYK" - Wydobywanie piasku i żwiru Łopatka Renata

Borysław 8, Głuchów, 96-130 (łódzkie)

Karol Mróz Firma "OLIVIER"

Dalki 30, Dalki, 62-200 (wielkopolskie)

KATARZYNA GLIŃSKA-DRABIK Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne "CEGBUD" s.c. Wiesław Gliński i Spółka

SOKOLA 1, Częstochowa, 42-280 (śląskie)

KOP-TRANS II Janina Jarosz

Parkosz 7"B", Pilzno, 39-220 (podkarpackie)

KOP-TRANS TERESA STACHYRA

Halinówka 14A, Wojciechów, 24-204 (lubelskie)

KOPALNIA KRUSZYWA NATURALNEGO "KRUSZBET" KRZYSZTOF SUPIŃSKI

Nowa Wieś Ełcka 2, Nowa Wieś Ełcka, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

KOPALNIA KRUSZYWA NATURALNEGO TOMASZEWSKI ROBERT

Helenów Trębski - , Szczawin Kościelny, 09-550 (mazowieckie)

KOPALNIA KRUSZYWA NATURALNEGO, Zakład Górniczy "Boguszyce" Konrad Tereszkiewicz

Boguszyce , Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

KORES WALDEMAR KASPRZAK

Kowalówka 40, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

KOSTKA RAFAŁ STANISŁAW

Pelnik 58B, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

KRYSTYNA BANACZEK WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ KOPALNIA STANISŁAWÓW

Stanisławów 32, Odrzywół, 26-425 (mazowieckie)

Krzysztof Chmielewski Sprzedaż kruszywa

Sulęcin Włościański 63, Stary Lubotyń, 07-303 (mazowieckie)

KRZYSZTOF PAŁYS Krzysztof Pałys "Fenix"

SZULBORSKA 6 lok. 68, Warszawa, 01-104 (mazowieckie)

ŁUKASZ ŻURAWKA ŻURAWKA ŁUKASZ

Raczyce SŁONECZNA 14, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

Marcin Olejnik " MAR-KOP"

Wólka Krasienińska 31, Wólka Krasienińska, 21-132 (lubelskie)

MAREK BIEŃKO PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE

Sokół 64, Sobolew, 08-460 (mazowieckie)

MARTA PRZYGODA Zakład Ceramiki Budowlanej Cegielnia "Anna"

Huculska 70/80, Częstochowa, 42-280 (śląskie)

Marzena Smolarek KOPALNIA GOLDEN SAND s.c. Marzena Smolarek, Sławomir Mazurek

Dworzyska 65, Izbica, 22-375 (lubelskie)

"Mirkop" Adamus Mirosław

Wodzin Prywatny Polna 72/3, Tuszyn, 95-080 (łódzkie)

MIROSŁAW BORUCKI G-INVEST sp cywilna

Staniewicka 1A, Warszawa, 03-310 (mazowieckie)

Mirosław Wrona MIREX TRADE

Józefa Wieczorka 9A/9, Kędzierzyn-Koźle, 47-232 (opolskie)

Mirosława Marszałek-Pełzak P.H.U M&G

Ulanica 7, Dynów, 36-065 (podkarpackie)

Mirosława Nowak Zakład Eksploatacji Kruszywa Naturalnego SC Nowak Kaczyński

Emila Kwidzińskiego 10, Szemud, 84-217 (pomorskie)

"MM-RAMEL" Marta Ramel

Marynowo 3, Sejny, 16-500 (podlaskie)

"Moch - Bau" Moch Jan

Kadłub Turawski Opolska 10, Ligota Turawska, 46-046 (opolskie)

Monika Kupisz Zakład Eksploatacji Kruszywa

Wojska Polskiego 18, Żabno, 33-240 (małopolskie)

OSKAR GLIŃSKI Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne "CEGBUD" s.c. Wiesław Gliński i Spółka

SOKOLA 1, Częstochowa, 42-280 (śląskie)

Ośrodek Gałęziaki Andrzej Gałęzewski

Młyńka 11, Sztum, 82-400 (pomorskie)

P.H. "ERGO" KAZIMIERZ PASZKIEWICZ

DOMEYKI 6, Gdańsk, 80-124 (pomorskie)

P.P.U.H "ARKADIA" - Jóźwiakowski Artur

Piaski 5, Piaski, 63-645 (wielkopolskie)

"PHU PIASKOWNIA STOBNO" EDWARD TUŁACZ

Stobno Siódme 20, Godziesze Małe, 62-872 (wielkopolskie)

"PHU PIASKOWNIA STOBNO" GRAŻYNA OLSZYNA

Stobno Siódme 20, Godziesze Małe, 62-872 (wielkopolskie)

PIAST-POL Edyta Kosmalska

Witankowo XXXX , Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Piotr Pawlak "ŻWIROWNIA"

Marianów 10, Słupia, 96-128 (łódzkie)

Piotr Piotrowicz KODAPI

Stare Polichno Szkolna 1 lok. 2, Santok, 66-431 (lubuskie)

PPHU BUDDAN JUSTYNA JANISZEWSKA

Służbowa 31 lok. 28, Łódź, 92-305 (łódzkie)

PPHU "KRUSZLAND" SEBASTIAN GŁOWACKI ; KRUSZLAND S.C.

Mileszki 29, Łódź, 92-740 (łódzkie)

PPHU" MATAX" TADEUSZ SERWACH

Nowowolska 78, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

PPHU "Żwirownia" Robak Andrzej

Zastawno 40, Młynary, 14-420 (warmińsko-mazurskie)

Processus.E Andrzej Cichowicz

Odolanowska 16, Mikstat, 63-510 (wielkopolskie)

PROFMAN MARCIN DZIURGOT

Wola Żyrakowska 78B, Wola Żyrakowska, 39-204 (podkarpackie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Małgorzata Dzikielewska

Łęgowo 15, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Usługowe Mariusz Heblewski

Sucha 9, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNE "MAX" ŚWIST MAKSYM

Trawniki-Kolonia 200, Trawniki, 21-044 (lubelskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Krawiec

Czułczyce 90B, Czułczyce, 22-106 (lubelskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zofia Lutostańska

Gać 25, Łomża, 18-400 (podlaskie)

PW KINEX BIS JAROSŁAW KRASSOWSKI

Zgórsko 60C, Sitkówka, 26-052 (świętokrzyskie)

RYSZARD MYSZKA GME CONSULTING

LUBLAŃSKA 22 lok. 16, Kraków, 31-476 (małopolskie)

"SAMA" Sabina Trochelepsza

Nowa Wieś Zbąska 61, Zbąszyń, 64-360 (wielkopolskie)

Stawik Ryszard Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Piaskownia Kabaś"

Kotłów 132, Mikstat, 63-510 (wielkopolskie)

ŚWIACZNY SZYMON KOPALNIA PIASKU

Modrzewiowa , Orzesze, 43-180 (śląskie)

TERESA DULIŃSKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO - PRODUKCYJNE AGRO - KRUSZMET

OSIEDLE OŚWIECENIA 23 lok. 34, Kraków, 31-636 (małopolskie)

Teresa Zaśko "PIASKRES"

Popławskiego 4, Józefów, 23-460 (lubelskie)

TOMASZ ŁUKOWSKI PHU

Kamieńska 5B, Szczecin, 70-848 (zachodniopomorskie)

Tramet Artur Chmura

Szamarzewskiego Augustyna 13 lok. 15, Poznań, 60-514 (wielkopolskie)

Walczak Ewa - EMAD

Jeziorko 21, Koluszki, 95-040 (łódzkie)

Wydobywanie Żwiru i Piasku "ŻWIREK" Iwona Galary

Breń Osuchowski 168, Czermin, 39-304 (podkarpackie)

WYRÓB I WYPAŁ CEGŁY CERAMICZNEJ T.TEJMAN, E. KULA

Żytnia 7, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

Zabłocki Cezary Kazimierz ŻWIREX-TRANS

Miodowa 2, Piszczac, 21-530 (lubelskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY "DAWID" DAWID STOŁOWSKI

Sieraków 16, Leszno Górne, 67-321 (lubuskie)

ZAKŁADY PRODUKCYJNO-HANDLOWE ABA ANTONI ZBIGNIEW ADAMOWICZ

Barnima I 1B lok. 1, Goleniów, 72-100 (zachodniopomorskie)

ŻWIBET Beata Majda

Mała 3 lok. 1, Jawor, 59-400 (dolnośląskie)

"ŻWIROWNIA" DANUTA KWAŚNIEWSKA

Nowy Dwór 7, Kowalewo Pomorskie, 87-410 (kujawsko-pomorskie)

ŻWIROWNIA DARIA PODPIRKO - ZDYR

Święcianowo 47, Malechowo, 76-142 (zachodniopomorskie)

"Żwirownia" s.c. Bernadeta Klein

Leśna 3, Ustarbowo, 84-239 (pomorskie)

ŻWIROWNIA "TOJA" Irena Biedrzycka - wspólnik spółki cywilnej

Fabryczna 133, Białystok, 15-119 (podlaskie)

"ŻWIRTEX" Stanisław Zubrzycki - wspólnik spólki cywilnej

Zubrzyca Mała 7, Szudziałowo, 16-113 (podlaskie)

Alecudo.pl

Brzechwy 15/2, Śrem, 63-100 (wielkopolskie)

1. AGENCJA FINANS PLUS 2. "PODGRODZIE" HOTEL RESTAURACJA ANDRZEJ PANKOWSKI

Nowy Świat 3, Sulechów, 66-131 (lubuskie)

1.BRODPIACH ZAKŁAD EKSPLOATACJI KRUSZYWA NATURALNEGO W BRODOWICACH. 2.REHABILITACJA DANUTA OGORZELEC. NIP 692-171-69-95

UL.RYNEK 28/1, Polkowice, 59-100 (dolnośląskie)

1. ŻWIROWNIA s.c. Tadeusz Bogdanowicz, Mirosław Mąkosa, Roman Bogdanowicz 2. Firma Transportowo Handlowo Usługowa Mirosław Mąkosa

Demlin dznr 120, Godziszewo, 83-209 (pomorskie)

GRANIT IP - MACHALSKI PIOTR

Aleja Lipowa 24E, Reda, 84-240 (pomorskie)

