Sklep SPECJALISTA

Partyzantów 16F, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Ferma Lisów - Wiesław Boguski

Reymonta 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

P.W. NORD-OST Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PBO Karwowski-Lipa

Polna 2a, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Ambira

Partyzantów 26, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Bez Tomasz Brzeziński

Matejki 4/6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FireSystem

Bagienna 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Almark Sklep Owocowo-Warzywny Marek Bronakowski

Zwycięstwa 19, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Otwarte Centrum Kredytowe

Królewiecka 8/4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Budowlanych ZUB

Paderewskiego 13/9, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Complex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Iwanicki

Partyzantów 11, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Moto Serwis

Bagienna 9, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MIDA

Okrzei 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PPHU JASTRZĄB

Wolności 20/1, Gołdao, 19-500 (wielkopolskie)

A&G KOPERTY Gołdapska Fabryka

ul. Strefowa 3 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Gumbińska 15, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

IRYD Sp. z o.o.

ul. Ekonomiczna 5 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego

ul. Polna 2a , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Instalacji Wod.-Kan. i C.o. GAL

ul. Chopina 17 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

NC KOPERTY Sp. z o.o.

ul. Konstytucji 3 Maja 2 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

ul. Wojska Polskiego 8 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WITAL

ul. Wczasowa 7 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Wolności 11 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Powiatowy Urząd Pracy

Żeromskiego 18 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Gołdapski Związek Tenisa Ziemnego"

Stadionowa 15a , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

A & G Koperty Company Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 5 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Bursa Szkolna przy Zespole Szkół

Wojska Polskiego 16 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ERES

Bagienna 4 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Rom-Stal" Naprawa Maszyn Rolniczych Roman Sereda

Zatorowa 10 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Caritas Diecezji Ełckiej Warsztat Terapii Zajęciowej

Przytorowa 5 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Mida" Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Mize

Okrzei 12 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Iryd" Sp. z o.o.

Ekonomiczna 5 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Zespół Szkół Zawodowych

Jaćwieska 14 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Jola" Firma Handlowo-Usługowa Jolanta Wesołowska

Żeromskiego 26d , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Oknoplast" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Antoni Grze

Wojska Polskiego 9a , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Augustynowicz Janusz Firma Handlowo-Usługowa

Matejki 1 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Iwańczuk Marcin Firma Budowlana

Kościuszki 18l. 4 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Gra-Zef" Józef Grabowski

Malarska 2 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Kazimierz Aneszko Zakład Ogólnobudowlany

Emilii Plater 2 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Grag" Firma Produkcyjno-Handlowa

Os. Młodych 4 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Pod Klonem" Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Ołów

Klonowa 1 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D.A.B.-Bud Dariusz Brzo

Jaćwieska 18l. 7 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Boomerang" Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Jasiński

Partyzantów 16c , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Asia Sen-Tour" Biuro Podróży Grażyna Senda

pl. Zwycięstwa 16 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Duet Plus" Przedsiębiorstwo Turystyczne

Plac Zwycięstwa 6 , Gołdap (warmińsko-mazurskie)

"Nolia" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Wyrobów Dr

Gumbińska 25 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Art-Bud Markiewicz" Sp.j.

Królewiecka 2a , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Gicor" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Józef Kisiel

Gumbińska 15 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

NC Koperty

Konstytucji 3 Maja 2 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL

Wczasowa 7 , Gołdap (warmińsko-mazurskie)

Tymofiejewicz Lucyna Tymofiejewicz Ryszard S.C.

Wczasowa 7 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Leśny Zakątek" Zdzisław Galiński

Wczasowa 9 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Świtaj Wiesław Zakład Usługowy

Armii Krajowej 16 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Wuteh" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Us

Wojska Polskiego 11 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Rolplon" S.C. Anna Fiedorowicz Jacek Fiedorowicz

Żeromskiego 42B , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Iryd" Sp. z o.o.

Ekonomiczna , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Gołdapckie Zakłady Odzieżowe "GebeR" Spółka Jawna W. Ma

Żeromskiego 53 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Kala" Zakład Naprawy, Legalizacji Sprzętu Przeciwpożarow

Topolowa 7 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"UJ Lexus" Urszula Jurkiewicz

Żeromskiego 53 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Rol-Masz Grzegorz Brzozowski

Warszawska 8 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FOTO-VIDEO

PLAC ZWYCIĘSTWA 11 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

P.K. SERWIS

Cmentarna 5A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

GRAFIT

Wolności 1A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ARCHETYP

Wileńska 24 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

LUKSTAL

Lwowska 3 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

VMAX

Reymonta 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY

Kościuszki 3 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIA PROJEKTOWA MAZURIA - DEKOR

Pagórkowa 20, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ITenviro

Górna 4 lok. 57, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BIURO RACHUNKOWE

Plac Zwycięstwa 17d, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIRPAW

Armii Krajowej 18 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KOKO CHANELL

Przytorowa 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

TV-SAT-CB

Lwowska 2 lok. 9 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

OFM COMPUTER WORLD

Plac Zwycięstwa 10 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MISZA TRAVEL

Jaworowa 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BUTIK ALEXANDRIA

Plac Zwycięstwa 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ADAM ZARZECKI "ARBI"

ARMII KRAJOWEJ 21 lok. 20, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

AGNIESZKA IBER REKORD

ŚWIERKOWA 45 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

AL-MET PIOTR BANACH

JAĆWIESKA 8 lok. 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ANNA JASTRZĘBSKA GABINET LOGOPEDYCZNY

1 MAJA 35 lok. 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ANTOŚ-BUS ŁUKASZ ZARZECKI

ARMII KRAJOWEJ 21 lok. 20, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ASPEKT-OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH HALINA PAJĄCZKOWSKA

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 21, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BIURO PODRÓZY "ASIA SEN-TOUR" GRAŻYNA SENDA

LEŚNA 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BIURO RACHUNKOWE "PREMA" EWA SIENKIEWICZ

gen. Sikorskiego 24, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BUDMAR MARZENA TOKARSKA

KRZYWA 6 lok. 1A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ĆWIKOWSKA EWA UNIMOP

LWOWSKA 2 lok. 18, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DANIEL OSIECKI ZAKŁAD POMNIKARSKI

SZKOLNA 5 lok. 42, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DANUTA TRYPUĆ ZAKŁAD USŁUGOWY

OSIEDLE MŁODYCH 1 lok. 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DARIUSZ ROMANOWSKI PHU ,,ROMAN''

GENERAŁA SIKORSKIEGO 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DARIUSZ STABOLEWSKI DRAGO

11 LISTOPADA 16 lok. 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"DEKOR+" PRZEMYSŁAW WIŃSKI

ARMII KRAJOWEJ 32 lok. 21, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

EDYTA TRZESZCZKOWSKA KANTOR "SEMBO"

ARMII KRAJOWEJ 34 lok. 79, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

EKODOKUMENT-AGNIESZKA SEREDA

Zatorowa 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"FASTER ENGLISH" MACIEJ WINNICKI - NAUCZANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Górna 1 lok. 22, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ,,PRALNIA'' WIESŁAWA KOWALEWSKA

SUWALSKA 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FOTO "BEA" WOJCIECH HOŁUBOWICZ

WOJSKA POLSKIEGO 3 lok. 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

GERsol Jarosław Girtler

Plac Zwycięstwa 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

IBER NORBERT KONTUR

OSIEDLE EMILII PLATER 7, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA IRENA BAŁDOWSKA

JAĆWIESKA 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

IRENEUSZ BITEL IRBUD

JAĆWIESKA 8 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JAN KRZYSZTOF ANUSZKIEWICZ EMILEX

OSIEDLE MŁODYCH 2 lok. 20, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JANUSZ MUSZYŃSKI ZAKŁAD BUDOWLANY "JANOSIK"

Wojska Polskiego 20 lok. 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JAROSŁAW NASEWICZ SKLEP HIT

PLAC ZWYCIĘSTWA 17B, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JASTRZĄB-BHP BEATA NAZAROWICZ-METLERSKA

Wojska Polskiego 2 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JUSTYNA MAKAREWICZ ZBY-NET INTERNET

WYSOKA 11, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KOMIS ROBERT KURLANDA

ARMII KRAJOWEJ 34 lok. 79, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

LEGEND MICHAŁ ANDRZEJ STERNAL

Matejki 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"LENS" SZAFRAN NATALIA

Wolności 20, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MARCIN KOZŁOWSKI ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH

ARMII KRAJOWEJ 32 lok. 37, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Mariusz Tryt TRYT PPUH

Gumbińska 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

" MARKA " BIURO RACHUNKOWE MARIANNA KARŁOWICZ

JAĆWIESKA 6 lok. 3, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MECHANIKA POJAZDOWA KATARZYNA FRANCZAK

Jurkiszki 7 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MIROSŁAW ADAM TRZCIŃSKI

PARTYZANTÓW 23A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"MOT-CAR" Robert Lutyński

Ustronie 65, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

" MUSIC - ART '" ADRIAN ARDZIEJEWSKI

Plac Zwycięstwa 10 lok. 20, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MYLENSHOP.COM - SZYMON RACIS

Armii Krajowej 32A lok. 39, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

P.H.U. OKREGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW EUGENIUSZ ZDUNIEWICZ

WOJSKA POLSKIEGO 15A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PIO- BUD PIOTR OLĘDZKI

