Papier in Form und Farbe GmbH

Am Abrahamschacht 7, Marienburg, D-09496

GALVACHEM Chemiehandelsgesellschaft mbH

Otto-Lilienthal-Strasse 4, Pulheim, D-50259

Mantis ULV Sprühgeräte GmbH

Vierlander Strasse 11a, Geesthacht, D-21502

OGRODNICTWO - Paweł Szumny

Głucha 16, Jawor, 59-400 (dolnośląskie)

"OGRODNICTWO WOJCIECH SZAJ"

DACHOWA 1, Dachowa (wielkopolskie)

OGRODNICTWO BARTOSIK ALINA

Smulsko 9, PRZYKONA, 62-731 (WIELKOPOLSKIE)

OGRODNICTWO ANDRZEJ GRYNDA

Laski 35B, PRZYKONA, 62-731 (WIELKOPOLSKIE)

OGRODNICTWO Grażyna Punt

Krzanowice ARMII LUDOWEJ 10, CZARNOWĄSY, 46-020 (OPOLSKIE)

" Ogrodnictwo " Anna Łaput

Dworcowa 19, Rewal, 72-344 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

"OGRODNICTWO" WIŚNIEWSKI JACEK JUNIOR

Góraszka 4, Wiązowna, 05-462 (mazowieckie)

OGRODNICTWO Marek Matysiak

Nowa Wieś 38A, Kruszyn, 87-853 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Janina Wrzodek Ogrodnictwo

Bohaterów Powstań Śląskich 81, Niemodlin, 49-100 (OPOLSKIE)

ELIGIUSZ JARKIEWICZ "OGRODNICTWO"

PRZEJAZDOWA 19, Wrocław, 51-167 (DOLNOŚLĄSKIE)

Arkadiusz Krzak Ogrodnictwo - "Krzak"

Brzeście 10, Pińczów, 28-400 (świętokrzyskie)

HACZEK MARIA OGRODNICTWO-KWIACIARNIA

KRAKOWSKA 64, Kozy, 43-340 (śląskie)

MARIUSZ GNYBEK OGRODNICTWO - MAG

Piaskowa 4, Iłowa, 68-120 (lubuskie)

Andrzej Paciej GRIZZLY OGRODNICTWO

Witkowo Pierwsze 14, Stargard Szczeciński, 73-110 (zachodniopomorskie)

Ogrodnictwo Biuro - Usługowe Jerzy Andrzejczak

Wincentego Witosa 6, Grzegorzew, 62-640 (Wielkopolskie)

DUDA TOMASZ Ogrodnictwo Duda Tomasz

Olchowa 24a, Ustroń, 43-450 (ŚLĄSKIE)

OGRODNICTWO PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELONYCH ANDRZEJ KOSTORZ

KOSMICZNA 58, Katowice, 40-457 (śląskie)

Agata Podgórska Ogrodnictwo i sprzątanie - AGATA PODGÓRSKA

Igańska 24 lok. 104, Warszawa, 04-087 (MAZOWIECKIE)

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY I OGRODNICTWO Dorota Haczyk

Jelna 16, Nowa Sarzyna, 37-310 (podkarpackie)

KARPIUK ADAM "KARPOL" OGRODNICTWO-PRODUKCJA-HANDEL

Witosa 20, Krasnystaw, 22-300 (LUBELSKIE)

CZAS NA OGRODY/OGRODNICTWO I BRUKARSTWO PAWEŁ PIETRAS

os. Lotnictwa Polskiego 9D lok. 5, Poznań, 60-406 (wielkopolskie)

Krzysztof Gołębiowski "Punkt sprzedaży kwiatów, ogrodnictwo"

Aleja I Armii Wojska Polskiego 20, Chełm, 22-100 (LUBELSKIE)

WALDEMAR GATZ KWIACIARNIA "FLORIS" -Ogrodnictwo Waldemar Gatz

MICKIEWICZA 24A, Złotów, 77-400 (WIELKOPOLSKIE)

"AGROPLON" ZAOPATRZENIE ROLNICTWA I OGRODNICTWA KRZEMIŃSKI ROBERT

BOH.WARSZAWY 18A, BARTOSZYCE, 11-200 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI W ZAKRESIE BUDOWNICTWA I OGRODNICTWA KMIEĆ ANDRZEJ

Kusice 14 lok. 7, Malechowo, 76-142 (zachodniopomorskie)

Kazimierz Kałat Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Ogrodnictwa KA-2

Magurki 78, Międzybrodzie Bialskie, 34-312 (ŚLĄSKIE)

Jerzy Sobierajski "ALPINA" ZAKŁAD ZAOPATRZENIA OGRODNICTWA, LEŚNICTWA I GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Głogowska 17B, Opole, 45-315 (opolskie)

PW POL-SERVICE

Tenczynek 607, Tenczynek, 32-067 (małopolskie)

"PRECIMET H.C.E."

Pomorska 555, Łódź, 92-735 (łódzkie)

LAMPLAST S&K S.C.

Słowackiego 27, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

"Netafim Irygacja" Sp. z o.o. - Biuro Centralne

Rybickiego 10, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

PROGRESS

Prząśniczki 3, Poznań, 61-070 (wielkopolskie)

HORTICO Sp. z o.o.

Giełdowa 12h, Wrocław, 52-437 (dolnośląskie)

ABIES

Łomnica 29, Urszulin, 22-234 (lubelskie)

C&L BAMBOO Sp. z o.o.

Krakowska 7, Tarczyn, 05-555 (mazowieckie)

Aqua Szut

Opolska 11/19, Wrocław, 52-010 (dolnośląskie)

Salinex

Piotra Bartoszcze 25, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

In Person

Długa 18, Racibórz, 47-400 (śląskie)

Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar

Gen. Okulickiego 16, Rzeszów, 35-206 (podkarpackie)

NOSTALIT

Sławka 45a, Kraków, 30-633 (małopolskie)

Agroekspert Polska

Kościelec 77A, Pakość, 88-170 (kujawsko-pomorskie)

Martyna Sp. z o.o. Zakład nr 2

Osada 6, Gołańcz, 62-130 (wielkopolskie)

Rolnax PHUP Andrzej Juszczak

Obrońców Warszawy 4, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

JMT elektronik

Mazowiecka 6, Banino, 80-297 (pomorskie)

Exotic Green Uitzendorganisatie B.V.

Mickiewicza 5a, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

Markoplatan

Dąbrówki 50, Koszęcin, 42-286 (śląskie)

PW Argol

Jasienica 1109, Jasienica, 43-385 (śląskie)

Rol-Eko

Pietraszewicza 9/2a, Warszawa, 02-790 (mazowieckie)

3 Complex

Przybyszewskiego 132, Łódź, 93-120 (łódzkie)

WM-Kabit

Roosevelta 1, Skwierzyna, 66-440 (lubuskie)

FreshMazovia.com

Niemojewska 19, Warka, 05-660 (mazowieckie)

Ceramik-Art

Gołębia 32, Zabrze, 41-800 (śląskie)

Centrum Czystości

Pawia 2, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

KAZGOD Sp. z o.o.

Wierzbowa 7, Błonie, 05-870 (mazowieckie)

Mykoflor

Rudy 84, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

Scotts Poland

Ostrobramska 79, Warszawa, 04-175 (mazowieckie)

Maszyny II

Kołodziejska 2, Gdańsk, 80-836 (pomorskie)

PILMARK - Punkt Sprzedaży Detalicznej

Klecińska 5, Wrocław, 54-413 (dolnośląskie)

ACER

Dwudziestolatków 18/89, Warszawa, 02-157 (mazowieckie)

Jabema Flor

Opolska 30, Siechnice, 55-011 (dolnośląskie)

"INTER-VIS" Sp. z o.o.

Łucka 11, Warszawa, 00-842 (mazowieckie)

PW Robopol

Szronowa 7, Poznań, 60-375 (wielkopolskie)

R-N-H Las S.J.

Gdańska 12, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

ANDREAS STIHL Sp. z o.o.

Dworcowa 1a, Żywiec, 34-300 (śląskie)

Praktiker Polska Sp. z o.o.

Szwajcarska 14, Poznań, 61-285 (wielkopolskie)

MAFRA Sp. z o.o.

Kwartowa 1/1, Kraków, 31-419 (małopolskie)

GREENTECH S.C.

Tatrzańska 13, Poznań, 60-413 (wielkopolskie)

CHEMPEST S.A.

Łąkowa 24, Racibórz, 47-400 (śląskie)

"GARDEN" Sp. z o.o.

Romanowicza 1, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

TOMASZEWSKI Sp. z o.o.

Krakowska 205, Warszawa, 02-180 (mazowieckie)

Gamm vert Polska Sp. z o.o.

Okrąg 5/61, Warszawa, 00-415 (mazowieckie)

PPHiU Polmal Sp. z o.o. - Sklep

Legnicka 68, Wrocław, 54-206 (dolnośląskie)

kOZIELSKI

Dańków 52, Biała Rawska, 96-230 (łódzkie)

AGROKENT

Św. Jana Kantego 9b, Kęty, 32-650 (małopolskie)

GRĄBCZEWSCY

Runów, Kwitnąca 10, Złotokłos, 05-504 (mazowieckie)

KASKADA - Tereny Zieleni

Waryńskiego 8/51, Warszawa, 00-631 (mazowieckie)

STUDIO BONSAI

Piastowska 20, Kraków, 30-065 (małopolskie)

LIDKA

Szczutkowo 31, Choceń, 87-850 (kujawsko-pomorskie)

AGRO-KULTURA

Abp. Grzegorza z Sanoka 15, Gdańsk, 80-408 (pomorskie)

EUROFLORA

Brzozowa 3b, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

TERDENS

Mickiewicza 46, Ożarów Mazowiecki, 05-850 (mazowieckie)

Hortar

Legionów 32, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

PINUS

Mickiewicza 2b, Jaworzno, 43-600 (śląskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie

Bytomska 265, Piekary Śląskie, 41-940 (śląskie)

ŻYWOTNIK

Kasztanowa 11, Żnin, 88-400 (kujawsko-pomorskie)

AGROPAK S.J.

