SYBOŃ

Opolska 13, Turawa, 46-045 (opolskie)

Luc-Lex

Zielona 6, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Astorja Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Kozłowska

Opolska 42a, Turawa, 46-045 (opolskie)

Stolarstwo Długosz

Polna 2 2, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

Stolarstwo Import-Eksport

ul. Opolska 48 , Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

Stolarstwo Długosz

Polna 2 , Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

Syboń Maria i S-ka Warsztat Stolarski

Opolska 13 , Turawa, 46-045 (opolskie)

"Dudek H&H" Sp.j. Stolarstwo

Opolska 48 , Ozimek, 46-045 (opolskie)

Długosz Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Zakła

Polna 2 , Ozimek, 46-045 (opolskie)

Silesia Progress

ul. Wodna 9 , Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

Iskierka Jerzy Firma Kamieniarska

Opolska 69 , Ozimek, 46-045 (opolskie)

"Alfresco" Usługi Malarskie Michał Klieiner

Młyńska 6 , Osowiec Turawa, 46-023 (mazowieckie)

"Kora" Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy

Młyńska 24 , Osowiec Turawa, 46-023 (warmińsko-mazurskie)

DAN-BUD

Polna 9 , Turawa, 46-045 (opolskie)

Studio Projektowe

Opolska 13, Turawa, 46-045 (opolskie)

Arleta Preiss-Hadamus AMB Mistral - Roboty Ziemne

Kotórz Mały Szkolna 1, Turawa, 46-045 (opolskie)

Baczyńska Magdalena Biuro Rachunkowe

Opolska 19, Turawa, 46-045 (opolskie)

Czerkas Arkadiusz Ar-Ma Bud

Rzędów Opolska 18, Turawa, 46-045 (opolskie)

DRO-MAR MARIUSZ ILNICKI i syn

Grabowa 4f, Marszałki, 46-045 (wielkopolskie)

Dudicz Marek Usługi Remontowo-Budowlane

Polna 26a, Zawada, 46-022 (opolskie)

Głowacki Sławomir FOTO-VIDEO STUDIO

Opolska 43, Turawa, 46-045 (opolskie)

Irena Wiesiołek AUTO-SERWIS WIESIOŁEK

Opolska 11, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

MAREK MOKRZYCKI MEGATECHNIK

Zielona 14B, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

Monika Feliks Kwiaciarnia "La-Flor"

Stawowa 1, Kotórz Wielki, 46-045 (opolskie)

Panek Arkadiusz "ARTUX"

Kotórz Mały Opolska 97 lok. 4, Turawa, 46-045 (opolskie)

Sebastian Golomb GOLOMB-BUD

Młyńska 22, Trzęsina, 46-023 (łódzkie)

Stolarstwo Tieleczek Robert

Opolska 67, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

"ARIMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

POLNA 21, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

GOLDWOOD - OLGA KROŚNICKA I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA

OPOLSKA 99, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

HR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OPOLSKA 43 /1, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

"KROHN-IZOSYSTEM" MARZENA I KRZYSZTOF KROHN SPÓŁKA JAWNA

OPOLSKA 82, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

LOYAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ZIELONA 47, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "TOMIS" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OPOLSKA 69, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

STOWARZYSZENIE OSÓB NARODOWOŚCI ŚLĄSKIEJ

WODNA 9, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

Burzec Violetta Apteka "ARONIA" Turawa

Opolska 39C, Turawa, 46-045 (opolskie)

Bochański Michał "AUTO SERVICE"

Opolska 36, Turawa (opolskie)

Loch Bernard "BENBUD"

Srebrna 5, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Jonczyk Jolanta Biuro Rachunkowe SEDNO

Modrzewiowa 6D, Turawa, 46-045 (opolskie)

Suszycki Marek "BMTS"

Ogrodowa 7 lok. 4, Turawa, 46-045 (opolskie)

Piwowarczyk Marcin Firma Handlowo-Usługowa

Iwaszkiewicza 22, Turawa, 46-045 (opolskie)

Śliwa Anna "GOBI"

Ogrodowa 2, Turawa, 46-045 (opolskie)

Duda Piotr INFOPOL

Kotórz Mały Świerkowa 1, Turawa, 46-045 (opolskie)

KROHN - ISOSYSTEM KRZYSZTOF KROHN

Kotórz Mały OPOLSKA 82, Turawa, 46-045 (opolskie)

Kolasa Małgorzata Kwiaciarnia "FINEZJA"

Opolska 39c, Turawa, 46-045 (opolskie)

Skiba Sabina Kwiaciarnia "FLORMIX"

Opolska 6a, Turawa, 46-045 (opolskie)

DOROTA WASIELEWSKA LUK IMPORT

Lipowa 2D, Marszałki, 46-045 (wielkopolskie)

Krajewski Grzegorz P.W. BUD-LEX

Zielona 6, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Slotta Maria Producent Wyrobów Betonowych PPHU "ACH-MAR"

Kotórz Mały Opolska 49, Turawa, 46-045 (opolskie)

Barucki Bernard Roboty Ogólnobudowlane

Kotórz Mały Opolska 36, Turawa, 46-045 (opolskie)

Kluczny Roman "ROMAX MEBLE"

Kotórz Mały Opolska 84, Turawa, 46-045 (opolskie)

Modrak Stanisław Sprzedaż Wyrobów Tekstylnych

Kotórz Mały Opolska 50 lok. 7, Turawa, 46-045 (opolskie)

Usługi Logistyczne Mateusz Syboń

Opolska 13, Turawa, 46-045 (opolskie)

Kurek Kazimierz Usługi Motoryzacyjne. Sklep Artykuły Przemysłowe

Opolska 35, Turawa, 46-045 (opolskie)

Woźny Wojciech Usługi Remontowo-Budowlane "CIESIELSTWO"

Kotórz Wielki Leśna 11, Turawa, 46-045 (opolskie)

Ryszard Zawada Usługowy Zakład Rybacki

STANICA WĘDKARSKA PZW RYBACZÓW , Turawa (opolskie)

Spyra Zygmunt Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny "AUTO-MOTO-YACHT"

Kotórz Mały Polna 11, Turawa, 46-045 (opolskie)

Kowalewski Ryszard KOPLEX

Kotórz Mały Świerkowa 6, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

Jadczak Andrzej "MON-BUD"

Kotórz Wielki Zielona 5, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

Dlugos Teresa P.H.U. "SMOK"

Opolska 54, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

Matysek Sylwia Salon Fryzjerski "SYLWIA"

Stawowa 3, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

Koziol Józef "JK-BAU"

Kotórz Wielki Opolska 12A, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

Zabłocki Tadeusz "ECO-TECH-LAS"

Rzeczna 13, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWO - PRODUKCYJNE FIBEX MATEUSZ DUDA

Opolska 26, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

PPUP Poczta Polska - Rejonowy Urząd Poczty w Gdyni

Opolska 17, Turawa, 46-045 (opolskie)

DYDONA

Fabryczna 1, Osowiec Śląski, 46-023 (opolskie)

OW KORMORAN

Biwakowa 22, Turawa, 46-045 (opolskie)

ZPUH KORA

Młyńska 24, Osowiec Śląski, 46-023 (opolskie)

Stegu Sp. z o.o.

Jełowa, Dworcowa 8, Łubniany, 46-024 (opolskie)

"Osowiec"

Fabryczna 1, Osowiec Śląski, 46-023 (opolskie)

Plastodrew

Oleska 2a, Łubniany, 46-024 (opolskie)

Hotel-Pensjonat Zielony

Biwakowa 24, Turawa, 46-045 (opolskie)

Studio Kuchenne MODERNA

Opolska 56A, Osowiec Śląski, 46-023 (opolskie)

Dydona. Masarskie akcesoria i zaopatrzenie. Sp. z o.o.

Fabryczna 1, Osowiec Śląski, 46-023 (opolskie)

Zakład Stolarski Jerzy Fila

Oleska 22, Łubniany, 46-024 (opolskie)

Halupczok Zakład Stolarski

Kotorska 19, Węgry, 46-023 (opolskie)

Fabryka Wyrobów Metalowych Kuźnia

ul. Fabryczna 1 , Osowiec Śląski, 46-023 (opolskie)

STEGU Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 8 , Jełowa, 46-025 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

ul. Sosnowa 11 , Turawa, 46-045 (opolskie)

Kuźnia Osowiec Sp. z o.o. Fabryka Wyrobów Metalowych

Fabryczna 1 , Osowiec Turawa, 46-023 (mazowieckie)

Kawalkada

ul. Wiejska 53 , Kobylno, 46-024 (opolskie)

"Dydona" Sp. z o.o.

Fabryczna 1 , Osowiec Turawa, 46-023 (warmińsko-mazurskie)

"And-Kor" Transport Spedycja

Wiejska 8 , Kobylno Łubniany, 46-024 (łódzkie)

"Borowik" Ośrodek Wypoczynkowy

Biwakowa 24 , Turawa, 46-045 (opolskie)

"Stegu" Sp.j.

Dworcowa 8 , Łubniany, 46-024 (opolskie)

"Manhattan" Pensjonat

ul. Biwakowa 24, 46-045 Turawa (zachodniopomorskie)

Hotel-Pensjonat "Zielony"

Biwakowa 24 , Turawa, 46-045 (opolskie)

"Rat-Pon" Majchrzyk Piotr

Oleska 11a , Osowiec Turawa, 46-023 (zachodniopomorskie)

Langner Alfred Stolarstwo

Dworcowa 12a , Łubniany, 46-024 (opolskie)

"Moderna" Studio Kuchenne Andrzej Halupczok

Opolska 56A , Węgry Turawa, 46-023 (pomorskie)

"Factor" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

700-lecia 3 , Węgry Turawa, 46-023 (świętokrzyskie)

Masaże

Pogodna 7 , Kolanowice, 46-023 (opolskie)

PHU

Lipowa 8 lok. 2 , Kolanowice, 46-023 (opolskie)

AUDYTORING, DORADZTWO, POŚREDNICTWO -

Kotórz Mały CICHA 12 , Turawa, 46-045 (opolskie)

Agnieszka Jaszczyk - Kożuch Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "JASZKO"

Kotórz Mały Cicha 9, Turawa, 46-045 (opolskie)

Benon Matyschok - BAR

Opolska 68, Rzędów, 46-045 (opolskie)

Buczek Janusz Zakład Usług Leśnych "BAŻANT"

Ogrodow 7A lok. 3, Turawa, 46-045 (opolskie)

CIACH ADAM GENERAL BUD Polska Obsługa Inwestycji Budowlanych

Kotórz Mały Boczna 1, Turawa, 46-045 (opolskie)

Czech Andrzej "ASC AUTO"

Młyńska 12, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Damian Dawid D&M Usługi Budowlane

Opolska 32, Rzędów, 46-045 (opolskie)

Feliks Damian "FELSTAL"

Kotórz Mały Sosnowa 2, Turawa, 46-045 (opolskie)

