DOMY OPIEKI "POGODNY WIEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SZCZECIŃSKA 34, Gdynia, 81-326 (pomorskie)

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej

Krakowska 45, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE S.C.

Mjr. Łukasińskiego 60, Częstochowa, 42-207 (śląskie)

PRYWATNE DOMY OPIEKI W POLSCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OGRODOWA 81, Pieszyce, 58-250 (dolnośląskie)

Dom Opieki Pomocna Dłoń

1, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Dom Opieki w Świerkach

Ks. Malinowskiego 17c, Józefów, 05-420 (mazowieckie)

Dom Opieki Pałac

Leśna 27, Warszawa, 05-270

Prywatny Dom Opieki NADZIEJA

Bzów 16, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)

Prywatny Dom Opieki MALIBU

Paczkowska 38, Warszawa, 04-693 (mazowieckie)

Dom Opieki MARIA

Zakręt, Szkolna 20, Wiązowna, 05-462 (mazowieckie)

NZOZ Dom Opieki EDEN

Antenowa 7, Warszawa, 04-656 (mazowieckie)

HORT ANETA LABOCHA

Zawilcowa 4, Myszków, 42-300 (śląskie)

Dom Opieki im. Alzheimera

Trzcianka 32, Wilga, 08-470 (mazowieckie)

Dom Opieki Rodzinnej

Kardynała Wyszyńskiego 2, Pierzchnica, 26-015 (świętokrzyskie)

Stowarzyszenie Pomocy Ludziom Starszym

Grunwaldzka 25, Myszków, 42-311 (śląskie)

Dom Opieki dla Seniora

Potokowa 43, Gdańsk, 80-283 (pomorskie)

Prywatny Dom Opieki SOKÓŁ

Zielona 224, Węgierska Górka, 34-350 (śląskie)

Dom Opieki Przystań

Nadwiślańska 102A, Józefów, 05-410 (mazowieckie)

Prywatny Dom Opieki

Mazurska 8, Laskowiec, 07-401 (mazowieckie)

Dom Opieki Ariadna

Jakubowicza , Izabelin (mazowieckie)

Rodzinny Dom Opieki Zielony Dworek

Zwycięstwa 7, Tąpkowice, 42-624 (śląskie)

Ewangelicki Dom Opieki Ostoja Pokoju

Matki Ewy 1, Bytom, 41-908 (śląskie)

Prywatny Dom Opieki

Zelki Dąbrowe 18 , Karniewo, 06-425 (mazowieckie)

Rodzinny Dom Opieki

Modlińska 123, Jabłonna, 05-110 (mazowieckie)

Centrum Opieki nad Chorymi Niepełnosprawnymi Oraz Dziećmi w Domu

Klonowa 5/5, Katowice, 40-168 (śląskie)

Dom Opieki EDEN w Dulowej

Krakowska 114, Dulowa, 32-545 (małopolskie)

Pielęgniarski Dom Opieki "ZŁOTA OSTOJA"

Grupy Kampinos 19b, Czosnów, 05-152 (mazowieckie)

Dom Opieki U Lidki

Marszałkowska 4A, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

Dom Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotn

Kiejstuta 1, Warszawa, 03-355 (mazowieckie)

Całodobowy Dom Opieki Nad Starszym Osobami Seniorzy Oaze

Kraśnik Górny 29, Bolesławiec, 59-700 (dolnośląskie)

Dom-Med Niepubliczny Zakład Opieki Społecznej

Helclów 2, Kraków, 31-148 (małopolskie)

Dom Opieki "MARIANNA "Teresa Cholewińska

Cicha 141, Dębinki, 07-230 (mazowieckie)

Dom Opieki "MODRZEW" Jacek Parzych

Mickiewicza 12 lok. 16, Pasłęk, 14-400 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Dom Opieki "NESTOR" Piotr Czanik

Henrysin 36, Zakroczym, 05-170 (MAZOWIECKIE)

Pałac Dom Opieki NZOZ

Leśna 27, Marki, 05-270 (mazowieckie)

Prywatny Dom Opieki Nadzieja

Bzów 16, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)

HENRYK KULA DOM OPIEKI CAŁODOBOWEJ "ZIELONY KĄCIK"

Łomżyńska 23A, Częstochowa, 42-280 (śląskie)

Fundacja "FROGI" Dom Opieki "NESTORIA"

Kauna 31, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

PROGRESS - DOM OPIEKI EDEN

Achera 2, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)

Dom Opieki Babice

Graniczna 37, Stare Babice, 05-082 (mazowieckie)