BDM - Dariusz Maciński

Lipowa 42, Przytoczna, 66-340 (lubuskie)

Firma Usługowo-Handlowa "OJCZYMEK" - Krzysztof Ojczymek

Odwiśle , Igołomia, 32-126 (małopolskie)

WIERDAK KRZYSZTOF Krzysztof Wierdak

Dębowiec 435 (podkarpackie)

"CEG-ROL" - Tomasz Kurosz

Bielawska 7, Kotla, 67-240 (dolnośląskie)

"ŻWIRKOP" - Stanisław Milczek

Katarzyn 44, Michów, 21-140 (lubelskie)

Pośrednictwo Handlowo - Ubezpieczeniowe - Barbara Skrodzka

Plac 250-lecia 11, Jedwabne, 18-420 (podlaskie)

"ROB-BUD" - Zofia Robak

Alfonsów 40, Słubice, 09-533 (mazowieckie)

F.H.U. "GEO-PIASK" - Wioletta Lipianin-Nowak

Sanowa 39, Leżajsk, 37-300 (podkarpackie)

Ceramika Stare Gronowo - Anna Mikulska

Stare Gronowo 19, Debrzno, 77-310 (pomorskie)

TRANS-TUŚ - WOJCIECH MODZELEWSKI

Wawrzyńca Gałaja 95, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

CEGIELNIA "DUL" A.Dul-Grzegorzek, J.Grzegorzek, K. Grzegorzek-Kot - Jan Grzegorzek

Zalesie Gorzyckie 47, Gorzyce, 39-432 (podkarpackie)

Cegielnia "DUL" A. Dul-Grzegorzek, J.Grzegorzek, K. Grzegorzek-Kot - Karolina Grzegorzek-Kot

Zalesie Gorzyckie 47, Gorzyce, 39-432 (podkarpackie)

"PIACH-POL" - WALAS WOJCIECH

Łysaków 46, Zaklików, 37-470 (podkarpackie)

Cegielnia "DUL" A.Dul-Grzegorzek, J.Grzegorzek, K.Grzegorzek-Kot - Anna Dul-Grzegorzek

Zalesie Gorzyckie 47, Gorzyce, 39-432 (podkarpackie)

FIRMA HANDLOWA "NICO" - MARCIN MIELCZAREK

Konarskiego 26, Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA - DUDULSKI - WOJCIECH DUDULSKI

JAGIELLOŃSKA 24A, Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

P.H.U. JANPOL - Jan Woźniak EKOENERGIA - Jan Woźniak

Kurowo-Kolonia 20, Baruchowo, 87-821 (kujawsko-pomorskie)

JERZY GAŁKOWSKI ŻWIROWNIA - GAŁKOWSKI JERZY

Kotowy 23, Kotowy, 87-510 (kujawsko-pomorskie)

PPHU- Piotr Potocki

Krzeszowska 63, Biłgoraj, 23-400 (lubelskie)

Żwirownia w Hieronimowie - Stanisław Szczepańczuk

Hieronimowo 10, Michałowo, 16-050 (podlaskie)

A.J.G. POLSKA Całka Grzegorz

Polskiej Organizacji Wojskowej 6, Radzymin, 05-250 (mazowieckie)

"A&K KRUSZMAS" AGNIESZKA KIBITLEWSKA

Czwartaków 8, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

STĘPIEŃ BARBARA AGROBAR

Sitowa 51, Opoczno, 26-300 (łódzkie)

AGROBUD Kurzyp Robert

Radzieje 24, Węgorzewo, 11-600 (warmińsko-mazurskie)

"AKWEN" SŁAWOMIR KOLBER

UL.MIEDZNE 1, Wadowice, 34-100 (małopolskie)

"AL-MAR" USŁUGI, TRANSPORT, HANDEL Marek Wiecha

Grunwaldzka 31, Głubczyce, 48-100 (opolskie)

"ALEX II"

Krzesinówek . 20A, Kutno, 99-300 (łódzkie)

"AMETYST" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ALICJA KOŚCIELNA

Legnicka 28, Kielce, 25-328 (świętokrzyskie)

Andrzej Drężek "ANDY"

Klon 92, Rozogi, 12-114 (warmińsko-mazurskie)

Artur Budziaszek 'AR-TUR' TRANSPORT RZECZY I OSÓB

Lipnowska 15 lok. 4, Gdynia, 81-504 (pomorskie)

ARKADIUSZ TYC ARDRIK

KONOPNICKIEJ 53, Wrocław, 51-142 (dolnośląskie)

ART-STACH Artur Raciborski

ks. Stanisława Brzóski 20, Mińsk Mazowiecki, 05-300 (mazowieckie)

Zbigniew Płodzień ART-WIK

Jasionka 670, Jasionka, 36-002 (podkarpackie)

"ARTEX" ARTUR MIŚKIEWICZ

Pilichowice 4, Żarnów, 26-330 (łódzkie)

B&B MINERAL URSZULA BORCUCH wspólnik spółki cywilnej

ORLA 3, Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400 (świętokrzyskie)

B & K.K. Adrian Kurtasiński

Mariampol 14, Parzęczew, 95-045 (łódzkie)

KAROL BARCZ "BA-CAR" PHU

ŚWIĘTYCH CYRYLA I METODEGO 3 lok. 41, Zielona Góra, 65-533 (lubuskie)

BEATA ANNA DOMAŃSKA " DOM-BET" WYDOBYWANIE KRUSZYWA NATURALNEGO

Romanów 52a, Rzgów, 95-030 (łódzkie)

`BF - MED` Filipek Dariusz

POR. LUDWIKA WOLAŃSKIEGO 28, Mińsk Mazowiecki, 05-300 (mazowieckie)

Bartosz Jadczak "BGM"

Piaskowa 11, Nakło nad Notecią, 89-100 (kujawsko-pomorskie)

"BLACK-BUD" Wojciech Bogucki

Łagówek 29, Łagów, 66-220 (lubuskie)

" BLIŻNIACZEK "

Cichawy 6, Gąsocin, 06-440 (mazowieckie)

BOR - BUD

Górna , Jeżów, 95-047 (łódzkie)

"BOZWIR" PPHU ZBIGNIEW ZAJĄC

Weklice 14, Elbląg, 82-310 (warmińsko-mazurskie)

"BUDOPOL"

JEDNOŚCI NARODOWEJ 21 lok. F, Maszewo, 72-130 (zachodniopomorskie)

Malinowski Marcin CAR LOGISTIC Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Armii Ludowej 4/12, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

CEGBUD BIS MAŁGORZATA BANASIAK

UL. CIURLIONISA 3, Marki, 05-270 (mazowieckie)

,,CEGIEŁKA - BIS" Roman Dygudaj

Pacanów 25A, Panki, 42-140 (śląskie)

,,CEGIEŁKA - BIS" Andrzej Dygudaj

Pacanów 25A, Panki, 42-140 (śląskie)

CEGIELNIA CEG-FOL KAZIMIERZ FOLTARZ, ANDRZEJ FOLTARZ S.C.

Klimontowska 25, Osiek, 28-221 (świętokrzyskie)

CEGIELNIA CEG-FOL KAZIMIERZ FOLTARZ, ANDRZEJ FOLTARZ S.C.

Klimontowska 25, Osiek, 28-221 (świętokrzyskie)

CEGIELNIA K.TRUSZKOWSKI, M.KRYSKI S.C.

Mokre 15-GO SIERPNIA 43, Radzymin, 05-250 (mazowieckie)

CEGIELNIA K.TRUSZKOWSKI, M.KRYSKI S.C.

Mokre 15-GO SIERPNIA 43, Radzymin, 05-250 (mazowieckie)

CEGIELNIA Grzegorz Krupiński

Osiedle Cegielnia 5, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

JAROSŁAW LASKOWSKI CEGIELNIA LASKOWSKI JAROSŁAW LASKOWSKI ELŻBIETA LEGWAND

Wrzawy 511, Gorzyce (podkarpackie)

Grażyna Lewandowska CEGIELNIA MECHANICZNA ARCELIN

Arcelin 70, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Kowalska Ewa CEGIELNIA MECHANICZNA "Ewa Kowalska"

Arcelin 70, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

CEGIELNIA NIEMODLIN Józef Jakubik

OPOLSKA 44, Niemodlin, 49-100 (opolskie)

EUGENIA KUŁAGA "CEGIELNIA POLOWA"

Trześń 418, Gorzyce, 39-432 (podkarpackie)

CEGIELNIA POLOWA MARIA OSINIAK

Cegielniana 1, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

CEGIELNIA POLOWA MAŁGORZATA GRZEGORZEK - LESŁAW DUL

Gorzyce BN , Gorzyce, 39-432 (podkarpackie)

CEGIELNIA POLOWA Dul Lesław

Motycze Szlacheckie 25, Motycze Szlacheckie, 37-415 (podkarpackie)

CEGIELNIA POLOWA S.C. EWA ŚPIEWAK

Brandwica Orzeszkowej 32, Stalowa Wola, 37-464 (podkarpackie)

ADAM ŁABUDA Cegielnia Polowa Adam Łabuda

Trześń 394, Trześń, 39-432 (podkarpackie)

CEGIELNIA POLOWA TRZEŚŃ 3 GRAŻYNA I WIESŁAW FOLTARZ

Gorzycka 3, Trześń, 39-432 (podkarpackie)

Cegielnia ,,Przecław" Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy mgr Beata Wójcik ,,Progres" S.C. Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Beata, Janusz Wójcikowie

Tuszyma 138, Tuszyma, 39-321 (podkarpackie)

Cegielnia Rytwiany

Klasztorna 23, Rytwiany, 28-236 (świętokrzyskie)

KAZIMIERZ ŁABUDA CEGIELNIA SIEDLESZCZANY ŁABUDA KAZIMIERZ, ŁABUDA MARIA, KAWĘCKA KATARZYNA SPÓŁKA CYWILNA

GORZYCE WRZAWY 104, Trześń, 39-432 (podkarpackie)

Cegielnia "Słodków" Rupeć Robert, Rupeć Grzegorz

Słodków Pierwszy 59, Stróża, 23-206 (lubelskie)

Cegielnia "Słodków" Rupeć Robert, Rupeć

Słodków Pierwszy 58, Stróża, 23-200 (lubelskie)