Firma usługowa Balaryn Stanisława

Oleska 18, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Franczok Jan ENERGOFRAN - Pomiary, projekty, nadzory. Roboty elektromontażowe

Węgry Pustkowska 29, Osowiec, 46-023 (opolskie)

GLANC MARTA Ubezpieczenia, Handel, Usługi

Rzędów Wiejska 20, Turawa, 46-045 (opolskie)

Grabowski Marek MARUTO Firma Handlowo-Usługowa

Węgry Szkolna 33A, Osowiec, 46-023 (opolskie)

'' J.G. TRANSPORT'' Jan Głuszek

Dworcowa 47, Jełowa, 46-024 (opolskie)

Jolanta Gergont PPHU FACTOR

700-lecia 3, Węgry, 46-023 (opolskie)

Kamila Przybyszewska Niepubliczny Punkt Przedszkolny Kubusiowa Akademia

Opolska 3, Rzędów, 46-045 (opolskie)

Konieczko Dawid Zakład Krawiecki Copcopet

Osowiec Śląski Oleska 12, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Langner Roman Usługi Remontowo-Budowlane

Węgry Opolska 73, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Matysek Andrzej P.P.U.H. M.A.T.-YSEK

Kotorska 8, Węgry, 46-023 (opolskie)

Murawska Ewa PROMYCZEK

Węgry Młyńska 9, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Nędzi Agnieszka "SYNERGIA"

Osowiec Śląski Lipowa 1a lok. 11, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Niepubliczny Żłobek SUCHOBOREK Ewelina Kicia

Suchy Bór Leśna 9, Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Powroźnik Łukasz "ŁUKASZ-CARS"

Osowiec Śląski Cmentarna 2, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TOMEX Tomasz Gruszka

Opolska 28, Węgry, 46-023 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE ''THOMAX'' Elżbieta Toma

Wiejska 53, Kobylno, 46-024 (opolskie)

'' STOLARSTWO '' Langner Alfred

Dworcowa 12A, Jełowa, 46-024 (opolskie)

TOM-TEAM Tomasz Tkacz

Dworcowa 5B lok. 2, Jełowa, 46-024 (opolskie)

"HR-LANG" SPÓŁKA JAWNA

LEŚNA 1A, Suchy Bór, 46-053 (opolskie)

"STEGU" SKUCIK JAN, MACIEJ, RAFAŁ SPÓŁKA JAWNA

DWORCOWA 8, Jełowa, 46-025 (opolskie)

WODOCIĄGI I KANALIZACJA TURAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1-GO MAJA 5, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W LIKWIDACJI

BOCZNA 1, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

STOWARZYSZENIE PROMOCJI I ROZWOJU WSI "LOKOMOTYWA" W LUBOSZYCACH

SZKOLNA 6, Luboszyce, 46-022 (opolskie)

STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW KOTORZA MAŁEGO

BOCZNA 7, Kotórz Mały, 46-045 (opolskie)

Biuro Usług i Doradztwa BHP - Mariusz Mazur

Lipowa 2 lok. 1, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Kleiner Michał - "ALFRESCO" - Usługi Remontowo-Budowlane

Młyńska 6, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Czech Waldemar Blacharstwo Samchodowe

Kotórz Mały Sosnowa 15, Turawa, 46-045 (opolskie)

BOGUSZEWSKI MATEUSZ BODZIO - PL

Dworcowa 8, Jełowa (opolskie)

Kurdziel-Olszanowska Karolina "DENDROFLORA" - Projektowanie i Zagospodarowanie Terenów Zieleni

Zawada Szkolna 4, Luboszyce, 46-022 (opolskie)

SZYPOT ŁUKASZ Domstyl

Sosnowa 36b, Turawa, 46-045 (opolskie)

Bartyla Roman "ELEKTROTIM"

Węgry 700-lecia 23, Osowiec, 46-023 (opolskie)

MAGDALENA ADAMCZYK Everstone s.c. Z.Kasperski, M.Adamczyk

DWORCOWA 20, Jełowa (opolskie)

Perlik Iwona Firma Handlowo-Usługowa "IWONKA"

Kotórz Mały Kolejowa 8, Turawa, 46-045 (opolskie)

Dykta Mariusz Firma Handlowo-Usługowa "KONCEPT"

Fabryczna 6 lok. 3, Osowiec, 46-023 (opolskie)

FIRMA TURYSTYCZNO USŁUGOWA "BOBO" ANDRZEJ DAWIDOWICZ

Biwakowa 3, Turawa, 46-045 (opolskie)

GABINET WETERYNARYJNY Piotr Kuczyński

Dworcowa 33A, Jełowa, 46-024 (opolskie)

MATYSCHOK URSZULA Gastronomia - Marketing - Hotelarstwo i Usługi Transportowe Matyschok Urszula Restauracja "Złoty Kłos"

Opolska 68, Rzędów, 46-045 (opolskie)

Kogut Helga "HEKOLEX"

Sosnowa 36A, Turawa, 46-045 (opolskie)

Kędzior-Warsitz Bogusława Kancelaria Radców Prawnych Bogusława Kędzior & Partnerzy

Miodowa 22, Turawa, 46-045 (opolskie)

Niemczyk Lucjan "NIEMCZYK" - Zakła Malarski

Węgry Opolska 17, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Nykiel Zygmunt Ośrodek Wczasowy "MAŁAPANEW"

Wędkarska 8, Turawa, 46-045 (opolskie)

Jolanta Mazurek Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Leśna 954/2009, Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Hobot Monika Praktyka Lekarska

Węgry Młyńska 9B, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Prochota Halina "PROMEX"

Węgry Opolska 42A, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Prochota Adam "PROMEX"

Węgry Opolska 42A, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Hobot Jacek Prywatna Praktyka Chirurgiczna

Węgry Młyńska 9b, Osowiec, 46-023 (opolskie)

PIWOWARCZYK-JÓZEFÓW MAGDALENA Prywatna Praktyka Stomatologiczna

Oleska 4, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Morawska Iwona Prywatny Gabinet Lekarski

Węgry Pogodna 4, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Przedsiębiorstwo wyrobów z drewna ''PALISADA II'' Tadeusz Kania

Dworcowa 8, Jełowa, 46-024 (opolskie)

Dawid Beata Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "LOOk"

Opolska 32, Rzędów, 46-045 (opolskie)

Długosz Piotr "SILESIA PROGRESS"

Kotórz Mały Wodna 9, Luboszyce, 46-045 (opolskie)

Halupczok Edyta STOLARSTWO

Węgry Kotorska 19, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Halupczok Andrzej Studio Kuchenne "MODERNA"

Węgry Opolska 56A, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Majchrzyk Piotr TRANS-MEDYK RATOWNICTWO

Oleska 11A, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Moch Damian Transport Ciężarowy

Rzędów Wiejska 18, Turawa, 46-045 (opolskie)

Budnik Ryszard Usługi Ogólnobudowlane - Działalność Usługowo-Handlowa

Lipowa 14 lok. 4, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Groński Franciszek Usługi Ogólnobudowlane

Lipowa 14 lok. 2, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Matyszok Wojciech Usługi Ogólnobudowlane

Spokojna 6, Węgry, 46-023 (opolskie)

Morawiec Michał Usługi Remontowo-Budowlane

Węgry Opolska 44a, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Słowik Artur Usługi Remontowo-Budowlane

Węgry Szkolna 17, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Töppich Rafał Usługi Remontowo-Budowlane "TOPBUD"

Oleska 16B, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Antoni Czudaj Usługi Transportowe

Suchy Bór Leśna 6, Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Białek Grzegorz Usługi Transportowe

Węgry Pogodna 12, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Weber Alfred Usługi Transportowo-Sprzętowe

Kotórz Mały Węgierska 7, Turawa, 46-045 (opolskie)

Rudnicka Krystyna "Zajazd Leśny"

Osowiec- Parking , Osowiec, 46-023 (opolskie)

ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH Robert Buchta

Cmentarna 16, Osowiec, 46-023 (opolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Rajnard Grzesik

UL. DWORCOWA 52, Jełowa, 46-024 (opolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY Mirosław Wiącek

Dworcowa 20, Jełowa, 46-024 (opolskie)

Witkiewicz Artur Zakład Usługowy "WOJOMAG"

Kotórz Mały Węgierska 2A, Osowiec, 46-023 (opolskie)

Morawski Dariusz Prywatny Gabinet Lekarski

Węgry Pogodna 4, Osowiec, 46-023 (OPOLSKIE)

Stotko Roman Usługi Remontowo-Budowlane

Kotorska 11c, Węgry, 46-023 (OPOLSKIE)

WYRÓB PŁYTEK BETONOWYCH Gerard Świerc

Turawska 2, Kobylno, 46-024 (OPOLSKIE)

SKUCIK MACIEJ "DEKOR"

Jełowa Dworcowa 20, Łubniany, 46-025 (OPOLSKIE)

Bizoń Beata Firma Handlowo-Usługowa V 2

Węgry Kotorska 16, Osowiec, 46-023 (OPOLSKIE)

Budnik KLaudia "KLAUDYNKA"

Węgry Średnia 7, Osowiec, 46-023 (OPOLSKIE)

Pech Waldemar "MARMO"

Węgry 700-lecia 8, Osowiec, 46-023 (OPOLSKIE)

Ośrodek wypoczynkowy PIAST Danuta Bilińska

Biwakowa 5, Turawa, 46-045 (opolskie)

Hadasch Waldemar Ośrodek Wypoczynkowy "Wodnik"

Cicha 1, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

Gancarek Ryszard OW "Kępno" w Turawie

Biwakowa 7, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

Pensjonat "TAWERNA" Ewelina Pasternak

Turawa , Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

Plamitzer Antoni Pracownia Projektowa "PROTOR"

Węgry 700-lecia 15, Osowiec, 46-023 (OPOLSKIE)

Kruk Jerzy Przedsiębiorstwo Marketingowe "MK Junior"

Żeglarska 17, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

STOLARSTWO ''KARWAT'' Józef Karwat

Wiejska 15, Grabie, 46-024 (OPOLSKIE)

Komor Marcin Usługi Stolarsko-Ciesielskie Imp-Exp

Węgry Kotorska 10, Osowiec, 46-023 (OPOLSKIE)

Wiatr Teresa Zakład Produkcyjno-Handlowy "ZEFIREK"

ŚREDNIA 27, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

FIRMA "UNITRADE" - BOGDAN SZYDŁOWSKI

Biwakowa 2, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

MULTISERW Henryk Kuhn

Dworcowa 11, Jełowa, 46-024 (OPOLSKIE)

PHU ADARA Urszula Hordyńska

Pogodna 7, Luboszyce, 46-022 (OPOLSKIE)

Majchrzyk Stefan "TRANS-MEDYK"

Oleska 4, Osowiec, 46-023 (OPOLSKIE)

Moch Marek Transport Ciężarowy

Rzędów Wiejska 26, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

Wiatr Józef Zakład Produkcyjno-Handlowy "ZEFIREK"

Średnia 27, Turawa, 46-045 (OPOLSKIE)

PW DIAKÓW

Kępa, 46-022 (opolskie)

Maretronic

Tysiąclecia 40a, Opole, 45-430 (opolskie)

A.Z.GWARANCJA

Bytnara "Rudego" 13, Opole, 45-285 (opolskie)

ELEM

Światowida 5, Opole, 45-325 (opolskie)

CERPOL S.C.