Warszawska 1 lok. 3, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ,,METAL-PROJEKT'' ERNEST WISZNIEWSKI

ŻEROMSKIEGO 71, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ,,ABAS'' BEATA USZYŃSKA

PADEREWSKIEGO 15 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PW " AŁ - LAS " ANNA ŁOPIEŃSKA 19-500 Gołdap, ul. Warszawska 14

WARSZAWSKA 14, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ROBERT MATUSIEWICZ ,,MAT-BUD''

EMILII PLATER 2 lok. 9, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ROTECH CEZARY ROMANOWSKI

GENERAŁA SIKORSKIEGO 29 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SEBASTIAN WRÓBLEWSKI ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ

ARMII KRAJOWEJ 34 lok. 42, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SIDEL - TRANS ELŻBIETA SIDOR

Boczna 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY RYSZARD DEREWOŃSKI

GÓRNA 4 lok. 47, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SKLEP WARZYWNO-OWOCOWY ,,WITAMINKA'' KRYSTYNA MELNICZOK

PADEREWSKIEGO 29 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SKLEP ZOOLOGICZNY ŁASUCH AGNIESZKA ŻAKOWICZ

Paderewskiego 7a, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ŚMIG-TRANS PIOTR ŚMIGIEL

JODŁOWA 7, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

T MEDIA TOMASZ KUDOSZ

PADEREWSKIEGO 17 lok. 31, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

TOOD TECHNIKA OKIEN OSŁON DRZWI ANDRZEJ PUZA

USTRONIE 32, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Viola Fashion- WIOLETA MIERUŃSKA

Górna 1 lok. 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

YOU&SKATE WIOLETTA BIEL

Plac Zwycięstwa 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY DAWID DZIATKOWSKI

PADEREWSKIEGO 13 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"ŻUREK PRESS"

Królewiecka 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"GOMAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

WARSZAWSKA 11, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MEJER SPÓŁKA JAWNA

PADEREWSKIEGO 9, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KONSTYTUCJI 3 MAJA 1A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE "WUTEH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

WOJSKA POLSKIEGO 11, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WITAL RYSZARD TYMOFIEJEWICZ, LUIZA PAWŁOWSKA SPÓŁKA JAWNA

WCZASOWA 7, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"UNIDREW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

STADIONOWA 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH I PRASY - MIROSŁAWA DUCHNOWSKA-WASEK

Plac Zwycięstwa 18, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD HOTELOWO- GASTRONOMICZNY "JANCZES - CZESŁAW WOJNOWSKI

PADEREWSKIEGO 18 lok. 18, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BIURO RACHUNKOWE - JADWIGA MARCINOWSKA

Armii Krajowej 18 lok. 23, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MARTA MIROS " ANIME ART"

DOLNA 15 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ANNA JOLANTA PAWLUKANIS HOTELIK GOŁDAP

AKACJOWA 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

AUTO-CZĘŚCI MAREK SZAFRANOWSKI

POLNA 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BARBARA EWA MISIEWICZ POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE

PODGÓRNA 3 lok. 11, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KRYSTYNA PAWELSKA BIURO RACHUNKOWE ,,ZYSK''

MATEJKI 1A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KLAUS ANNA BOŻENA

Warsztatowa 5, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BOŻENA MARIA HISZPAŃSKA

Warsztatowa 5, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BOŻENA MARIA SKOWRONEK

Warsztatowa 5, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

TADEUSZ CHARKIEWICZ -BUM-BUD

ARMII KRAJOWEJ 34 lok. 7, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"CALIBRA" RAFAŁ KURCEWICZ

PADEREWSKIEGO 13 lok. 103, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE JADWIGA MILICKA

HENRYKA MERECKIEGO 7, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

HALINA ZYSKOWSKA "CHARVEL"

MICKIEWICZA 4 lok. 12, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DACH-MAN ROMAN MAREK CHOMICZEWSKI

Tadeusz Kościuszki 8 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PIOTR MIAZEK DACH-POL USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

PADEREWSKIEGO 22 lok. 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DANUTA TERESA PERKO GABINET KOSMETYCZNY

ARMII KRAJOWEJ 21 lok. 18, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DANVERA PRZEMYSŁAW DANISEWICZ

LWOWSKA 2 lok. 22, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KAZIMIERZ OSTROWSKI DZIAŁALNOŚĆ FINANSOWA POMOCNICZAI

PLAC ZWYCIĘSTWA 20 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

EDEN BARTŁOMIEJ BUDLEWSKI

Emilii Plater 23 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ELZBIETA KRZEMIŃSKA SKLEP "NIEZAPOMINAJKA"

ŚWIERKOWA 3, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

EMILIAN PRZEMYSŁWA GRACZYK USŁUGI TRANSPORTOWE

ŻEROMSKIEGO 13 lok. 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Andrzej Jurewicz EMILKO

Cmentara 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ARTUR ANESZKO ER-WIK

Rostek 5B, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA SKIERŚ SERWIS KRYSTYNA SKIERŚ

Bagienna 9, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "WĘDKARZ " TOMASZ WESOŁOWSKI

ŻEROMSKIEGO 28 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Fitness Club Lady MANUELA NASZKIEWICZ

Paderewskiego 15, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PIOTR ŁAGUNA "FOTO-VIDEO"

PADEREWSKIEGO 20 lok. 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI KRYSTYNA BARBARA MALEC SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

ŻEROMSKIEGO 13 lok. 26, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY " GINTER " Rafał Budzyła

Szkolna 5 lok. 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

GADGETS3D RAFAŁ TOMASIAK

MATEJKI 4 lok. 3, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"GEO-KART" CELINA BAGIŃSKA

OSIEDLE MŁODYCH 3 lok. 15, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"GEODEZJA MORZY" MARCIN MORZY

JAĆWIESKA 18 lok. 17, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JANUSZ AUGUSTYNOWICZ "HANDEL I USŁUGI AGD"

GENERAŁA SIKORSKIEGO 34, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MARIUSZ KNYCH INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

USTRONIE 19, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

:INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA" ANNA OLESZKIEWICZ

PADEREWSKIEGO 15 lok. 46, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ZOFIA KADELSKA INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA

OSIEDLE MŁODYCH 1 lok. 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA GRAŻYNA PIWKO

MATEJKI 3 lok. 23, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA MAŁGORZATA KRECZKO

ŻEROMSKIEGO 18 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA DARIUSZ CHAŁAS

PARTYZANTÓW 28 lok. 3, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JACEK BOGDAN INSPIRATION

Plac Zwycięstwa 21, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JÓZEF WALDEMAR SKIBA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO- TRANSPORTOWE

ŻEROMSKIEGO 26B, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"KABO" DARIUSZ KABAT

Nadbrzeżna 11 lok. 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Skindzielewska

Plac Zwycięstwa 8A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"KORNAK & KORNAK" STANISŁAW KORNAK

GÓRNA 25 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"KRYS CAFE" KRZYSZTOF URYNOWICZ

PADEREWSKIEGO 17 lok. 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF MAREK SADOWSKI INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

AKACJOWA 12, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF SŁOMA LECZNICA DLA ZWIERZAT "ESKULAP"

OKRZEI 20, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JACEK ŁUKASZEWICZ LECZNICA DLA ZWIERZĄT "ESKULAP

BAGIENNA 12 lok. 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Makler Haus Andrzej Dołęga

Emilii Plater 4 lok. 3, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MARIA JOLANTA SUCHOLET POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE. AUTO-HANDEL. KOMIS

OSIEDLE II 37, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MYJNIA SAMOCHODOWA KAMIL POPŁAWSKI

Przytorowa 11, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

STERNAL CZESŁAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ,,CZAS''

WIOSENNA 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

STERNAL ANDRZEJ NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ,,CZAS''

WIOSENNA 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

P.H.U "BUCZYN" ALEKSANDER BUCZYŃSKI

ŚWIERKOWA 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

P.H.U. ,,DARIA''

WARSZAWSKA 1 lok. 28, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

P.H.U. "DARKPON" DARIUSZ MYSIEWICZ

GUMBIŃSKA 9, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

P.H.U. ZAJAZD ,,JURAND'' AGATA BEN AMOR

STADIONOWA 3A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

WIOLETTA SAMSONOWICZ P.P.H.U "ANIA"

PLAC ZWYCIĘSTWA 17, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SKIBA SŁAWOMIR P.W."ALLDREW"

PARTYZANTÓW 23C, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PAWEŁ JURAND KOŁAKOWSKI ARCHITEKT P.J. KOŁAKOWSKI

WIOSENNA 18, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JACEK FIEDOROWICZ PPHU HURT-DETAL "ROLPLON"

ŻEROMSKIEGO 42B, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ANNA FIEDOROWICZ PPHU HURT-DETAL "ROLPLON"

ŻEROMSKIEGO 42B, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO GASTRONOMICZNO-USŁUGOWE KATARZYNA KUŚTOWSKA

ŻEROMSKIEGO 55, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "SEJK" KRYSTIAN PODZIEWSKI

PRZYTOROWA 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ ZARZYCKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "FIFARO PLUS"

KRZYWA 7, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JAROSŁAW PIETROŁAJ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PROGRESS GAZ"

WARSZAWSKA 13A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "PUCHATEK" BOŻENA MICHALSKA

Plac Zwycięstwa 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE RENATA JOANNA KOCIKOWSKA