Darwina 1d, Jaworzno, 43-600 (śląskie)

ADLER AGRO

Mazurska 6, Augustów, 16-300 (podlaskie)

Garden S.J.

Stanisława Leszczyńskiego 3, Rzeszów, 35-061 (podkarpackie)

DUET S.J. Konopka, Pełka

Emilianów 31, Radzymin, 05-250 (mazowieckie)

Agroma Sp. z o.o.

Piękna 68, Warszawa, 00-672 (mazowieckie)

PW PIEPRZYK Sp. z o.o.

Sarnowska 18a, Rawicz, 63-900 (wielkopolskie)

De Ruiter

Cypryjska 2b, Warszawa, 02-761 (mazowieckie)

Bracia Dębscy - Andrzej Dębski

Młynki 130, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

ANFIR

Słowackiego 70, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

Poland Plants Sp. z o.o.

Janiszowice 37a, Bobrowice, 66-627 (lubuskie)

Betafence Sp. z o.o.

Dębowa 4, Kotlarnia, 47-246 (opolskie)

MAL-LAK

Kościuszki 2/3, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Rolne - Marek Pyrka

Kuźmy 4, Kozienice, 26-900 (mazowieckie)

TRAW-WEX

Popłacin 24, Soczewka, 09-506 (mazowieckie)

Agrolex Sp. z o.o.

Głowackiego 22, Pyrzyce, 74-200 (zachodniopomorskie)

Bestplant Rossowscy

Starowiejska 32A, Smolec, 55-080 (dolnośląskie)

Giełda Kaliska Sp. z o.o.

Braci Gillerów 2/16, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

Agrea

Dłużyna Górna , Pieńsk, 59-930 (dolnośląskie)

Agrolim S.J.

Kościuszki 50, Limanowa, 34-600 (małopolskie)

Copernicus Polska Sp. z o.o.

Legionów 5/39, Łomża, 18-400 (podlaskie)

AMARGO Sp. z o.o.

Pogodna 10, Piotrkówek Mały, 05-850 (mazowieckie)

Instytut Warzywnictwa im. Emila Chroboczka

Konstytucji 3, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

Wirtua Garden

Zagięta 4a, Warszawa, 04-847 (mazowieckie)

Agrimpex

Zwierzyniecka 2a, Jarosław, 37-500 (podkarpackie)

Firma Weremczuk

Szerokie 110, Lublin, 20-829 (lubelskie)

Elkner Service

Pamiętna 15E, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Nasienne "Toraf" S.J. Leszek, Tomasz, Rafał W

Grunwaldzka 24b, Kluczbork, 46-203 (opolskie)

Centrum Ogrodnicze

Długosza 27, Kamień Pomorski, 72-400 (zachodniopomorskie)

Wepoms Elżbieta Mikołajczak

Wolności 55, Tuczno, 78-640 (zachodniopomorskie)

Belso Tomasz Czapiewski

Powstańców Wielkopolskich 162, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

ZUH Knapska Iwona

Poznańska 141, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Gleb ZU Jadwiga Kargul

Leśna 11, Mirosławiec, 78-650 (zachodniopomorskie)

Agma Sp. z o.o. Zakład Wyrobów z Drewna

Kolejowa 6, Margonin, 64-830 (wielkopolskie)

Agrowiz FH Jolanta Wiza

Walki Młodych 1a, Krzyż Wielkopolski, 64-761 (wielkopolskie)

Eldi Edward Bianga

Mickiewicza 21, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

Martyna Sp. z o.o. Zakład nr 1

Rąbczyn 22, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Martyna Sp. z o.o. Zakład nr 3

Okonek, 64-965 (wielkopolskie)

Rolnax PHUP Andrzej Juszczak

Stawnica 11, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

Skorb-Pol Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne

Dziewoklucz 67, Budzyń, 64-840 (wielkopolskie)

Magnolia Alicja Lewandowska

Miączyn Duży 18/16, Szreńsk, 06-550 (mazowieckie)

Centrala Nasienna

Bydgoska 5/5, Wyrzysk, 89-300 (wielkopolskie)

DSV Polska Sp. z o.o.

Straszewska 70, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Rolmar

Strączno 84, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Firma Rolnicza Januszak Katarzyna

Nowe Bielice 6, Krzyż Wielkopolski, 64-761 (wielkopolskie)

Viridis

Brzechwy 8, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

HUGON

Kilińskiego 12, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

Zakładanie i utrzymywanie zieleńców Włodzimierz Grzeszykowski

Mochnackiego 4, Warszawa, 02-042 (mazowieckie)

Ogro-Plant

Szkolna 15, Starcza, 42-261 (śląskie)

Zakład Urządzania Terenów Zielonych

Jałowcowa 13, Gliwice, 44-105 (śląskie)

Jes

Krasińskiego 5/18, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

F.U.H.P. Gardenplanet

I Dywizji Pancernej 45, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Eden

Wiślana 17, Piotrków Trybunalski, 97-300 (łódzkie)

Agroniwa Sp. z o.o.

Jaworowa 9, Świdnik, 21-040 (lubelskie)

Agro Trading. Sp. z o.o.

Budowlana 19, Lublin, 20-469 (lubelskie)

Agric-Service SC. Borlik T., Chmielecki R.

Sportowa 1, Linia, 84-223 (pomorskie)

Fructo-Maj Sp. z o.o.

Granice 161, Chodel, 24-350 (lubelskie)

MAROLEX Sp.z o.o.

Reymonta 2, Dziekanów Leśny, 05-092 (mazowieckie)

Sylwan Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Chorągwica 15, Chorągwica, 32-020 (małopolskie)

Aspol Zdzisław Sala

Opatowska 23, Łagów, 26-025 (świętokrzyskie)

Agro East Europe Sp. z o.o.

Łupawa 3, Łupawa, 76-242 (pomorskie)

Agro Zdzisława Biegała

Trojanowice 46, Trojanowice, 26-330 (małopolskie)

Agro-Farm Sp. z o.o.

Pisarzowice 204, Lubań, 59-800 (dolnośląskie)

Calusiński Marian Pieczarkarnia

Częstochowska 36, Jaskrów, 42-244 (śląskie)

ASTVIT Nawóz Naturalny F.H.P. Richard Ast

Gorzycka 173, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Agra-Z Sprzedaż art. rolnych Załuski P.

Jasienica Dolna 84, Jasienica Dolna, 48-315 (opolskie)

"Bejo Zaden" Firma Dystrybucja Nasion Iwona Kubatko

Poznańska 22, Łęczyca, 99-100 (łódzkie)

Green Profi Sp. z o.o.

Malinowa 7, Katowice, 40-692 (śląskie)

Hydrolech Sp. z o.o.

Wolności 57, Gdynia, 81-327 (pomorskie)

"Centrala Nasienna" Sp. z o.o.

Polskiej Organizacji Wojskowej 30, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

"Agro Poland" S.C. Maciej Gruszczyński, Robert Ratajski

Piekary 19, Poznań, 61-823 (wielkopolskie)

Fort Flowers

Skłodowskiej-Curie 51, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Annoplast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Piotrawin 10a, Jastków, 21-002 (lubelskie)

ASBO

Wędkarzy 83, Wrocław, 51-050 (dolnośląskie)

Iglaco - Świat roślin / tyczki bambusowe / doniczki produkcyjne

Spokojna 7, Pisarzowice, 43-332 (śląskie)

Alpek

Wierzbowa 1, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Art System

Sowia 5/34, Lubin, 59-300 (dolnośląskie)

Eko-Art

Siedlecka 30/24, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

F.U.H.P Smak Natury

Tywonia 55a, Jarosław, 37-500 (podkarpackie)

Garden Designers

Poligonowa 2b/40, Lublin, 20-817 (lubelskie)

HOJA

Porąbki 25, Bielsko-Biała, 43-344 (śląskie)

WORLD SEMENTI POLSKA

Żurawia 11, Szczecin, 71-694 (zachodniopomorskie)

Szkółka Sobień

Sanitariuszek 52, Łódź, 93-469 (łódzkie)

FRANCHI SEMENTI POLSKA

Wyzwolenia 97/2, Szczecin, 71-411 (zachodniopomorskie)

123jan.eu

Polna 34, Gryfice, 72-300 (zachodniopomorskie)

IRENE

Dantego 3/5, Warszawa, 01-914 (mazowieckie)

Artflore

Broniewskiego 11/13, Białystok, 15-748 (podlaskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych KM Andrzejewscy

Borysławice Kościelne 25, Grzegorzew, 62-640 (wielkopolskie)

Plantare

Kobierzyńska 120/7, Kraków, 30-382 (małopolskie)

zielona ostoja

Grabianów 82, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

ASCgarden

Chałubińskiego 6/5, Bydgoszcz, 85-794 (kujawsko-pomorskie)

KAZGOD Sp. z o.o.

Wierzbowa 7, Błonie, 05-870 (mazowieckie)

NEW GARDEN

Strachosław 51a, Kamień, 22-113 (lubelskie)

Movens Piotr Pałasz Spółka Jawna

Kochanowskiego 1 /1, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

PHU SOLO Antonina Wakuluk

Wasilkowska 1, Białystok, 15-117 (podlaskie)

"CHEKO" Sp. z o.o.

Zielna 47, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

ZIELONA DOLINA

Sztutowska 17, Gdańsk, 80-722 (pomorskie)

MeMMo

Domaniewice 104, Klucze, 32-310 (małopolskie)

Nowimex-Plus Mariusz Nowacki

Spokojna 9, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

JARO S.C.