Światowida 6a, Opole, 45-325 (opolskie)

Gazon

Ozimska 2e, Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

BILANS INWESTMENT Sp. z o.o.

Głogowska 37, Opole, 45-315 (opolskie)

Janiuk - Diesel Serwis

Prosta 11a, Opole, 45-517 (opolskie)

Clatronic Sp. z o.o. Hurtownia AGD

Grudzicka 51, Opole, 45-470 (opolskie)

ZPU COMBI

Strzelecka 2a, Opole, 45-525 (opolskie)

LAKCYK

Młodej Polski 30, Opole, 45-517 (opolskie)

NISSAN Zbigniew Sobczyk

Głogowska 23, Opole, 45-315 (opolskie)

SOBEL Consulting

Światowida 6, Opole, 45-325 (opolskie)

Bamar-Pol

Dworcowa 20, Łubniany, 46-024 (opolskie)

FPUH Metal-Star

Wschodnia 32, Opole, 45-449 (opolskie)

Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej

Piotrkowska 3c/10, Opole, 45-304 (opolskie)

ELCON

Ozimska 105a, Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Centrum Ogrodnicze Mrówka

Częstochowska 39, Opole, 45-424 (opolskie)

HYDROBLOKKER Osuszanie Techniczne

Chłodnicza 4, Opole, 45-315 (opolskie)

Kancelaria Radcy Prawnego

Zielona 7, Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Jerzy i Roman KAPICA

Główna 62, Kadłub, 47-175 (opolskie)

MARANN

Głogowska 37, Opole, 45-315 (opolskie)

GigaSoft Sp. z o.o. - Siedziba Firmy

Ozimska 182, Opole, 45-310 (opolskie)

Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokata Stanisław Stal

Sosnowa 32, Opole, 45-405 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRIGOOPOL

Głogowska 35, Opole, 45-315 (opolskie)

Zott Polska Sp. z o.o.

Chłodnicza 6, Opole, 45-315 (opolskie)

PI ALEXA

Chłodnicza 4, Opole, 45-315 (opolskie)

PHU RAPI-REX

Orzechowa 20/6, Opole, 45-475 (opolskie)

ATECH

Szarotki 1, Opole, 45-468 (opolskie)

A.Z. Gwarancja

Bytnara Rudego 13, Opole, 45-265 (opolskie)

GEOWIERT

Borowskiego 7, Opole, 45-521 (opolskie)

J & SM - Biuro Rachunkowe

Gen. Sosnkowskiego 6/6, Opole, 45-273 (opolskie)

PW Import - Exprot Cel-Man

Ozimska 180, Opole, 45-310 (opolskie)

PPUH WIECZOREK

Morcinka 43, Opole, 45-531 (opolskie)

Agencja Usługowo-Reklamowa KAMAR

Światowida , Opole, 45-325 (opolskie)

Bella Broker

Pużaka 28b, Opole, 45-273 (opolskie)

AAGAARD - FINNROSE Polska

Jeziorna 18a, Dylaki, 46-043 (opolskie)

ARMAKO

Pomorska 3b, Opole, 45-321 (opolskie)

STM Reklama

Falmirowice, Wiejska 34, Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

TRIDEX S.J.

Częstochowska 35, Opole, 45-424 (opolskie)

PHU PRO-klima

Sosnowa 32, Opole, 45-405 (opolskie)

CRIMS POL-TV Sp. z o.o.

Pomorska 26, Opole, 45-321 (opolskie)

POLTIM Sp. z o.o.

Częstochowska 11, Opole, 45-424 (opolskie)

KORFANTÓW Sp. z o.o. Filia i Sklep

Głogowska 25, Opole, 45-315 (opolskie)

PROMEL Sp. z o.o.

Grudzicka 51, Opole, 45-431 (opolskie)

Europarts Części Samochodowe Sp. z o.o. Centrala

Chłodnicza 2, Opole, 45-315 (opolskie)

PHP HART Sp. z o.o.

Morcinka 43, Opole, 45-531 (opolskie)

INTER-TROCK-BAU Sp. z o.o.

Dębowa 1, Turawa, 46-045 (opolskie)

PERI Polska Sp. z o.o. - Oddział Opole

Zielonogórska 3, Opole, 45-323 (opolskie)

ZAM Sp. z o.o.

Światowida 5, Opole, 45-325 (opolskie)

Mexpol Sp. z o.o.

Głogowska 23, Opole, 45-315 (opolskie)

Multi Sp. z o.o.

Zgorzelecka 13, Opole, 45-316 (opolskie)

Bruhn-Logistics Sp. z o.o. - Oddział Opole

Gosławicka 2, Opole, 45-446 (opolskie)

FLORA Sp. z o.o. Oddział Opole

Kaszubska 12, Opole, 45-323 (opolskie)

PHA Sp. z o.o.

Światowida 2, Opole, 45-325 (opolskie)

SAK Sp. z o.o.

Królowej Jadwigi 41, Opole, 45-543 (opolskie)

"Tarkus" Sp. z o.o.

Chłodnicza 4, Opole, 45-315 (opolskie)

TELMETRON Sp. z o.o.

Grudzicka 51, Opole, 45-431 (opolskie)

CASTORAMA Polska Sp. z o.o.

Wiejska 141a, Opole, 45-240 (opolskie)

UNINETIX

Grudzicka 63a, Opole, 45-431 (opolskie)

REMAK-ROZRUCH S.A.

Łowicka 1, Opole, 45-324 (opolskie)

JEDLICE

Jedlice , Ozimek, 46-040 (opolskie)

OZD - Continental SA Centrala

Bożka 1, Opole, 45-411 (opolskie)

LUKAS

Dworska 1, Ligota Turawska, 46-046 (opolskie)

nDragon - Skuteczna Promocja Firm Siedziba

Bytnara "Rudego" 12, Opole, 45-265 (opolskie)

WIECZOREK

Dąbrówka Łubniańska, Oleska 2, Łubniany, 46-024 (opolskie)

Stolarstwo SOWA

Oleska 41, Dąbrówka Łubiańska, 46-024 (opolskie)

B.T. TRAVELART

1-go Maja 3-5, Opole, 45-068 (opolskie)

Fitness Club DYNAMIKA

Broniewskiego 26, Opole, 45-461 (opolskie)

"ela Remix"

Krokusów 1, Opole, 45-471 (opolskie)

Goser - BWM

Kaszubska 3, Opole, 45-323 (opolskie)

Ceramika Witoń - Punkt Sprzedaży

Oleska 139a, Opole, 45-231 (opolskie)

ŁUBNIAŃSKIE KOMINKI

Opolska 31, Łubniany, 46-024 (opolskie)

KIA-Ligas

Zielona 1, Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

"Vitrobud"

Głogowska 23, Opole, 45-315 (opolskie)

Pamas

Osowska 54, Łubniany, 46-024 (opolskie)

Renault Vip Car

Pużaka 6, Opole, 45-273 (opolskie)

SEVIDRUK

Królowej Jadwigi 51, Opole, 45-543 (opolskie)

PPHU SUKCES S.C.

Kępa, Wróblińska 10, Luboszyce k. Opola, 46-022 (opolskie)

PHU "Vitis" S.C.

Chłodnicza 2, Opole, 45-315 (opolskie)

STG Samopomoc Chłopska

1-go Maja 9, Opole, 45-068 (opolskie)

F.U.H. ELEKTRO BARTUSIK

Szarych Szeregów 23, Opole, 45-286 (opolskie)

V2 OPOLE

Pszeniczna 5, Opole, 45-235 (opolskie)

ART-ODLEW

Prosta 1b, Opole, 45-526 (opolskie)

SME

Pużaka 38c, Opole, 45-273 (opolskie)

PPHU MERKURY S.J.

Ozimska 184, Opole, 45-310 (opolskie)

Balex Metal Oddział Opole

Głogowska 22, Opole, 45-131 (opolskie)

REMAK S.A.

Zielonogórska 3, Opole, 45-323 (opolskie)

PHU MOBIPOL S.J.

Pomorska 3, Opole, 45-321 (opolskie)

SUPON

Ozimska 182, Opole, 45-310 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "SELT"

Głogowska 24a, Opole, 45-315 (opolskie)

Ozamech

Pomorska 3, Opole, 45-321 (opolskie)

Frigoopol S.C. sklep firmowy

Sandomierska 4, Opole, 45-326 (opolskie)

BHI

Bytnara Rudego 9, Opole, 45-265 (opolskie)

Monier

Wschodnia 26, Opole, 45-449 (opolskie)

Kludi Armaturen Sp. z o.o.

Kremsera 1, Opole, 45-533 (opolskie)

Ekoplastik

Chłodnicza 4, Opole, 45-315 (opolskie)

Aluprof

Gosławicka 3, Opole, 45-446 (opolskie)

Aluprof

Gosławicka 3, Opole, 45-446 (opolskie)

Unitrez Elektronik

Górna 5, Opole, 45-403 (opolskie)

Sak

Królowej Jadwigi 41, Opole, 45-543 (opolskie)

Delfen International Sp. z o.o.

Zielonogórska 3, Opole, 45-323 (opolskie)

Anteprima

Częstochowska 4, Opole, 45-425 (opolskie)

Energopol Trade Opole. Sp. z o.o.

Gosławicka 2, Opole, 45-446 (opolskie)

Initel

Łowicka 1, Opole, 45-324 (opolskie)

Kamex

Kaszubska 9, Opole, 45-323 (opolskie)

Kano Sp. z o.o.

Głogowska 17, Opole, 45-315 (opolskie)

Karor Sp. z o.o. Biuro Opole

Gombrowicza 92, Opole, 45-533 (opolskie)

"ASBAS"

Oleska 15, Zawada, 46-022 (opolskie)

AGORA

Światowida 1a, Opole, 45-325 (opolskie)

Forpol

Ozimska 183A, Opole, 45-310 (opolskie)

Consultor Silesius S.C.

Grudzicka 51, Opole, 45-470 (opolskie)

"Dom-Art" Szymański

Teligi 111, Opole, 45-675 (opolskie)

Philip

Wschodnia 25, Opole, 45-449 (opolskie)

Alert

Chełmska 34/2, Opole, 45-401 (opolskie)

Golf Shark S.L.

Wygonowa 19, Opole, 45-240 (opolskie)

Zajazd Hema

Ozimska 69a, Pustków, 46-042 (opolskie)

Bestpartner

Ozimska 184, Opole, 45-327 (opolskie)

Blumenbecker

Światowida 6, Opole, 45-325 (opolskie)

KDB Auto - Service Sp. z o.o. - Autoryzowany Dealer FSO i Intral

Pużaka 8, Opole, 45-273 (opolskie)

Onninen

Zielonogórska 4, Opole, 45-323 (opolskie)

Schiedel Sp. z o.o.