Beata Trojanowska Cegielnia "Trojanowscy" s.c

Spławy Drugie 19, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

CEGIELNIA WINCENTÓW NR 1 ZOFIA SYSIAK

Wincentów 1, Lubartów, 21-100 (lubelskie)

CEGIELNIA WINCENTÓW NR 1 Z.Sysiak-M.Sierociński s.c., Kopalnia Piasku "Brzeziny I" Marek Sierociński

Wincentów 1, Lubartów, 21-100 (lubelskie)

Cegielnia Wyrób Ceramiki Budowlanej Przywara i S-ka

Spławy Pierwsze Ludmiłowska 12, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

Cegielnia "ZAWADA" Bolesław Zając

Nawojowska 193, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

CEGIELNIA "ZAWADZCY" W KALINOWIE RYSZARD ZAWADZKI

Kalinów 35, Kalinów, 95-011 (łódzkie)

ADAM RÓŻALSKI CERAMIK

ZABIERZÓW , UL. KONWALIOWA 27

CERAMIKA KUFEL Robert Kufel

Suchynia Podmiejska 12, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

CERAMIQ.PL AGNIESZKA BARNAT

Chełmska 21 lok. budynek 30, Warszawa, 00-724 (mazowieckie)

"Chodory 2/B" Chodorowski Mirosław

Chodory 26, Turośń Kościelna, 18-106 (podlaskie)

CRYSTAL MARIA PANKOWSKA

Nowy Świat 3, Sulechów, 66-131 (lubuskie)

Sadowski Czesław CZAMANINEK PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

powiat radziejowski

CZYSTOPOLE WIESŁAW HAJDUGA

UL.KOŚCIUSZKI 4A, Miękinia, 55-330 (dolnośląskie)

"DĄBROWSKI" Arkadiusz Dąbrowski

Radomska 29, Annopol, 23-235 (lubelskie)

Grześkowiak Dariusz DAR TRANS WYKOP

Sójkowo 9, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

KOZAKIEWICZ MAREK "DESMAR" , PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "PIASKI TECHNICZNE" S.C.

Opolska 93, Żędowice (opolskie)

"DIROL" DIANA GÓRSKA-OLSZEWSKA

Gospodarska 13, Raczki, 16-420 (podlaskie)

"DOMINO" Wydobywanie i sprzedaż kruszywa Paweł Darnikowski

Łaznowska Wola Słoneczna 78, Rokiciny, 97-221 (łódzkie)

DOR-KRUSZ Dorota Zielińska

Spółdzielcza 15, Studzianki, 16-010 (podlaskie)

DREW-BUD Małgorzata Urbańska

Aleja 1000-lecia 13C, Służewo, 87-700 (kujawsko-pomorskie)

DROGBUD PAWEŁ KOCHAŃSKI

SMĘTNA 23, Wydminy, 11-510 (warmińsko-mazurskie)

EKOCERAMIKA Jacek Pawlik

Zwierzyniec Trzeci 51A, Panki, 42-140 (śląskie)

KIC HANNA - "EKOTRANS"

LIPOWA 6, Jarosław, 37-500 (podkarpackie)

Eksploatacja Kruszywa Duszniki II Zdzisław Koliński

Duszniki II , Warta, 98-290 (łódzkie)

Eksploatacja Kruszywa Tycner Józef

Świniec 22, Krzywiń, 64-010 (wielkopolskie)

Roman Sendorek EKSPLOATACJA ŻWIRU

Grabie 3, Węgrzce Wielkie, 32-002 (małopolskie)

Andrzej Gwóźdź EKSPLOATACJA ŻWIRU

Grabie 3, Węgrzce Wielkie, 32-002 (małopolskie)

"EL-SAD" ELŻBIETA GRUDZIEŃ

Edwardów 12, Edwardów, 05-650 (mazowieckie)

EL - TEAM Błażej Zajko - wspólnik spółki cywilnej

Podleśna 15, Śródlesie, 15-378 (podlaskie)

WOJCIECH PALIKOWSKI "Eleminator"

Nowa Wieś 95A, Sztum, 82-400 (pomorskie)

Marta Rafał F. H. DUET

Bohaterów 30a, Radzyń Podlaski, 21-300 (lubelskie)

ARTUR ŚLIWIŃSKI F.P ART- MAX

MICKIEWICZA 96 lok. 21, Nowy Dwór Mazowiecki, 05-160 (mazowieckie)

F.P.H.U. KRUSZ-NAT ŻUCHOWSKI KRZYSZTOF

Osetno 55, Łąkorz, 13-334 (warmińsko-mazurskie)

OLSZEWSKI KAZIMIERZ F.P.H.U. ŻWIR-KAZ

Ostrowite 66, Łąkorz, 13-334 (warmińsko-mazurskie)

PAWEŁ SZYSZKIEWICZ FIRMA "BONDZIORNO"

Józefów 18, Godziesze Małe, 62-872 (wielkopolskie)

Roman Gonczar FIRMA ,,G.R."

Chmielek 201A, Łukowa, 23-412 (lubelskie)

FIRMA "GRZEŚTOM" Grzegorz Stec

Trakt Węgierski 68, Dukla, 38-450 (podkarpackie)

Firma Handlowa Jerzy Gil F.P.H. "SEPPA" Gil Jerzy, Węgrzyn Paweł

KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO 30, Chełmża, 87-140 (kujawsko-pomorskie)

DUDEK WALDEMAR - FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA

Lipowa 1, Jarosław, 37-500 (podkarpackie)

ĆWIKŁA HENRYKA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

JEZIERSKIEGO FR. SALEZEGO- 25, Lublin, 20-439 (lubelskie)

ARTUR OSTROWSKI Firma Handlowo-Usługowa

Baczyńskiego 9, Łuków, 21-400 (lubelskie)

MAREK TRELA FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA

Rudniki 23, Połaniec, 28-230 (świętokrzyskie)

ANNA WIŚNIEWSKA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

POGODNA 16, Rypin (kujawsko-pomorskie)

ARTUR ZAWARTKA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ZAWARTKA TRANSPORT"

Rynek 16, Koszyce, 32-130 (małopolskie)

Firma Handlowo Usługowa - Żwirownia "HELENÓW" Zbigniew Jalowski

Helenów 11A, Wojcieszków, 21-411 (lubelskie)

Firma Handlowo-Usługowo-Budowlana "RZEKA" s.c. Wanda Mądra, Jan Mądry, Radosław Mądry

Wysockiego 2, Mielec, 39-300 (podkarpackie)

Firma Handlowo-Usługowo-Budowlana "RZEKA" s.c. Wanda Mądra, Jan Mądry, Radosław Mądry

Wysockiego 2, Mielec, 39-300 (podkarpackie)

Nowicki Sebastian Firma Handlowo-Usługowo-Wydobywcza

Ojrzanowo 102A, Łabiszyn, 89-210 (kujawsko-pomorskie)

RUNE HOLTA Firma "NORDYSEA''

DEDALA 11b, Częstochowa, 42-221 (śląskie)

MAREK BARTOSZEK FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA

Trześń GORZYCKA , Gorzyce, 39-432 (podkarpackie)

Matysiak Justyna -FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA ,,KARINA" JUSTYNA MATYSIAK

Łaszczyn 38, Cielądz, 96-214 (łódzkie)

FIRMA PRODUKCYJNO - USŁUGOWA "WOŁK" ZBIGNIEW WOŁK

Bienie - , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA PRODUKCYJNO - USŁUGOWA "WOŁK" HANNA WOŁK

Bienie - , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

JANUSZ LEMAŃSKI FIRMA S.T.H "KORPOL" JANUSZ LEMAŃSKI

WĄBRZESKA 29, Kwidzyn, 82-500 (pomorskie)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA WALDEMAR KULHAWIK

STANISŁAWA KONARSKIEGO 26, Augustów, 16-300 (podlaskie)

Firma Usługowo - Handlowa Uzarek Sławomir

Okopy-Kolonia 11, Dorohusk, 22-175 (lubelskie)

Roman Miedziak Firma Uslugowo Handlowa "EFEKT"

Werechanie 42, Rachanie, 22-640 (lubelskie)

MIROSŁAW JAKUBIUK FIRMA "ŻWIR - BUD"

Bubel-Łukowiska 16, Janów Podlaski, 21-505 (lubelskie)

FIRMA "ŻWIRBET" DOROTA PACHUCKA

Biała Woda 62C, Suwałki, 16-402 (podlaskie)

FIRMA "ŻWIRBET" WITOLD PACHUCKI

Biała Woda 62C, Suwałki, 16-402 (podlaskie)

Firma "Żwiry" Katarzyna Krajewska-Openchowska

Olecko-Kolonia 1, Olecko-Kolonia, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

FOX TRANS-ZIEM USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE DARIUSZ LIS

ROBOTNICZA 8, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

GARNCARSTWO ARTYSTYCZNE JAROSŁAW ARKUSZYŃSKI

Sokole 18N, Polnica, 77-323 (pomorskie)

WASZKOWIAK KAROL GEOBUD

SZKOLNA 21A, Konin, 62-500 (wielkopolskie)

Dehmel Małgorzata GOJA Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa

Olsztyńska 132/17, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

GOSPODARSTWO ROLNE - K.OSAK

Bobrowo 8 lok. 3, Złocieniec, 78-520 (zachodniopomorskie)

NOWAKOWSKI TADEUSZ GOSPODARSTWO ROLNE - ŻWIROWNIA

SIEDLECZEK 14, Kostrzyn, 62-025 (wielkopolskie)

GIRZELSKI JANUSZ GRAN FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

ABRAMOWICKA- 9A, Lublin, 20-442 (lubelskie)

"GRAVEL" s.c. JANUSZ GÓJSKI ARTUR GNIADO

UL.WARSZAWSKA 4, Osiny, 05-300 (mazowieckie)

DARIUSZ DOMAŃSKI HADRIX FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DARIUSZ DOMAŃSKI

Poznańska 1, Brodowo, 63-000 (wielkopolskie)

HANDEL OBWOŹNY - USŁUGI TRANSPORTOWE WALERIAN GRUSZKA

Teodorówka-Kolonia 24, Frampol, 23-440 (lubelskie)

HANDEL - TRANSPORT - SERWIS SZWAJ KRZYSZTOF

1 Maja 17, Parczew, 21-200 (lubelskie)

IF STHAL Iwona Tołwińska

STANISŁAWA DUBOIS , Białystok (podlaskie)

PIOTR GAJOSZEK -INTEGRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

OSIEDLE CENTRUM B 10 lok. 62, Kraków, 31-928 (małopolskie)

Małgorzata Głowacka INTER-PAX

Łabiszyńska 23 lok. 79, Warszawa, 03-204 (mazowieckie)

Janusz Jachacy JANKRUSZ

Krusze 19, Tłuszcz, 05-240 (mazowieckie)

Janusz Franusz ''JANUS''

Ogrodowa 12, Brynica, 46-024 (opolskie)

"KALTRANS" Paweł Śledziewski

Jana Kilińskiego 2 lok. 5, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

ARKADIUSZ KOWALSKI KAMM IMPORT EXPORT INC.