Dom Opieki SOSNY

Wspomnień 8, Warszawa, 04-860 (mazowieckie)

CENTRUM OPIEKI I REHABILITACJI KATARZYNA CZERNECKA

ZAGRODY 20A, Kraków, 30-318 (MAŁOPOLSKIE)

Żłobek Miejski Dom Opieki nad Dzieckiem i Matką

Mieszka I 4 , Chrzanów (małopolskie)

Żłobek Miejski-Dom Opieki nad Dzieckiem i Matką w Chrzano

Mieszka I 4 , Chrzanów (małopolskie)

JADWIGA BUCZYŃSKA DOM OPIEKI

Koczargi Nowe BUGAJ 32, STARE BABICE, 05-082 (MAZOWIECKIE)

GOŚCINNY DOM OPIEKI Cylwik Joanna

Nurzec 1, Boćki, 17-111 (podlaskie)

Sarepta Ewangelicki Dom Opieki

Narutowicza 20, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

CENTRUM OPIEKI WIKA24 AGNIESZKA KAMIŃSKA

Gorczańska 6 lok. 3, Lublin, 20-868 (lubelskie)

NZOZ Dom Opieki ConcordiaSalus

Osieczek 8a, Pniewy, 05-652 (mazowieckie)

Dom Opieki Jutrzenka

Akacjowa 46, Glińcz, 83-330 (pomorskie)

Prywatny Dom Opieki

Pomorska 26a, Warszawa, 03-101 (mazowieckie)

Rodzinny Dom Opieki

Lipowa 5, Golęczewo, 62-001 (wielkopolskie)

PRYWATNY DOM OPIEKI "MARIA" JAN SLADKOWSKI

Stroma 3, Mikołów, 43-190 (śląskie)

BARTŁOMIEJ BUCZYŃSKI DOM OPIEKI "OAZA"

Koczargi Nowe BUGAJ 30, Stare Babice, 05-082 (mazowieckie)

DOM OPIEKI RODZINNEJ JAN BOROWIECKI

PLATER 15B, Kielce, 25-111 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

RAFAEL RODZINNY DOM OPIEKI

Dębica 65 , Rymań, 78-125 (zachodniopomorskie)

STOWARZYSZENIE DOMU MĘŻCZYZN WYMAGAJĄCYCH OPIEKI.

MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 12 /104, Chrzanów, 32-500 (małopolskie)

Dom opieki - Dom Seniora Bryza

Osieki Lęborskie 23 , Sasino, 84-210 (pomorskie)

PRYWATNY DOM OPIEKI "POMOCNA DŁOŃ" IZABELA GOLCZUK-UCHTO

Józefa Ligęzy 14, Katowice, 40-551 (śląskie)

DOM OPIEKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jenin, 66-450 (lubuskie)

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI PIELĘGNIARSKIEJ 'DOM-MED'

SOBIESKIEGO 10A, RUMIA, 84-230 (POMORSKIE)

USŁUGI OPIEKI "MAŁGOSIA" MAŁGORZATA PAWEŁCZAK

Bolesława Chrobrego 8 lok. 8, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

RODZINNY DOM OPIEKI W MIEŚCIE JEZIOR WOJCIECH EJSMOND

BRZOZOWA 2B, Olsztyn, 10-177 (warmińsko-mazurskie)

AGENCJA-PUNKT OPIEKI NAD CHORYM W DOMU

OWOCOWA 31, GORZÓW WIELKOPOLSKI, 66-400 (LUBUSKIE)

Ewangelicki Dom Opieki "Ostoja Pokoju"

Matki Ewy 1 , Bytom, 41-923 (śląskie)

DOM OPIEKI 24 GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SZCZECIŃSKA 34, Gdynia, 81-326 (pomorskie)

Dom Opieki P.W. Św. Alberta Janina Herbasz

Kochanowo ks. Borysiewicza 2 lok. 2, Luzino, 84-242 (POMORSKIE)

Rodzinny Dom Opieki Justyna Machowska

Pęcice KONWALIOWA 2, Komorów, 05-806 (mazowieckie)

Paweł Zych NZOZ I - MED NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZROWOTNEJ

Grunwaldzka 17, Ziębice, 57-220 (dolnośląskie)

Bożena Nocek Usługi opieki

Kolonia 6, Sieniawa Żarska, 68-213 (lubuskie)

USŁUGI W ZAKRESIE OPIEKI Ewa Wiśniewska

Polna 14 lok. 13, Bielawa, 58-260 (dolnośląskie)