BRZOZOWA 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PAWLUKANIS RYSZARD PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ,, PALWOD'' EXPORT-IMPORT

Suwalska 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BARBARA SKIBA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO- TRANSPORTOWE

ŻEROMSKIEGO 26B, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KAMIL JASIONOWSKI „ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE”

EMILII PLATER 2 lok. 22, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MAREK CHILICKI PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HORTUS"

Suwalska 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA "ARA-VET" JANUSZ KARPIŃSKI

PLAC ZWYCIĘSTWA 16 lok. 64, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PW ZBIGNIEW SZUŁCZYŃSKI USŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE "PRECYZJA I DOKŁADNOŚĆ "

Paderewskiego 18 lok. 14, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

RENATA GRAŻYNA KARWEL PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "GOŁKAR" RANATA KARWEL

ŁĄCZNA 20, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ROBERT BERNARD BUCZYŃSKI HANDEL HURTOWY I DETALICZNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI

PADEREWSKIEGO 17 lok. 3, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ROBERT SIENKIEWICZ ROCKPOL ROBERT SIENKIEWICZ

GENERAŁA SIKORSKIEGO 24, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MAŁGORZATA BRZOZOWSKA

Botkuny 12 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ BRZOZOWSKI "ROL-MASZ" SERWIS NAPRAWA

Warszawska 8A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

STANISŁAW JAGŁOWSKI ROLN-TRANS

LEŚNA 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ROM- STAL ROMAN SEREDA

Zatorowa 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SALON FRYZJERSKI DAMSKO - MĘSKI Elżbieta Sobolewska

Wolności 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MARZANNA ROMANOWSKA SALON FRYZJERSKI

PADEREWSKIEGO 17 lok. 11, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ANETTA BARANOWSKA SALON FRYZJERSKI

JAĆWIESKA 18A lok. 43, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BEATA DEPTUŁA - SIWCZYŃSKA ,, SALON KOSMETYCZNY "

PARTYZANTÓW 18A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

WOJCIECH NADGŁOWSKI SKLEP "DUKAT"

JAĆWIESKA 16 lok. 13, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

AGNIESZKA MIKIELSKA SKLEP KIK-A A.MIKIELSKA

WOLNOŚCI 9 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DOROTA HOŁUBOWICZ-KONCEWICZ SKLEP PASMANTA

OSIEDLE EMILII PLATER 22, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

WIESŁAW ZARZYCKI SKLEP WIELOBRANŻOWY "FIGARO"

WOLNOŚCI 4A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SKLEP WIELOBRANŻOWY "KUBUŚ" SYLWIA GLIŃSKA

ARMII KRAJOWEJ 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

,,SORTZŁOM'' JABŁOŃSKI CEZARY

PAGÓRKOWA 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH I PRASY JADWIGA DUCHNOWSKA

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 23, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"STOL- BUD" TOMASZ GALIŃSKI

ARMII KRAJOWEJ 34 lok. 20, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KATARZYNA NOWAK STUDIO FRYZUR

SZKOLNA 3 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"SUPER DOM" ANNA TRUSZKOWSKA

CICHA 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF KARWEL "SUPER DOM"

CICHA 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MAŁGORZATA KISŁOWSKA SZKLARMEX

JAĆWIESKA 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

WIOLETTA TOMASZEWSKA-WALC SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

OSIEDLE EMILII PLATER 23 lok. 13, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MARZANNA BARSZCZEWSKA "SZYK" USŁUGI REKLAMOWE

ARMII KRAJOWEJ 18 lok. 28, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MARCIN CZAJKOWSKI TAXI CZAJKA

Emilii Plater 2 lok. 23, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

TAXI „WOJTEK”

PARTYZANTÓW 6 lok. 5, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

TIMM IWONA JAKOWSKA

KRZYWA 15, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ADAM ANZELEWICZ TRANSPORT DROGOWY TAKSÓWKĄ

Sosnowa 3, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JAROSŁAW JAŹWIŃSKI USŁUGI BUDOWLANE

SPORTOWA 18, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JAROSŁAW DĄBROWSKI USŁUGI BUDOWLANE "JARDOM"

ARMII KRAJOWEJ 40, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"USŁUGI DŹWIGOWE" MURAWSKI MAREK

GÓRNA 4 lok. 70, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

EUGENIUSZ MAKAL USŁUGI GEODEZYJNE

ŻEROMSKIEGO 1 lok. 43, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE "GEOHER" WOJCIECH HERMAN

OSIEDLE MŁODYCH 3 lok. 42, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

,,USŁUGI-KART''

PLAC ZWYCIĘSTWA 11 lok. 21, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DANIEL MARCINKIEWICZ USŁUGI LEŚNE

PLAC ZWYCIĘSTWA 16 lok. 58, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI MECHANICZNO-TRANSPORTOWE DANIEL MIKIELSKI280339939

PLAC ZWYCIĘSTWA 18 lok. 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI MEDYCZNE- POŁOŻNICZE IWONA BOGUCKA

PARTYZANTÓW 6 lok. 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ALICJA NOWAK USŁUGI PIELĘGNIARSKIE

PADEREWSKIEGO 18 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JÓZEF DOBRZYJAŁOWSKI VIP- TRANSPORT

ARMII KRAJOWEJ 16 lok. 7, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD INSTALACJI WOD-KAN I CO "GAL-INST" MARCIN GALIŃSKI

LIPOWA 3 lok. 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PIOTR ZAWADZKI ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ "AUTOCROS"

OSIEDLE II 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SŁAWOMIR SŁOWIKOWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Kolejowa 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD PRODUKCJI I USŁUG "BUD-BET" JAN MOŚCIŃSKI

PADEREWSKIEGO 15 lok. 31, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG PROJEKTOWYCH I BUDOWLANO - REMONTOWYCH Władysław Zajkowski

Paderewskiego 32, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JÓZEF SOBUNIEWSKI ZAKŁAD USŁUG ROLNICZYCH I LESNYCH "KRZYSZTOF" JÓZEF SOBUNIEWSKI

PARTYZANTÓW 20 lok. 13, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JONIO ADAM ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY KALA

TOPOLOWA 7, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MARCIN WASILEWSKI ZAKUWANIE PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH

JAĆWIESKA 18 lok. 34, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ZENON KRETOWSKI PHU "COMPANY"

JAWOROWA 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ADAM JERZY BIDA INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

PARTYZANTÓW 27B lok. 7, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Alkohole Świata Paweł Bagiński

Królewiecka 11, Gołdap, 19-500 (Warmińsko-Mazurskie)

JERZY ZABOROWSKI "ART-PRESS"

Jaćwieska 5, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

BEZ TOMASZ BRZEZIŃSKI

Plac Zwycięstwa 17d lok. 1, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

BIURO RACHUNKOWE "AKTYW" ELZBIETA ALBANOWICZ

ŻEROMSKIEGO 23, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

CAL KRZYSZTOF BORUC

OKRZEI 22, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"EMPE" PIOTR RYBACZYK

Żeromskiego 33, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JERZY USZYŃSKI FHU "XEROX" HURT- DETAL

PADEREWSKIEGO 29A lok. 19, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JOANNA KARINA SZAŁKOWSKA-SIEJWA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA GABINET STOMATOLOGICZNY

WOLNOŚCI 18, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

LEKARSKI GABINET DZIEDZICTWA WSCHODNIEGO JAROSŁAW WITKOWSKI

PADEREWSKIEGO 35C, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MARKETING I PROMOCJA ZDROWIA TERESA SIDOR

Cisowa 9, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MAREK BLUDNIK "MAZURSKO- PODLASKIE CENTRUM EDUKACJI"

Królewiecka 8, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"MŁYN GOŁDAP" BŁAŻEJ HOŁUB

ZATOROWA 3, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

DARIUSZ PIETRUSZEWSKI POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE

OSIEDLE MŁODYCH 2 lok. 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

KRZYSZTOF ŁOSKO PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "EUROS" EXPORT-IMPORT

EMILII PLATER 1 lok. 4, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SALON MEBLOWY "OSKAR " MARCIN STALEWSKI

OSIEDLE II 71, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SERWIS BIUROWY ALFA Helena Trofimow

Krzywa 9, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MAREK BRONAKOWSKI SKLEP OWOCOWO- WARZYWNY ALMARK

OSIEDLE II 32, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

KAROL PUTRA "SPEDLAS

KSIĘDZA POPIEŁUSZKI 2 lok. 7, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ROBERT ŚWIĘCKI STANOWISKO REHABILITACYJNE "FIT"

KRZYWA 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MARIUSZ SZTUCZKA "SZTUKAS"

Plac Zwycięstwa 8a, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

KRYSTYNA ANUSZKIEWICZ TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

LWOWSKA 3, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MAŁGORZATA BRZEZIŃSKA "VOSTAR"

WARSZAWSKA 13, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

REGINA PETLARSKA ZAKŁAD WYROBÓW WĘDLINIARSKICH SKLEP FIRMOWY "SMAKOSZ"

1 MAJA 28, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MAŁGORZATA TRAMP AIKIDO FITNESS CLUB

OSIEDLE MŁODYCH 1 lok. 60, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

BAR JĘDRUŚ NA SKARPIE ANDRZEJ KWAŚNIEWSKI

PADEREWSKIEGO 15 lok. 4, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

RZĄŻEWSKI BOGDAN BJR

Krzywa 9, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

EKO-SMART WOJCIECH POTEPA

Żeromskiego 42, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

EWA BOŻENA LEONIAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

PADEREWSKIEGO 35B, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

FHU MEDAN ANNA RYGIELSKA

Matejki 2, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Krzysztof Mierzejewski Firma Handlowo-Usługowa