Centralna 13, Dominowo, 63-012 (wielkopolskie)

Byliny Jacek Szymański

Koneck 193, Koneck, 87-702 (kujawsko-pomorskie)

Yara Poland Sp. z o.o. Oddział

Kołobrzeska 43, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

GARTE

Zamkowa 30, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

GARDENIA

Niepodległości 76/6, Leszno, 64-100 (wielkopolskie)

EKO-KOM Sp. z o. o.

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 100, Łódź, 91-341 (łódzkie)

Kwiatowe Klimaty

Wilcza 42, Warszawa, 00-679 (mazowieckie)

Markab

Sobieskiego 73, Rumia, 84-230 (pomorskie)

Sun-Sad Sp. z o.o.

Nowe Grobice 4a, Chynów, 05-650 (mazowieckie)

Flor-Bud

Piastowska 55, Prudnik, 48-200 (opolskie)

Ismena

Tomaszkowo 51, Olsztyn, 11-034 (warmińsko-mazurskie)

Firma KARD

Nowa 18, Nakło nad Notecią, 89-100 (kujawsko-pomorskie)

Agroserwis

Warszawska 262, Kielce, 25-551 (świętokrzyskie)

GREEN

Kasprzyków 26, Tarnów, 33-101 (małopolskie)

Akant

Rembielińska 6, Warszawa, 03-343 (mazowieckie)

Roll Grass

Dąbrowa nad Czarną 83, Aleksandrów, 26-337 (łódzkie)

winnica Gołubok "Telatyński& Syn"

Małomicka 64/2, Lubin, 59-300 (dolnośląskie)

ASGATEC Sp. z o.o.

Poznańska 20a, Skwierzyna, 66-440 (lubuskie)

LARIX Sp. z o.o.

Bałdrzychów 103, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

MTD Poland Sp. z o.o.

Ogrodnicza 1, Orle, 84-252 (pomorskie)

"REGI"

Cmentarna 52, Bydgoszcz, 85-184 (kujawsko-pomorskie)

MAJA

Łaszków 12, Blizanów, 62-814 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Rolne

Zamorze 35, Pniewy, 62-045 (wielkopolskie)

PlasT-DoN

Bugaj 6, Stare Babice, 05-082 (mazowieckie)

AGRO-POLI Sp. z o.o.

Stróża, 23-206 (lubelskie)

THT Nordmann

Grunwaldzka 244, Gdańsk, 80-314 (pomorskie)

"Driada"

Okrężna 5, Warszawa, 02-916 (mazowieckie)

Solver

Grunwaldzki 8/10, Katowice, 40-127 (śląskie)

Sklep z Artykułami do Produkcji Rolnej

Pobiednik Wielki 46, Igołomia, 32-126 (małopolskie)

EKO FLOR Krzysztof Kostecki

Tokarnia 183, Chęciny, 26-060 (świętokrzyskie)

EKO-ZIEM

Jurków, 34-643 (małopolskie)

Semco

Śmiłowo 16, Szamotuły, 64-500 (wielkopolskie)

Vita Monika Goś

Zielińskiego 52/5, Wrocław, 53-534 (dolnośląskie)

Gospodarstwo Rolne

Raciborska 25, Raszczyce, 47-435 (śląskie)

Bracia Dębscy - Piotr Dębski

Młynki 120a, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

DOBREPOLE

Dobrepole 6, Poznań, 61-324 (wielkopolskie)

Warsztat Woni

Bednarska 28/30, Warszawa, 00-321 (mazowieckie)

ABEX

Urzut, Chabrowa 68, Młochów, 05-831 (mazowieckie)

Agrocentrum

Armii Krajowej 22, Błażowa, 36-030 (podkarpackie)

AGROKOM

Łapczyca 33, Łapczyca, 32-744 (małopolskie)

DEMEX

Robotnicza 36, Końskie, 26-200 (świętokrzyskie)

"AGROMATECH"

Prymasa Tysiąclecia 103, Warszawa, 01-424 (mazowieckie)

WWS-Polska

Nowa Wieś, Słoneczna 10, Komorów, 05-806 (mazowieckie)

Trade Biko Polska - Siedziba

Zakładowa 9, Szczecin, 71-253 (zachodniopomorskie)

IRPOL

Poznańska 37, Lublin, 20-731 (lubelskie)

HYDROFLORA

Sambora 21, Tczew, 83-110 (pomorskie)

AWMOR

Cieśle 45, Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

FAST-CHEM

Kryłowska 10, Mircze, 22-530 (lubelskie)

"Floros"

Stefana Batorego 92c, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

JELOW

Beskidzka , Libiąż, 32-590 (małopolskie)

CAIRA

Naramowicka 215, Poznań, 61-611 (wielkopolskie)

CAR-HUS

Kopernika 3, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Quercus

ul.Skalna 2, Poznań, 60-113 (wielkopolskie)

ŁAZUCCY

Warecka 110, Jasieniec, 05-604 (mazowieckie)

M.A. Wojtas

Bruzdowa 100, Warszawa, 02-991 (mazowieckie)

Trum-Stol Producent Trumien

Bolesława Chrobrego 10, Zawadzkie, 47-120 (opolskie)

Pol-Tor

Pakosławice 86, Pakosławice, 48-314 (opolskie)

www.jagody.com

Trzylatków Duży 23, Błędów, 05-620 (mazowieckie)

FOSFAN S.A.

Nad Odrą 44/65, Szczecin, 71-820 (zachodniopomorskie)

"Złotniki" S.A.

Żwirowa 73, Wrocław, 54-029 (dolnośląskie)

Polimex S.A.

Wola Dalsza 92, Łańcut, 37-100 (podkarpackie)

ANWIL S.A.

Toruńska 222, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

STAGROS

Poznańska 64, Puszczykowo, 62-040 (wielkopolskie)

Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.

Kwiatkowskiego 8, Tarnów, 33-101 (małopolskie)

Gumitex Poli Farm Sp. z o.o.

Łyszkowicka 59, Łowicz, 99-400 (łódzkie)

Kemira GrowHow Sp. z o.o.

Gdynia, 81-366 (pomorskie)

INCO-VERITAS S.A.

Towarowa 8, Góra Kalwaria, 05-530 (mazowieckie)

EFEKT S.A.

Opolska 12, Kraków, 31-323 (małopolskie)

Victus International Trading S.A. - Oddział Kraków

Słowackiego 16, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

"WOLSKI"

Srebrna Dąbrowa 18, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

DAJAR Sp. z o.o.

Połtawska 6, Koszalin, 75-072 (zachodniopomorskie)

ZPZiR ROLA

Ględowo 15, Człuchów, 77-300 (pomorskie)

Szkolka Roslin Ozdobnych Mykita i Szymanski

Dobrzyń 4, Szydłowice k. Brzegu, 49-312 (opolskie)

MARCELI CIESIELSKI

Batkowo 8, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA

Barwałd Dolny 82a, Klecza Górna, 34-124 (małopolskie)

OBROL KULCZYŃSKI S.J.

Spółdzielcza 3a, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

ROBER

Siewna 30, Kraków, 31-231 (małopolskie)

INCO-VERITAS S.A.

Wspólna 25, Warszawa, 00-519 (mazowieckie)

FOSFAN S.A.

Nad Odrą 44/65, Szczecin, 71-820 (zachodniopomorskie)

"DosChem" Sp. z o.o.

Gen. Bema 2/3, Sopot, 81-753 (pomorskie)

EKO-POL Sp. z o.o.

Wolnica 7, Kraków, 31-060 (małopolskie)

Hortus Sp. z o.o.

Książka 25, Łódź, 91-603 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Rolno-Zbożowe "MIESZKO" Sp. z o.o.

Kruczkowskiego 1b, Nysa, 48-300 (opolskie)

Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o.

Nasienna 6, Legnica, 59-200 (dolnośląskie)

Ceres International Sp. z o.o.

Polna 29, Pyzdry, 62-415 (wielkopolskie)

EUROPA NCT Sp. z o.o.

Napoleona 2, Kobyłka, 05-230 (mazowieckie)

Flopol

Grunwaldzka 148a, Rumia, 84-230 (pomorskie)

FLORA Sp. z o.o.

Kopernika 15, Praszka, 46-320 (opolskie)

FLORAMOR

Cedrowa 18b, Szczecin, 70-776 (zachodniopomorskie)

AGRO Zaopatrzenie Sp. z o.o.

Grunwaldzka 497, Gdańsk, 80-309 (pomorskie)

PLANTPOL Sp. z o.o.

Zaborze, Jezioro 33/35, Oświęcim, 32-600 (małopolskie)

HORTICO Sp. z o.o. - Oddział Kalisz

Braci Gillerów 2, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

AGROMA

Diamentowa 5, Lublin, 20-447 (lubelskie)

CNOS-VILMORIN

Głogowska 91, Poznań, 60-264 (wielkopolskie)

CNOS-VIRMOLIN

Kopanina 28/32, Poznań, 60-105 (wielkopolskie)

DARTPOL

Nowoursynowska 166, Warszawa, 02-787 (mazowieckie)

Euro-East

Olszanka , Kraśniczyn, 22-310 (lubelskie)

Fior

Robotnicza 13, Kobierzyce, 55-040 (dolnośląskie)

KOMIKO-PLUS Sp. z o.o.

Jasielska 8a, Poznań, 60-476 (wielkopolskie)

Inter-Champ Company Ltd. - Kompostownia

Goździn 1, Rakoniewice, 62-067 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo INTERMAG Sp. z o.o.

Osiek 174a, Olkusz, 32-300 (małopolskie)

ITP

Ważki 2, Skórzewo, 60-185 (wielkopolskie)

DALGETY AGRA POLSKA Sp. z o.o.

Diamentowa 27, Lublin, 20-471 (lubelskie)

FOSFORY Sp. z o.o.