EWA KUZEMKO PRYWATNY DOM OPIEKI

Złota 4, Luboń, 62-030 (wielkopolskie)

DOM OPIEKI PIELĘGNIARSKIEJ "HANNA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KONOPNICKIEJ 41 /A, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

DOM OPIEKI POGODNY WIEK GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PRZEMYSŁOWA 9, Gdynia, 81-029 (pomorskie)

Alicja Janucik PIELĘGNIARSKO - OPIEKUŃCZY DOM OPIEKI "ZACISZE"

Ostra Góra 50, Korycin, 16-140 (podlaskie)

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI DOMOWEJ "DOM-MED" GRAŻYNA PEPŁOWSKA

ARMII KRAJOWEJ 8, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

Barbara Nurzyńska NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "DOM"

Henryka Sienkiewicza 7A, Łuków, 21-400 (lubelskie)

DOM OPIEKI "WILLA NAD POTOKIEM" GRAŻYNA JĘDRYSZEK

POTOKOWA 43, Gdańsk, 80-822 (POMORSKIE)

Agencja Opieki SAMARYTANKA

Dunikowskiego 3/36, Gliwice, 44-100 (śląskie)

"Hanna" Dom Opieki Pielęgniarskiej

Konopnickiej 41A 41a, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Dom Sue Ryder Regionalny Zespół Opieki Paliatywnej

Roentgena 3, Bydgoszcz, 85-796 (kujawsko-pomorskie)

Barbara Stefańczyk Pielęgniarski Dom Opieki "Leśna Oaza"

Czerwona Góra 11, Chęciny, 26-060 (świętokrzyskie)

PRYWATNY PIELĘGNIARSKI DOM OPIEKI ZOL KAROLINA KALINOWSKA

Plażowa 18D, Nowe Załubice, 05-255 (mazowieckie)

Dom Opieki Caritas Archidiecezji Wrocławskiej im. ks. J. Sc

1 Maja 39 , Malczyce, 55-320 (dolnośląskie)

"pałac" Dom Opieki NZOZ

Leśna 27 , Marki (mazowieckie)

"Samarytanin" Parafialny Dom Opieki

Modlińska 205a , Warszawa, 03-122 (mazowieckie)

REGIONALNY ZESPÓŁ OPIEKI PALIATYWNEJ - DOM SUE RYDER W BYDGOSZCZY

WILHELMA ROENTGENA 3 /BRAK, Bydgoszcz, 85-796 (kujawsko-pomorskie)

Matuzalem Prywatny Dom Opieki Społecznej Teresa Skoczek

Trakt Lubelski 389A, Warszawa, 04-667 (mazowieckie)

Wiesława Bogacz Pielęgniarski Dom Opieki "NASZ DOM"; Zakład Usług Pielęgniarskich "Zdrowie"

Kościuszki 46, Żarki, 32-593 (małopolskie)

FUNDACJA RODZINNEJ OPIEKI ZASTĘPCZEJ "JA I MÓJ DOM"

CHAŁASIŃSKIEGO 11, Łódź, 92-751 (łódzkie)

"Dom Pielęgnacyjno-Opiekuńczy" Niepubliczny Zakład Opieki

Kiejstuta 1 , Warszawa (mazowieckie)

"Dom Opieki" S.C. Jolanta Maroń-Świerszcz Michał Świersz

15a , Jakubowice Pawłowiczki, 47-280 (opolskie)

WANDA BRUDŁO OŚRODEK OPIEKI ŚRODOWISKOWO RODZINNEJ DOM

SKARZYŃSKIEGO 6, Śmigiel (wielkopolskie)

ELWIRA SZPEJNOWSKA OŚRODEK OPIEKI ŚRODOWISKOWO RODZINNEJ DOM

SKARZYŃSKIEGO 6, Śmigiel (wielkopolskie)

Eben-Ezer Diakonat Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Dom Opieki

ks. Kulisza 47, Dzięgielów, 43-445 (śląskie)

Dom Opieki Dworek Seniora Sp Zoo

Sienkiewicza 10b/125, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

DOM OPIEKI SENIORA 'DOM W RADOSCI' WARSZAWA

Powiatowa 7, Warszawa, 04-816 (mazowieckie)

Rodzinny Dom Opieki w Łodzi - Grabina Sunrise

Główna 74, Grabina, 92-701

Wiesława Jadwiga Maćkowska RODZINNY DOM OPIEKI OSÓB STARSZYCH

dr Wacława Bendowskiego 1, Chorzele, 06-330 (mazowieckie)