Polna 16, Janowo, 13-113 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

BOŻENA BRODOWSKA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KALEJDOSKOP"

ZIELONA 3, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

FIRMA PRODUKCYJNO- USŁUGOWA "WERA"WERONIKA ATKIELSKA

1 MAJA 12, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

FRRMA HANDLOWA "WRZOS" MAŁGORZATA RYBAK

PLAC ZWYCIĘSTWA 8C, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

TERESA WITKOWSKA GABINET LEKARSKI

PADEREWSKIEGO 35C, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"GABINET LEKARSKI" PIOTR KUZIAK

STADIONOWA 6B, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI GRZEGORZ SKUPSKI

PADEREWSKIEGO 17 lok. 32, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI WOJCIECH MATECKI

PLAC ZWYCIĘSTWA 15 lok. 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JÓZEF GRABOWSKI GRA-ZEF

MALARSKA 2 lok. 10, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRZEGORZ JÓZEF SIŁKOWSKI -SIŁKOWSKI BUDOWNICTWO OGÓLNE

ŻEROMSKIEGO 14, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MARIUSZ MAŃKOWSKI

PAGÓRKOWA 20, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA GABINET OKULISTYCZNY TERESA BŁAŻEWICZ

LWOWSKA 10, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA KATARZYNA CHAŁAS

Cisowa 2, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA RADOSŁAW LEONIAK

PADEREWSKIEGO 35B, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

INDYWIDYALNA PRAKTYKA LEKARSKA GABINET STOMATOLOGICZNY MONIKA SNARSKA- SIEMIENIUK

FRYDERYKA CHOPINA 6, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

IWONA EDYTA GLIŃSKA P.W. EDAR

GÓRNA 4 lok. 9, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JANUSZ PIOTR TRZCIŃSKI INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

PLAC ZWYCIĘSTWA 16 lok. 56, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

DARIUSZ LISZEWSKI KANTOR "MONIKA"

ŚWIERKOWA 12, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MARZENA MADZIK "USŁUGI KOMUNALNE"

WILEŃSKA 13, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LABORATORIUM ANALITYCZNE JANINA GŁUSZUK

LWOWSKA 6, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"OPTI CONSTRUCTION" TOMASZ BIELECKI

OSIEDLE I 21B, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JERZY SOŁOWIŃSKI P.H.U "MAJKA"

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 16 lok. 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

P.W. "EGO" CHRYSTOWSKI JANUSZ

STADIONOWA 4, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

DARIUSZ IWANICKI PHU "COMPLEX"

WILEŃSKA 8 lok. 2, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

RYSZARD LESZCZYŃSKI "POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO- FINANSOWE"

OSIEDLE MŁODYCH 7 lok. 26, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PIOTR WOJCIECHOWSKI PPHU "PIOBUD"

DOLNA 5, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA AF- ARCHI.FORMA ŁUKASZ SWATEK

Wileńska 11B, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

LUCYNA TYMOFIEJEWICZ PRODUKCJA- USŁUGI

JAĆWIESKA 16 lok. 21, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRYWATNA PRACOWNIA PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ GRAŻYNA PODZIEWSKA

PLAC ZWYCIĘSTWA 5, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"PRYWATNA PRACOWNIA PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ" SKLEP "DUKAT" IWONA PODZIEWSKA

ŻEROMSKIEGO 1 lok. 53, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE"AUTO-MOTO K"ARKADIUSZ KUKLEWICZ

KOLEJOWA 5, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BOSS" SŁAWA KOSOWSKA

Partyzantów 23C, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWOHANDLOWO- USŁUGOWE "AGROMET" JADWIGA DOŁĘGA

OSIEDLE EMILII PLATER 12, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA "ARA-VET" MAŁGORZATA WAŚKIEWICZ-KARPIŃSKA

ŻEROMSKIEGO 8A lok. 23, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PW ART.-MOT JACEK ZDUNIEWICZ

WARSZAWSKA 1A, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

RYSZARD ZBIGNIEW SZTABIŃSKI PORADNIA MEDYCYNY RODZINNEJ

OSIEDLE EMILII PLATER 9, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SEAN Sebastian Antkiewicz

Paderewskiego 1, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SKLEP BUDOWLANY "CORADOS" KAZIMIERZ FIEDORCZYK

ARMII KRAJOWEJ 15C, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ANDRZEJ ATKIELSKI SKLEP "MINI SMAK"

KOLEJOWA 17, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SKLEP "RÓŻA" ANDRZEJ SAMSONOWICZ

PLAC ZWYCIĘSTWA 6G, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "GUMIŚ" TERESA TYLENDA

MARII KONOPNICKIEJ 12, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SKLEP SPOŻYWCZY ,,PODLASEK''

1 MAJA 41, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SKLEP WIELOBRANŻOWY "KINGA" EWA SZURC

Plac Zwycięstwa 9, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SKLEPIK SZKOLNO- SPOŻYWCZY HUBERT PASZKOWSKI

EMILII PLATER 4 lok. 5, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZOFIA KRUPIŃSKA "SPRZATANIE KLATEK I POSESJI"

OSIEDLE MŁODYCH 3 lok. 29, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"SPRZATANIE KLATEK I POSESJI" ZBIGNIEW SZYSZKO

OSIEDLE MŁODYCH 2 lok. 19, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JÓZEF MISZKIEL "STOLUX"

ARMII KRAJOWEJ 34 lok. 4, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

TAKSÓWKA OSOBOWA STANISŁAW ZŁOTORZYŃSKI

PADEREWSKIEGO 6 lok. 38, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

UNI-GEO PIOTR RANT

PARTYZANTÓW 8 lok. 8, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI LEŚNE KAROL BERNATOWICZ

MAZURSKA 20 lok. 5, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STANISŁAW SZULC

GUMBIŃSKA 3 lok. 2, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD INSTALACJI URZADZEŃ SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO OCHRONY MIENIA ZBIGNIEW SYMONOWICZ

PODGÓRNA 3 lok. 15, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ANDRZEJ PÓŹNIAK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWY "GRAB"

PRZYTOROWA 9 lok. 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY IRENA GÓRSKA

OSIEDLE MŁODYCH 1 lok. 39, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

AGENCJA TURYSTYCZNO - EVENTOWA " TRAVEL and JOY" CYBULSKI KAMIL

Matejki 3 lok. 10, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"ALFA PRINT" WACŁAW KARWEL

PARTYZANTÓW 7 lok. 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ANCORP ANNA MŁYNARCZYK

Emilii Plater 1 lok. 6, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

AUTO-MOTO SKLEP MOTORYZACYJNY WACŁAW GRENDA

ARMII KRAJOWEJ 32A lok. 29, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Biuro Handlowe " PAKO " Bogusław Puza

Rostek 12, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

BIURO RACHUNKOWE JADWIGA MAKSIMOWICZ

MALARSKA 2 lok. 1, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ELEKTROKOMP Mateusz Goszczych

Osiedle Młodych 3 lok. 49, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

EURO- BUS USŁUGI TRANSPORTOWE EDWARD GÓRSKI

SUWALSKA 16, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA "ELF" TOMASZ SALA

MARII KONOPNICKIEJ 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

FIRMA USŁUGOWA AGNIESZKA CHILIŃSKA

os. Osiedle Młodych 4 lok. 9, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI RYSZARD SZCZODRUCH

Sneczna 7, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"GABINET LEKARSKI" TADEUSZ BŁAŻEWICZ

LWOWSKA 10, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

HANDEL DETALICZNY ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH ANDRZEJ KAMIŃSKI

Plac Zwycięstwa 2, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MEWA PAWEŁ KAPLIŃSKI

ŻEROMSKIEGO 1 lok. 37, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "MEDICUS" ZDZISŁAW SADOWSKI

PADEREWSKIEGO 18 lok. 19, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PHUP " ART-EX" EXPORT- IMPORT HANDEL ART.SPOŻ. I PRZEMYSŁ. JAN MICHALSKI

Matejki 4, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JÓZEF MISIEWICZ POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE

PODGÓRNA 3 lok. 11, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PPHU " MODEN " Cezary krejpowicz

Armii Krajowej 34A, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PROJEKTY, NADZORY JACEK GOLJANEK

JAĆWIESKA 16 lok. 15, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "KOMPUTER-INFO"TECHNIK INFORMATYK ANDRZEJ TYNECKI

OSIEDLE MŁODYCH 2 lok. 28, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "WI-PON" JOLANTA PONIATOWSKA

ARMII KRAJOWEJ 17 lok. 2, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PUNKT MAŁEJ GASTRONOMII BRZOZOWSKI HENRYK

MATEJKI 1A, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SKLEP ZOOLOGICZNO- WĘDKARSKI ARTUR RACIBOR

KRÓLEWIECKA 13, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"STACJA PALIW" ZBIGNIEW GODLEWSKI

WARSZAWSKA 11, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ARKADIUSZ SZYMCZAK SZARK

Górne 26, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SZKOŁA JAZDY JAROSŁAW MROZOWSKI

PADEREWSKIEGO 16 lok. 21, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Taxi osobowe Henryk Pielach

Partyzantów 20 lok. 10, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

TIMM MAREK JAKOWSKI

KRZYWA 15, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"USŁUGI DŹWIGOWE" JÓZEF MURAWSKI

GÓRNA 4 lok. 70, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI DŹWIGOWE JÓZEF PIETRUSZEWSKI

JAĆWIESKA 18 lok. 13, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MAŁGORZATA JABŁOŃSKA USŁUGI KRAWIECKIE "GOSIK"

Partyzantów 28 lok. 30, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MAREK SŁOWIKOWSKI

Kolejowa 10, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY EDWARD TABIŚ

Świerkowa 42, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Zakład Usług Instalacyjno - Budowlanych i Projektowych Janusz Milanowski

Wojska Polskiego 6, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

KRYSTYNA BRZEZOWSKA "ŻYWNOŚĆ U REJBICZA" SKLEP SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWY

SPACEROWA 9, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

TORFEX Sp. z o.o.