Wschodnia 24, Opole, 45-449 (opolskie)

Magiczny Świat Dziecka

Bytnara "Rudego" 19, Opole, 45-265 (opolskie)

PEWNOŚĆ S.C.

Skautów Opolskich 2, Opole, 45-287 (opolskie)

TIMBER okna i drzwi

Powstańców Śląskich 46b, Kolanowice, 46-024 (opolskie)

Teltron

Ogrodowa 10, Ozimek, 46-040 (opolskie)

KAMCOM - Centrum serwisowe

Głogowska 35, Opole, 45-315 (opolskie)

Prywatne Biuro Rachunkowe Marianna Sokołowska

Wrzosowa 12A, Opole, 45-469 (opolskie)

AB-Bis

Światowida 2, Opole, 45-324 (opolskie)

Pompy Versa-Matic USA

Zielonogórska 4, Opole, 45-323 (opolskie)

Tritrans

Głogowska 37, Opole, 45-315 (opolskie)

Sima

Rzeszowska 25, Opole, 45-316 (opolskie)

Ośrodek Terapii i Szkolenia

Gen. Sosnkowskiego 4a/22, Opole, 45-221 (opolskie)

Hodowla Królików - produkcja specjalna

Wiejska 2, Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Pro-Lifes Bożena Pasławska

Zielona 8, Luboszyce, 46-022 (opolskie)

Zakład fryzjerski

Jodłowa 55, Opole, 45-415 (opolskie)

Agnieszka Sawicka. Agent ubezpieczeniowy Allianz

Szarych Szeregów 13, Opole, 45-284 (opolskie)

Get Sp. z o.o.

Głogowska 37, Opole, 45-315 (opolskie)

Yeti

Ogrodowa 14, Ozimek, 46-040 (opolskie)

BETONBUD Sp. z o.o.

Wschodnia 25, Opole, 45-449 (opolskie)

Lechpol Opole

Morcinka 43, Opole, 45-531 (opolskie)

Blachdeker

Częstochowska 25, Opole, 45424 (opolskie)

Clean Zone - Propfesjonalne usługi czyszczące twojego domu i sam

Ks. Klimasa 8, Brynica, 46-024 (opolskie)

PANACEUM

Pużaka 9, Opole, 45-273 (opolskie)

Pro-Sales Sp. z o.o.

Opolska 13, Borki k/Opole, 46-020 (opolskie)

PZU S.A. Centrum Likwidacji Szkód

Ozimska 189, Opole, 45-310 (opolskie)

Biuro doradcze Dobry Projekt

Krótka 1, Suchy Bór, 46-053 (opolskie)

JAcomp S.C.

Głogowska 35, Opole, 45-315 (opolskie)

Langosz podnośniki

Grobla 1, Opole, 45-236 (opolskie)

Avena-Kompozycje kwiatowe

Kasztanowa 15, Zawada, 46-022 (opolskie)

Z.H.U.Skorpion S.C. Barbara i Tadeusz Dynowski

Ozimska 41, Daniec, 46-053 (opolskie)

LAPTOP SERWIS Opole

Głogowska 37, Opole, 45-315 (opolskie)

CARSHOP Sklep Motoryzacyjny

Oleska 160, Opole, 45-231 (opolskie)

GPD Instalacje

Luboszyce ., Luboszyce, 46-022 (opolskie)

Segal

Światowida 5, Opole, 45-325 (opolskie)

Lukas Podnośniki

Dąbrowszczaków 6, Opole, 45-288 (opolskie)

Salon fryzjerski dla psów Opole

Gombrowicza 64, Opole, 45-533 (opolskie)

Betoniarnia

Dębska Kuźnia , Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Sprzęt-Poż

Zielonogórska 1, Opole, 45-323 (opolskie)

Drukarnia wielkoformatowa WidePrint

Borysławska 2, Opole, 45-316 (opolskie)

OknoDrew

Powstańców Śląskich 70, Brynica, 46-024 (opolskie)

"Alfa" Wypożyczalnia DVD - Kaset Video

Sieradzka 3, Opole, 45-304 (opolskie)

Sklep Internetowy doczysta.pl

Gosławicka 2, Opole, 45-446 (opolskie)

Kaz

Batalionu Zośka 6, Opole, 45-286 (opolskie)

Renovia

Głogowska 17a, Opole, 45-315 (opolskie)

M.S. Zodiak S.C.

Ozimska 21, Dębska Kuźnia, 46-053 (opolskie)

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Suchy Bór Sp. z o.o.

Pawlety 26, Suchy Bór, 46-053 (opolskie)

Polprimes

Światowida 5, Opole, 45-325 (opolskie)

Creatio Advertising - Agencja Copywriterska

Nowa 6, Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Trattoria Pizzeria Enzo

Gen. Sosnkowskiego 4b/8, Opole, 45-273 (opolskie)

Stodoła The Best S.C.

Oleska 141, Opole, 45-231 (opolskie)

Restauracja Marcin

Oleska 43, Zawada, 46-022 (opolskie)

Karczma Piwna

Wiejska 17, Dębska Kuźnia, 46-053 (opolskie)

Restauracja AliBaba

Oleska 145, Opole, 45-231 (opolskie)

Promyk Pizzeria

Chełmska 2, Opole, 45-401 (opolskie)

Pomidor Restauracja

Gen. Sosnkowskiego 4b/5, Opole, 45-273 (opolskie)

Oregano Pizzeria

Gen. Sosnkowskiego 4a/19, Opole, 45-273 (opolskie)

Restauracja Leśna

Opolska 71, Łubniany, 46-024 (opolskie)

GS Samopomoc Chłopska Restauracja

Ogrodowa 1, Stare Budkowice, 46-030 (opolskie)

Gościniec Stara Kuźnia

Ozimska 15, Dębska Kuźnia, 46-053 (opolskie)

Finezja Pizzeria

Szarych Szeregów 11, Opole, 45-284 (opolskie)

Bever Sp. z o.o. Restauracja Bastion

Polna 2, Bierdzany, 46-046 (opolskie)

Talea

Głogowska 22, Opole, 45-315 (opolskie)

Aagaard A/S - Biuro Handlowe

Jeziorna 18A, Dylaki, 46-043 (opolskie)

Posterunek Straży Miejskiej

Bytnara 8, Opole, 45-265 (opolskie)

"13" Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Regina Wasilewska

Gombrowicza 68, Opole, 45-533 (opolskie)

Hydron Sp. z o.o.

Słoneczna 4, Suchy Bór, 46-053 (opolskie)

Primum Non Nocere Szkoła Rodzenia

Bielska 28/2, Opole, 45-401 (opolskie)

Honza Usługi Rozrywkowe Jan Chaloupka

Szeroka 27, Biadacz, 46-022 (opolskie)

Krzyś Usługi Rozrywkowe Krzysztof Prudel

Szeroka 27, Biadacz, 46-022 (opolskie)

IDM Automatyka Przemysłowa

Piotrkowska 9/2, Opole, 45-304 (opolskie)

Fąfrowicz Paliwa S.C. Krzysztof Fąfrowicz Małgorzata Stolarczyk

Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Elektro-Serwis

Luboszycka 52, Zawada, 46-022 (opolskie)

Cieśla Lesław Zakład Zduński

Mickiewicza 36, Świerkle, 46-020 (opolskie)

Kobiernik Mieczysław i Irena S.C. Automyjnia

Częstochowska 44, Opole, 45-425 (opolskie)

Antek FUHP Antoni Widera

Górna 30a, Opole, 45-403 (opolskie)

Marko S.J. Stefan Markiewicz

Światowida 2, Opole, 53-114 (opolskie)

PTM Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Ozimska 182, Opole, 45-310 (opolskie)

"Aj Kola" Mariusz Kieroński

Skautów Opolskich 5/2, Opole, 45-286 (opolskie)

Mabet Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 1, Opole, 45-459 (opolskie)

"Domo" Sp. z o.o.

Ozimska 180, Opole, 45-309 (opolskie)

PSZOZ - WCM Opole

Witosa 26, Opole, 45-418 (opolskie)

Danielewicz Artur. Centrum obrusów

Kościelna 38, Łubniany, 46-024 (opolskie)

Columbex-Sport Marcin Koźlik

Grudzicka 55, Opole, 45-432 (opolskie)

WILDEN - POMPY

Zielonogórska 4, Opole, 45-323 (opolskie)

PTH Agrobud Sp. z o.o.

Brynicka 3, Łubniany, 46-024 (opolskie)

Grupa Wibex

Ozimska 180, Opole, 45-310 (opolskie)

Jargal

Oleska 133, Opole, 45-231 (opolskie)

Nomada Klif Elżbieta Molak

Krótka 3, Opole, 45-301 (opolskie)

Narodowy Fundusz Zdrowia Opolski Oddział Wojewódzki

Głogowska 37, Opole, 45-315 (opolskie)

"5" S.C. Drink-Bar Grzegorz i Mirosław Piątek

Wiejska 151, Opole, 45-302 (opolskie)

"Polska Aukcja Biżuterii" Sp. z o.o.

Kujawska 1, Opole, 45-311 (opolskie)

Domagała Dariusz Laryngolog

Wiejska 167a/11, Opole, 45-302 (opolskie)

Jal

Zawadzka 12, Kępa, 46-022 (opolskie)

Lactima

Sandomierska 4, Opole, 45-326 (opolskie)

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Witosa 26, Opole, 45-401 (opolskie)

Całodobowa Klinika Weterynaryjna

Poznańska 2, Opole, 45-313 (opolskie)

Przychodnia Weterynaryjna Dziedziak & Iwaszkiewicz

Szarych Szeregów 11, Opole, 45-286 (opolskie)

OSK SK-AGA

Cieszyńska 4, Opole, 45-316 (opolskie)

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia

Głogowska 25b, Opole, 45-315 (opolskie)

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Opolska 61, Łubniany, 46-024 (opolskie)

Ośrodek Zdrowia

Wolności 18, Łubniany, 46-024 (opolskie)

Astor Sklep Chemiczno-Kosmetyczny Damian Matejka

Szarych Szeregów 23, Opole, 45-284 (opolskie)

Astor Sklep Kosmetyczny Damian Matejka

Szarych Szeregów 23, Opole, 45-284 (opolskie)

Higma Service

Gosławicka 2, Opole, 45-446 (opolskie)

Akcent Salon Fryzjerski Agata Górecka

Wiejska 171, Opole, 45-302 (opolskie)

Body-Bit Studio Rekreacji i Sportu Danuta Kampa

Dębskiej Kuźni 23, Daniec, 46-053 (opolskie)

Fitness Club Dynamika

Broniewskiego 26, Opole, 45-461 (opolskie)

Farmak S.J.