Zbigniew Skowronek NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "WŁA-MED", DOM KURACYJNY MESSA

Niepodległości 10, Władysławowo, 84-120 (POMORSKIE)

Krystyna Wronkowicz Rodzinny Dom Opieki Dla Osób Starszych

Bażanówka 46A, Zarszyn, 38-530 (podkarpackie)

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "DOM" HOSPICJUM DOMOWE DLA DOROSŁYCH LEOKADIA RYDZEWSKA

BOLESŁAWA CHROBREGO 52, Gryfino, 74-100 (zachodniopomorskie)

Adrian Marek Marczyński "ARIADNA" - PIELĘGNIARSKI DOM OPIEKI

Podkowiańska 11, Owczarnia, 05-807 (mazowieckie)

Żmuda Adam Dom Opieki dla Osób Starszych i Niepełnosprawn

Kościelna 12 , Wiązów, 57-120 (dolnośląskie)

"Dom-Med" S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

PCK 8 , Koło (wielkopolskie)

"ZOP" Dom Opieki "Leśna Przystań"

Gliniecka , Marki (mazowieckie)

"Olimp" Dom Opieki Teresa Prymek Janusz Paduch

al. Nadwiślańska 92 , Józefów, 05-420 (mazowieckie)

TOWARZYSTWO OPIEKI NAD DOMEM MAŁEGO DZIECKA W LIKWIDACJI

ŁĄCZNICA 7, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

Prywatny Rodzinny Dom Opieki Dla Osób Starszych "Malwa"

Orzeska 63 , Łaziska Górne, 43-178 (śląskie)

Prywatny Rodzinny Dom Opieki Dla Osób Starszych "Malwa"

Orzeska 63D , Ornontowice, 43-178 (śląskie)

FUNDACJA NA RZECZ OPIEKI NAD DZIEĆMI I OSOBAMI STARSZYMI "DOM MOJEGO BRATA"

OGRODOWA 31, Mosty, 81-198 (pomorskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OKO-MED" Prywatny Gabinet Okulistyczny DOM - BUD s.c. Lucyna Domagała, Marek Domagała

Dobkiewicza 18, Sandomierz, 27-600 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH ŚRODOWISKOWO-RODZINNYCH "MED-DOM" DANUTA WYDMUCH

ALEJA JANA PAWŁA II 6F lok. 4, Gdańsk, 80-462 (POMORSKIE)

ELŻBIETA SOKÓLSKA Dom opieki nad osobami starszymi Zoja, Catering Szpakówka

Szpakowo 4, Szpakowo, 19-124 (podlaskie)

Dom Pomocy Społecznej Prowadzony przez Zgromadzenie Braci Albert

Św. Jadwigi 84/86, Częstochowa, 42-226 (śląskie)

STOWARZYSZENIE DOMÓW OPIEKI I PENSJONATÓW DLA SENIORÓW

CHLEWIŃSKA 13, Warszawa, 01-695 (mazowieckie)

FUNDACJA DOMU OPIEKI IMIENIEM DOKTORA WŁADYSŁAWA DZIEWOŃSKIEGO

SŁONECZNA 15D, Kęty, 32-650 (małopolskie)

BEDNARSKA MALWINA PRYWATNY RODZINNY DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH "MALWA" MALWINA BEDNARSKA

Orzeska 63D, Ornontowice, 43-178 (śląskie)

Rychter Bożena Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BOMED"

Partyzantów 19, Lipsko, 27-300 (MAZOWIECKIE)

NZOZ Centrum Usług Pielęgniarskich

Krasińskiego 43, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

1.JAN PACEWICZ-BUILDING CONSULTING; 2.NIEPUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "PROF-MED"; 3.LUKSUSOWY DOM SENIORA W PAŁACU OSSOLIŃSKICH W STERDYNI "SENIOR W PAŁACU"; 4.CERTYFIKACJA, SERWIS ELEKTRONICZNEJ APARATURY MEDYCZNEJ I RADIOIZOTOPOWEJ

Kołobrzeska 2, Warszawa, 02-923 (MAZOWIECKIE)

FUNDACJA OTWARTYCH SERC PRZY DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ IM. ŚW. KAZIMIERZA W RADOMIU

GARBARSKA 35, Radom, 26-600 (mazowieckie)

DONATA PONICHTERA DONA

Gwiezdna 12 lok. 84, Częstochowa, 42-202 (śląskie)