Kujawska 2, Gdańsk, 80-550 (pomorskie)

RTD Sp. z o.o.

Pawia 30a, Wrocław, 52-235 (dolnośląskie)

KRONEN

Grądy k. Gryfic , Cerkwica, 72-342 (zachodniopomorskie)

Keytrade Polska Sp. z o.o.

Orła Białego 10, Szczecin, 70-562 (zachodniopomorskie)

KWAZAR Sp. z o.o.

Okrężna 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Luboń Sp. z o .o.

Romana Maya 1, Luboń, 62-030 (wielkopolskie)

Lustan Sp. z o.o.

Okrężna 18/22, Rąbień, 95-071 (łódzkie)

MET-IMPEX Sp. z o.o.

Grażyny 18, Kraków, 31-217 (małopolskie)

ATU Company Sp. z o.o.

Złota 81, Warszawa, 00-819 (mazowieckie)

Monsanto Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 41, Warszawa, 02-672 (mazowieckie)

INTERNATIONAL NADELHOLZKULTUREN Sp. z o.o. Czesława Wisińska

Kłodzka 29a, Jedlina-Zdrój, 58-330 (dolnośląskie)

KZD Nowy Dwór Sp. z o.o.

Nowy Dwór , Nowy Kawęczyn, 96-115 (łódzkie)

FLORA Sp. z o.o. Oddział Opole

Kaszubska 12, Opole, 45-323 (opolskie)

Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o. - Oddział Głogów

Rudnowska 76, Głogów, 67-200 (dolnośląskie)

Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o. - Oddział Zagrodno

Zagrodno 57, Zagrodno, 59-516 (dolnośląskie)

Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.

Folwark Dąbrowa , Pawłowiczki, 47-280 (opolskie)

GRODAN

Postępu 1, Warszawa, 02-676 (mazowieckie)

POLTEKNIK

Miszewko 35, Banino, 80-297 (pomorskie)

INTERHANDLER Sp. z o.o.

Poznańska 5, Paczkowo, 62-021 (wielkopolskie)

SOLCHEM Sp. z o.o. - Centrala

Smoleńska 1b, Bydgoszcz, 85-833 (kujawsko-pomorskie)

Sumi-Agro Poland Sp. z o.o.

Bonifraterska 17, Warszawa, 00-203 (mazowieckie)

GPR Sp. z o.o.

Brzezie 150, Zabierzów, 32-080 (małopolskie)

WANPOL Sp. z o.o.

Bystrzycka 85a, Bielsko-Biała, 43-309 (śląskie)

WARPOL-AGRO Sp. z o.o.

Broszków , Kotuń, 08-130 (mazowieckie)

Zama Sp. z o.o.

Brodowska 30, Środa Wielkopolska, 63-000 (wielkopolskie)

ORGANIKA-AZOT S.A.

Chopina 94, Jaworzno, 43-600 (śląskie)

Górnicze Zakłdy Dolomitowe

Bacholińska 11, Siewierz, 42-470 (śląskie)

Silvapol

Węglowa 1/3, Poznań, 60-122 (wielkopolskie)

PUH "CHEMIKOLOR" S.A.

Morgowa 4, Łódź, 90-950 (łódzkie)

RENK S.A.

Wodnika 50, Gdańsk, 80-299 (pomorskie)

SHIP-SERVICE S.A. Grupa Orlen

Waliców 11, Warszawa, 00-851 (mazowieckie)

AGRO-PLON

Posądza 44, Koniusza, 32-104 (małopolskie)

CEREMONIA

Królowej Jadwigi 60, Poznań, 61-873 (wielkopolskie)

STEC

Aleksandrówek 29a, Łask, 98-100 (łódzkie)

TEKTON

Jasnorzewskiej 5a, Kraków, 31-409 (małopolskie)

VTM-HOLDING

Cieszyńska 36, Pszczyna, 43-200 (śląskie)

Cezar Poland Stock

Zielonogórska 19, Dąbie, 66-615 (lubuskie)

DONWIL

Gorkiego 3/2, Szczecin, 70-390 (zachodniopomorskie)

ECO Jardin

Puławska 54, Warszawa, 02-592 (mazowieckie)

"Janko"

Targowa 27, Łosice, 08-200 (mazowieckie)

Gospodarstwo Jerzy i Tomasz Papiernik

Ostrowiec 1, Kocierzew, 99-414 (łódzkie)

PRAKTIKER

Grzecznarowskiego 28, Radom, 26-604 (mazowieckie)

ZOL - Oddział Lublin

Czechowska 4, Lublin, 20-072 (lubelskie)

Łukomet

Całowanie 51a, Karczew, 05-480 (mazowieckie)

MarkSoft

Perzyńskiego 2, Warszawa, 01-872 (mazowieckie)

OPTIMAL

Koniczynowa 1, Łódź, 91-356 (łódzkie)

KNAPIK

Główna , Łosiów, 49-330 (opolskie)

ROJA

Kaleń 91, Sadkowice, 96-206 (łódzkie)

Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych

Krakowska 42, Łódź, 94-302 (łódzkie)

ROXY

Kiełbaśnicza 28, Wrocław, 50-109 (dolnośląskie)

Firma SaMASZ

Trawiasta 30, Białystok, 15-161 (podlaskie)

ORBIFLORA

Karmelkowa 29/41, Wrocław, 52-437 (dolnośląskie)

WIGOLEN S.A.

Przejazdowa 2, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

FARMER-MARKET S.C.

Dubois 11/13, Wrocław, 50-208 (dolnośląskie)

BLUMEX S.C.

Franowo 1, Poznań, 61-302 (wielkopolskie)

TOMASZEWSKI Sp. z o.o. - Oddział Poznań

Strzeszyńska 34, Poznań, 60-479 (wielkopolskie)

SPORC

Pomologiczna 18, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

SSzZD Albigowa

Albigowa, 37-122 (podkarpackie)

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych

Glebokie 1, Olszowka k. Kola, 62-641 (wielkopolskie)

Anturium

Leszczyna 150, Trzciana, 32-733 (małopolskie)

BUDEX

Opolczyka 7/7, Pszczyna, 43-200 (śląskie)

Krzewy i Drzewa Ozdobne M.C. Migdałowie

Liściasta 211, Tarnowskie Góry, 42-600 (śląskie)

Gospodarstwo DAAR

Piskorka, Jagodowa 18, Zalesie Górne, 05-540 (mazowieckie)

Szkółki Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych

Niepołomska 29, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

GRUDZINSKI SZKÓŁKARSTWO OZDOBNE

Sycewo 18, Sompolno, 62-610 (wielkopolskie)

Henrix

Szosa Nakielska 17b, Łochowo, 86-065 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Tadeusz Korzeniowski

Pęcilińska 8c, Wiązowna, 05-462 (mazowieckie)

JANKSAD

Płocka 12, Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

Viburnum

Przelewice 43/2, Przelewice, 74-210 (zachodniopomorskie)

Szkółka Drzew i Krzewow Ozdobnych Anna i Jerzy Pawica

Bukowska 20, Czaniec, 43-354 (śląskie)

Themar - Oddział

Rakowiecka 36, Warszawa, 02-532 (mazowieckie)

Milex

Strażacka 6, Dobrzyków, 09-522 (mazowieckie)

M&M KRYT

Działkowa 14, Wola Prażmowska, 05-505 (mazowieckie)

Modern Shop

Kolejowa 15/17, Warszawa, 01-217 (mazowieckie)

Original Nordmann

Jerozolimskie 123, Warszawa, 02-017 (mazowieckie)

GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE

Żdżary 68, Nowe Miasto nad Pilicą, 26-420 (mazowieckie)

HOSS

Górnośląska 18a, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

JUSTYNA

Trakt Św. Wojciecha 291, Gdańsk, 80-018 (pomorskie)

Sativex

Rataja 28, Poznań, 61-695 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie WRÓBLEWSCY

Częstochowska 8, Mykanów, 42-233 (śląskie)

Szkółki Drzew, Krzewów i Bylin Bronisław Gałczyński i Jan Slaski

Słomiana 19a, Kraków, 30-316 (małopolskie)

Winnica GOLESZ

Krakowska 100a, Jasło, 38-200 (podkarpackie)

ANOVI

Heliotropów 21, Warszawa, 04-796 (mazowieckie)

"MAZUR" S.J.

Lidzbarska 3, Kurzętnik, 13-306 (warmińsko-mazurskie)

ENERGO S.J.

Kleszczelowska 84a, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

BAMIGO Sp. z o.o. - Siedziba

Targowisko 442, Kłaj, 32-015 (małopolskie)

GRACJA Sp. z o.o.

Bielska 76, Cieszyn, 43-400 (śląskie)

GRASSLAND

Spacerowa 18, Lipsko, 27-300 (mazowieckie)

PROGRESS-CHEM Sp. z o.o. - Siedziba

Kilińskiego 86, Zamość, 22-400 (lubelskie)

RIJK ZWAAN Polska Sp. z o.o.

Nałęczowska 25, Warszawa, 02-922 (mazowieckie)

ORFO Sp. z o.o.

Skoczów 48/1, Wrzosowo, 78-114 (zachodniopomorskie)

SAKATA POLSKA

Żeromskiego 2b, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

Agrostop Sp. z o.o.

Kościuszki 16, Terespol n. Bugiem, 21-550 (lubelskie)

INSAD S.C.

Prusy , Gluchow, 96-130 (łódzkie)

ZNMR

Grunwaldzka 76, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

SAD-SERWIS

Goździków 29/31, Warszawa, 04-231 (mazowieckie)

GWDA Sp. z o.o.

Leszków , Piła, 64-920 (wielkopolskie)

KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA TRUSKAWEK

Ługi 2A, Jarocin, 63-200 (wielkopolskie)

Miflora

Bruki Unisławskie , Unisław, 86-260 (kujawsko-pomorskie)

BeMat

Paderewskiego 22, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Hubertech Sp. z o.o

Św. Huberta 45, Katowice, 40-543 (śląskie)

Shandong Jinfu Tools Co., Ltd.