Niedrzwica 25, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

AB-INSTALACJE Adam Buczyński

Marcinowo 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Zenart S.C. Krzysztof Szarejko Artur Banach

Grabowo 25, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Farmer" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo

13 , Mażucie Gołdap, 19-500 (małopolskie)

Rakowska-Karwel Elwira Tłumacz Przysięgły Języka Niemiec

8 , Wronki Wlk. Gołdap, 19-500 (łódzkie)

PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Grabowo 28 lok. 3 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA BUDOWLANA RAKOWSKI ŁUKASZ

Główka 1 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

RADROL DORADZTWO W ROLNICTWIE

Regiele 5 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

CENTRUM ODZIEŻOWE MARTA JEJER

Jurkiszki 13, Jurkiszki, 19-500 (wielkopolskie)

EXPLOATACJA KRUSZYWA MARCIN GRYGIEŃĆ

Pogorzel 13, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

GRAFIX STUDIO REKLAMY EWELINA GALIŃSKA

Wronki Wielkie 32 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ CHMIELEWSKI SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY "PTYŚ"

BOĆWIŃSKI MŁYN 7 lok. 2, BOĆWIŃSKI MŁYN, 19-500 (lubuskie)

LUZ-BUS HUBERT RADZIWIŁKO

Kozaki 23 lok. 17, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MAKROPROSPECT PIOTR GNACIKOWSKI

Dunajek 28, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MOTO-TIM TOMASZ WÓJCIK

Marcinowo 1, Marcinowo, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ROMUALD WÓJTOWICZ ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH ,,ROM-LAS''

Jany 11, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SKLEP SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWY SYLWESTER DARIUSZ ZABOROWSKI

Babki 24 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

33 , WRONKI WIELKIE, 19-500 (dolnośląskie)

"TORFEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

25 , NIEDRZWICA, 19-500 (mazowieckie)

1. "GRUPA SZKOLENIOWA KONTRAKT-OSH" Jerzy Gut wspólnik spółki cywilnej 2. Siedlisko Bitkowo Jerzy Gut Agroturystyka

Bitkowo 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"ABSOLUT" KAMIL SIŁKOWSKI

Mażucie 10 lok. 1, Mażucie, 19-500 (opolskie)

ADAM MIKIELSKI "ADACH" USŁUGI BUDOWLANE

Kośmidry 27 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

AGENCJA CELNA "EURO-SAD" RENATA BRODOWSKA

Skocze 22, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"AGROMAR"MAREK T. GAWARSKI

Jabłońskie 9, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

,,AUTO- NAPRAWA'' WÓJCIK BOGDAN

Marcinowo 1, Marcinowo, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BIURO RACHUNKOWE DOROTA JARZĘBOWICZ

Siedlisko 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DANIEL JEJER DAKO

Jurkiszki 13, Jurkiszki, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Emil Dębowski - Emoremonty

Zatyki 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FACG- BUD ADAM KWIATKOWSKI

Kozaki 23 lok. 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ ADAMCZEWSKI FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA GA

Galwiecie 28 lok. 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BUDZIŃSKI DARIUSZ FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA BUDZIO

Skocze 15, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ING-GEST PAWEŁ HEJDUK

Skocze 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JAN WOJCIECH WÓJCIK "AUTO CZĘŚCI"

Marcinowo 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

,,JANEX'' ZBIGNIEW JANKOWSKI

Kośmidry 48, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JAROSŁAW DZIKIEL "JAR- GAZ"

SPOKOJNA 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KAMIL MARCIN ŁOBANOWSKI WARSZTAT MECHANICZNY

Kośmidry 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

LIDIA KLINEWISKA GABINET WETERYNARYJNY "WET-A"

Kowalki 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MACIEJ KORDIAK

Galwiecie 50, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"MARKUS" WOJCIECH MARKOWSKI

Nasuty 15, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

P.W "HOLPAX" MICHAŁ MOREK

Wronki Wielkie 4C, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"PLAST- MET" MAREK KOWALSKI

Kozaki 23 lok. 12, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI INWESTYCJI MARBUD MARIUSZ SZCZEPAŃSKI

Konikowo 12, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MARCIN MACIULEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE "QATTRO"

Wronki Wielkie 15, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

REMO ZAKŁAD BUDOWLANO-REMONTOWY

Boćwinka 14 lok. 2, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BARBARA BORKOWSKA SKLEP SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWY

Grabowo 38, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Jarosław Sierzputowski Sklep z artykułami spożywczo - przemysłowymi

Babki 18, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

STUDIO FRYZUR "JUSTYNA" JUSTYNA ŁOBODA

Kolniszki 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MISIEWICZ PIOTR "USŁUGI LEŚNE"

Dzięgiele 5, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF POULAKOWSKI USŁUGI MECHANICZNO-TRANSPORTOWE

Niedrzwica 10 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JAROSŁAW SZCZĘSNY USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Bronisze 8 lok. 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI MAGDALENA MIKIELSKA

Kozaki 12, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD US ŁUG LEŚNYCH CZESŁAW ANDRZEJ NADOLNY

Nasuty 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

SYLWESTER SŁOWIKOWSKI ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "BOS"

Dunajek 5, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JAROSŁAW SZTABIŃSKI ZAKŁAD USŁUG LESNYCH

Dąbie 4 lok. 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA

Grabowo 27A lok. 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

BARBARA JUREWICZ SALON FRYZJERSKI "PATI'

Kośmidry 13 lok. 2, Kośmidry, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SZKOŁA PŁYWANIA Adam Kozłowski

Różana 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"USŁUGI BUDOWLANE" WIESŁAW WIŚNIOWSKI

Kośmidry 23 lok. 2, Kośmidry, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MARIAN BOROWIK USŁUGI LEŚNE "BOROWIK"

Jurkiszki 3 lok. 2, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA ANNA FALIŃSKA

Skocze 1, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRZEGORZ BALCEREK ALTERNATYWY 4

Użbale 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

BAR "OKAZJA" ANETA DEBOWSKA

Wronki Wielkie 49 lok. 2, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

" BOGNA " BOGUSŁAWA KASZUBSKA

Kozaki 6 lok. 7, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA ELŻBIETA NAWROCKA

Główka 34, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA JOLANTA CZARNIEWSKA

Grabowo 27A lok. 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PIOTR JURGIELEWICZ "JU-POL"

Rożyńsk Mały 28, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"MARKAM" ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO

Jabłońskie 25, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MARIUSZ MATŁAWSKI "MM SPORT GOŁDAP"

Jabłońskie 14, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

P.P.H.U-"TOP-ZNAK" WOJCIECH KARWEL

Wronki Wielkie 8, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BOSTRAK" STANISŁAW SZULC

Boćwinka 5, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ANATOL ŁOBANOWSKI SKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWY

Kośmidry 6, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

TŁUMACZPRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO MGR.ELWIRA RAKOWSKA-KARWEL

Wronki Wielkie 8, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

KRYSTYNA OLSZEWSKA USŁUGI FINANSOWE

Wronki Wielkie 35 lok. 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI LEŚNE

Czarnówko 4, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH TOMASZ SZTABIŃSKI

Dąbie 4 lok. 4, Dąbie, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZDZISŁAW ANDRZEJ TUROWICZ USŁUGI OGÓŁNOBUDOWLANE "BUDO-TUR"

Grabowo 20E lok. 14, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

KLINIAK-MED Andrzej Kliniewski

Kowalki 16, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ELŻBIETA JUREWICZ USŁUGI KRAWIECKIE "AMBROZJA".

Juchnajcie 10a, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZDZISŁAWA LESZCZYŃSKA USŁUGI KRAWIECKIE "STYL"

Juchnajcie 10a, Gołdap, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

BRZOZOWSKI ROBERT USŁUGI LEŚNE "BRZOZOWSKI"

Jurkiszki 9 lok. 2, Jurkiszki, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUG LESNYCH MAREK JAN NIEDZIÓŁKA

Gieraliszki 3 lok. 1, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MAREK KRAMKOWSKI

Regiele 3, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

'GOŚCINIAK PRZEMYSŁAW PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "MUTOELEK"'

OSOWO 19, NOWA WIEŚ KRÓ, 62-304

MAŁA ELEKTROWNIA WODNA W BOĆWINCE EDWARD MALINOWSKI

Boćwinka b/n , Boćwinka, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Turoferty

Szkolna 3/2, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

Mały Szwałk

Rogojny 13, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Szymański Tadeusz. Zielone Tarasy

Szkolna 3/2, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

Biegnący Wilk

Ściborki 6, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

Cerambud S.J. ZPH Jan i Helena Krupińscy

Cegielnia , Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

ANUBIS WIESŁAWA CHOMICZEWSKA

Giże 21, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Piotrowski Zenon Lecznica dla Zwierząt

Kętrzyńskiego 3 , Banie Mazur., 19-520 (podkarpackie)

"Zielone Tarasy" Tadeusz Szymański

ul. Szkolna 3/2, 19-504 Dubeninki (lubuskie)

"Biegnący Wilk" Dariusz Morsztyn

6 , Ściborki Banie Mazur., 19-520 (śląskie)

"Wtoklesz" Sp. z o.o.