STUDENCKA MAŁGORZATA "CONSUS"

Sobieskiego 24/111, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA I OPIEKI SPOŁECZNEJ PRZY DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁODZI

SIERAKOWSKIEGO 65, Łódź, 91-324 (łódzkie)

ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA I OPIEKI SPOŁECZNEJ W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁODZI

CIOŁKOWSKIEGO 2, Łódź, 93-510 (łódzkie)

Centrum Opieki "Przy Tobie"

Konarskiego 12, Kraków, 30-049 (małopolskie)

DOM RODZINNY

Przytorowa 1, Nowy Dwór Mazowiecki, 05-100 (mazowieckie)

Dom Pomocy Społecznej

Łanowa 41, Kraków, 30-725 (małopolskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjny i

Jana Kazimierza 2, Wleń, 59-610 (dolnośląskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VENA S.C. - Usługi Pielęgn

Krapkowice, 47-303 (opolskie)

Dom Małych Dzieci im. E. Bojanowskiego

Św. Kazimierza 1, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

BEATA KOJDA BEATA

Papieża Jana Pawła II 32/I lok. 16, Piekary Śląskie, 41-943 (śląskie)

PRYWATNA DOMOWA OPIEKA DŁUGOTERMINOWA ELDO-MED ELŻBIETA KUBICA-WĘGRZYN

gen. Jerzego Ziętka 71, Mysłowice, 41-412 (ŚLĄSKIE)

BARTOSZEK MARIA MAR-SEB

Warszawska 7A/86, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

Oskar Wyszyński REH-MEDNazwa skrócona: REH-MED

Leśna 20, Ossy, 42-624 (śląskie)

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyniu Oddzia

Kościuszki 7, Poniec, 64-125 (wielkopolskie)

Chromiec Helena Dom Pomocy Społecznej

Braci Wieniawskich 6/69, Lublin, 20-844 (lubelskie)

Rodzinny dom starców "Lisowicz"

ul.Kościelna 42, Polska Cerekiew, 47-260 (opolskie)

Internat Zespołu Szkół Samochodowo-Budowlanych

Kopernika 27, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Dom Seniora Dorota Kossek

Rolna 249, Kajetany/k.Nadarzyna,powiat pruszkowski, 05-830

Rodzinny dom Seniora Kociewiak

Szteklin 29, Lubichowo, 83-240 (pomorskie)

BEATA FILIP HUMAN-CARE

Karola Kornasa 2 lok. 2, Katowice, 40-667 (śląskie)

SZOŁTYSIK IRENA IRENA SZOŁTYSIK

Rynek 3/1, Tarnowskie Góry, 42-600 (śląskie)

POMOC SPOŁECZNA MARIOLA KORPAK

ARKI BOŻKA 13 lok. 15, Bytom, 41-902 (śląskie)

GABRIELA SCHUBERT - OPIEKA

ŁUŻYCKA 64 lok. 9, Bytom, 41-902 (śląskie)

POMOC OSOBOM STARSZYM ILONA KOCHANIAK

dr. Józefa Rostka 16, Bytom, 41-902 (ŚLĄSKIE)

Jolu-med Jolanta Kozak

Zakątek 18 lok. 5, Bytom, 41-902 (śląskie)

Dom Seniora Orle

Kwiatowa 27A, Orle, 84-252 (pomorskie)

EDEN

Reymonta 31, Bukowno k. Olkusza, 32-332 (małopolskie)

Katolicka Placówka Wychowawcza Nasz Dom

Wręczycka 56, Częstochowa, 42-202 (śląskie)

Caritas. Dom Pomocy Społecznej Archidiecezji Krakowskiej

Biskupice 5, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

Rodzinny Dom Dla Osób Starszych "Preczów"

Polna 9c, Preczów, 42-512 (śląskie)

Adax Z.P.H. Andrzej Pietrzykowski Dom Pomocy Społecznej

Wójtowska 62, Brody, 27-230 (świętokrzyskie)

FUNDACJA VESTA

Partyzantów 64, Rumia, 84-231 (pomorskie)

Eres Medical Sp. z o.o.