No. 106, East Zhenxing Road , Leling, 253600 (Shandong)

GreeNeem

108/3/A.,Ramamoorthy Road, Virudhunagar 626001, In , Virudhunagar, 25080 (Basilicata)

Xero Flor Pl Sp. z o.o.

Leszno Dolne 35a, Leszno Górne, 67-321 (lubuskie)

Moszko Andrzej

Murarska 6a, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

Solfum Sp. z o.o.

Ziemiańska 21, Rąbień, 95-071 (łódzkie)

MZ Forma

Stalowa 17, Łódź, 91-859 (łódzkie)

Rozkwit

Narutowicza 3, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

OL-Plast

Krzemienica 482, Krzemienica, 37-127 (podkarpackie)

WOLF-Garten

Industriestraße 83-85 , Sieg, 57518

Ampol-Merol Sp. z o.o.

Mikołaja z Ryńska 28a, Wąbrzeźno, 87-200 (kujawsko-pomorskie)

Elewator Jabłowo Spółka z o.o.

Dworcowa 4, Jabłowo, 83-211 (pomorskie)

Cedrus

Żwirki i Wigury 2, Sulechów, 66-100 (lubuskie)

MARKPOL

Badów Górny 34, Mszczonów, 96-320 (mazowieckie)

Gartenland Polska Sp. z o.o.

Gen. Okulickiego 31, Łódź, 91-228 (łódzkie)

Syngenta Seeds Sp. z o.o.

Rynek 20, Sandomierz, 27-600 (świętokrzyskie)

Winnica Oz

Sucha 3, Ozorków, 95-035 (łódzkie)

Rolimpex

Lubawska 7, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Green-Line

Srebrnych Świerków 42B, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

"ZOSIA"

Janiszewska 21/1, Radom, 26-600 (mazowieckie)

P.PH.U. POL-GAR Sp. J.

Szamotulska 17d, Chyby, 62-081 (wielkopolskie)

VSEEDS nasiona cebuli

Kuchary 15, Gołuchów, 63-322 (wielkopolskie)

Brinkman

Katowicka 38, Tychy, 43-100 (śląskie)

Bronisze

Przyparkowa 13, Ożarów Mazowiecki, 05-850 (mazowieckie)

Bradas

Targowa 13, Olesno, 46-300 (opolskie)

Hortorus

Płochocińska 81, Warszawa, 03-044 (mazowieckie)

Grupa TARGET

Przemysłowa 5, Krokowa, 84-110 (pomorskie)

Fungis Sp. z o.o.

Wola Makowska 124a, Maków, 96-124 (łódzkie)

Euro-Las

Kościuszki 7a, Szczebrzeszyn, 22-460 (lubelskie)

AGORA Waldemar Radecki

Rogozińskiego 6, Tuliszków, 62 - 7 (wielkopolskie)

AGRECOL Sp. z o.o.

Mesznary 2, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

Agro-As

Świerkowa 24, Piotrkówek Duży, 05-850 (mazowieckie)

Agrochest Sp. z o.o.

Cmentarna 13, Kostrzyn, 62-025 (wielkopolskie)

P.W. AGROPEST

Długa 10D, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

Delta

Dolna 82, Rybnik, 44-218 (śląskie)

AGROTECHNIK

Mazowiecka 51B, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

BAGRAS S.C.

Kolumba 81/83, Szczecin, 70-035 (zachodniopomorskie)

Biopon Sp. z o.o.

Magazynowa 4, Przeźmierowo, 62-081 (wielkopolskie)

PPUH BIOVITA

Krystyna , Tenczynek, 32-067 (małopolskie)

CAESAR Sp. z o.o.

Rawska 97, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

CAIRA Sp. z o.o.

Naramowicka 215, Poznań, 61-611 (wielkopolskie)

Agro-Mag S.C.

Odkryta 55d/8, Warszawa, 03-140 (mazowieckie)

DOW AGROSCIENCES Sp. z o.o.

Krasickiego 53, Warszawa, 02-608 (mazowieckie)

ABC Polish Group Sp. z o.o.

Jerozolimskie 144, Warszawa, 02-305 (mazowieckie)

P.H. Ekodol

Czachowskiego 11/3, Sandomierz, 27-600 (świętokrzyskie)

EURO-PLANT S.J.

Żeromskiego 1a, Ożarów Mazowiecki, 05-850 (mazowieckie)

FLORA Sp. z o.o.

Warsztatowa 4, Końskie, 26-200 (świętokrzyskie)

Adorno

Okrzei 14/4, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

HOLAGRA Sp. z o.o.

Śniadeckich 1, Leszno, 64-100 (wielkopolskie)

Aczer Paweł Macałka

Długa 135, Pilica, 42-436 (śląskie)

HORTMASZ Sp. z o.o.

Strobów 2D, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

Jurex

Lipowa 99a, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

KiK Krajewscy

Kasprzykiewicza 34, Leśniakowizna, 05-200 (mazowieckie)

Kolaceris

Zawadzkiego 18, Dobrodzień, 46-380 (opolskie)

KOMEKO Sp. z o.o.

Wyłom 16, Poznań, 61-671 (wielkopolskie)

Lechpol Sp. z o.o.

LWP 30, Szubin, 89-200 (kujawsko-pomorskie)

MAT S.C.

Koźlątków 20, Lisków, 62-850 (wielkopolskie)

Multichem Eko Sp. z o.o.

Stargardzka 8, Pyrzyce, 74-200 (zachodniopomorskie)

Nakoneczny Franciszek

Podwale 49, Góra, 56-200 (dolnośląskie)

NaWir

Nowa 19, Wiry, 62-051 (wielkopolskie)

NURPO

Janówek 23, Grójec, 05-600 (mazowieckie)

Gospodarstwo rolne Małgorzaty i Józefa Oleksy

Męcina 98, Męcina, 34-654 (małopolskie)

PUH Polger-Kido

Zamkowa 3, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

TORF Sp. z o.o.

Nowy Chwalim , Barwice, 78-460 (zachodniopomorskie)

REMSZ Sp. z o.o.

Lutomierska 144A, Łódź, 91-041 (łódzkie)

ROLBUD

Jana III Sobieskiego 119, Kłomnice, 42-270 (śląskie)

ROLNAS Sp. z o.o.

Hetmańska 28, Bydgoszcz, 85-039 (kujawsko-pomorskie)

ROLTEX Siedliszcze Sp. z o.o.

Siedliszcze 201, Siedliszcze, 22-130 (lubelskie)

Tuberoza

Kondratowicza 41, Warszawa, 03-285 (mazowieckie)

Ambroży Sp. z o.o.

Namysłowska 21, Bierutów, 56-420 (dolnośląskie)

Supra Agrochemia Sp. z o.o.

Monopolowa 6, Wrocław, 51-501 (dolnośląskie)

Tamark S.A. Centrala firmy

Przemysłowa 5, Krokowa, 84-110 (pomorskie)

TORAL

Poznańska 65, Gostyń, 63-800 (wielkopolskie)

TRAN-SOR Oddział Miłosław

Dworcowa 27, Miłosław, 62-320 (wielkopolskie)

TRANSROL

Biała Niżna 468, Grybów, 33-330 (małopolskie)

UNI-PEST

Kraczkowa 1488, Kraczkowa, 37-124 (podkarpackie)

VARICHEM

Garibaldiego 4, Warszawa, 04-078 (mazowieckie)

ZZOiR Wia-Lan S.J.

Hodowlana 9, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

WOGA

Wola Kiełpińska 14, Serock, 05-140 (mazowieckie)

ZIARENKO

Dworcowa 60, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Bambus Hurt Kwiatów Doniczkowych

Gminna 7, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

AgroCentrum

Czerniec 38, Łącko, 33-390 (małopolskie)

Blekitne - Sierszak i Syn S.J.

Powstańców 1863, Łowicz, 99-400 (łódzkie)

Bruno Nebelung Polska

Gawartowa Wola 3, Kampinos, 05-085 (mazowieckie)

Byliny z Sidziny

Partyzantów 1a, Skoroszyce, 48-320 (opolskie)

Byliny Świerk

Leśna 1A, Dobromierz, 58-170 (dolnośląskie)

Kwazar Corporation Sp. z o.o.

Chełmońskiego 144, Jaktorów, 96-313 (mazowieckie)

Perrot Polska

Józefa Kreta 2, Ustroń, 43-450 (śląskie)

INSPIRACJE

Gen. Bora-Komorowskiego 33/24, Warszawa, 03-982 (mazowieckie)

ECUAROSA

Powały z Taczewa 3, Kraków, 30-694 (małopolskie)

Quercus

Górników Staszicowskich 59/1, Kielce, 25-804 (świętokrzyskie)

AurorA

Graniczna 2, Brwinów, 05-840 (mazowieckie)

Hydroponika

Siewna 30, Kraków, 31-231 (małopolskie)

Partner

Jerzmanowska 21, Wrocław, 54-530 (dolnośląskie)

Cyprys

Kartuska 3, Kartuzy, 83-300 (pomorskie)

Róża

Bór 1/20, Goczałkowice-Zdrój, 43-230 (śląskie)

Firma REGI - producent ozdobnych palików-podpór do roślin donicz

Cmentarna 52, Bydgoszcz, 85-184 (kujawsko-pomorskie)

Mrówka

Pużaka 28, Krosno, 38-400 (podkarpackie)

IRMA

Siepraw 305, Siepraw, 32-447 (małopolskie)

P.Z.R. Chemi-Plon Sp. z o.o.

Suwalska 27, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Eurometal Sp. z o.o.