FABRYCZNA 32, Dobre, 88-210 (kujawsko-pomorskie)

KAZMAR S.C.

RADONICE 33, Błonie, 05-870 (mazowieckie)

KM-KOMINKI Krzysztof Miedzianowski

Janowiecka 43 lok. 5, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Monika Mosurek KOMINKI-CIEPŁY DOM

Cianowice Małe Smardzowicka 38, Skała, 32-043 (małopolskie)

"KOP-POL" Kopalnia kruszywa naturalnego Krzysztof Rzepecki

Nowy Barcik 7, Sanniki, 09-540 (mazowieckie)

"KOP-TRANS" Wydobycie Sprzedaż i Transport Kruszywa, RESTAURACJA ZAJAZD PARKOSZ Adam i Piotr Jarosz s.c., KOPALNIE KRUSZYWA "JAROSZ" Piotr i Adam Jarosz s.c.

Parkosz 75A, Pilzno, 39-220 (podkarpackie)

Wiesław Białous KOPALNIA KRUSZYW KLUCZKOWO

Kluczkowo 2, Cieszeniewo, 78-324 (zachodniopomorskie)

Fiedorowicz Iwona KOPALNIA KRUSZYWA "FIDO"

Rąbity 14, Zalewo, 14-230 (warmińsko-mazurskie)

Kopalnia Kruszywa Naturalnego Wiesław Glinicki

Wólka Zaleska 7, Błędostowo, 06-141 (mazowieckie)

"Kopalnia kruszywa naturalnego" Ewa Kwaśniewska

Nowy Dwór 6, Kowalewo Pomorskie, 87-410 (kujawsko-pomorskie)

Kopalnia Kruszywa Naturalnego Piotr Zwolenkiewicz

Kruchowo 41 lok. 1, Kruchowo, 62-237 (wielkopolskie)

KOPALNIA KRUSZYWA NATURALNEGO LUDKOWO 1, TRANSPORT CIĘŻAROWY KAZIMIERZ GĘBALA

Ludkowo 16, Pakość, 88-170 (kujawsko-pomorskie)

KOPALNIA KRUSZYWA NATURALNEGO LUDKOWO 1, TRANSPORT CIĘŻAROWY ANDRZEJ SIEMBAB

Ludkowo 16, Pakość, 88-170 (kujawsko-pomorskie)

KOPALNIA KRUSZYWA NATURALNEGO W MAŁKOWIE RAFAŁ WRZOSEK

Małków , Warta, 98-290 (łódzkie)

ANITA DĄBROWSKA KOPALNIA KRUSZYWA

Dąbie 7A, Rojewo, 88-111 (kujawsko-pomorskie)

"KOPALNIA" IRENA ZALEWSKA

Barszczewo 153, Michałowo, 16-050 (podlaskie)

Stanisław Kramek Kopalnia Piachu

Zakrzów 42, Łaziska, 24-335 (lubelskie)

Kopalnia Piachu Jolanta Wrona

Kolejowa 7, Opole Lubelskie, 24-300 (lubelskie)

KOPALNIA PIACHU, USŁUGI TRANSPORTOWE EDWARD POCHODYŁA

Kocianów 6, Poniatowa, 24-320 (lubelskie)

CHOJECKA WANDA KOPALNIA PIASKU I ŻWIRU

Harcerza Antolka Gradowskiego 9A lok. 25, Płock, 09-402 (mazowieckie)

KOPALNIA PIASKU "ROBITY I" Jarosław Grzanka

Sprzymierzonych 32, Pasłęk, 14-400 (warmińsko-mazurskie)

TOMASZ DERLATKA KOPALNIA PIASKU - WÓLKA BODZECHOWSKA\n

OSIEDLE SŁONECZNE 14, Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400 (świętokrzyskie)

Andrzej Nowak Kopalnia Surowca Naturalnego "Ostrówek II" 98-311 Ostrówek 67/7

Ostrówek 67 lok. 7, Ostrówek, 98-311 (łódzkie)

KOPALNIA SUROWCÓW MINERALNYCH MIELENKO; ZAKŁAD PRODUKCJI MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH BOLESŁAW DANILEWICZ; STOCZNIA POŁUDNIE S.C.

Tatrzańska 25, Drawsko Pomorskie, 78-500 (zachodniopomorskie)

Kopalnia Surowców Mineralnych PIO-TRANS Halina Szkudlarek

Ksawerów 3, Kramsk, 62-511 (wielkopolskie)

BOŻENA SOPIELA KOPALNIA "ŻWIREK"

Olszanica 56, Sadlinki, 82-522 (pomorskie)

KOPALNIA ŻWIRU I PIASKU URSZULA KUSTOSZ

Wojdal 10, Pakość, 88-170 (kujawsko-pomorskie)

KRAJOWY TRANSPORT DROGOWY PAWEŁ BARSZCZEWSKI

Aleja 3 Maja 26 lok. 56, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

"Krusz-Trans" s.c. Adam Głażewski

Michałów-Reginów Warszawska 70, Legionowo, 05-119 (mazowieckie)

Czesław Segiet "Kruszbud"

Monte Cassino 10, Przemyśl, 37-700 (podkarpackie)

,,KRUSZMAKS" Łukasz Goszkiewicz

Kanice 5, Rzeczyca, 97-220 (łódzkie)

Kruszywa Mineralne "SURMINEX" Gabriela Samol 64-733 Drawsko, ul. Łąkowa 1

Łąkowa 1, Drawsko, 64-733 (wielkopolskie)

JAN BOGACZ Kruszywa piasku i żwiru

BLOK DOBRYSZYCE 1, Blok Dobryszyce (łódzkie)

"KRUSZYWA SANOCKIE" S.C. ADAM CZECH, ANDRZEJ CZECH, ROBERT CZECH

ZIELONA 1, Zagórz, 38-540 (podkarpackie)

"KRUSZYWA SANOCKIE" S.C. Adam Czech, Andrzej Czech, Robert Czech

ZIELONA 1, Zagórz, 38-540 (podkarpackie)

"KRUSZYWA SANOCKIE" S.C. ADAM CZECH, ANDRZEJ CZECH, ROBERT CZECH

ZIELONA 1, Zagórz, 38-540 (podkarpackie)

''KUJAWSKIE KRUSZYWA'' MARCIN MENDRYGAŁ

Pędzewo 454/2, Zławieś Wielka, 87-134 (kujawsko-pomorskie)

"KWARCYT" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MIECZYSŁAW STAWECKI

Legnicka 28, Kielce, 25-328 (świętokrzyskie)

REDZIK ŁUKASZ "ŁĘCZ-BUD"

Podzamcze 65, Łęczna, 21-010 (lubelskie)

KONRAD BOKUN "LEX DOM"

MARII KONOPNICKIEJ 8/3, Poznań, 60-771 (wielkopolskie)

"M i M" Maria D. Krzewicka - Wąsik Wydobywanie i Sprzedaż Kruszywa

Jeżewice NR DZIAŁKI 159/1 i 159/2, Tarczyn, 05-555 (mazowieckie)

TERESA GAWRYSIAK "MACAR"TERESA GAWRYSIAK

Łagiewnicka 264, Łódź, 91-509 (łódzkie)

MARCIN GLIBOWSKI MAKO MINING MINERALS

Grabowiecka 43, Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400 (świętokrzyskie)

Maciej Kotowski MALWINY

Rozwarzyn 41, Nakło nad Notecią, 89-100 (kujawsko-pomorskie)

MAR - BOM

Rąkcice 12, Mała Wieś, 09-460 (mazowieckie)

MARCIN MIĄSKO MAR-TRANS-ŻWIR

Marszowice 74, Gdów, 32-420 (małopolskie)

"MARK-TRANS" MAREK ANDRZEJ KACPRZAK

KOSYNIERÓW 16, Kobyłka, 05-230 (mazowieckie)

MATBUD TOMASZ MATUSZKIEWICZ

Młyńska 13, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

Banasik Jarosław MBJ Firma Handlowo Usługowa

Chrobrego 117, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

MINERAL PL MONIKA KOSELAK

Grudzeń-Las 24, Sławno, 26-332 (łódzkie)

MOK-ZBYT ZBIGNIEW MOKRACZ NAZWA SKRÓCONA MOK-ZBYT

-OSIEDLE OKRZEI 4/220, Bełchatów, 97-400 (łódzkie)

"MONIKA" USŁUGI, PRODUKCJA, HANDEL, WYDOBYCIE KRUSZYWA Słodkowska-Warmiak Monika

Anielin 8, Nowe Miasto, 09-120 (mazowieckie)

SZCZĘSNY MAREK MS NOVUM

Piotrowo 77, Obrzycko, 64-520 (wielkopolskie)

Tomasz Falkowski "MUCHOMORKI"

Kowalewo Pomorskie 22, Kowalewo Pomorskie, 87-410 (kujawsko-pomorskie)

ROMAN SADOWSKI Nasze Mazury Zakład Górniczy "STĘPOWO 1" Nasze Mazury Karczma pod "Złotą Rybką"

MŁYŃSKA 5C, Rypin (kujawsko-pomorskie)

NEW POLAND

KRUSZYNIEC 16, Sicienko, 86-014 (kujawsko-pomorskie)

SZNYROWSKA KAROLINA "NEWMINE" PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

Nowofolwarczna 16A, Radom, 26-600 (mazowieckie)

"OAZA" Kominki Usługi Budowlane Tomasz Chojnacki

Kolejowa 34, Nowiny Wielkie, 66-460 (lubuskie)

DARIUSZ TALARCZYK P.H.U.