Płouszowice Kolonia 64b, Tomaszowice, 21-008 (lubelskie)

ARKADIA

Ścinawka Górna 50, Ścinawka Średnia, 57-410 (dolnośląskie)

F.U. ŁUCJA WÓJCIK

3-GO MAJA 1 lok. 19, Lubliniec, 42-700 (śląskie)

Leśna Polana

Długa 2, Bukowno, 32-332 (małopolskie)

"Baśniowy Dom" Przedszkole

Irysowa 1a, Warszawa, 02-660 (mazowieckie)

PRZEMYSŁAW JAWORSKI P.H.U. ARKADIA

ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 77A lok. 21, Tychy, 43-100 (ŚLĄSKIE)

FIRMA USŁUGOWA ŚWIADCZENIE USŁUG OPIEKUŃCZYCH W DOMU CHOREGO - IZABELLA KRZEMIEŃ

SUCHOGÓRSKA 117, Bytom, 41-936 (ŚLĄSKIE)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe AGMAPAL

al. Aleja 11 Listopada 16 lok. 17 , Częstochowa, 42-216 (śląskie)

Dom Marynarza Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

Żubrów 6, Szczecin, 91-617 (zachodniopomorskie)

Dom Pomocy Społecznej Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Pielę

Prószkowska 72, Opole, 45-737 (opolskie)

LOGOPEDA W TWOIM DOMU -

H. Sienkiewicza 2 lok. 13 , Słupsk, 76-200 (pomorskie)

ALEKSANDRA WODECKA FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "JESIENNA RÓŻA"

KOPERNIKA 1A lok. 15, Tychy, 43-100 (śląskie)

BoMa Bogusława Manowska

Kanałowa 2, Katowice, 40-748 (śląskie)

Medical Centre - Med of Łódź Sp. z o.o.

Próchnika 43, Łódź, 90-712 (łódzkie)

Pensjonat JAWOR

Jaworówka 90, Marki, 05-270 (mazowieckie)

Hospicjum Św. Kamila

Stilonowa 21, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Środowiskowy Dom Samopomocy

Czarnieckiego 4, Łódź, 91-844 (łódzkie)

NZOZ Med-Dom

Tęczowa 2, Września, 62-300 (wielkopolskie)

PIELĘGNACJA CHORYCH I OSÓB STARSZYCH, USŁUGI PORZĄDKOWE JACEK NOWAK

Związku Walki Młodych 4 lok. 28, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Dom i ogród

Jacków 119A, Lublin, 21-007 (lubelskie)

MARCIN FILIPKOWSKI MULTICOMPANY

Norberta Barlickiego 10 lok. 2, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Dom Dziennego Pobytu dla Seniora

Rolna 249, Kajetany (pow. pruszkowski), 05-830

"OPIEKUNKA"

GROTA-ROWECKIEGO 31 lok. 5, Kraków, 30-348 (małopolskie)

Niepubliczny Zakład Usług Pielęgniarskich OPIEKA

Gen. Pułaskiego 7, Myszków, 42-300 (śląskie)

FIRMA USŁUGOWA ALICJA WÓJCIK

Jana Matejki 16 lok. 8a, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

Pomoc Społeczna Beata Sokołowska

Radzieje Węgorzewska 27 lok. 1, Węgorzewo, 11-600 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA USŁUGOWA GRAŻYNA ADAMCZYK

Sebastiana Klonowica 13 lok. 5, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

OPIEKA EWA FELISZEK

św. Trójcy 8D lok. 2, Zielona Góra, 65-097 (lubuskie)

OPIEKA GENOWEFA PAŃKO

Przedwiośnia 15, Władysławowo, 84-104 (pomorskie)

BARED BARBARA JUST

Getta Żydowskiego 7 lok. 12, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

" OPALUS "KRYSTYNA WAŚNIEWSKA

Sandomierska 21 lok. 53, Bydgoszcz, 85-830 (kujawsko-pomorskie)

MAGDALENA STARZEC USŁUGI OPIEKUŃCZE

Spółdzielcza 9 lok. 3, Milicz, 56-300 (dolnośląskie)

"POMOC" - USŁUGI OPIEKUŃCZE MARCIN ŚWITAŁA

Dziedzicka 29, Poznań, 61-344 (wielkopolskie)

"SANDRA" NINA STRASZYŃSKA

Maksyma Gorkiego 28 lok. 16, Łódź, 92-524 (łódzkie)

ZACHARSKA JANINA POMOC DOMOWA

ŁĘCZYŃSKA- 54A, Lublin, 20-309 (lubelskie)

JOANNA SZULC FIRMA USŁUGOWA JOANNA SZULC

Niepodległości 15 lok. 1, Drezdenko, 66-530 (lubuskie)

MORIC BARBARA "ZUZA" BARBARA MORIC

Solankowa 7, Jelenia Góra, 58-560 (dolnośląskie)