Miszewko 41, Banino, 80-297 (pomorskie)

Mabo Boomkwekerijen

Achterstraat 12 , Randwijk, 6668 AA (Gelderland)

IP

Słowackiego 1, Cieszyn, 43-400 (śląskie)

L.G. Kurowscy Gospodarstwo Szkółkarskie

Kurowska 105, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

Auchan Gdańsk

Szczęśliwa 3, Gdańsk, 80-176 (pomorskie)

Auchan Katowice

Trasa Nikodema i Józefa Renców 30, Katowice, 40-878 (śląskie)

TOKAR

Błotna 11, Gołąb, 24-101 (lubelskie)

FONTAN

Makuszyńskiego 7, Suchy Dwór, 81-198 (pomorskie)

TOMAR

Wisze 65, Krosno, 38-400 (podkarpackie)

Agro-Tom Tomasz Majchrzak

Tłokinia Wielka 57, Tłokinia Wielka, 62-860 (wielkopolskie)

Karla Sp. z o.o.

Dąbrowa Miszewska 1, Banino, 80-306 (pomorskie)

Gospodarstwo Sadownicze Daszczuk Tomasz

Branicka 4, Wohyń, 21-310 (lubelskie)

TECH-KOM

Poznańska 5, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

Yara Poland Sp. z o.o.

Szczecin, 70-214 (zachodniopomorskie)

Niewczas

Wielowicz 37, Sośno, 89-412 (kujawsko-pomorskie)

NILPOL Marta Gręda

Santocka 42, Szczecin, 71-083 (zachodniopomorskie)

JOKO FLORA

Sulechowska 24, Kargowa, 66-120 (lubuskie)

Traw-rol

Przemysłowa 2, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Korona

Staniewice 91/5, Postomino, 76-113 (zachodniopomorskie)

gartenbau.polska

Spokojna 6, Świeradów-Zdrój, 59-850 (dolnośląskie)

"ZIELONYM DO GÓRY"

Nauczycielska 8/41, Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

"F.lli Gorini piante"

via Pratese 513 , Chiazzano , Pistoia, 51030 (Toscana)

FLORTAR

Najdałówka 12, Tarnowiec, 33-112 (małopolskie)

ANPOL Anna Nosal

Plany 46, Mieszkowice, 74-505 (zachodniopomorskie)

A'PROPOS Sp. z o.o.

Borki 20, Katowice, 40-348 (śląskie)

GardeniaStyle

Gniazdów 18, Nowe Skalmierzyce, 63-460 (wielkopolskie)

Godan - Blue Point

Wiewiórcza 66, Białystok, 15-532 (podlaskie)

GardenStyl

Głogoczów 794, Głogoczów, 32-444 (małopolskie)

Firma PIL-IMP

Kobierzyńska 2, Kraków, 30-349 (małopolskie)

AGRO-TECH S.C.

Grażyny 4, Kraków, 31-217 (małopolskie)

Salon Sprzedaży SOLO

Sosnowiecka 91, Kraków, 31-345 (małopolskie)

Euro Flora

K.E.N. 36, Warszawa, 02-577 (mazowieckie)

VERA - AGRA Sp. z o.o.

Guzowice 14, Cieszków, 56-330 (dolnośląskie)

POM Farmasz

Bogdanka 7c, Brzeziny, 95-060 (łódzkie)

Polfashion Sp. z o.o.

Południowa 68, Rokiciny, 97-221 (łódzkie)

ZUH Knapska Iwona

Bartoszka 9/1, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

Voux Sylwester Cichy

Lutycka 37, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Arni Arnold Stankiewicz

Wolności 59, Mirosławiec, 78-650 (zachodniopomorskie)

Betula PU Irena Myszka

Mirosławiec, 78-650 (zachodniopomorskie)

Tufart ZUH Piotr Adamczyk

Wolności 8/3, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Acer Jolanta Dylawerska

Ks. Domańskiego 6, Krajenka, 77-430 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie Graban Janusz

Marunowo 50, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

Green Project Wojciech Wardęga

Goraj Zamek 3/17, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie Hinca - Dobrzyca

Baśniowa 1, Szydłowo, 64-930 (wielkopolskie)

Janeda PUH Janusz Prywerek

Dworcowa 6a/10, Wieleń, 64-730 (wielkopolskie)

Julmiko Agnieszka Stożek

Torfowa 4, Sławica, 62-085 (wielkopolskie)

Martin Green Marcin Bednarek

Dolnik 4/1, Okonek, 64-965 (wielkopolskie)

PU Smykowski Mariusz

Marunowo 39, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

Żeksto Urszula Stożek

Torfowa 4, Sławica, 62-085 (wielkopolskie)

Tkaniny Sp. z o.o.

Przejazdowa 2, Częstochowa, 42-280 (śląskie)

Cebule.pl

Rzeczycka 26, Warszawa, 04-940 (mazowieckie)

Rober

Siewna 30, Kraków, 31-231 (małopolskie)

Artser

Emaliowa 9, Warszawa, 02-295 (mazowieckie)

Virtus

Okrężna 8, Raszyn, 05-090 (mazowieckie)

Krokus

Poznańska 5, Ożarów Mazowiecki, 05-850 (mazowieckie)

Gospodarstwo Sadownicze Tomasz Ptaszyński

Wolska 53a, Mogielnica, 05-640 (mazowieckie)

Pewena Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Popłacińska 37, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Ertivo

Ustrobna 1, Krosno, 38-400 (podkarpackie)

KORAD i KORTEX

Zwycięska 23, Radzymin, 05-250 (mazowieckie)

Karaska Henryk i Jakub Skowrońscy

Partyzantów 35, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

Lechpol Sp. z o.o. PW

Ks. Domańskiego 25, Krajenka, 77-430 (wielkopolskie)

Polska Róża Zbigniew Brzozowski

Wołoska 36/22, Warszawa, 02-584 (mazowieckie)

Polska Róża - Technologiczny Zaklad Testowania Odmian

Bohuna 6c, Gołków, 05-502 (mazowieckie)

IM-Pal PPUH Andrzej Artionow

Krucza 27, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Krokus

Skłodowskiej-Curie 9, Wysoka, 89-320 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Rolne Adamowicz Maja

Sarbka 10a, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

Żenia

Zwycięstwa 23, Chodzież, 64-800 (wielkopolskie)

Saaten-Union

Straszewska 70, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Firma Rolnicza Chmielewska Anna

Wiśniewko 8, Damasławek, 62-110 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Sadownicze Piotr Heliński

Pobórka Wielka 75, Białośliwie, 89-340 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Rolne W. Kubiatowicz, B. Marcinkowski S.C.

Pawłowo Skockie , Skoki, 62-093 (wielkopolskie)

Molkip Dariusz Lewczuk

Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Wyrób Wieńców Pogrzebowych Maciaszek Grażyna

Szkolna 33, Drawsko, 64-733 (wielkopolskie)

Stacja Doświadczalna Oceny Odmian

Nowa Wieś Ujska 37, Ujście, 64-850 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Rolne Wodkowski Leszek

Tomczyce 37b, Gołańcz, 62-130 (wielkopolskie)

FUH Wojcieszak Grzegorz

Słowackiego 10/19, Trzcianka, 64-980 (wielkopolskie)

Agas Sp. z o.o.

Bodycha 97, Michałowice, 05-816 (mazowieckie)

Deko-Flora Paweł Wilk

Batalionów Chłopskich 7, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Gardenae - Studio Kształtowania Terenów Zieleni

Skryta 15, Poznań, 60-779 (wielkopolskie)

"Agro-Las" Paweł Chrostowski

Płońska 12, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Farmer PW Hurt-Detal

Zamkowa 18, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

Folia ABC Andrzej Sawicki

Sochocin, 09-110 (mazowieckie)

Janex Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maria Stank

Archutowo 6, Bodzanów, 09-470 (mazowieckie)

Kompostik Wioletta Makieła

Lipowiec Kościelny 207, Lipowiec Kościelny, 06-545 (mazowieckie)

FH Józef Piotrowski

Wieczorków 39, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Smolińska Teresa Sklep Nasienno-Warzywniczy

Traugutta 35, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

"Zielony Świat" Tomasz Krysztofiak

Płocka 65, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

FP Stanisław Złotowski

Gąbińska 22a, Dobrzyków, 09-522 (mazowieckie)

Biuro Projektowe Cezary Drozdowski

Wyszogrodzka 91, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Trawniks - Krzysztof Stępniak

Zdziarskiego 19, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Vodanique S.C. Sławomir Słowiński Paweł Woliński

Mickiewicza 4/2, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Iglak Szkółkarstwo Ozdobne

Nowe Boryszewo 133, Radzanowo, 09-451 (mazowieckie)

Krystian Rosa

Arcelin 47, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Szkółki leśne

Armii Czerwonej 9, Dobrzany, 73-130 (zachodniopomorskie)

FUH Irena Henryk Szkaradek

Akacjowa 4, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

FH Rola Paweł Woliński

Lwowska 82, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Agrochemik S.J. Zbigniew Kącki Marta Kącka

Dąbrowa 109, Chełmiec, 33-395 (małopolskie)

Bio-Gal - Nawóz Naturalny - Kurzak

Męcina 98, Limanowa, 34-600 (małopolskie)

Cardemo Halina Mozdyniewicz

Tysiąclecia 93, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

Delta Serwis Pił i Kosiarek

Stróże 365, Grybów, 33-330 (małopolskie)

Metazet-Polen Piotr Budny

Raba Wyżna 644, Raba Wyżna, 34-721 (małopolskie)

PH Regród Renaya Brończyk

Berest 44a, Krynica-Zdrój, 33-380 (małopolskie)

Skalniak Stanisław Komperda

Spytkowice 676a, Spytkowice, 34-116 (małopolskie)

Szkółkarstwo Roślin Ozdobnych Paweł Skowronek

Kobylanka 526, Gorlice, 38-300 (małopolskie)

FH Twój Partner Marcin Liotak

Kolejowa 35, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

Sita Sp. z o.o. Zakład Zieleni

Wincentego Pola 9, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Roman Szczygieł

I Brygady 14e/45, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Gospodarstwo Rolne Jan Dulęba

Ogrodowa 17, Mszana Dolna, 34-730 (małopolskie)

FU Flara Janusz Wąs

Tęgoborze 187, Tęgoborze, 33-312 (małopolskie)

Hurt Ziem Stanisław Łazarz

Mordarka 316, Limanowa, 34-600 (małopolskie)

FPUH Ogrotek Andrzej Dudziak

Pasierbiec 100, Limanowa, 34-600 (małopolskie)

OliveGarden Radosław Krysiewicz

Rybacka 3, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

FU Zieleń Bogumił Wdówka

Krakowska 34, Jabłonka, 34-480 (małopolskie)

Hortus Sklep Odgrodniczy

Warszawska 33, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

NAC Sp. z o.o.