GOLA , Gola, 63-233 (wielkopolskie)

P.H.U. ,,MARPOL'' MARCIN SZUTOWICZ

Wiatrak 4d, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Mirosław Matuszczyk P.H.U.P.

Góry Sieradzkie 1, Kazimierza Wielka, 28-500 (świętokrzyskie)

P.H.U ŻWIR-PIASK HENRYK CHMIELEWSKI

Bramka 38A, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Henryk Kośka "P.H. ŻWIROMAX"

Dęba 111, Poświętne, 26-315 (łódzkie)

P.P.H.U PATRYK NOGAJ

Miłaczewek 32, Malanów, 62-709 (wielkopolskie)

P.P.H.U. RAFDAN DANIEL WAŁACH

GŁOWACKIEGO 57A, Kurów, 24-170 (lubelskie)

P.P.H.U." TRANS-ŻWIR" Jasińska Honorata

Trablice 93A, Kowala-Stępocina, 26-624 (mazowieckie)

ROMAN CHUDZIAK - P.P.H.U. " TRANSKOBET "

Łuszczów Pierwszy 85, Jakubowice Murowane, 20-258 (lubelskie)

Paweł Przyłudzki - PARKIER

Bohaterów Warszawy 69B, Busko-Zdrój, 28-100 (świętokrzyskie)

PEBIT PIOTR WOTZKA

Kamienna 86, Gogolin, 47-320 (opolskie)

"PIACH-POL" Janusz Jabłoński

Zakrzewo-Parcele 1, Baruchowo, 87-821 (kujawsko-pomorskie)

"PIACH - POL" KOWALSKA AGNIESZKA

Stanisława Treli 1, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

KAZIMIERZ PIETRUS ' PIACH - ZIEM ' HANDEL,PRZETWÓRSTWO, SPRZEDAŻ

Swarzędzka 89, Gruszczyn, 62-006 (wielkopolskie)

"PIASEK" RĘBA IWONA

Stawek 11, Spiczyn, 21-077 (lubelskie)

PORZUCEK ANDRZEJ "PIASKOL"

Jędrzejowska 17, Chęciny, 26-060 (świętokrzyskie)

Elżbieta Ogrodnik PIASKOPOL

Tokary 24a, Mirków, 55-095 (dolnośląskie)

Jerzy Janiga Piaskownia Bełk-Kwasków Usługi Transpotrowe

Bełk 90, Imielno, 28-313 (świętokrzyskie)

ANNA OGÓREK PIASKOWNIA "GLIŚNICA V" ANNA OGÓREK

Biadaszki 4, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

MARIA KUBAT Piaskownia "GRABÓWKA III"

IKARA 66, Częstochowa, 42-221 (śląskie)

Andrzej Chrzanowski Piaskownia

Bełk 88, Imielno, 28-313 (świętokrzyskie)

PPHU KATARZYNA TOMCZYŃSKA

Weklice 1, ELBLĄG 2, 82-310 (warmińsko-mazurskie)

PPHU GRIT Beata Drozd

Zaczernie 218Ł, Zaczernie, 36-062 (podkarpackie)

Marek Krysiak - PPHU "MARKO" Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Międzylesie 5A, Władysławów, 62-710 (wielkopolskie)

Andrzej Tkaczyk PPHU

os. Książąt Mazowieckich 3 lok. 8, Warka, 05-660 (mazowieckie)

PPUH „TRANS-KIS” Roman Małkiewicz

Wielki Głęboczek 4, Brzozie, 87-313 (kujawsko-pomorskie)

TOMASZ AUGUSTYNIAK PPUH-TRANS

Będlewo WIEJSKA 55, Stęszew, 62-060 (wielkopolskie)

Kwidziński Krzysztof PRACE ZIEMNE

Moczydła 9, Szemud, 84-217 (pomorskie)

EMIL POTRĘĆ PRESTO

Rokitno , Lubartów, 21-100 (lubelskie)

PRODUKCJA HANDEL USŁUGI ABI ANNA BIEŃ

Podstawie 9, Popielów, 46-090 (opolskie)

PRODUKCJA HANDEL USŁUGI WILCZYŃSKI GRZEGORZ

Nowy Świat 17, Supraśl, 16-030 (podlaskie)

BIDA MARIANNA PRODUKCJA I WYPAŁ CEGŁY

Olszanka 44, Turobin, 23-465 (lubelskie)

'WUJCZAK JAKUB PROINVESTI PROFESJONALNA OBSŁUGA INWESTYCJI'

DZIAŁKOWA 12, Leszno (wielkopolskie)

LEWANDOWSKI WOJCIECH PRYWATNA ŻWIROWNIA

Kuniewo 7, Gozdowo, 09-213 (mazowieckie)

PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ROLBUD" I KOPALNIA PIASKU ROMAN MADEJEK

Godów 1, Chodel, 24-350 (lubelskie)

MAJEWSKI JAN PRZEDSI¨BIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "KRU˝wir" Przedsi©biorstwo "KRU˝WIR GRUPA"

Skołyszyn 153, Skołyszyn, 38-242 (podkarpackie)

PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI KRUSZYWA NATURALNEGO "MICHAŁ" MICHAŁ TREDER

Pomysk Wielki 46A, Pomysk Wielki, 77-121 (pomorskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ "UNIVERSAL" WIESŁAW RÓŻYCKI

Motycze Poduchowne 85, Gorzyce, 39-432 (podkarpackie)

Poliński Mariusz PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ANMAR"

Łojewo 70, Inowrocław, 88-101 (kujawsko-pomorskie)

Franciszek Adamczyk - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARTECH 2. LIP-TOR S.C.

Strażacka 2, Lipnica, 77-130 (pomorskie)

Sławomir Świątek Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe

Długa 125, Klonowa, 98-273 (łódzkie)

Bogdan Wiśniewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Żabiniec 12, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Michał Chmurzyński PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Borowiec 71, Sulęczyno, 83-320 (pomorskie)

Józef MARTOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "WIAR"

Sierakośce 58, Nowosiółki Dydyńskie, 37-743 (podkarpackie)

Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Iwona Pyzik

Ostrów-Kolonia 47, Wilkołaz, 23-212 (lubelskie)

GUZIK GRZEGORZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI KRUSZYWA "ŻWIRGEO" S.C.

TRZCIANA 54, Dukla, 38-450 (podkarpackie)

ZBIGNIEW TRYTKO PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI KRUSZYWA "ŻWIRGEO" s.c. Z.Trytko,T.Malczewski,G.Guzik

Trzciana 54, Dukla, 38-450 (podkarpackie)

TADEUSZ MALCZEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI KRUSZYWA "ŻWIRGEO"s.c. Z.Trytko,T.Malczewski,G.Guzik

Trzciana 54, Dukla, 38-450 (podkarpackie)

Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych, Handel Eksport-Import ,,CEKOBR" S.C. Kozioł Zygmunt, Bryk Genowefa Rzemień-Cegielnia

Rzemień 265, Rzemień, 39-322 (podkarpackie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „EGBUD” Grzegorz Piechota

Wójcina 62, Mędrzechów, 33-221 (małopolskie)

Stanisław Przybyła, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe, CEGIELNIA MNISZKÓW

Piotrkowska 86, Mniszków, 26-341 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "CEGMAX" 46-312 BODZANOWICE, UL. CZĘSTOCHOWSKA 1 KRZYSZTOF LERCHE

CZĘSTOCHOWSKA 1, Bodzanowice (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "JANPOL" JAN KWIATKOWSKI

RYBNICA 105, Stara Kamienica, 58-512 (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe - Władysław Urbaniak.

Dąbrowa Jastrzębska 27A, Jastrzębia, 26-631 (mazowieckie)

Dariusz Wieczorek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Mikołajewice nr 34, Mikołajewice (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Halina Malinowska

Waszulki - , Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Maria Lichota

Nowe Sady 65, Nowosiółki Dydyńskie, 37-743 (podkarpackie)

JASIŃSKI NORBERT PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE

Barycka 5 lok. 8, Radom (mazowieckie)

JASIŃSKI DANIEL PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE

Barycka 5 lok. 8, Radom (mazowieckie)

DARIUSZ AUGUSTYNIAK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWE

Będlewo WIEJSKA 55, Stęszew, 62-060 (wielkopolskie)

ELŻBIETA ZIORA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ŻWIRMAM" S.C.

Kamienica Częstochowska 1, Lubsza, 42-287 (śląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO, USŁUGOWO, HANDLOWE ''BUDOWA DOMÓW'' DOMINIK PISKORZ

Kazimierza Wielkiego 73 lok. 1, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Andrzej Tymecki

Staw 67, Lubiszyn, 66-433 (lubuskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "PIAST" Magdalena Krawiec-Oliferuk

Czułczyce 90B, Sawin, 22-107 (lubelskie)

MARIUSZ ARLT-STELMACHOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-BUDOWLANE STELMAR

Podleśna 12, Puszczykowo, 62-040 (wielkopolskie)

Marian Gendek Przedsiębiorstwo Uslugowo Handlowe Kopalnia Kruszywa Huta Zadybska II

Długa 1B, Żelechów, 08-430 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Piotr Jaworski

Kanigowo 36, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE 'AGRO-TEST' GRALA ZYGMUNT

Siedleczek 12, Kostrzyn, 62-025 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELPOL Paweł Olszański

Złotoryjska 58 lok. 4, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GRECO" MARIA BOGUŃ

Białostocka 35, Grabówka, 15-523 (podlaskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE `MAXON` MARIUSZ RACIBORSKI

ks. Stanisława Brzóski 20, Mińsk Mazowiecki, 05-300 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "NOWAK" Marian Nowak

Piotrowo 64, Obrzycko, 64-520 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SANDPOL" Janusz Izbicki | ŻWIREX Janusz Izbicki - wspólnik spółki cywilnej | "ŻWIREX BIS Roman Izbicki, Janusz Izbicki" Janusz Izbicki wspólnik spółki cywilnej (skrót: "ŻWIREX BIS R.J. Izbiccy sc")

MILOWA 24, Białystok (podlaskie)

Bogdan Szpryngiel Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SPRING"

Główna 2, Dębowa, 47-208 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TOPAS" Tomasz Pasierbek

Zaborowice bn , Mniów, 26-080 (świętokrzyskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "TRANSKRUSZ" MAŁGORZATA MELON

Nowe Miasto nad Pilicą bn. , Nowe Miasto nad Pilicą, 26-420 (mazowieckie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WYDOBYWCZO-PRODUKCYJNE"KRUSZ-BUD" ELŻBIETA MICHALUK

Zaścianki 43, Międzyrzec Podlaski, 21-560 (lubelskie)

PAWEŁ SOSNOWSKI - PS GROUP

Chyliczki BAŻANCIA 11, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

ROAD-BUD MACIEJ PORĘBSKI,GRT WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ MACIEJ PORĘBSKI

Aleja Jana Pawła II 27 lok. 67, Płock, 09-410 (mazowieckie)

Roboty Budowlano-Drogowe Mariusz Donejko

Topolowa 2, Kuźnica, 16-123 (podlaskie)

S.C Piaskownia Stary Jaworów NORBERT KARWOWSKI Jolanta Naumowicz

Nowy Jaworów 1b, Jaworzyna Śląska, 58-140 (dolnośląskie)

S.C Piaskownia Stary Jaworów Jolanta NaumowiczNorbert Karwowski

Nowy Jaworów 1b, Jaworzyna Śląska, 58-140 (dolnośląskie)

SZYMON MAKSYMOWICZ "SAD" SŁAWOMIR I SZYMON MAKSYMOWICZ S.C.