5a , Mieczniki Banie Mazur., 19-520 (mazowieckie)

"Gicor ll" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Kościuszki 54 , Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Sound Service

Banie Mazurskie, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

BOSS-BUD

Jagoczany 3 lok. 2 , Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Format

Osiedlowa 6 lok. 3, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

ROBOTY ZIEMNE MOHYŁA

Mieczkówka 13 , Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

ALLMARK MAREK ZIĘTEK

Jabłońskie 13, Gołdap, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

EVROB Robert Naruszewicz

Mereckiego 4 lok. 21, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA BUDOWLANA MULTI - KAR KAROL TRACZYK

Topolowa 18 lok. 14, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Kijewski

Stacze 1 lok. 2, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA Adrian Kucharewicz

Golubki 26, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Firma Usługowa Jarosław Rozmysłowski

Dybowo 19, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA USŁUGOWA MIR-POL MIROSŁAW JAN DEJNAK

Stary Żabin 5, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JASMINE HONORATA DOMIN

Drozdowo 11 lok. 2, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Grzegorz Dzimido Zakład Handlowo-Usługowy

Giże 42, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

JOLANTA TERESA ZARĘBSKA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY

Chełchy 2A, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

KARMAR Karol Markowski

Golubki 10, Golubki, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

KP CONSTRUCTION Kamil Podurgiel

Mazury 30, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Laminator Karol Miezianko

Witosa 18 lok. 14, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

MAJĄTEK GIŻE MARCZAK ANNA MARCZAK

Giże 41, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

MAŁGORZATA BŁAŻEJAK SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY

Pietrasze 9, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

MARIUSZ MAZUREK - MATEX

Sulejki 29, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

"MASARNIA ANDRYSZCZYK" RAFAŁ ANDRYSZCZYK

Kościuszki 58, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

"Mila" Waldemar Kiersnowski

Kościuszki 7B, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

P.H.U.INTER-CAR JUSTYNA GNILICA

KĘTRZYŃSKIEGO 1, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

PAWEŁ BORAWSKI PB BORAWSKI 19-504 DUBENINKI OSIEDLOWA 10A/9

OSIEDLOWA 10a lok. 9, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

PHU K&J PARTS KAROLINA ROGALA

WARMIŃSKA 5, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

PROJEKTOWANIE I NADZÓR BUDOWLANY KUŁAKOWSKI ANDRZEJ

1 MAJA 4 lok. 3, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO -USŁUGOWE WIESŁAWA MUZYK

Kościuszki 82B lok. 2, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wioletta Wasilewska

Witosa 18 lok. 10, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Sklep spożywczo-przemysłowy Jadwiga Święcka

Sokółki 43, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Studio Graficzne "D3D" Damian Krzywodajć

Mereckiego 5 lok. 3, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGOWO HANDLOWE PRZEDSIĘBIORSTWO "SEKWOJA"STANISŁAW EMILIANOW

TOPOLOWA 10 lok. 8, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

WASZKIEWICZ KRZYSZTOF ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH

Kalniszki 3, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i c.o. Bronisław Chmielewski

Stożne 26, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Krawiecki Małgorzata Stasiukiewicz

Stożne 75 lok. 9, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Leśnych Ewa Teresa Sawicka

Zawady Oleckie 3, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH MIECZYSŁAW BIDA

Wróbel 33, Wróbel, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Leśnych Zbigniew Krzymiński

Jabłonowo 20, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Zdzisław Kasperowicz " AQUA-KAN"

Rapa 17 lok. 2, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

"ŻWIREK" Czesław Dawidowski

Stożne 77, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

MASARNIA "KURPIANKA" HENRYK SZCZECHOWSKI, WOJCIECH SZCZECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA

MARII KONOPNICKIEJ 14, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

ROLNICZO-USŁUGOWO-HANDLOWA "WTOKLESZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MIECZNIKI, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

Administracyjna Obsługa Biura Patrycja Renata Bernacka

Chełchy 6 lok. 8, Chełchy, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

APTEKA TADEUSZ GUZEWICZ MGR FARMACJI

Konopnickiej 20, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

Barbara Milewska Art. Spożywczo-Przemysłowe

Kościuszki , Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

BAR "MŁYN" BEATA BAZYDŁO

Konopnickiej 31, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

CEGIELNIA Grzegorz Krupiński

Osiedle Cegielnia 5, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

DAWID GRYNIEWICZ DSG DAWID GRYNIEWICZ

SZKOLNA 4 lok. 2, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

DWÓR SZWAŁK Adam Stanisław Kaliński

Szwałk 15, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Koronkiewicz

Cichy 22 lok. 2, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Firma Instalacyjno - Remontowo - Budowlana Okurowski Cezary 19 - 420 Kowale Oeckie Stożne 38a

Stożne 38a, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

KARINA ORŁOWSKA FIRMA USŁUGOWA KAREN

Dunajek 2, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Firma Usługowa NIERO Robert Nieszczerzewski

Stożne 33, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY LEK.WET. PIOTROWSKI ZENON

Kętrzyńskiego 3, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

"GIWET" PIOTR GIJ "CEGIWET S.C. - WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ PIOTR GIJ, LESZEK CEDROWSKI

Wydminy 78A, Wydminy, 11-510 (warmińsko-mazurskie)

Mirosław Nietubyć Handel i Usługi Transportowe

Golubki 56, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Handel obwoźny Franciszek Grygo

Mereckiego 12 lok. 10, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ GRYKO INSTALACJE ELEKTRYCZNE

MICHAŁA KAJKI 4, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE FOR-DAM DAMIAN FORYSIAK

Konopnickiej 4, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

Anna Skrocka, Kowale Oleckie ul. Sikorskiego 4a

Witosa 1, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

KRYSTYNA BARBARA NIEDZIEJKO ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH

Lipowo 4, Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYN ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH "LEGRA" S.C. GRAŻYNA KULBACKA, LECH STABIŃSKI

SŁONECZNA 4, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

SKRZECZ MAŁGORZATA MARZENA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "KUBUŚ"

KONOPNICKIEJ 29 lok. 3, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

Halina Szwejser Pielęgniarka Rodzinna

Witosa 1, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

ELŻBIETA KORENKIEWICZ PPHU

OSIEDLOWA 6 lok. 3, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Wizualizacji Firm VI - ART Małgorzata Monkiewicz-Terepko

Monety 16, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Michał Gibowicz

Szarejki 9, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF PACHUCKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Krzywe 4, Krzywe, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

SKLEP ARTYKUŁÓW RÓŻNYCH "ADA" DROZD ADRIANA MONIKA

TOPOLOWA 12A, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

KRYSTYNA LUTO SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY

Cichy 16, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

TRANS-PASZ Teresa Bielecka

Stożne 60, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

IRENA PARDA USŁUGI-HANDEL

Dunajek 6, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

ROBERT DEREK USŁUGI LEŚNE

Żytkiejmy SZKOLNA 5a lok. 3, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

MARIUSZ RETEL USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Dunajek 69, Dunajek, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

RAKOWSKI ANTONI USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

OSIEDLOWA 10 lok. 14, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

" WOODPECKER" CZERNEK SZYMON JERZY

Sapałówka 14, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH JANCZEWSKI MAREK

Kierzki 7, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH MAŁGORZATA KAŹMIERCZAK

Dąbrówka Polska 32 lok. 2, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Leśnych Łukasz Sobolewski

Zawady Oleckie 7, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Leśnych "SOSNA" Stanisław Sosnowski

Leśny Zakątek 1, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Jarosław Walentukiewicz Zakład Usług Leśnych

Borki 6, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Wincenty Osiecki Zakład Usług :Leśnych

Mazury 3 lok. 1, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

MARKOWSKA JOANNA "ZIMAR" SZKOLENIA I USŁUGI BUDOWLANE

Stożne 10, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

"Zygi" Zakład Ogólnobudowlany Jan Zygmunt Dębski

Szarejki 19, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

"BAPA" Paweł Płóciennik

Zawady Oleckie 33, Gołdap, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

FILIPEK ALEKSANDER BOGDAN "ALTER"

Topolowa 12 lok. 5, Banie Mazurskie, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

FHU TYGRYS KAROL SZABLAK

SZKOLNA 8, Banie Mazurskie, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JAN LEJMEL INSTALATORSTWO SANITARNE I GAZOWE

Osiedlowa 4B lok. 5, Dubeninki, 19-504 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Józef Czarniecki

Kościuszki 58, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY OZIMEK EMILIA

Konopnickiej 59 lok. 3, Banie Mazurskie, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Remontowo - Budowlane Mariusz Sznajder