Krakowska 39, Raszyn, 05-090 (mazowieckie)

NAC Sp. z o.o. - Filia i Magazyny

Strobów 2e, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

Pilar Wojciech i Marek Smyk

Szlendaków 11, Łuków, 21-400 (lubelskie)

Sklep Techniczny Marek Ciechanowski

Łochów, 07-130 (mazowieckie)

GreenArt Aleksandra Księżopolska

Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Gea Zakład Pielegnacji Zieleni Mgr Inż. Jarosław Nowak

Lotników 19/63, Warszawa, 00-001 (mazowieckie)

Hortus Olga Robak

Gałczyńskiego 10/37, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Rob-Gard Włodzimierz Robak

Kościelny 1a, Sadowne, 07-140 (mazowieckie)

Pielęgnacja Drzew Andrzej Wojsz Wojciech Sieniawski S.C.

Wieniawskiego 7/4, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH

Jamielnik Kolonia 11A, Stoczek Łukowski, 21-450 (lubelskie)

Kosówka

Tyrolska 13, Sosnówka, 58-564 (dolnośląskie)

Green Art

Domaniewska 41, Warszawa, 02-672 (mazowieckie)

Ital Fiore Sp. z o.o.

Opłotek 40a, Warszawa, 01-940 (mazowieckie)

Dealer STIHL

Rogozińska 55, Murowana Goślina, 62-095 (wielkopolskie)

kwiatyislub.pl

Andriollego 57/17, Otwock, 05-400 (mazowieckie)

Oczarjk S.C.

Polna 34, Gryfice, 72-310 (zachodniopomorskie)

Agencja Fruti-Chem S.C.

Witosa 15/3, Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

Agencja Fruti-Chem S.C.

Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Astra

Dubois 52, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

Sklep Sławomir Deluga

Kościuszki 4, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

Sklep Sławomir Deluga

I Armii Wojska Polskiego 73, Wyszków, 07-200 (mazowieckie)

Zieleń To Życie Sławomir Zakrzewski

Koziegłowy 49, Pokrzywnica, 06-121 (mazowieckie)

Uni-Bud Tomasz Paradowski

Skaszewo Włościańskie 5, Gzy, 06-126 (mazowieckie)

Trans-Krzew Agnieszka Górecka

Gnaty-Wieśniany 15, Winnica, 06-120 (mazowieckie)

Eko-Styl

Kleszewo 42, Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

Zrąb Zbigniew i Wiesław Leoniak

Krótka 3, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

HYDROKOMPLET S.C.

Kopalniana 14, Poczesna, 42-262 (śląskie)

Tulipan Michał Wilczyński

Daszyńskiego 9e, Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

Kwiaty cięte Hurt i Detal

Bieszczadzka 28C, Krosno, 38-400 (podkarpackie)

Czarny Bez Sampo Sadzonki

Skarżyńskiego 6/6, Świdnik, 21-040 (lubelskie)

SGO

Poznańska 98/109C, Ożarów Mazowiecki, 05-850 (mazowieckie)

SHS-SERWIS

Gen. J.Bema 3, Nowa Ruda, 57-402 (dolnośląskie)

Sadzonki - maliny, porzeczki

Trzygłowska 35b/3, Gryfice, 72-300 (zachodniopomorskie)

Art of Garden

Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Gardinio Karolina Szablowska

Gagarina 29/10, Warszawa, 00-753 (mazowieckie)

Sprzedaż Artykułów do Produkcji Rolnej Jan Fijałkowski

Świdzińskiego 12, Klwów, 26-415 (mazowieckie)

Zakład Projektowania Budowy i Konserwacji Terenów Zieleni Grażyn

Piotra Skargi 5a, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Agro-Rolmet S.C.

Konopnickiej 7, Skaryszew, 26-640 (mazowieckie)

ABC-AGRO Ewa Wojtyńska-Kopeć

Klwatka Królewska 136b, Gózd, 26-634 (mazowieckie)

Pielęgnacja Drzew Piotr Kamiński

Gen. Sikorskiego 9d/4, Żory, 44-240 (śląskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie Jerzy Ohrzal

Raciborska 88, Raszczyce, 47-435 (śląskie)

Ład Sp. z o.o.

Bogusławskiego , Rybnik, 44-200 (śląskie)

Konar S.C.

Zapolskiej 63, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Agra S.J. Ewa Rumasz-Rudnicka i Robert Górecki

Autostrada Poznańska 1, Szczecin, 71-001 (zachodniopomorskie)

Agrotorf Zakład Torfowo Borowinowy Adam Różalski

Czarne Małe , Czarne Małe, 78-550 (zachodniopomorskie)

Wipostel Sp. z o.o.

Południowa 25, Szczecin, 71-001 (zachodniopomorskie)

Top-Trans Paweł Miciul

Wolności 4/e1, Choszczno, 73-200 (zachodniopomorskie)

Dotem Hubert Woś

Mieszka I 17, Gryfino, 74-100 (zachodniopomorskie)

Dr inż. Kubus Marcin Pracownia Dendrologiczno-Projektowa

Ostoja 42/1, Przecław, 72-005 (zachodniopomorskie)

Wir-Mar Mariola Suchańska

Dębogórska 34/36, Szczecin, 71-717 (zachodniopomorskie)

Kamerdyner Aneta Kobylińska-Czarniak

Monte Cassino 36/9, Szczecin, 70-465 (zachodniopomorskie)

Iwańczyk Rafał Iwańczyk

Dąbska 10, Szczecin, 70-789 (zachodniopomorskie)

Gaja Zakład Kształtowania i Pielęgnacji Zieleni

Lipowa 41, Wołczkowo, 72-003 (zachodniopomorskie)

Cedrus Green Service Jacek Wilk

Jana Pawła II 28/4, Szczecin, 70-413 (zachodniopomorskie)

Ekoos Stanisław Połuch

Bobrowa 3, Szczecin, 70-901 (zachodniopomorskie)

Agroserwis Sp. z o.o.

Heyki 19/22, Szczecin, 71-602 (zachodniopomorskie)

Agro-Eko-Land S.C.

Bohaterów Warszawy 29a/10, Szczecin, 70-340 (zachodniopomorskie)

Rol Invest Małgorzata Turostowska

Krótka 30, Skórzewo, 60-185 (wielkopolskie)

Total Sprzedaż Pilarek, Kosiarek

Kilińskiego 13, Pyrzyce, 74-200 (zachodniopomorskie)

WETI Agnieszka Michaluk-Pawłowska

Tańskiego 9/32, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Abex - Trawniki Rolowane

Chabrowa 68, Nadarzyn, 05-830 (mazowieckie)

Centrum Kwiatowe Dariusz Kwaśny

Gryfińska 39b, Szczecin, 70-772 (zachodniopomorskie)

Dekor

Leśna 10, Myszkowice, 42-595 (śląskie)

KSYLOTECH

Myśliwska 1, Lubliniec, 42-700 (śląskie)

Szyszlandia

Poznańska 68, Kicin, 62-004 (wielkopolskie)

Markus

Wawelska 32a, Bielsko-Biała, 43-344 (śląskie)

Krokus S.J.

Poznańska 5, Ożarów Mazowiecki, 05-850 (mazowieckie)

Formplast-Bis

Bielska 7, Porąbka, 43-353 (śląskie)

Lege Artis Sp. z o.o.

Żwirowa 20, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Roltech

Rynek 18, Głogów Małopolski, 36-060 (podkarpackie)

Agro-Marko

Słupcza 259, Dwikozy, 27-620 (świętokrzyskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie Kuczyński

Poznańska 134, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

Hadart Sp. z o.o.

Zwoleńska 22, Warszawa, 04-761 (mazowieckie)

Plantacja Choinek

Bodzanów 72, Głuchołazy, 48-340 (opolskie)

AW ZIEL S.C.

Gen. Dąbrowskiego 82c/11, Warszawa, 02-571 (mazowieckie)

Talea

Głogowska 22, Opole, 45-315 (opolskie)

Agrochemik

Piotrowskiego 2, Stopnica, 28-130 (świętokrzyskie)

"Zofi" Michał Oleksak

Krasnobrodzka 19a/24, Warszawa, 03-214 (mazowieckie)

Agrocentrum Sklep Jan Krysiński

Żeromskiego 17, Kielce, 25-369 (świętokrzyskie)

"Agrobin" Punkt Sprzedaży nr 2 Waldemar Michalczuk

Koniuchy 38, Koniuchy, 22-455 (lubelskie)

Megaplast Depa J.

Głuska 73, Lublin, 20-439 (lubelskie)

Agrosar Marek Sarota

Tropiszów 216, Tropiszów, 32-126 (małopolskie)

Agro-Plon Marlena Koza

Bocheń 16, Łowicz, 99-400 (łódzkie)

Czarnecki Roman Wytwarzanie Podkładów Świerkowych

Afrodyty 26, Gdynia, 81-601 (pomorskie)

Byczkowska Ewa Sprzedaż Akcesorii Do Kwiatów

Kopcińskiego 39, Łódź, 90-143 (łódzkie)

"Agrolok" Sp. z o.o.