Generała Leopolda Okulickiego 3, Stargard Szczeciński, 73-110 (zachodniopomorskie)

Honorata Suchodolska Sandart

Osłowice 1a, Jemielno, 56-209 (dolnośląskie)

Skład Materiałów Budowlanych i Opału - Skóra Mirosław i Skóra Dariusz

Grębów 354, Grębów, 39-410 (podkarpackie)

Skład Materiałów Budowlanych i Opału - Skóra Dariusz i Skóra Mirosław

Grębów 354, Grębów, 39-410 (podkarpackie)

JANUSZ SŁAWIŃSKI "SLAJAN" Janusz Sławińsski

STARY RYNEK 9 lok. 1, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

PRZEBIROWSKI DARIUSZ SOLVIS

BORELOWSKIEGO MARCINA 3, Lublin, 20-707 (lubelskie)

STANISŁAW PAWLACZYK SPRZEDAŻ PIASKU, HANDEL, USŁUGI TRANSPORTOWE STANISŁAW PAWLACZYK

Sławienko 9, Sławienko (wielkopolskie)

Sprzedaż piasku i żwiru Markus Marek

Uchań Górny 18A, Łyszkowice, 99-420 (łódzkie)

Sprzedaż Żwiru. Kopalnia Żwiru. Usługi Transport Produkcja.Rogacki Bogdan Lipówka 16,

Pokrzywnica 11, Dolsk, 63-140 (wielkopolskie)

"STABLEX" ANDRZEJ CZAJKOWSKI

Michałowice 28, Pisarzowice, 49-314 (opolskie)

"STANBUD" s.c. JAROSŁAW STANIROWSKI

Polna 8, Zawada, 42-244 (śląskie)

"STANBUD" s.c. EUGENIUSZ STANIROWSKI

Polna 8, Zawada, 42-244 (śląskie)

STARANOWA.PL Olga Kukurowska

Słowackiego 88, Łupowo, 66-450 (lubuskie)

Banasik Wojciech Sylwester-Usługi Budowlane Banasik Wojciech

Błonie Roberta Kocha 26A lok. 5, Miękinia, 55-330 (dolnośląskie)

TALKRUSZ EKSPLOATACJA KRUSZYWA NATURALNEGO TALARCZYK BRONISŁAW

Gola Jaraczewska 11, Jaraczewo, 63-233 (wielkopolskie)

Tomasz Kędziora TOM-BRUK

Piaski 20, Chmielów, 27-400 (świętokrzyskie)

"TOPAZ" Grażyna Jankowska (wspólnik spółki cywilnej)

NISKA 14, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

"TOWAROWY TRANSPORT DROGOWY" Wójcicka Justyna

Kowalówka 17B, Kowala-Stępocina, 26-624 (mazowieckie)

KNICZEK JAN "TRANS"

Nowe Grodziczno 42, Grodziczno, 13-324 (warmińsko-mazurskie)

Ryszard Baran TRANS-KOP

Zalesie 34B, Siennica, 05-332 (mazowieckie)

JERZY RUDNICKI TRANS-RUD JERZY RUDNICKI

Polna 5A, Nowa Wieś Lęborska, 84-351 (pomorskie)

Adam Niedziałek - "TRANS-ZIEM"

Babica 364, Czudec, 38-120 (podkarpackie)

HALINA CZARNECKA TRANS - ZUZA

SKAWIŃSKA 36, Poznań, 61-333 (wielkopolskie)

"TRANSKRUSZ" ZAKŁAD HANDLOWO - USŁUGOWY Misiowiec Stanisława

Nowa 56, Józefów, 23-460 (lubelskie)

TRANSPORT DROGOWY TOWAROWY.USŁUGI ZIEMNE.ROBOTY ZIEMNE. TADEUSZ DOBRZYŃSKI NAZWA SKRÓCONA TRANSPORT DROGOWY TOWAROWY.USŁUGI ZIEMNE.ROBOTY ZIEMNE TADEUSZ DOBRZYŃSKI

OGRODOWA 33, Bełchatów, 97-400 (łódzkie)

GOŁĘBIOWSKI ROMAN TRANSPORT I SERWIS SAMOCHODOWY

ŁUKOWSKA 81, Lublin, 20-723 (lubelskie)

KUŁACH ANDRZEJ "Transtrakmew"

Witów 207A, Witów, 34-512 (małopolskie)

"U MICHAŁA" S.C. URSZULA GAJZLER

MYSŁOWICKA 25A, Siemianowice Śląskie (śląskie)

"U MICHAŁA" S.C. RYSZARD GAJZLER

MYSŁOWICKA 25A, Siemianowice Śląskie (śląskie)

OLSZAŃSKI ROMAN Udział w: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "CER-TRANS" R. Olszański & H. Kogut Spółka Cywilna

Leśna 4, Jasło, 38-200 (podkarpackie)

KOLBUCH TADEUSZ USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

NA STOKU 2/43, Lublin, 20-561 (lubelskie)

ARKADIUSZ GAWRYSZCZAK USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE

Zielonka 29, Górki Duże, 95-080 (łódzkie)

Usługi Sprzętowo-Transportowe mgr inż. Sebastian Babiś

Wierzawice 850, Leżajsk, 37-300 (podkarpackie)

USŁUGI TRANSPORTOWE-HANDEL Janusz WASYŁECZKO

Nowe Sady 74, Nowosiółki Dydyńskie, 37-743 (podkarpackie)

Wojtowicz Stefan Usługi Transportowe, Wydobywanie, Uszlachetnianie Sprzedaż Kruszywa Handel Materiałami Budowlanymi

Wysocko Żwirownia , Laszki, 37-543 (podkarpackie)

ANDRZEJ JUSTYNA - USŁUGI TRANSPORTOWE WYKOPY ZIEMNE I KANALIZACYJNE

Królewska 43, Tuszynek Majoracki, 95-080 (łódzkie)

PARTYKA TERESA USŁUGI TRANSPORTOWO-SPRZĘTOWE, KOPALNIA KRUSZYWA

Pakość , Wojdal 11 (kujawsko-pomorskie)

PACZUSKI STEFAN USŁUGI TRANSPORTOWO-SPRZĘTOWE, KOPALNIA KRUSZYWA

Pakość , Wojdal 11 (kujawsko-pomorskie)

TOMASZ FEDOROWICZ - USŁUGOWY ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY. KOPALNIA PIACHU.

Targowa 9, Chodel, 24-350 (lubelskie)

'VERTUS ' Henryk Pęcherz

Kolejowa lok. 29, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

KRZYSZTOF WIKTOR "WIKROL"

Biskupów 84, Burgrabice, 48-355 (opolskie)

WIZAL MARIA ZALEWSKA

Długa 19A, Legionowo, 05-119 (mazowieckie)

JULITA KARNEL WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ-KOPALNIA KRUSZYWA NATURALNEGO "MONIKÓW I","MONIKÓW II", "MOKRACZ" S.C."JAN-MAR"

Siomki Piotrkowska 36, Wola Krzysztoporska, 97-371 (łódzkie)

DOROTA STUS WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ-KOPALNIA KRUSZYWA NATURALNEGO "MONIKÓW I","MONIKÓW II", "MOKRACZ" S.C."JAN-MAR"

Siomki Wesoła 5, Wola Krzysztoporska, 97-371 (łódzkie)

Adam WOJCIECHOWSKI- wspólnik

Ziołowa , Stalowa Wola, 37-464 (podkarpackie)

TADEUSZ ŁAGÓD -wspólnik

Aleja Jana Pawła II 42 lok. 35, Stalowa Wola, 37-450 (podkarpackie)

Wydobycie Kruszyw Naturalnych Janusz Jeleń

Kacice 11A, Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

Sylwester Skrzydlak Wydobycie żwiru i pisku, usługi transportowe

Jeżewo 5, Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

Wydobywanie i Sprzedaż Kruszywa Piotr Krenc

Kramsk-Pole 2A, Kramsk, 62-511 (wielkopolskie)

WYDOBYWANIE KOPALIN mgr EUGENIUSZ BŁASZCZYK

Podrzecze 21A, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

GÓRSKA ELŻBIETA WYDOBYWANIE KOPALIN SUROWCÓW MINERALNYCH, HANDEL - TRANSPORT

Krzywa 1g, Rogów, 44-362 (śląskie)

WYDOBYWANIE ŻWIRU I PIASKU DARIUSZ ZIMNOCH

KAWALERYJSKA 30/2, Białystok (podlaskie)

Stanisław Osica - WYRÓB CEGŁY E.IZDEBSKI S.OSCIA K.TOMASZEWSKI T.IZDEBSKA

Wymyśle Polskie 3A, Słubice, 09-533 (mazowieckie)

MARCIN MORAWSKI - WYTWÓRNIA PREFABRYKATÓW I MAS BETONOWYCH - BETONMAX MŁAWA

Mazowiecka 17, Konopki, 06-560 (mazowieckie)

JADWIGA SZCZEPKOWSKA Z.P.H. ~CEGMAT~ S.C. JADWIGA SZCZEPKOWSKA

UL.CEGLANA 24 /SIEDZIBA/., Zielonka, 05-220 (mazowieckie)

AGNIESZKA WOŹNIAK Z.P.H."CEGMAT"s.c.