Sokółki 26, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MIROSŁAW ŻUK USŁUGI STOLARSKO-BUDOWLANE"STOLMIR"

Grodzisko 10, BANIE MAZURSKIE, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Zakład Usług Leśnych Grzegorz Jan Anusiewicz

Jabłonowo 10, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZUL "GABI"KRZYSZTOF KAZIMIERZ MICHAŁÓW

Maciejowa Wola 7, BANIE MAZURSKIE, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

KONRAD JAWOROWSKI AUTO-KOŁO

Dybowo 14, Dybowo, 19-411 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"DOBRY LAS" RAFAŁ TOMASZ WASZKIEWICZ

Kierzki 21, BANIE MAZURSKIE, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

EWA JANINA IWANICKA

Mazury 21 lok. 2, Świętajno, 19-411 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "FASOLKA" MAREK ZABOROWSKI

Mereckiego 3 lok. 2, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Firma Handlowo - Usługowa Krystyna Sawicka

Golubki 45, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Zbigniew Czupryn, 19-420 Kowale Oleckie, ul. Witosa 1

Witosa 1, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Regina Perkowska-Czupryn

Kościuszki 88, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

HIERONIM KRASZEWSKI "KORAB"

Jelonek 9, Świętajno, 19-411 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MIECZYSŁAW MILEWSKI "POTTO" TRANSPORT CIĘŻAROWY

Połom 29 lok. 7, Świętajno, 19-411 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Chalecki

Mereckiego 11 lok. 5, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "GOLIMAR" Krzysztof Krzywicki

Golubki 37, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grzegorz Kościesza

Stożne 17, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Stanisław Wasilewski Sklep Spożywczo Przemysłowy Drozdowo

Drozdowo 12, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

IRENEUSZ GRYNIEWICZ "TIGMOS"

OSIEDLOWA 4B lok. 9, Dubeninki, 19-504 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Henryk Rusinowski Usługi transportowe

Polna 24, Filipów, 16-424 (PODLASKIE)

FIL MICHAŁ WYCENA NIERUCHOMOŚCI

JASNA 2, BANIE MAZURSKIE, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

DARIUSZ CHODKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH

Połom 6, Świętajno, 19-411 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

e-NARZĘDZIA - IZABELA ZYSKOWSKA

Widgiry 7, Banie Mazurskie, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Jan Niedźwiedzki BAR "DISCO"

Witosa 4, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ELWBRO ELEKTROWNIA WODNA BROŻAJCIE WIESŁAW BARTOSIEWICZ 19-520 BANIEMAZURSKIE

Brożajcie dz. 186/1, BANIE MAZURSKIE, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Firma Ogólnobudowlana Patryk Leonowicz

Mereckiego 3 lok. 11, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GOSPODARSTWO ROLNE TOMASZ MALIJONIS

Grodzisko 11, Banie Mazurskie, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Siłkowski Piotr Handel Okrężny

Polna 17, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "BARTEK" WIESŁAW RABICZKO

Mieduniszki Małe 4 lok. 2, Banie Mazurskie, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

TADEK Tadeusz Zieliński

Wężewo 3, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Walenty Piotr Kozłowski Zakład Produkcyjno - Handlowy "VALDI"

Poprzeczna 2A, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PODPIRKO ANDRZEJ ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY "GRYF"-EXPORT-IMPORT

Jagoczany 12, Banie Mazurskie, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH MIECZYSŁAW CZEBANIK; Wspólnik s.c. . Zakład Usług Leśnych "Jawor" M. Czebanik, J.Gabel, R. Urbanowicz.

BUDZISKA LEŚNE 1 lok. 5, BANIE MAZURSKIE, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

POL FOODS

Wolności 17, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

DELPHIA Yachts S.A.

Lipowe 1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

GRAF

Wolności 15A, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

KRC

Gołdapska 31d, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Prawda Sp. z o. o.

Tartaczna 1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Oleckie Stowarzyszenie Pszczelarzy "Pszczółka" w Olecku

Żeromskiego 15, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

MTL

Norwida 17, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Mallmet

Siejnik 2, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Biegłego Rewidenta Refin Alicja Jasińska

Domagały 35, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Urwis Aneta Gorlewska

Lipowe 1b, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

MBK Bogusław Kamiński

Wiejska 12B, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

SandWitch Project

Kolejowa 7, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Bereśniewicz Zdzisław Dereśniewicz Helena Zakłady Ceramiczne

Gordejki , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Agromasz Centrum Mechaniki Motoryzacji i Budownictwa

Zamostowa 10, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Adriatica Jarosław Krupa

Gołdapska 31, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

KRUS Oddział Regionalny w Białymstoku Placówka Terenowa

Armii Krajowej 25, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Andryszczyk Joanna Kominki

Świętajno 15C, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Bazukiewicz Małgorzata Odzież Zachodnia

Zielona 29, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Centrum Odzieży Używanej Tomasz Omilian

Wolności 19, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Czajko Bogusława Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Wolności 10, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Kluczyk Magdalena Krakowska

Wolności 10, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Olmedica w Olecku Sp. z o.o.

Gołdapska 1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Kris Land Internet Krzysztof Romański

Wolności 15b, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Fundacja Równe Szanse

Gołdapska 23, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Salon Kosmetyki Profesjonalne

Wolności 9, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Producent Choinek i Wiązanek Pogrzebowych Sonia

Kolejowa 8, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Pokrycia Dachowe Krzysztof Sęder

Mickiewicza 39/1, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Optima Sp. z o.o.

Zwycięstwa 6, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Elektronicznych

Cisowa 5, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Remontowo-Budowlany Piotr Warakomski

Armii Krajowej 16/1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Remontowo-Budowlany Antoni Wasilewski

Gąski 22/3, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Tartak Drewmax

Zielonówek 5, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kamiński Adam Kam

Targowa 20, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Dewocjonalia Sklep

Wiśniowa 3, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Agat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Franciszek S

Wolności 13, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Mechanika Pojazdowa KULEK

Zatyki 4, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

traidenis-pol

Gołdapska 31, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

INFOLAND

Wolności 15, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

MAJSTEREK

Garbaska 5, Filipów, 16-424 (podlaskie)

KRC-Okna Drewniane Sp. z o.o.

ul. Gołdapska 31d , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe PALDI

Jaśki 18c , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Zakłady Produkcyjno-Usługowe

ul. Tartaczna 1 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcji,

ul. Wojska Polskiego 8a , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

PPHU Wyrób Zniczy i

Al. Zwycięstwa 11 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Stollar-Systemy Okienne Sp. z o.o.

Os. Lesk 20 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Wszechnica Mazurska

pl. Zamkowy 3 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Ternet" Sp. z o.o.

Plac Wolności 11 , Olecko (warmińsko-mazurskie)

"Prestiż " Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Armii Krajowej 26 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Zacisze" Wynajem Pokoi

22 Lipca 29c , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo Borki

22 Lipca 4 , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Składowa 7 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Internat Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych

Gołdapska 27 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Key" Zdzisław Szumiński

Wojska Polskiego 16 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Agromasz" Centrum Mechaniki Motoryzacji i Budownictwa

Zamostowa 10 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Eko-Mazur" Rozlewnia Wód Mineralnych

Produkcyjna 2A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Sznurkowski Jarosław Zakład Mechaniki Pojazdowej

Gołdapska 19 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Gocko Zenon Mechanika Pojazdowa

Dworcowa 8 , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

"Kulek" Krzysztof Hodana

4 , Zatyki Olecko, 19-400 (wielkopolskie)

"Graf" Katarzyna Skowrońska

pl. Wolności 15A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Ślusarz" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Kasprowicza 3 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Łapiński Wiesław Zakład Usługowy RTV

pl. Wolności 19 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Powiatowy Urząd Pracy

Armii Krajowej 30 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Kad" Sp.j. Sklep Spożywczo-Przemysłowy Mirosław i Zenon

Wodna 7 , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

"Architekci" Iwona Gierszewska Cezary Gierszewski

Kolejowa 29 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Goliat" Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne

Al. Lipowe 1A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Goliat" Tartak

30 , Krupin Wieliczki, 19-404 (dolnośląskie)

"Otwarte Drzwi" Stowarzyszenie

al. Zwycięstwa 3a , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"K2" Okna i Drzwi

Rzemieślnicza 2A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Henio" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Henryk Kozielsk

11 Listopada 19 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Polski Związek Wędkarski Gospodarstwo Rybackie

Zamkowa 17 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

INFOLAND

rok założenia 1995 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Rema" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Wiszni

pl. Wolności 11 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Helena" Ośrodek Wczasowy Antoni Nietubyć

Jeziorowskie 31 , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

"Mazury Garbate" Regionalny Ośrodek Kultury

pl. Wolności 21 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Heron Piotr Zakład Budowlany

22 Lipca 22B l. 2 , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Budowlany Paweł Wawrejko

os. Siejnik I 16l. 6 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Soroka Romuald Zakład Budowlany

97 , Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Piasecki Andrzej Zakład Budowlany

os. Siejnik I 3 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Krawczuk Hubert Zakład Budowlany

Kochanowskiego 8 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Chodnicki Marek Zakład Budowlany

Armii Ludowej 3 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Prawda" Sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno-Usługowe

Tartaczna , Olecko (warmińsko-mazurskie)

"KRC Okna Drewniane" Sp. z o.o.