Dworcowa 4, Golub-Dobrzyń, 87-400 (kujawsko-pomorskie)

Andrzej Kurdziel Pielęgnacja Drzew

Kobierzyńska 95/10, Kraków, 30-382 (małopolskie)

Ecosistem

Mokotowska 67/19, Warszawa, 00-530 (mazowieckie)

Emized FPH Małgorzata Paś

Balicka 56/62, Kraków, 30-149 (małopolskie)

Agrolok Sp. z o.o. Centrum Dystrybucyjne

Osiek, 87-340 (kujawsko-pomorskie)

Festus

Kopernika 8, Głowno, 95-015 (łódzkie)

Florad Krzysztof Zawistowski

Głęboka 45, Brok, 07-306 (mazowieckie)

Agronas

Władysława Łokietka 16, Brześć Kujawski, 87-880 (kujawsko-pomorskie)

Agrop Teresa Przedwolska

Kruszyn , Kruszyn, 87-853 (kujawsko-pomorskie)

Grajewscy S.J.

Łączna 13, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

Granny PPUH Włodzimierz Czerczak

Łagiewnicka 79/28, Łódź, 91-855 (łódzkie)

Grzesiak Grzegorz FP

Julianowska 28, Łódź, 91-473 (łódzkie)

Amar S.C. Ziętek R.A.

Warszawska 90/3, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

Anja S.C. Andrzej Biadała Jacek Biadała

Franowo 1, Poznań, 60-847 (wielkopolskie)

Arbuz Sklep z nasionami

Wolności 33, Kolbuszowa, 36-100 (podkarpackie)

Aster Sklep nasienno - przemysłowy Lemański Z.

Królowej Jadwigi 2, Nowa Ruda, 57-400 (dolnośląskie)

Agronowa Sp. z o.o.

Marszałka Piłsudskiego 1a, Strzelin, 57-100 (dolnośląskie)

Awsiukiewicz Walentyna Sklep Nasienny

Okrężna , Górowo Iławeckie, 11-220 (warmińsko-mazurskie)

Kwiatowe Klimaty Płucienniczak Jolanta

Turek, 62-700 (wielkopolskie)

Lotos Agnieszka Pietralik

Sadowa 12, Tychy, 43-100 (śląskie)

PW "Magra" Maciej Kozłowski

Kozietulskiego 1, Bydgoszcz, 85-657 (kujawsko-pomorskie)

"K & K Świerkus" Krzysztof Kusy

Borzątew 5/2, Mieleszyn, 62-212 (wielkopolskie)

Agricola-Lublin Sp. z o.o.

Zielona 5, Puławy, 24-100 (lubelskie)

Boter Sprzedaż Roślin Bogdan i Teresa Jasnowscy

Wiśniowa 10, Kobylniki, 62-080 (wielkopolskie)

Bratek PH Świokła Jan

Rybacka 15, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Cedrus Sprzedaż Roślin Ozdobnych Krzysztof Słowiński

Ląd 48, Ląd, 62-405 (wielkopolskie)

Centnas S.J. Zakład Nasienno-Handlowy

Przemysłowa 5, Sokółka, 16-100 (podlaskie)

Centrala Nasienna Sp. z o.o. Oddział

Wieluńska 1, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

Moja FH

Korczak 67, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

Dan-Plants Sp. z o. o.

Dmowskiego 6/23, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie Roman Kuczyński

Poznańska 134, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

Syngenta Seeds. Sp. z o.o.

Powązkowska 44/c, Warszawa, 01-797 (mazowieckie)

PN "Centrala Nasienna" w Warszawie.

Taśmowa 1, Warszawa, 02-677 (mazowieckie)

Róża Sp. z o.o.

Śliczna 38/24, Wrocław, 50-566 (dolnośląskie)

ALSEED

Marynin 195A, Motycz, 21-030 (lubelskie)

Aguś Jacek Pudlarz

Trzykrotki 5, Łódź, 92-704 (łódzkie)

Ajk PPUH Agnieszka Repczańska

Kurczaki 49/16, Łódź, 93-331 (łódzkie)

AKap Kazimierz Pawłoś

Mickiewicza 41, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Alina FH Alina Swoboda

Powstańców Śląskich 19, Ozimek, 46-040 (opolskie)

Apix ZPH Agata Jóźwiak

Gen. Pułaskiego 8, Kutno, 99-300 (łódzkie)

Argus FH

Droga Męczenników Majdanka 71, Lublin, 20-325 (lubelskie)

Argus FH

Polna 23, Mełgiew, 21-007 (lubelskie)

Art Rose Anna Blachińska

Jasna 6, Piotrków Trybunalski, 97-300 (łódzkie)

Art-Flora Dorota Piziorska

Na Laski 26, Grodzisk Mazowiecki, 05-825 (mazowieckie)

Sekwoja Zakład Pielęgnacji i Wycinki Drzew

Broniewskiego 77, Warszawa, 01-865 (mazowieckie)

U Świstaka Sebastian Szosak

Trakt Lubelski 244, Warszawa, 04-667 (mazowieckie)

AS FUH

Cicha 3a, Mysłowice, 41-404 (śląskie)

SUMIN S.J.

Jagodowa 4, Suchy Las, 62-002 (wielkopolskie)

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych Andrzej Zaczkowski

Jaskółcza 10A, Warszawa, 02-891 (mazowieckie)

Anna Cur-Golcc Gospodarstwo Szkółkarskie

Górna 1A, Żyrzyn, 24-103 (lubelskie)

"Nunhems Poland" Sp. z o.o.

Grochowska 7A, Poznań, 60-277 (wielkopolskie)

"Malwa"

Sienkiewicza 5, Białystok, 15-092 (podlaskie)

Green Box

Sadowa 6, Tychy, 43-100 (śląskie)

"Bednarski" M. Kuzimska-Bednarska z. Bednarski

Nieszawska 1, Bydgoszcz, 85-142 (kujawsko-pomorskie)

Blachnierek M. Układanie Kompozycji Roślinnych

Promno 4a, Pobiedziska, 62-010 (wielkopolskie)

Magard Maciej Nowacki

Lachowicka 24, Poznań, 61-333 (wielkopolskie)

Multigrupa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Kłuszyńska 7, Kraków, 30-499 (małopolskie)

"Polirat" Sp. z o.o.

Kilińskiego 86, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Wimet Witold Relewicz

Przemysłowa 29, Poznań, 61-579 (wielkopolskie)

Drewit Sp. z o.o.

Gen. Świerczewskiego 12, Witnica, 66-460 (lubuskie)

Agro-Doradca Zofia Szlęk

Witosa 1, Szczekociny, 42-445 (śląskie)

AnWis Wiesław Durzyński

Sarmacka 14/d4, Poznań, 61-616 (wielkopolskie)

Agro-Sz Sp. z o.o. Punkt Sprzedaży

Spółdzielcza 10, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie Błażej Puchalski

Leszcze 5, Leszcze, 62-604 (wielkopolskie)

AGRIKOM S.C. Michał Wróblewski, Szymon Sadzak

Ząbki 3, Dmosin, 95-061 (łódzkie)

Green Fingers S.C.

Gen. Madalińskiego 8, Szczecin, 70-101 (zachodniopomorskie)

Flora Garden

Gałczyńskiego 23/26, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

Dzik

Warszawa, 11-222 (mazowieckie)

MODEST

Przedborów 31, Mikstat, 63-510 (wielkopolskie)

Archiland

Bonerowska 7, Kraków, 31-030 (małopolskie)

Winnica Kinga

Stara Wieś 28, Nowa Sól, 67-100 (lubuskie)

Abramowski

Pawia 7, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

AGAdendron

Rybna 26, Raszyn, 05-090 (mazowieckie)

Alvit

Gdańska 36, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

Zielone Gospodarstwo

Piotrków Pierwszy 17, Piotrków, 23-113 (lubelskie)

Fleuron

Lotnicza 3, Lublin, 20-322 (lubelskie)

Gartencenter

Śląska 45, Gubin, 66-620 (lubuskie)

Laro S.C.

Kamienna 4, Luzino, 84-242 (pomorskie)

Gospodarstwo p&p

Ośno Podleśne 22, Sompolno, 62-610 (wielkopolskie)

Apicom

Kaliska 128, Lubień Kujawski, 87-840 (kujawsko-pomorskie)

Sienicki Andrzej Gospodarstwo Szkółkarskie

Lipiny Kąty 42, Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

Floribras Sp. z o.o.

Śremska 138, Zbrudzewo, 63-100 (wielkopolskie)

Suna Garden

Płocka 53, Sochaczew, 96-500 (mazowieckie)

Zakład Usługowy Drewzel

Narutowicza 3, Łask, 98-100 (łódzkie)

Flora Top S.C.

Ceglana 27, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

Izi Paweł Izydorczyk

Polna 7/37, Łask, 98-100 (łódzkie)

Warsztat Naprawczy Wojciech Jurek

Zagajnikowa 11, Łask, 98-100 (łódzkie)

Firma Remontowo-Usługowa Arkadiusz Nakonieczny

Fabryczna 12/39, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

Firma Usługowa Bogi Bogdan Witych

Wspólna 27, Lututów, 98-360 (łódzkie)

Drewzel

Wojsławice 107b, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sława S.C.

Sieradzka 29, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

Stomasz PPHU M. Andraszczyk

Wrzeszczewice-Skrajnia 7, Łask, 98-100 (łódzkie)

Szkółka Drzew i Krzewów Artur i Katarzyna Krawczyk

Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Apol Henryk Maliński

Torowa 16, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Firma Usługowa Andrzej Pietrucha

Borysew 10a, Poddębice, 99-200 (łódzkie)