Zielonogórska 6, Opole, 45-323 (opolskie)

Apteka Aleja Witosa

Tarnopolska 2, Opole, 45-334 (opolskie)

BW OPOLE

Jodłowa 71/1, Opole, 45-411 (opolskie)

grupa TOMPOL

Światowida 2, Opole, 45-325 (opolskie)

Versamatic - Wildschek Polska

Zielonogórska 4, Opole, 45-323 (opolskie)

GLS

Głogowska 37, Opole, 45-315 (opolskie)

Sokołowski Jan Gabinet Gastrologiczny

Akacjowa 13, Opole, 45-434 (opolskie)

Eldam Anna Witczak

Dąbrowszczaków 12, Opole, 45-288 (opolskie)

Restauracja Sagan

Sosnkowkiego 46, Opole, 45-265 (opolskie)

Pałuchowska K. Gab. Dermatologiczny

Piotrkowska 11, Opole, 45-304 (opolskie)

Popiołek Renata Gabinet Chirurgii Dziecięcej

Kielecka 16, Opole, 45-401 (opolskie)

Iżykowski Jan Anestezjolog

Gojawiczyńskiej 7, Opole, 45-533 (opolskie)

Zakład Instalacji Sanitarnych, Centralnego Ogrzewania, Gazowych

Doroszewskiego 5, Opole, 45-317 (opolskie)

Hafex

Rzeszowska 14, Opole, 45-316 (opolskie)

Gabinet Fizjoterapeutyczny - Leszek Czakiert

Witosa 22/2, Opole, 45-401 (opolskie)

RAMPLEX

Zielonogórska 6, Opole, 45-315 (opolskie)

AGENCJA BIT

Szarych Szeregów 36/12, Opole, 45-256 (opolskie)

GP TONER

Lawendowa 47, Opole, 45-470 (opolskie)

wesele-opole.pl

Ozimska , Szczedrzyk (opolskie)

Promocja

Bielska 41/7, Opole, 45-401 (opolskie)

Linguini

Sieradzka 7, Opole, 45-304 (opolskie)

Niezależny dystrybutor firmy calivita

Batalionu Parasol 17/403, Opole, 45-287 (opolskie)

M-J

Feniks 3/10, Szczebrzyk, 46- 042 (dolnośląskie)

Przewóz Osób - Piotr Langosz

Grobla 1, Opole, 45-240 (opolskie)

Yavid-Auto

Kasztanowa 14, Opole, 45-427 (opolskie)

Iwgraf

Polna 14, Kadłub, 47-175 (opolskie)

New Way CJO

Królowej Jadwigi 51, Opole, 45-543 (opolskie)

Joanna Guszul

Skautów Opolskich 7/202, Opole, 45-286 (opolskie)

Klinika Antyków

Wodociągowa 1a, Zawada, 46-022 (opolskie)

Finezja

1-go Maja 18, Opole, 45-069 (opolskie)

iqbiznes.pl

Krzemieniecka 18/2, Opole, 45-401 (opolskie)

Agencja Celna "Unicel" Piotr Uchański

Zielonogórska 4, Opole, 45-323 (opolskie)

Audio Reklamy

Królowej Jadwigi 51, Opole, 45-543 (opolskie)

krzaczynski.pl

Wilsona 46/6, Opole, 45-429 (opolskie)

Usługi detektywistyczne

Ozimska 180, Opole, 45-310 (opolskie)

CUF

1-go Maja 61, Opole, 45-069 (opolskie)

Artystyczna Agencja Reklamowa 25

Pużaka 32c/2, Opole, 45-273 (opolskie)

FCNet

Ozimska 182/906, Opole, 45-310 (opolskie)

Asco

Wilsona 64/3, Opole, 45-429 (opolskie)

P.H.U. JB-MIX

Bytnara Rudego 12A/3, Opole, 45-265 (opolskie)

Przedsiębiorstwo

ul. Częstochowska 4 , Opole, 45-425 (opolskie)

ATEL ELECTRONICS

ul. Zielonogórska 3 , Opole, 45-323 (opolskie)

AUT EI Marek Twardowski

ul. Szarych Szeregów 52/7 , Opole, 45-286 (opolskie)

BALS-POLSKA Elektrotechnika Sp. z o.o.

ul. Łubniańska 4a , Łubniany, 46-024 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

ul. Morcinka 43 , Opole, 45-531 (opolskie)

Bioenergy A.J. Burtny S.j.

ul. Wojtkiewicza 12 , Opole, 45-532 (opolskie)

Firma Handlowa CERPOL Andrzej Buba

ul. Światowida 6a , Opole, 45-325 (opolskie)

CTC CLATRONIC Sp. z o.o.

ul. Grudzicka 51 , Opole, 45-470 (opolskie)

Hydron Sp. z o.o.

ul. Słoneczna 4 , Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Przedsiębiorstwo

ul. Ozimska 2d , Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Elektro-Serwis Paweł Sebastian Artur Och

Luboszycka 52, Zawada, 46-022 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowe ELEM

ul. Światowida 6 , Opole, 45-325 (opolskie)

ENERGOPOL-TRADE OPOLE Sp. z o.o.

ul. Gosławicka 2 , Opole, 45-446 (opolskie)

Evk Sp. z o.o.

ul. 1 Maja 9 , Dylaki, 46-043 (opolskie)

FART TECHNOLOGY Sp. z o.o.

ul. Gosławicka 2 , Opole, 45-446 (opolskie)

Zakład Stolarski Fila Jerzy

Dąbrówka Łubiańska, ul. Oleska 22 , Łubniany, 46-024 (opolskie)

FORPOL Sp. z o.o.

ul. Ozimska 183a , Opole, 45-310 (opolskie)

GET CONSULTING Sp. z o.o.

ul. Głogowska 37/503 , Opole, 45-315 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-

ul. Kwiatkowskiego 1 , Opole, 45-434 (opolskie)

HEWA Halina Adamkiewicz,

Lędziny, ul. Ozimska 1 , Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Innotec Marian Ledwoch

Dębska Kuźnia, ul. Niwecka 3d , Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

IZOLKOMEX Firma Remontowo Budowlana S.c.

ul. Zielonogórska 3 , Opole, 45-955 (opolskie)

JAL Zakład Produkcyjno-Usługowy A. Jasiń

ul. Zawadzka 12 , Luboszyce, 46-022 (opolskie)

POLSKA AUKCJA BIŻUTERII Sp. z o.o.

ul. Kujawska 1 , Opole, 45-311 (opolskie)

KAMEX Sp. z o.o.

ul. Kaszubska 9 , Opole, 46-034 (opolskie)

KLUDI-ARMATUREN Sp. z o.o.

ul. Kremsera 1 , Opole, 45-533 (opolskie)

Łubniańskie Kominki Sp. z o.o.

ul. Opolska 31 , Łubniany, 46-024 (opolskie)

LUKAS Sp. z o.o.

ul. Dworska 1 , Ligota Turawska, 46-046 (opolskie)

Monier Sp. z o.o.

ul. Wschodnia 26 , Opole, 45-449 (opolskie)

Przedsiębiorstwo

ul. Zgorzelecka 13 , Opole, 45-316 (opolskie)

Ogród Serwis S.j. Jan Kuraś Piotr Kuraś

ul. Krotka 6 , Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

ROBOT

ul. Akacjowa 75 , Opole, 45-434 (opolskie)

Zakład Produkcji Stolarki Okno Drew

Brynica, ul. Powstańców Śląskich 70 , Łubniany, 46-024 (opolskie)

OSIB Sp. z o.o.

ul. Brynicka 3 , Łubniany, 46-024 (opolskie)

Opolskie Zakłady Drobiarskie

ul. Arki Bożka 1 , Opole, 45-411 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PIAST

ul. Rzeszowska 28/8 , Opole, 45-316 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń

ul. Zielonogórska 3 , Opole, 45-955 (opolskie)

Spółdzielnia Pracy Remontowo-

ul. Chłodnicza 4 , Opole, 45-315 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowe ROBOPOL S.j.

Słowackiego 8a, Kępa, 46-022 (opolskie)

SCHIEDEL Sp. z o.o.

ul. Wschodnia 24 , Opole, 45-449 (opolskie)

Superior Polska Sp. z o.o.

ul. Głogowska 23 , Opole, 45-315 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne

ul. Ozimska 182 , Opole, 45-310 (opolskie)

Przedsiębiorstwo

ul. Światowida 2 , Opole, 45-325 (opolskie)

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

ul. Zielonogórska 6c , Opole, 45-323 (opolskie)

UNINETIX Sp. z o.o.

ul. Grudzicka 63a , Opole, 45-431 (opolskie)

VETRIM Sp. z o.o.

ul. Gosławicka 2 , Opole, 45-446 (opolskie)

WARTA GLASS JEDLICE SA

Jedlice , Ozimek, 46-040 (opolskie)

ZOTT POLSKA Sp. z o.o.

ul. Chłodnicza 6 , Opole, 45-315 (opolskie)

Szkoła Pływania Retman

1-go-Maja 11, Opole, 45-068 (opolskie)

Ikonos Sp. z o.o.

Gosławicka 2, Opole, 45-446 (opolskie)

M-Bud

Oleska 143, Opole, 45-231 (opolskie)

Studio Urody i Wizażu Body Life

Ozimska 181, Opole, 45-310 (opolskie)

GEOSTAR

Bytnara Rudego 17/201, Opole, 45-265 (opolskie)

Biuro Rachunkowe Kanon. Ewa Marchowska

Ozimska 182, Opole, 45-310 (opolskie)

SOBOL Podnośniki Koszowe

Jeleniogórska 5, Opole, 45-318 (opolskie)

WORBS SERWIS PRALNICZY

Wygonowa 83, Opole, 45-402 (opolskie)

eKuchnia.com

Luboszycka 52, Zawada, 46-022 (opolskie)

Schiedel Sp. z o.o.

Wschodnia 24 , Opole, 45-449 (opolskie)

"Agd Market" Firma Handlowo-Usługowa Ewelina Król

Dworcowa 15 , Łubniany, 46-024 (opolskie)

Lafarge Dachy Sp. z o.o.

Wschodnia 26 , Opole, 45-449 (opolskie)

"Pewność" S.C.

Skautów Opolskich 2 , Opole, 45-286 (opolskie)

Montel. Prace energetyczne, elektryczne i słaboprądowe

Światowida 5-7 , Opole, 45-325 (opolskie)

NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej

Generała Emila Fieldorfa 2 , Opole (opolskie)

"Sak" Sp. z o.o. Serwis Opon

Królowej Jadwigi 41 , Opole, 45-543 (opolskie)

Castorama Polska Sp. z o.o.

Wiejska 141a , Opole, 45-302 (opolskie)

Browarski Krzysztof Laryngolog

Batalionu "Parasol" 15 , Opole, 45-290 (opolskie)

www.quadshop.pl

Oleska 169 , Opole, 45-231 (opolskie)

"Dach-Bud" K. i K. Badowcy Spółka Jawna

Lipowa 63a , Opole, 45-234 (opolskie)

"Wentyl" Serwis Ogumienia Tomasz Górski

Fieldorfa 5 , Opole, 45-273 (opolskie)

Ostrowski Kazimierz Biegły Sądowy

"Hubala" 17b , Opole, 45-266 (opolskie)

Armatura Łazienkowa "Kludi Armaturen" Sp. z o.o.