"POMOCNA DŁOŃ" MIROSŁAWA BRZEZIŃSKA

Plac Plac Jedności Słowiańskiej 1 lok. 204, Olsztyn, 10-039 (warmińsko-mazurskie)

OPIEKA BJ BEATA JAMKA

Młyńska 2, Ołdrzychowice Kłodzkie, 57-360 (dolnośląskie)

ANNA ZAJĄC "OPIEKA"

Leona Wyczółkowskiego 64 lok. 4, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

MACALLA LIDIA LIDIA MACALLA

Górnicza 11, Pyskowice, 44-120 (śląskie)

OPIEKA DL DOROTA LEŚNIAK

Mniowice 5, Mniowice, 58-210 (DOLNOŚLĄSKIE)

Iwona Wojciechowska - SENIOR-SERWIS 24 PL

Grębowo 12b, Kamień Pomorski, 72-400 (zachodniopomorskie)

OPIEKA SABINA KONIECZUK

Długopole Dolne 50 lok. 5, Długopole Dolne, 57-520 (dolnośląskie)

"MARANTA" CENTRUM USŁUG OPIEKUŃCZYCH MARZENA PALICA

Grabiszyńska 37 lok. 39, Wrocław, 53-501 (DOLNOŚLĄSKIE)

AGENCJA USŁUG OPIEKUŃCZYCH ANNA RÓŻ

Pakoszowska 8, Piechowice, 58-573 (DOLNOŚLĄSKIE)

Stanisława Jakubów "POMOCNA DŁOŃ" USŁUGI OPIEKUŃCZO - PIELĘGNACYJNE

Głowackiego 1 lok. 57, GRODKÓW, 49-200 (OPOLSKIE)

ANETEX - Agnieszka Stojanowska

Świerkocin 1, Witnica, 66-460 (LUBUSKIE)

KRZESIAK WIOLETTA USŁUGI OPIEKUŃCZE

GRANICZNA- 16/5, Lublin, 20-010 (lubelskie)

FIRMA USŁUGOWA "GRAŻYNA" GRAŻYNA HALICKA

Michała Żymierskiego 57 lok. 2, Piechowice, 58-573 (dolnośląskie)

ANATOLA MAŁGORZATA PLIZGA

Mieczysława Karłowicza 1 lok. 16, Jelenia, 58-506 (dolnośląskie)

Opiekunka osób starszych Bernadeta Szwichtenberg

Chmieleńska 20, Brodnica Górna, 83-324 (pomorskie)

MICHAŁOWSKA KRYSTYNA "MAJA" POMOCNA DŁOŃ

Białowąs 29 lok. 4, Białowąs, 78-460 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

"KRB" POMOC SPOŁECZNA KRYSTYNA RATAJEWSKA-BOJCZUK

Gerberowa 20, Koszalin, 75-675 (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH GRAŻYNA DOBRAŃSKA

UL.CIESZYŃSKA 31, Złocieniec, 78-520 (zachodniopomorskie)

Domowa praca socjalna Anna Juroszek

Szkolna 1c lok. 6, Branice, 48-140 (opolskie)

"EWA CARE" Ewa Smolińska

Sienkiewicza 3, Jawor, 59-400 (dolnośląskie)

CIUKAJ HALINA USŁUGI OPIEKUŃCZE

Wąska 3, Dobrzany, 73-130 (zachodniopomorskie)

"STOJANKA" ŁAPPO AGNIESZKA

Owocowa 1A lok. 2, Zielona Góra, 65-001 (lubuskie)

BEATA JANCZAK BEATA JANCZAK

GDAŃSKA 11, Dobiegniew, 66-520 (lubuskie)

ILONA KREJA "PERSONAL - CARE"

os. Wincentego Witosa 3 lok. 15, Człuchów, 77-300 (pomorskie)

FIRMA USŁUGOWA DANUTA GORYCZKA

Złocieniecka 29 lok. 24, Drawsko Pomorskie, 78-500 (zachodniopomorskie)

EL - KA KATARZYNA LIPIŃSKA

Piaskowa 24, Skarżysko-Kamienna, 26-110 (świętokrzyskie)

POMAGAMY24H.PL ŁUKASZ JASKÓLSKI

os. Władysława Łokietka 15 lok. 10, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

FIRMA USŁUGOWA Danuta Sowizdrzał

Prosta 4A lok. 3, Jawor, 59-400 (dolnośląskie)

ANNA Anna Bielawska

Franciszka Bohomolca 2c lok. 5, Gdańsk, 80-410 (pomorskie)