Gołdapska 31d , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Pozyton" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Kamienna 1a , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Mirex" Przdisębiorstwo Transpotowo-Handlowe

Składowa 3 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Dorota" Firma Handlowe Dorota Garbowska

22 Lipca 22 , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

"As" Sp.j.

Kamienna 1 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Arnold" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sklep "Jedynka"

pl. Wolności 11 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Anulka" Sklep Spożywczo-Przemysłowy Czesław Kuprewicz

Gołdapska 18 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"ATM" Sklep Spożywczo-Przemysłowy Halina i Ryszard Fadrows

Orzeszkowej 3b , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Stefan" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stefan Kielich

Kościuszki 2 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Klang" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Stefan Hołubow

Asnyka 15 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Bud-Met" Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Jankowski Danuta

Gołdapska 22 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Auto-Części Firma Handlowo-Usługowa Jan Żukowski

Al. Lipowe 6d , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Galiński Arkadiusz Firma Handlowo-Usługowa

Kolejowa 6 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Elster" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Witold Świerz

pl. Wolności 4A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Parcela" Firma Geodezyjna Józef Polakowski

Letnia 12 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Pelikan" Firma Handlowo-Usługowa

pl. Wolności 70 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Dan-Pol" Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Jaroszuk

Dąbrowskiej 39 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Leszczyńska" Firma Usługowo Projektowa Anna Leszczyńska

Składowa 7 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Auto-Market" Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Szyłak

Sokola 1d , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Elmax" Firma Handlowo-Usługowa Józef Stankiewicz

Armii Krajowej 24 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Mazur" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jan Czarnecki

Bohaterów Białostocczyzny 8 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Amar" S.C. P.P.U.H. A. i M. Cendrowscy

Polna 20b , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

"Edytor" Sp. z o.o. Redakcja "Głos Olecka"

Kolejowa 3 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Równe Szanse" Fundacja

Gołdapska 23 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Kad" Sp.j. Ośrodek Wczasowy "Jakub"

Wczasowa 45 , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

Bućwiński Piotr Kancelaria Adwokacka

pl. Wolności 12 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Drobiszewski Henryk Firma Handlowo-Usługowa

Fabryczna 8 , Filipów, 16-424 (łódzkie)

Ostrowski Marek Zakład Naprawy Sprzętu Elektronicznego

Kolejowa 6 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Insel" Zakład Usług Elektrycznych Iwona Wojciechowska

pl. Wolności 11A l. 1 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Mikrochip" Jacek Jenczelewski

al. Zwycięstwa 27 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Solarium" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Emilia Poszw

Kolejowa 8 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Liszewska Marzena Studio Urody

Składowa 2A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Graf" Katarzyna Skowrońska

Plac Wolności 15 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Mikrochip" Jacek Jenczelewski

Aleja Zwycięstwa 27 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Pozyton" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Kamienna 1A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Olmedica" w Olecku Sp. z o.o.

Gołdapska 1 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Ares" Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Plac Wolności 9 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Auto-Części Firma Handlowo-Usługowa Jan Żukowski

Aleje Lipowe 6 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Goliat" Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne

Aleje Lipowe 1A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Olmedia

Kościuszki 9/46 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Best Of British Piotr Chmieliński

Plac Wolności 24A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"English Zone" Mieczysława Walentyna Tołstołucka

Plac Wolności 24A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Tangent" Monika Bałunda

Kolejowa 3 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Elant" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mar

Rynek 6 , Przerośl, 16-427 (podlaskie)

"Sambia" Biuro Turystyczne

Plac Wolności 9 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Ada" Kasa Agencyjna Renata Buraczewska

Wojska Polskiego 16 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Delphia Yachts Kot Sp.j.

Aleje Lipowe 1 , Olecko (warmińsko-mazurskie)

"Nord" Biuro Obsługi Turystycznej

Kamienna 1A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Konkret" Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep Krystyna i Mieczy

22 Lipca 22 , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

DOTSYSTEM

Spacerowa 2, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Toptronik

Wolności 6/E, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

DOTSYSTEM Maciej Piekielniak

19-400 (dolnośląskie)

Oczyszcalnia ścieków Alumux

Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

MBK Bogusław Kamiński

Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Quick Tours

Gołdapska 18/70, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

SPEC WIERT

Polna 5 lok. 2, Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

POLLAK

Kukowo 24 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Rehafit Gabinet masażu , pielęgnacji ciała , rehabilitacj

pl. Plac Wolności 14 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Podróżnik

Czerwonego Krzyża 5, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

BERRY BERRY Pracownia Stylu

pl. Plac Wolności 6E , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA

Składowa 5A lok. 9, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Pod Klucz

Osiedle Siejnik I 9 lok. 32 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

PARCELA Prywatna Firma Geodezyjna

Letnia 12, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY

Spacerowa 5, Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

Kruszimex

Kościuszki 33, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Salon Optyczny

Siejnik I 8 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Osiedle Siejnik I 1 lok. 14 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowo-Usługowa

Aleje LIpowe 1B , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

FOX BOOTCAMP

22 Lipca 42A , Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Mechanicznych

Dworcowa 19, Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

English at Hand

Produkcyjna 2 lok. 1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Echo Aparaty słuchowe

11 Listopada 23 lok. 11 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Usługowo Handlowa PRO

pl. Plac Wolności 5A , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Pośrednik Ubezpieczeniowy

Osiedle Siejnik I 13 lok. 12 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

4 ELEMENTY SEBASTIAN BURBA

KOLEJOWA 4D, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

ACTIVE MED Anna Liszewska

Tunelowa 17 lok. 5, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

ADOKS Sylwia Śnieżyńska

Moniuszki 3 lok. 2, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

AKASHA - Szymon Wasilewski

Gołdapska 18 lok. 28, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Anna Chajewska Sklep "Intima"

Plac Plac Wolności 14 lok. 12, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

ANZATI Marta Kowalczyk

os. Osiedle nad Legą 4 lok. 5, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

AR CONSULTING Adam Rubin

Stare Motule 5, Filipów, 16-424 (podlaskie)

ARKADIUSZ DĘBOWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MADEX

Plac Plac Wolności 24A, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

ARKADIUSZ KARASEK "BATGRAF"

22 LIPCA 31 lok. 6, Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

ARTUR KARASZEWSKI "ART-BRUK"

Żywki 32, Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

BAU - Paweł Fiedorowicz

Kukowo 17 lok. 3, Kukowo, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

BEST-PLAY Daniel Witusik

Plac Plac Wolności 10 lok. 7, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Best-Trans Pucyk Dawid Jan

Kościuszki 10 lok. 1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

BHP RĘKAWEK Karolina Windorpska

Plac Plac Wolności 7A, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Bilard Club Cafe Tadeusz Duchiński

Składowa 2, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

BIURO RACHUNKOWE "ARCHIMEDES" WIOLETTA KWIATKOWSKA

Dworna 21B lok. 5, Przerośl, 16-427 (podlaskie)

Biuro Rachunkowe RENOMA Teresa Rydzewska

Sokola 1A, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

BLUE COM Paweł Jankowski

Kościuszki 25 lok. 6, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

BOGUSŁAW CZERNIK GABINET WETERYNARYJNY "BURDIZO"

HENRYKA MERECKIEGO 11, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

Carmen Katarzyna Urbanowicz

Sedranki 74, Sedranki, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Cel Marcin Roszko

Armii Krajowej 24B, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

DACH-MARK Marek Motulewicz

Grunwaldzka 12 lok. 2, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Dorota Milanowska M-BUT

Plac Plac Wolności 9, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

DORTEX Zakład Ogólnobudowlany Jerzy Karpiński

Skowronki 1 lok. 4, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Działalność Weterynaryjna Piotr Poświata

Gąski 39 lok. 1, Gąski, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

E.K. Katarzyna Marciniak

os. Osiedle Siejnik II 18 lok. 14, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

EKO WOOD Natalia Krzykwa

Możne 16F, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

EL-INSTAL Halina Żylińska

Czerwonego Krzyża 11, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Elżbieta Bożena Cimochowska

Armii Krajowej 6, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"EMMA" Andrzej Grygo

Moniuszki 14, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

EUnet Emil Uździło

Gąski 39 lok. 2, Gąski, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

FENIKS Alicja Dziobkowska

Zielona 9, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA BUDOWLANA Radosław Luto

Orzeszkowej 3C, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

firma"EWA" Ewa Kijewska

Plac Plac Wolności 23, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Finansowo-Usługowa Arkadiusz Puchalski

Jeziorna 6, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ANNA CYBULSKA

Wiejska 11, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowo-Usługowa GAZ-MAX Urszula Zduniak

Grunwaldzka 12 lok. 1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowo-Usługowa Marta Milewska

Leśna 25, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowo-Usługowa Michał Dębski

Żeromskiego 29, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowo Usługowa "NETKA" Andrzej Szwed

Mickiewicza 6, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA "KRUMAR" MARCIN KRUPIŃSKI

Gołdapska 18b lok. 12, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Ogólnobudowlana Andrzej Cieślukowski

Nocznickiego 1 lok. 8, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Ogólnobudowlana Patryk Angulski

Kościuszki 15 lok. 6, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Ogólnobudowlana Rafał Myszkowski

Kościuszki 27 lok. 5, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)