Kremsera 1 , Opole, 45-533 (opolskie)

"Feniks" Firma Usługowa Jan Markiewicz

Skautów Opolskich 5 , Opole, 45-286 (opolskie)

"Astor" Sklep Chemiczno-Kosmetyczny Damian Matejka

Szarych Szeregów 23 , Opole, 45-284 (opolskie)

Kolejewski Józef Gabinet Pediatryczny

Wojtkiewicza 2 , Opole, 45-532 (opolskie)

Witek Jolanta Indywidualna Praktyka Lekarska

"Hubala" 20C l. 601 , Opole, 45-266 (opolskie)

"Oregano" Pizzeria

Sosnkowskiego 4a , Opole, 45-273 (opolskie)

"Pomidor" Restauracja Małgorzata Malarz

Generała Kazimierza Sosnkowskiego 4B , Opole, 45-273 (opolskie)

Restauracja "AliBaba"

Oleska 153 , Opole, 45-231 (opolskie)

Elektra B, Zajazd Opolski (Niedźwiednik)

Ul. Strzelecka 82 , Opole, 45-525 (opolskie)

Bojczewski Ksero KOLOR

ul. Szarych Szeregów 13 , Opole, 45-284 (opolskie)

AGORA JOB Sp. z o.o.

Światowida 1 , Opole, 45-325 (opolskie)

Olejnik Mariusz Firma Produkcyjna

Łubniańska 6 , Brynica, 46-024 (opolskie)

TRIBMAL Lakiernia Proszkowa Opole

Głogowska 23C , Opole, 45-315 (opolskie)

Piotr Langosz Międzynarodowy Przewóz Osób

Grobla 1 , Opole, 45-240 (opolskie)

SEGAL

Światowida 5 , Opole, 45-325 (opolskie)

Vitrobud Sp. j. Krzysztof i Maria Matysek

ul. Głogowska 23 , Opole, 45-315 (opolskie)

"Sagan" Restauracja

Sosnkowskiego 46 , Opole, 45-273 (opolskie)

"Laptop Serwis" Tadeusz Stańczyk

Głogowska 37 , Opole, 45-315 (opolskie)

"Almar" Agencja Handlowo-Wydawnicza

Fieldorfa 4a , Opole, 45-273 (opolskie)

Hydroblokker S.C.

Zielonogórska 4 , Opole, 45-323 (opolskie)

Fila Jerzy Zakład Stolarski

Oleska 22 , Brynica, 46-024 (opolskie)

MAXAS Granit Opole, Marmur, Granity, Marmury, Blaty kuchenne

ul. Łubniańska 9 , Brynica, woj. opolskie, 46-024 (zachodniopomorskie)

"Mahakam" Kominki

Opolska 30 , Kępa Łubniany, 46-022 (zachodniopomorskie)

"Krys" Studio Kominkowe - Dorota i Krzysztof Grega

32 , Tuły Lasowice Wlk., 46-282 (zachodniopomorskie)

Lempik Waldemar Usługi Zduńskie

Szeroka 6 , Biadacz Łubniany, 46-022 (zachodniopomorskie)

"Łubniańskie Kominki" Sp. z o.o.

Opolska 31 , Łubniany, 46-024 (opolskie)

Ośrodek Hipoterapii

Groszowicka 29 , Opole, 45-517 (opolskie)

Czakiert Leszek Gabinet Fizjoterapeutyczny

al. Witosa 22 , Opole, 45-401 (opolskie)

"Reh A-Z" Gabinet Fizjoterapeutyczny Andrzej Zdziech

Szarych Szeregów 23 , Opole, 45-284 (opolskie)

"Stoń" Hurtownia Armatury Sanitarnej Elżbieta Stoń Filia

Lipowa 3 , Opole, 45-234 (opolskie)

Trend Tomasz Jakubów - hurtowniatapicerska.pl

Strzelecka 1, Opole, 45-317 (opolskie)

"Cel-Man" P.W.

Ozimska 180 , Opole, 45-310 (opolskie)

"Stol-Rem" Józef Zawadzki

Sosnowa 15 , Opole, 45-405 (opolskie)

"Jesion" Zakład Usługowy Marzena Pieruń

Akacjowa 30 , Opole, 45-434 (opolskie)

Tartak Sochor Sp.j. Józef Sochor

Młyńska 5 , Brynica, 46-024 (opolskie)

Urbanek Anna Tartak

Szkolna 4 , Dylaki Ozimek, 46-043 (śląskie)

"Fotoplex" Firma Handlowo-Usługowa

Dąbrowszczaków 5 , Opole, 45-288 (opolskie)

"Quinto" Sp. z o.o. Opolski Zakład Mechaniczny "Ozamech"

Pomorska 3 , Opole, 45-321 (opolskie)

MAŁAPANEW Maszyny i Konstrukcje Sp. z o.o.

ul. Ciepłownicza 12, Schodnia , Ozimek, skr. poczt. 50, 46-040 (mazowieckie)

"Elegra" Zakład Usług Elektroinstalacyjnych Grzegorz Grąd

Lipowa 30B , Opole, 45-234 (opolskie)

"Kapox" Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

Zagwiździańska 29 , Stare Budkowice, 46-030 (opolskie)

"E Jdi" Zakład Ogólnobudowlany Ireneusz Kasperek

Skautów Opolskich 17 , Opole, 45-286 (opolskie)

"Aluprof" S.A. Zakład

Gosławicka 3 , Opole, 45-446 (opolskie)

"Drobud" Zakład Budownictwa Ogólnego

Jesionowa 5 , Opole, 45-409 (opolskie)

"Hartbud" Zakład Budownictwa Ogólnego Zbigniew Hocheker

Śląska 11 , Opole, 45-307 (opolskie)

Euro-Fisch Sp. z o.o.

Prywatna 1 , Opole, 45-465 (opolskie)

"Jaro" Przedsiębiorstwo Handlowe Hurtownia Drobiu

Światowida 5-7 , Opole, 45-325 (opolskie)

Faron Władysław Hodowla Królików

Wiejska 2 , Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

Kunaj Tadeusz Zakład Galwanizacyjno-Ślusarski

45 , Boguszyce Oleśnica, 56-400 (świętokrzyskie)

"Willnes & Spa" S.C. Salon Urody Magdalena Świeczka Jadwiga

Pużaka 13 , Opole, 45-273 (opolskie)

"Gawin" Fabryka Mebli Andrzej Gawin

Głogowska 22 , Opole, 45-315 (opolskie)

"Cerpol" Sp.j. Centrum Płytek Ceramicznych

Światowida 6a , Opole, 45-325 (opolskie)

"AB-Bis" Firma Handlowa

Światowida 2 , Opole, 45-325 (opolskie)

"Auto-As" Sklep Motoryzacyjny

Ozimska 182 , Opole, 45-310 (opolskie)

"Opel-As" S.C. Sklep Motoryzacyjny Agnieszka Wilk-Majersfeld

Ozimska 182 , Opole, 45-310 (opolskie)

"Autokaz" A. i K. Przyłuscy

Fieldorfa 5 , Opole, 45-273 (opolskie)

"Ford Studio" S.C. Sklep Motoryzacyjny

Ozimska 176 , Opole, 45-057 (opolskie)

"Hart" Sp. z o.o.

Morcinka 43 , Opole, 45-531 (opolskie)

Opolskie Zrzeszenie Przewoźników Drogowych

Głogowska 35 , Opole, 45-315 (opolskie)

"Robopol" Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Słowackiego 8a , Kępa Łubniany, 46-022 (wielkopolskie)

"Niteczka" Usługi Krawieckie Agnieszka Patrzek

Powstańców Śląskich 40 , Brynica, 46-024 (opolskie)

"Ceramic Studio Forma" Pracownia Ceramiczna Joanna Lewandow

Pomorska 9 , Opole, 45-321 (opolskie)

"Art-Mal" Porcelana

Szkolna 33 , Brynica, 46-024 (opolskie)

Szymaniec Alfons Zakład Wulkanizacyjny

Zagwiździańska 30 , Stare Budkowice, 46-030 (opolskie)

"Sak" S.C. Serwis Opon Wojciech Sak i S-ka

Strzelecka 4A , Opole (opolskie)

"Enzo" Trattoria Pizzeria

ul. Sosnkowskiego 4A/8 , Opole (opolskie)

"Promyk" Pizzeria

Chełmska 2 , Opole (opolskie)

"Alibaba" Pizzeria Ewa Kosińska

Sosnkowskiego 4a/15 , Opole (opolskie)

"Kosmetyka"

Orzechowa 14 , Opole, 45-475 (opolskie)

Gabinet Kosmetyczny "Uroda" Halina Sikorska

Skautów Opolskich 9 , Opole, 45-286 (opolskie)

"Nefretete" Studio Kosmetyczne Bożena Jadach

Częstochowska 13 , Opole, 45-424 (opolskie)

PERI Polska Oddział Opole

Zielonogórska 3 , Opole, 45-323 (opolskie)

Akademia Bezpiecznej Jazdy w Opolu

Opole ul. Ozimska 48 pok. 61, Opole ul. Koszalińska 48/3 , Opole, 45-316 (opolskie)

"Bezet" Hurtownia Zabawek

Ozimska 184 , Opole, 45-310 (opolskie)

Fitness Club Dynamika

Władysława Broniewskiego 26 , Opole, 45-461 (opolskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZWM-Malinka" w Opolu

Szarych Szeregów 72 , Opole (opolskie)

"Oponex" Zakład Wulkanizacyjny Józef Kwiatkowski

Pużaka 5b , Opole, 45-273 (opolskie)

"Auto-Kord" Janusz Kowal

Kamińskiego 1 , Opole, 45-323 (opolskie)

"W & W" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Prod

Głogowska 17B , Opole, 45-315 (opolskie)

"Pmuh Grand" Serwis Opon

al. Witosa 29 , Opole, 45-401 (opolskie)

Powiatowy Urząd Pracy

"Hubala" 21 , Opole, 45-266 (opolskie)

"Janus" Janusz Franusz

Ogrodowa 12 , Brynica, 46-024 (opolskie)

Wieczorek PPUH

Morcinka 43 , Opole, 45-531 (opolskie)

"Panaceum" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Ozimska 17 , Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

"Panaceum" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Le

Utracka 7 , Dąbrowice, 46-053 (łódzkie)

"Supon" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne

Ozimska 182 , Opole, 45-310 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "Sprzęt-Poż" Irena Machn

Zielonogórska 1 , Opole, 45-323 (opolskie)

Firma Szkoleniowo-Uslugowa BHP,

45-303 Opole, Wiejska 163B/4 , Opole, 45-302 (opolskie)

"Sekuryt" Firma Usługowo-Handlowa

Pomorska 15 , Opole, 45-321 (opolskie)

"Bezpieczna Praca" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bernard

Fieldorfa 10a , Opole, 45-273 (opolskie)

"Tesko" PHPU Arkadiusz Zimny

Ozimska 184 , Opole, 45-310 (opolskie)

"Leo" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Strzelecka 28a , Opole, 45-525 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowe Master Teresa Kurek Beata Szymoni

Ozimska 180 , Opole, 45-310 (opolskie)

ZPHU "Tres" Sp. z o.o.