CEGLANA 24, Zielonka, 05-220 (mazowieckie)

Z.P.U.H SKORPION Woch Józef Cegielnia Tyszowce

Kościelna 108, Tyszowce, 22-630 (lubelskie)

Z.T.U. PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE KRZYSZTOF ZANIUK

Ceramiczna 6, Niemce, 21-025 (lubelskie)

SZCZUDŁO PIOTR ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ

Bieździadka b/n , Bieździedza, 38-214 (podkarpackie)

Edyta Batycka ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ CEGIELNIA "CER-BAT"S.C.

STEFANA MIERZWY 4, Basznia Dolna, 37-621 (podkarpackie)

MAŚLORZ HENRYK ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ - CEGIELNIA "ŁĄKA" Nazwa skrócona: ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ - CEGIELNIA "ŁĄKA"

Turystyczna 3a, Łąka, 43-241 (śląskie)

CHLEBEK MARIA ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ - CEGIELNIA "ŁĄKA" Nazwa skrócona: ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ - CEGIELNIA "ŁĄKA"

Turystyczna 3b, Łąka, 43-241 (śląskie)

MAŚLORZ ELŻBIETA ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ - CEGIELNIA "ŁĄKA" Nazwa skrócona: ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ - CEGIELNIA "ŁĄKA"

Turystyczna 3a, Łąka, 43-241 (śląskie)

ANNA STAWSKA ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ

Miła 56, Jarosty, 97-310 (łódzkie)

ARTUR STAWSKI ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ

Jarosty Miła 56, Moszczenica, 97-310 (łódzkie)

ANDRZEJ IDZIEJCZAK ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ ANDRZEJ IDZIEJCZAK

ARCISZEWSKICH 27, Nietążkowo (wielkopolskie)

Zakład Ceramiki Budowlanej S.R. Mikuszewscy Cegielnia Glinik Dolny s.c.

Glinik Dolny , Glinik Dolny, 38-130 (podkarpackie)

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ KACPER KAROLCZAK

Jana Pawła II 143, Zatory, 07-217 (mazowieckie)

ZAKŁAD EKSPLOATACJI KRUSZYWA ZDZISŁAW KUPISZ, "BAZALT"

SANOKA 63A, Radłów, 33-130 (małopolskie)

ZAKŁAD EKSPLOATACJI KRUSZYWA BARBARA STOLIŃSKA GOŁĘBIEWEK NOWY

Gołębiewek Nowy 53, Kutno, 99-300 (łódzkie)

MAŁGORZATA TRYTKO Zakład Eksploatacji Kruszywa Naturalnego Biskupice Radłowskie

Zagumnie 141A, Tarnów, 33-102 (małopolskie)

KACZYŃSKI ZDZISŁAW ZAKŁAD EKSPLOATACJI KRUSZYWA NATURALNEGO - Kwidzińska, Kaczyński

E.Kwidzińskiego 10, Szemud, 84-217 (pomorskie)

GRABOWSKI PAWEŁ ZAKŁAD EKSPLOATACJI KRUSZYWA NATURALNEGO PAWEŁ GRABOWSKI

Sołtysów 35, Opole, 45-111 (opolskie)

Józef Świderski Zakład Eksploatacji Kruszywa "ZAWROCIE", TK-BETON

Łętowice 0, Bogumiłowice, 33-121 (małopolskie)

Władysław Joskowski ZAKŁAD EKSPLOATACJI ŻWIRU.WYRÓB PUSTAKÓW I BLOCKÓW.

Mściszewice 73b, Mściszewice, 83-321 (pomorskie)

ZAKŁAD GÓRNICZY. PRYWATNA PIASKOWNIA. JAN ŻYGADŁO

UL. KOŚCIUSZKI 88, Minkowice Oławskie, 55-220 (dolnośląskie)

ZAKŁAD PRODUKCJI KOMINKÓW LECH LIBERSKI

Dębowa Łęka 26, Wschowa, 67-400 (lubuskie)

JARZĄB JOLANTA ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "FUNDAMEX"

mjr. Grabińskiego "Pomiana" 28, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

RYSZARD PRUSIŃSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY ~UNISON~

Skoroszewska 1A lok. 1a, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)

STANISŁAW BALUŚ ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "POLWOOD"

SŁONECKIEGO 9 lok. 26, Kraków, 31-417 (małopolskie)

MARIOLA KRASNODĘBSKA ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH I BUDOWLANYCH "MARKOP"

Szczygły Górne 26, Łuków, 21-400 (lubelskie)

TOMASZ BZDYL ZAKŁAD TRANSPORTOWO USŁUGOWO HANDLOWY, WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY "ŻWIR-SPRZĘT"

Gdów 998, Gdów, 32-420 (małopolskie)

Zakład Usług Transportowo-Handlowych "DAN-KRUSZ" Danuta Budna

Lipowa 1, Czerwin, 07-407 (mazowieckie)

JOLANTA MAKIEŁA ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNY "WODNIK-WIERT"

GŁOWACKIEGO 10A lok. 49, Kraków, 30-085 (małopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "ŻWIREK 2" LILLA E. POŚWIATA

WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 54, Pisz, 12-200 (warmińsko-mazurskie)

ŁOŻYŃSKI HENRYK ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "HEDAR"

Hutnicza 3, Łaziska Górne, 43-173 (śląskie)

Anna Rozwadowska Zakład Wielobranżowy "SUKCES"

Bohaterów 30A, Radzyń Podlaski, 21-300 (lubelskie)

ZAKŁAD WYDOBYWANIA USZLACHETNIANIA ORAZ SPRZEDAŻY KRUSZYWA "ŻWIROWNIA WYSOCKO" LESZEK KOSTECKI

Wysocko , Laszki, 37-543 (podkarpackie)

Zbiegniew Szewczyk Żwirownia Nr 3

Grabie 148, Węgrzce Wielkie, 32-002 (małopolskie)

ŻWIR-HAS Mirosław Haase

Wysoka Mała 22, Wysoka, 89-320 (wielkopolskie)

ŻWIR-PIASEK ELŻBIETA DĄBROWSKA

MIKUTY 3, Biała Piska, 12-230 (warmińsko-mazurskie)

"ŻWIRBUD": WYDOBYWANIE I SPRZEDAŻ KRUSZYWA JÓZEF ZUZULA

Michałówka 16, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

ŻWIRLUX

Gęsia Wólka , Gęsia Wólka, 08-550 (lubelskie)

ŻWIROMEX ROMAN STOLZ

Henryka Sienkiewicza 6, Czersk, 89-650 (pomorskie)

PAWEŁ ŁOJEK ŻWIROPOL RYBOJEDZKO ŁOJEK PAWEŁ

Tomiczki STĘSZEWSKA 18, Stęszew, 62-060 (wielkopolskie)

ŻWIROWNIA BOGUSZYCE TRANSPORT KOPARKO ŁADOWARKA ZDZISŁAW BEDNARCZYK

Konarzyce Łomżyńska 99, Łomża, 18-400 (podlaskie)

BARBARA KACZMARCZYK ŻWIROWNIA I ROBOTY ZIEMNE

Przęsławice 30, Pniewy, 05-652 (mazowieckie)

"Żwirownia" Adam Dankowski

Łochocin 69, Lipno, 87-600 (kujawsko-pomorskie)

ŻWIROWNIA. USŁUGI ZIEMNO-BUDOWLANE CEZARY LESZCZYŃSKI

Jagodne TĘCZOWA 16, Pisz, 12-200 (warmińsko-mazurskie)

ELŻBIETA ZABOROWSKA ŻWIROWNIA ZŁOTNICZKI I

ROMANA DREWSA 2I/70, Poznań, 61-606 (wielkopolskie)

ŻWIROWNIA "ZWIERZYNIEC II" ANTONI BARTNICKI

Rydzew - , Brzeźnio, 98-275 (łódzkie)

TOMASZ GAŁACH "ŻWIRTRANS"

ŚWIDERSKA 113, Łuków, 21-400 (lubelskie)

1. AVACO KOPALNIA KRUSZYWA JAROSŁAW RATAJSKI 2. AVACO KOPALNIA KRUSZYWA s.c.

Ławki - , Ławki, 62-240 (wielkopolskie)

PIASKOWNIA-PIOTR KALINOWSKI

Nieżywięć ---- , Człuchów, 77-300 (POMORSKIE)

UNIKRUSZ PPHU- Jacek Żemajtys

Wojska Polskiego 41, Grajewo, 19-200 (PODLASKIE)

"Żwir u Sławka" - SŁAWOMIR BARTCZAK

Celestynów 9, Ozorków, 95-035 (ŁÓDZKIE)

Kopalnia Kruszywa -Brokos Marian

Kominy 20, Brodnica, 87-300 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

GTW DREKAR - Paweł Kasiarz

Rokitki Tczewska 63, Lubiszewo, 83-112 (POMORSKIE)

KRZYSZTOF CETNARSKI CEGIELNIA POLOWA GORZYCE

PĄCZEK GORZYCKI 54, Gorzyce, 39-432 (PODKARPACKIE)

ŁUKASZ CETNARSKI - CEGIELNIA POLOWA GORZYCE, KREATOR

Pączek Gorzycki 56, Gorzyce, 39-432 (PODKARPACKIE)

STANISŁAWA WOŹNIAK "CEGIELNIA POLOWA"

Wrzawy , Wrzawy, 39-432 (PODKARPACKIE)

JOLANTA MAŃK - CEGIELNIA SĄGNITY

Sągnity 34, Górowo Iławeckie, 11-220 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

CEGIELNIA KRZYSZTOF TARACHA

Sandomierska , Zaklików, 37-470 (PODKARPACKIE)

Compressor - Kruszywa Tomasz Curyło

Główny Dworzec 11, Kowalewo Pomorskie, 87-410 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

WŁADYSŁAW PIETRZYKOWSKI DROG-BUD

ZAKŁADOWA 20, Konin, 62-510 (WIELKOPOLSKIE)

"EURO-ŻWIR" SZUSTAKIEWICZ ADAM

DWORZYSKO 4A, Świecie, 86-105 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

"F.H.U. KRZYSZTOF DOMAGALSKI"

Witów-Kolonia 39, SULEJÓW, 97-330 (ŁÓDZKIE)

F.H.U. "ŻWIREK" EWELINA JASZCZAK

Niezgoda 1, SŁUPCA, 62-400 (WIELKOPOLSKIE)

FIRMA HANDLOWA "NICARO" TADEUSZ MIELCZAREK

Konarskiego 26, Grudziądz, 86-300 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

Andrzeja Frycza Modrzewskiego 5A lok. 5, Piotrków Trybunalski, 97-300 (ŁÓDZKIE)

TADEUSZ GÓRALSKI FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA

Nowe Grodziczno 45, GRODZICZNO, 13-324 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GUR-TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE GURAZDA WOJCIECH

Węgorzewska 39, Sianów, 76-004 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

INTER COM Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Małgorzata Krembuszewska

Stany 75, LUBIĘCIN, 67-108 (LUBUSKIE)

"Jur-Krusz"s.c. Mirosława Ewa Szczerba i Synowie

Wrzosowa 11, Pułtusk, 06-102 (MAZOWIECKIE)

"Jur-Krusz" s.c. Mirosława Szczerba i Synowie WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ HUBERT SZCZERBA

Wrzosowa 11, Pułtusk, 06-102 (MAZOWIECKIE)

"KASKOP" STANISŁAW SZTYBER

ks. Grzegorza Piramowicza 23, MACIEJOWICE, 08-480 (MAZOWIECKIE)

" KOLBUD " Leszek Kotuniak

Licealna 18, Mrozy, 05-320 (MAZOWIECKIE)

KOPALNIA PIASKU I ŻWIRU JÓZEF SOCHA

Nowina 29C, ELBLĄG, 82-310 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEMYSŁAW WOJCIECHOWSKI KOPALNIA PIASKU I ŻWIRU "SŁAWIN"

Sławin 36, SIEROSZEWICE, 63-405 (WIELKOPOLSKIE)

Kopalnia piasku LECH-POL Produkcja i sprzedaż betonu towarowego Zygmunt Lechowski

Stara Wojska , Rawa Mazowiecka, 96-200 (ŁÓDZKIE)

Agnieszka Pawlak - Kopalnia Piasku

Włodawska 66, Piszczac, 21-530 (LUBELSKIE)

Jan Kowalski KOPALNIA PISAKU I ŻWIRU

Kruklin 17, Giżycko, 11-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Wojciech Jelionek, KOPALNIE KRUSZYWA S.C.

Bąkowo gen. Józefa Wybickiego 9, Kolbudy, 83-050 (POMORSKIE)

KOPALNIE KRUSZYWA ANDRZEJ NOSOWSKI (wspólnik spółki cywilnej)

gen. Józefa Wybickiego 9, Bąkowo, 83-050 (POMORSKIE)

Gombrych Irena-Kruszywa Budowlane Hydrobet Irena Gombrych

Rachów , Malczyce, 55-320 (DOLNOŚLĄSKIE)

P.P.H.U A R M A X

UL. PROSTA 13, TŁUSZCZ, 05-240 (MAZOWIECKIE)

Damian Kwaśniewski P.P.H.U. KOPEX

Paterek Łąkowa 3, Nakło nad Notecią, 89-100 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Dariusz Torenc- P.P.H.U "TODAR"

Sowia 13C, Biała Podlaska, 21-500 (LUBELSKIE)

PAWEŁ CHAMARA P.P.H.U. "WIKA"

UL. GŁÓWNA 28, Pęgów, 55-120 (DOLNOŚLĄSKIE)

MAŁGORZATA MIKOŁAJCZYK "PAMAR"

Kościuszki 25, WĄGROWIEC, 62-100 (WIELKOPOLSKIE)

PAW BUD Paweł Łańduch

Chełmce 71, Opatówek, 62-860 (WIELKOPOLSKIE)

Jarosław Jankowski PROFIT

Wzgórze Bernadowo 142, Gdynia, 81-583 (POMORSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWE "DOM-RAD"

Zbrowskiego 82A, Radom (MAZOWIECKIE)

ELŻBIETA GAWKOWSKA PRZEDSIĘBIORSTWO "E.H.M"

DZIAŁKI 99 lok. 17, KRZCZONÓW (Dolnośląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACYJNO-USŁUGOWE "BRZEZINKI I" JAN PIÓRKO

UL. GŁÓWNA 28, Brzezinki, 55-230 (DOLNOŚLĄSKIE)

Wiak Leszek PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Nowa 15, Kamionka, 21-132 (LUBELSKIE)

Banaszczak Zdzisław Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Mieczyno 14, Staroźreby, 09-440 (MAZOWIECKIE)

Paweł Zdunek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlano-Remontowe PHUBR "ZDUNEK"

Klon 69, Rozogi, 12-114 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "BRUKER"

Wośnicka 96, Radom (MAZOWIECKIE)

HENRYK KOGUT PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE CER-TRANS R.OLSZAŃSKI & H.KOGUT

LEŚNA 4, JASŁO, 38-200 (PODKARPACKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "RENBUD" RENATA DUDULSKA

Grunwaldzka 11 lok. 13, NOWE MIASTO LUBAWSKIE, 13-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

DARIUSZ WESOŁEK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Dariusz Wesołek

Włościejewice 32A, KSIĄŻ WLKP, 63-130 (WIELKOPOLSKIE)

RM HYDRO WORKS ROBERT MARCZEWSKI

Zrębin 46, POŁANIEC, 28-230 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

TYLKA STANISŁAW - Roboty Ogólnobudowlane "Władstan " wspólnik spółki cywilnej

Dzianisz 303B, Dzianisz, 34-514 (MAŁOPOLSKIE)

Jan Olszewski "Roboty ziemne"

Brzozowy Kąt 72B, Komarówka Podlaska, 21-311 (LUBELSKIE)

PAWEŁ JASTRZĘBSKI RONDO BUDOWNICTWO DROGOWE

22 PUŁKU PIECHOTY 58, Siedlce, 08-110 (MAZOWIECKIE)

"SETJA" AGNIESZKA PAŹ-KERNER

Przanowice 49, Koluszki, 95-040 (ŁÓDZKIE)

Sprzedaż Żwiru Jan Zimnoch

Chodory 23, Turośń Kościelna, 18-106 (PODLASKIE)

MAREK GOSEK "TRANSMER"

Sągole 16, KOSÓW LACKI, 08-330 (MAZOWIECKIE)

Woźniak Maria USŁUGI ROBÓT ZIEMNYCH

Syry 66, Kamionka, 21-132 (LUBELSKIE)

Krzysztof Grąbczewski WYDOBYWANIE KRUSZYWA NATURALNEGO

Lisewo 22, Płońsk, 09-100 (MAZOWIECKIE)

ZAKŁAD EKSPLOATACJI KRUSZYWA NATURALNEGO KATARZYNA KRZEWINA

Międzynarodowa 50A lok. 40, Warszawa, 03-922 (mazowieckie)

Dorota Niemczyk ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY " TRANSKRAZ"

Frydrychowo 2, Więcbork, 89-410 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

DANUTA WALKOWIAK ŻWIROWNIA CZARNE PIĄTKOWO DW

Dębiczek 4, Środa Wielkopolska, 63-000 (WIELKOPOLSKIE)

Żwirownia "TO-JA" Jacek Biedrzycki - wspólnik spółki cywilnej

Fabryczna 133, Białystok, 15-119 (PODLASKIE)

Ireneusz Kowalczyk Żwirownia Wyliny Ruś IV, Żwirownia Wyszonki Błonie III

kard. Stefana Wyszyńskiego 3C lok. 5, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

1. B-LUX JAROSŁAW BRZEGOWY 2. " B-MAX " S.C. BRZEGOWY JAROSŁAW, BRZEGOWY TOMASZ

Brzegowa 11, Szczecinek, 78-400 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

1. CEGIELNIA POLOWA MARIUSZ OSINIAK 2. INEZ ART MARIUSZ OSINIAK

Cegielniana 1, Kraśnik, 23-200 (LUBELSKIE)

KOWALCZYK ANDRZEJ - 1. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MERKURY" 2. "ELEKTROWNIE WIATROWE" ANDRZEJ KOWALCZYK s.c. 3) PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "AED" KOWALCZYK ANDRZEJ s.c.

Wojdal 1, Pakość, 88-170 (kujawsko-pomorskie)

1.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAN-TOM s.c. Tomasz Antoniak, Mieczysław Antoniak 2. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TOM-BUD Tomasz Antoniak

Szubińska 67, Białe Błota, 86-005 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Kopalnia Piasku Mortąg - Jacek Karczewski

Słowiańska 21 lok. 1, Susz, 14-240 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

AGNIESZKA ŁOCHOWICZ- LISOWSKA KOPALNIA ŻWIRU I PIASKU" MAŁUSZÓW"- ŁOCHOWICZ- LISOWSKA AGNIESZKA

MAŁUSZÓW 30A, MAŁUSZÓW, 69-200 (LUBUSKIE)

"UMIKOP" - ROBOTY ZIEMNE, USŁUGI TRANSPORTOWE, KRUSZYWA BUDOWLANE - ANDRZEJ UMIŃSKI

Zaborówiec Powstańców Wielkopolskich 18, WIJEWO, 64-150 (WIELKOPOLSKIE)

NAZARUK ANDRZEJ ANDRZEJ NAZARUK

FABRYCZNA- 11/2, Lublin (LUBELSKIE)

P.P.U.H. "DELTA - EURO- TRANS" - Sowa Zbigniew

Trzeboś Górna 191, Nienadówka, 36-052 (PODKARPACKIE)

MARTA REAUD „Certyfikowane Centrum Szkoleń i Doradztwa SZEWCZYK s.c.” lub zamiennie „SZEWCZYK” lub „CCSiD SZEWCZYK s.c.”

Śnieżna 3, Warszawa, 03-750 (MAZOWIECKIE)

ALFA-TESTA JOACHIM PRĘŻYNA

Johanna Pestalozziego 6, Zabrze, 41-819 (śląskie)

ANDPOL ANDRZEJ JABŁOŃSKI

gen. Józefa Sowińskiego 7 lok. 62, Legionowo, 05-120 (MAZOWIECKIE)