Zielonogórska 6c , Opole, 45-323 (opolskie)

"Robo" Przedsiębiorstwo Handlowe Sławomir Kwiatkowski

Zapłocie 12 , Opole, 45-238 (opolskie)

"Brand Transport" S.C. Spedycja Bogdan Andreasik Krzysztof A

Sieradzka 11l. 403 , Opole, 45-304 (opolskie)

"Jawil" Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowo-Spedycyjne A

Samborska 22a , Opole, 45-316 (opolskie)

Usługi Transportowo-Spedycyjne Ewa Pajestka

Tarnopolska 35 , Opole, 45-316 (opolskie)

"Mexpol" Sp. z o.o.

Głogowska 23 , Opole, 45-315 (opolskie)

Femex

ul.Szeroka 24 , Biadacz / Opole, 46-022 (lubelskie)

"Polprimes" Sp. z o.o.

Światowida 5 , Opole, 45-325 (opolskie)

"Metbud" Andrzej Morel

Głogowska 23 , Opole, 45-315 (opolskie)

"Kon-Stal" Usługi Handel Władysław Łacny

Wiejska 97 , Opole, 45-240 (opolskie)

"Stalko" S.C. Piotr Król Piotr Kolasa

Koszalińska 3 , Opole, 45-317 (opolskie)

"Ostal" Sp. z o.o.

Gosławicka 2 , Opole, 45-446 (opolskie)

"Blue Soft" Sp.j.

Ozimska 182 , Opole, 45-310 (opolskie)

Airlan Technologie Sieciowe

Sosnkowskiego 40-42 pok. 119 , Opole, 45-273 (opolskie)

"Superior-Polska" Sp. z o.o.

Głogowska 23 , Opole (opolskie)

PS ZOZ Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu

Aleja Wincentego Witosa 26 , Opole, 45-418 (opolskie)

"Unitrez" Sp. z o.o.

Górna 5 , Opole, 45-403 (opolskie)

"Grupa Beta" Sp. z o.o. Oddział

Ozimska 182 , Opole, 45-310 (opolskie)

"Karor" Sp.j. M. Szubartowski i S-ka Biuro Regionalne

Gombrowicza 92 , Opole, 45-533 (opolskie)

"Auto Moto Serwis" Andrzej Robotycki

Reymonta 2 , Czarnowąsy Dobrzeń Wlk., 46-020 (łódzkie)

Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 174

Częstochowska 1 , Opole, 45-424 (opolskie)

Zajazd 'HEMA'

ul. Ozimska 69a , Pustków k/Ozimka, 46-042 (mazowieckie)

Get Sp. z o. o.

Głogowska 37/503 , Opole, 45-315 (opolskie)

"Nemi" Firma Handlowo-Usługowa Leszek Borczyński

"Hubala" 17b , Opole, 45-266 (opolskie)

Wspólnota Mieszkaniowa Koszalińska 7-9-11 Opole

Piotrkowska 4a , Opole, 45-305 (opolskie)

"Nova-Therm" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Gosławicka 2 , Opole, 45-446 (opolskie)

ELEKTRO-SERWIS PSA Ochentel Spółka Jawna

ul. Luboszycka 52 , Zawada, 46-022 (świętokrzyskie)

"Wibamex" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe P

Grudzicka 74a , Opole, 45-432 (opolskie)

Gryc Piotr - Zakład Stolarski - Usługi Remontowo-Budowlane

Opolska 78 , Walidrogi Tarnów Opolski, 46-050 (śląskie)

"Timber" Zakład Stolarski Ryszard Halupczok

Powstańców Śląskich 46b , Kolanowice Łubniany, 46-024 (śląskie)

Kosytorz Karol Usługi Stolarskie

Dworcowa 68 , Łubniany, 46-024 (opolskie)

Usługi Odkażania Tępienia Owadów i Gryzoni Kazimierz Obo

"Hubala" 3d , Opole, 45-266 (opolskie)

GET Sp z o.o.

Głogowska 37/503 , Opole, 45-315 (opolskie)

"ABE Bud-Bau" S.C. Edward Mróz Sebastian Buhl

Dworcowa 1 , Lędziny Chrząstowice, 46-053 (pomorskie)

"Katarzyna" Salon Fryzjerski Katarzyna Stępień

Sosnkowskiego 4B , Opole, 45-273 (opolskie)

"Wiktoria" Salon Fryzjerski

Sosnkowskiego 6 , Opole, 45-273 (opolskie)

"Beata" Salon Fryzjerski Beata Nolbert

Sosnkowskiego 4a , Opole, 45-273 (opolskie)

"Arch-Studio" Sp. z o.o. Pracownia Projektowa Beata i Adam S

Pużaka 46c , Opole, 45-273 (opolskie)

Mansfeld Marek Architekt

Górna 8 , Opole, 45-403 (opolskie)

"Apco" Agencja Reklamowa Maciej Milejski

Sosnkowskiego 40-42pok. 125-128 , Opole, 45-273 (opolskie)

"Maretronic" Agencja Reklamowa

Tysiąclecia 40a , Opole, 45-430 (opolskie)

Metal-Recycling-Opole Sp. z o.o.

Wschodnia 25 , Opole, 45-449 (opolskie)

"Tompolscrap" Sp. z o.o.

Światowida 2 , Opole, 45-325 (opolskie)

"Metalex" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe B

Światowida 5-7 , Opole, 45-325 (opolskie)

"eurol" P.u.h.p.

Światowida 5-7 , Opole, 45-325 (opolskie)

Selt Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Tadeus

Głogowska 24A , Opole, 45-315 (opolskie)

Nowator Firma Handlowa

Ozimska 180 , Opole, 45-310 (opolskie)

"Lehs" Leszek Konopacki

Bielska 59 , Opole, 45-401 (opolskie)

EKOPROF Adam Rak, Mateusz Rak Sp.j.

Leśna 13 , Opole, 45-442 (opolskie)

"Tech Mark-Serwis" Przedsiębiorstwo Techniczno-Marketingowe

Ozimska 182 , Opole, 45-310 (opolskie)

"Diesel Serwis"

Prosta 11a , Opole, 45-526 (opolskie)

Firma Rzeźbiarsko-Sztukatorska "Sima"

Rzeszowska 25 , Opole, 45-316 (opolskie)

"Zikogaz" Instalatorstwo Gazowe

Nowowiejska 1a , Opole, 45-460 (opolskie)

Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i Ogrzewania Mateusz Cich

Strzelecka 80 , Opole, 45-525 (opolskie)

"Hobbit" S.C. Księgarnia

Sosnkowskiego 6 , Opole, 45-273 (opolskie)

Blak.pl

Thomasa Woodrowa Wilsona 74/1 , Opole, 45-429 (opolskie)

Politechnika Opolska Dom Studencki nr 4 "Sokrates"

Małopolska 22 , Opole, 45-301 (opolskie)

"Max-Wash" Klinika Samochodowa Adam Cieleń

Oleska 133 , Opole, 45-231 (opolskie)

Energopol Trade Opole Sp. z o.o.

Gosławicka 2 , Opole, 45-446 (opolskie)

"Titan-Opole" Salon Samochodowy

Pużaka 110a , Opole, 45-273 (opolskie)

Sobczyk Zbigniew Autoryzowany Dealer Nissan Mitsubishi

Głogowska 23 , Opole, 45-315 (opolskie)

AUTO TIM Janeczko Sp. z o.o.

ul.Oleska 152 , Opole, 45-239 (opolskie)

"Lakma Sat" Sp. z o.o. Skład Fabryczny nr 2

Głogowska 22 , Opole, 45-315 (opolskie)

adBino.pl Ewa Mroczkowska-Rossmann

ul. Majora Hubala 20c/1 , Opole, 45-267 (opolskie)

Nauka Pływania Bezpieczna Woda

www.bezpieczna.com, Hubala 2 , Opole, 45-411 (opolskie)

"Zakład Czyszczenia Kotłów" S.C.

Baczyńskiego 2 , Opole, 45-523 (opolskie)

"Eko-Pomiar" Radosław Gmierek

Turkusowa 3 , Opole, 45-417 (opolskie)

"Vip Car" Sp. z o.o.

Pużaka 6 , Opole, 45-273 (opolskie)

"Sport-Bike & Ski" Tomasz Lukos

Tysiąclecia 6 , Opole, 45-462 (opolskie)

"Promyk" Pizzeria

Chełmska 2 , Opole, 45-401 (opolskie)

"Polskie Składy Budowlane" Hurtownia Materiałów Budowlany

Światowida 1A , Opole, 45-325 (opolskie)

Sklep Metalik

ul. Sosnkowskiego 6/29 , Opole, 45-254 (opolskie)

"Domo" Sp. z o.o.

Ozimska 180 , Opole, 45-309 (opolskie)

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo

Groszowicka 10 , Opole, 45-517 (opolskie)

"Forest" Zakład Stolarski Dariusz Smolarz

Głogowska 39 , Opole, 45-315 (opolskie)

"Autopik.pl" Magdalena Bober

119 , Stara Wieś Borki, 21-345 (warmińsko-mazurskie)

"Body-Bit" Studio Rekreacji i Sportu Danuta Kampa

Dębskiej Kuźni 23 , Dąbrowice, 46-053 (łódzkie)

"Betonbud" Sp. z o.o.

Wschodnia 25 , Opole, 45-449 (opolskie)

Jagos Jerzy Zakład Betoniarsko-Murarski

Borowa 11 , Dębska Kuźnia Chrząstowice, 46-053 (podkarpackie)

"Pateks" Zakład Produkcyjno-Handlowy

Targowa 52 , Stare Budkowice, 46-030 (opolskie)

Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusa Dom Za

Szkolna 8 , Dylaki Ozimek, 46-043 (lubelskie)

Opolski Serwis Informatyczny

Krzemieniecka 24/4 , Opole, 45-401 (opolskie)

Janusz Tomaszewski Pol-Chem

Ozimska 185 , Opole, 45-057 (opolskie)

Błachowicz Stanisław Studio Fotograficzne

Opolska 32 , Masów Łubniany, 46-024 (pomorskie)

Restauracja "Pod Kasztanami"

Strzelecka 68 , Opole, 45-525 (opolskie)

"Infomax" Sp. z o.o.

Sosnkowskiego 4a , Opole, 45-273 (opolskie)

Kwasik Teresa Adwokat

Skautów Opolskich 3 , Opole, 45-286 (opolskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Burzmiński - Biuro Aplik

Grudzicka 51 , Opole, 45-431 (opolskie)

"Lakcyk" Zakład Usługowy

Młodej Polski 30 , Opole, 45-517 (opolskie)

Draczyński Marek Taksówka Osobowa

Pużaka 46a , Opole, 45-273 (opolskie)

Linguini tłumaczenia techniczne

Sieradzka 7/103 , Opole, 45-304 (opolskie)

"Mieszko" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Wodociągowa 1a , Zawada Turawa, 46-022 (podkarpackie)

"Angerman" Hurt-Detal

Głogowska 23 , Opole, 45-315 (opolskie)

Michocki Stanisław

Wiejska 171D , Opole, 45-302 (opolskie)

"Top Car Miami" Taxi

Głogowska 35 , Opole, 45-315 (opolskie)

Kobiernik Mieczysław i Irena S.C. Automyjnia

Częstochowska 44 , Opole, 45-425 (opolskie)

"Badrex Jedynka" Firma Handlowo-Usługowa Zbigniew Drewienko

Szarych Szeregów 23 , Opole, 45-284 (opolskie)

"Allbud" Centrum Bram i Ogrodzeń

Głogowska 22 , Opole, 45-315 (opolskie)

"Metal Star" Mieczysław Starczewski

Wschodnia 32 , Opole, 45-449 (opolskie)

"Elaremix" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Krokusów 1 , Opole, 45-471 (opolskie)

"Renovia" Krzysztof Gruska

Głogowska 17a , Opole, 45-315 (opolskie)

Czora Joachim Ślusarstwo Usługowe

Powstańców Śląskich 89 , Brynica, 46-024 (opolskie)

Niesłony Hubert Usługi Transportowe

Ozimska 27 , Dylaki Ozimek, 46-043 (mazowieckie)

"Romeks" Roman Skolik

Krośnicka 61 , Dąbrowice, 46-053 (łódzkie)

"Natantrans" Sebastian Panitz Transport Leśny

Główna 14 , Ligota Turawska Turawa, 46-046 (mazowieckie)

Bever Sp. z o.o.

Zagwiździańska 9a , Stare Budkowice, 46-030 (opolskie)

"Aleksandra" Hurtownia Odzieży Używanej

Morcinka 43 , Opole, 45-531 (opolskie)

Centrum Ogrodnicze "Mrówka"

Akacjowa 75 , Opole, 45-434 (opolskie)

Autoryzowany Dealer Husqvarna

Oleska 141b , Opole, 45-231 (opolskie)

"Agrocentrum" Hurtownia Ogrodnicza

Pomorska 3a , Opole, 45-321 (opolskie)

"Trakos-Service" Serwis Sprzętu Ogrodniczego

Głogowska 23 , Opole, 45-315 (opolskie)

"Raj II" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Aneta Pawłows

Głogowska 17a , Opole, 45-315 (opolskie)

"Flora" Sp. z o.o. Skład Zaopatrzenia Rolnictwa i Ogrodnict

Kaszubska 12 , Opole, 45-323 (opolskie)

Mierzwiak Karolina Firma Sprzątająca

Dąbrowszczaków 3l. 507 , Opole, 45-288 (opolskie)

"Sak" S.C. Serwis Opon Wojciech Sak i S-ka

Strzelecka 4a , Opole, 45-525 (opolskie)

Gospodarstwo Agroturystyczne JANNOGRÓD

ul. Bocianowa 9a , Zawada, 46-022 (świętokrzyskie)

Wózki Widłowe Blachdeker(skup,sprzedaż,serwis,wynajem woz

Częstochowska 25 , Opole, 55-424 (opolskie)

"Magiczny Ogród" Aldona Nanik

Sosnkowskiego 6 , Opole, 45-273 (opolskie)

Nieruchomości Budownictwo Mariola i Jerzy Knuter S.J.

Szarych Szeregów 23 , Opole, 45-284 (opolskie)

Huta Szkła "Jedlice" S.A. Grupa Warta Glass

Ozimek (opolskie)

"Eco-Ciepło" Sp.j. M. i S. Bul

Biegasa 4 , Opole, 45-528 (opolskie)

"Geowiert" Usługi Geologiczne

Borowskiego 7 , Opole, 45-521 (opolskie)

GS "Samopomoc Chłopska" Sklep nr 2 Spożywczy

Oleska , Brynica, 46-024 (opolskie)

Domagała Dariusz Laryngolog

Wiejska 167a , Opole, 45-302 (opolskie)

"Kliss" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Światowida 5 , Opole, 45-325 (opolskie)

"Fotoceramika" Brygida Larysz

Królowej Jadwigi 51 , Opole, 45-543 (opolskie)

"Art-Bud" Artur Waleska

Prusa 2 , Opole, 46-022 (opolskie)

"Artbud"

Prusa 2 , Opole, 46-022 (opolskie)

Knop Henryk Stolarstwo

Górna 22 , Opole, 45-403 (opolskie)

Czok Leon Zakład Stolarski Import-Eksport

Kolonijna 8 , Opole, 45-416 (opolskie)

"Centrum" Auto-Handel

Oleska 143 , Opole, 45-231 (opolskie)

Auto-Handel GURZĘDA

ul. Opolska 2 , Sucha, 47-175 (Siewierz)

"Max" Auto Handel Piotr Jaśnikowski

Opolska 62a , Walidrogi Tarnów Opolski, 46-050 (świętokrzyskie)

Wąsacz-Rosa Małgorzata Tłumacz Języka Rosyjskiego

Hucka 7a , Łubniany, 46-024 (opolskie)

"Oko" Zakład Usługowy Janusz Jastrząb

Batalionu "Parasol" 7 , Opole, 45-290 (opolskie)

"Okno Drew" Sp.j. Zakład Stolarski Krystian i Jerzy Sochor

Powstańców Śląskich 70 , Brynica, 46-024 (opolskie)

Domowe Żłobkoprzedszkole "Pluszowy Kącik"

Groszowicka 16 , Opole, 45-517 (opolskie)

"Krajobraz-Ogród-Park" Pracownia Projektowa

Dąbrowszczaków 12 , Opole, 45-288 (opolskie)

"Alex" S.C. Sklep Papierniczy

Sosnkowskiego 6 , Opole, 45-273 (opolskie)

"Ew-An" Firma Handlowa

Piotrkowska 4 , Opole, 45-305 (opolskie)

"bike-center"

Opolska 66a , Walidrogi Tarnów Opolski, 46-050 (mazowieckie)

"Operator24.pl" Sp. j.

Światowida 2 , Opole, 45-325 (opolskie)

Rachunkowość Audyt Finanse Bilans Sp. z o.o.

Głogowska 37 , Opole, 45-315 (opolskie)

Sokołowski Jan Gabinet Gastrologiczny

Akacjowa 13 , Opole, 45-434 (opolskie)

"CMD-Classical Music Distribution" S.C.

Światowida 5-7 , Opole (opolskie)

"Zott Polska" Sp. z o.o.

Chłodnicza 6 , Opole, 45-315 (opolskie)

BIKE Sklep Rowerowy Serwis Komis

Rzeszowska 3 , Opole, 45-316 (opolskie)

"Cafe La Fortuna"

Sosnkowskiego 6 , Opole, 45-273 (opolskie)

"Cafe of Broken Dreams" Firma Handlowo-Usługowa Jarosław B

Fieldorfa 4b , Opole, 45-273 (opolskie)

"Marko-Cafe" Jarosław Markowicz

Fieldorfa 14 , Opole, 45-273 (opolskie)

Dom Dziennego Pobytu "Złota Jesień"

"Hubala" 4 , Opole, 45-267 (opolskie)

Ośrodek Readaptacji Społecznej "Szansa"

Małopolska 20a , Opole, 45-301 (opolskie)

GortoMED - Sprzęt Rehabilitacyjny

Głogowska 37 , Opole, 45-315 (opolskie)

Magiczny Świat Dziecka

ul. Bytnara Rudego 19 , Opole, 45-273 (opolskie)

Wieczne Kominki "Mahakam"

Opolska 30, Kępa , Opole, Kępa, 46-022 (wielkopolskie)

Narodowy Fundusz Zdrowia Opolski Oddział Wojewódzki

Głogowska 37 , Opole, 45-315 (opolskie)

Poradnia Dla Osób z Autyzmem i Pokrewnymi Zaburzeniami Rozw

Morcinka 43 , Opole, 45-531 (opolskie)

"Drukarnia Smolarski" Józef Smolarski

Ozimska 182 , Opole, 45-310 (opolskie)

"Atrium Centrum Ploterowe" Sp. z o.o.

Gosławicka 2 , Opole, 45-446 (opolskie)

Bierdzany - Stajnia Polna 11

ul. Polna 11 , Bierdzany, 45-046 (opolskie)

Atech S.C. Andrzej Burda & Joachim Dydzik

Wiejska 161 , Opole, 45-302 (opolskie)

"Nail Art" Studio Kosmetyczne Małgorzata Zmarzlik

Broniewskiego 26 , Opole, 45-461 (opolskie)

Podnośniki koszowe, Dźwigi - LANGOSZ

Grobla 1 , Opole, 45-236 (opolskie)

"Imex-Piechota" Sp. z o.o. Skład Opału

Ogrodowa 12 , Brynica, 46-024 (opolskie)

"Stanrol" Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa Stanisła

Wolności 5 , Łubniany, 46-024 (opolskie)

Usługi Hydrauliczno-Budowlane Damian Wysada

Dąbrowicka 48 , Dąbrowice, 46-053 (łódzkie)

"Agrobud" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe

Brynicka 3 , Łubniany, 46-024 (opolskie)

"Grafit" Studio Graficzne Grażyna Kasprzak

Piotrkowska 1 , Opole, 45-304 (opolskie)

Woszek Artur Blacharstwo Samochodowe

Młodej Polski 43 , Opole, 45-517 (opolskie)

Wencel Piotr Zakład Blacharstwa i Mechaniki Pojazdowej

Nowowiejska 7 , Opole, 45-460 (opolskie)

"Auto-Serwis" Usługi Blacharsko-Lakiernicze Krystian Tront

Oleska 141a , Opole, 45-231 (opolskie)

PUH Leszek Krzaczyński

Wilsona 46/ 6 , Opole, 45-429 (opolskie)

Mext Wiktor Kowalczyk

Szarych Szeregów 64 , Opole, 45-285 (opolskie)

Apteka "Aleja Witosa"

Ul.Tarnopolska 2 , Opole, 45-316 (opolskie)

"Wena" S.A. Biuro Handlowe

Głogowska 22 , Opole, 45-315 (opolskie)

"Mik-Bud" S.C. Firma Handlowa Mirosław Janiszewski Kamil Ja

Dębska 3 , Dąbrowice, 46-053 (łódzkie)

"Pstryk" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe To

Fieldorfa 4a , Opole, 45-273 (opolskie)

Mokijewski Artur Gabinet Stomatologiczny

Sosnkowskiego 4a , Opole, 45-273 (opolskie)