USŁUGI OPIEKUŃCZE BEATA FLORCZUK

PRZYJAŹNI 26/5, Police, 72-009 (zachodniopomorskie)

CUPAK JERZY FIRMA "JUREK" JERZY CUPAK

Podleśna 24, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

" KASIA " EMILIA SZMIGIEL

BARTOSZA GŁOWACKIEGO 23A lok. 34, Bydgoszcz, 85-614 (kujawsko-pomorskie)

USŁUGI OPIEKUŃCZE DANUTA NOWAKOWSKA

UL.PODGÓRNA 12/3, Węgorzyno, 73-155 (zachodniopomorskie)

Opieka nad osobami starszymi - Małgorzata Bolesta

Reblino Długa 17, Kobylnica, 76-251 (pomorskie)

BYSZKOWSKI PIOTR "TEZA"

Okrzei 21/1, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

ŚWIADCZENIA OPIEKUŃCZE - URSZULA DĄBROWSKA

Cicha 1, Henryków, 57-210 (dolnośląskie)

ELKA ELEONORA ZMYŚLIŃSKA

gen. Józefa Dowbor-Muśnickiego 2 lok. 26, Bydgoszcz, 85-793 (kujawsko-pomorskie)

AGNIESZKA WISZOWATY "SENIOR"

Ruska Wieś 4 lok. 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Firma Usługowa "Markus" Wanda Stępień

Juliusza Słowackiego 6 lok. 9, Wojcieszów, 59-550 (dolnośląskie)

ELŻBIETA DZWONEK BELL-MAK P.H.U.

NOWODWORSKA 28 lok. 4, Wrocław, 54-433 (dolnośląskie)

CEZAREX CEZARY KACZMARCZYK

Karkonoska 39 lok. 8, Karpacz, 58-540 (dolnośląskie)

MAŁY ŚWIAT SPÓŁKA CYWILNA KINGA KUCIA, DOMINIKA RYWACKA, MARCIN RYWACKI

Nowy Świat 9, Kielce, 25-522 (świętokrzyskie)

"DANUTA" DANUTA BUCZEK

Toruńska 55 lok. 44, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

GABI GRAŻYNA GOLA

Aleja Piasta 10 lok. 8, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

PAŚNICKA MAŁGORZATA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PAŚNICKA MAŁGORZATA

Kalinowa 6, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

OPIEKA VIOLETTA KLUCOWICZ

Żelazno 101A lok. 2, Żelazno, 57-360 (dolnośląskie)

LIDIA PIASECKA Lidia Piasecka

ŻEGLARSKA 7 lok. 2, Kostrzyn nad Odrą, 66-470 (lubuskie)

OPIEKA ZP ZOFIA PELC

Podwisłocze 16 lok. 126, Rzeszów, 35-310 (podkarpackie)

DOROTA FOLERSKA "POMOCNA DŁOŃ"

CMENTARNA 5, Gubin, 66-620 (lubuskie)

Bogumiła Rozenkiewicz Opiekun Osób Starszych i Niepełnosprawnych

Dębiny 14, Sośno, 89-412 (kujawsko-pomorskie)

POMOC I OPIEKA DOMOWA "ŻYJ GODNIE I AKTYWNIE" IRENA NADOLSKA

CERAMICZNA 3 lok. 22, Chełm, 22-100 (lubelskie)

MKCA Marcin Kępa

Krasne 822, Krasne, 36-007 (podkarpackie)

DZIAŁALNOŚĆ OPIEKUŃCZA "SOS" Bernadeta Wardyn

Główna 6, Zblewo, 83-210 (POMORSKIE)

JANIAK DANUTA USŁUGI GOSPODARCZO-OPIEKUŃCZE DANUTA JANIAK

P.O.W. 4, WIELUŃ, 98-300

Care4You JOANNA KALINOWSKA

gen. Władysława Andersa 6 lok. 16, Słupsk, 76-200 (POMORSKIE)

FIRMA USŁUGOWA ELŻBIETA JAKUBEK

Mariacka 35 lok. 4, Nysa, 48-304 (OPOLSKIE)

Usługi opiekuńcze Anna Wielgus

Wierzchowiska Drugie 106, Modliborzyce, 23-310 (LUBELSKIE)

TERESA NIECHAJ BIURO USŁUG OPIEKUŃCZO- PIELĘGNIARSKICH

SOLICKA 11, Szczawno-Zdrój, 58-310 (DOLNOŚLĄSKIE)

CASA 24H KATARZYNA KRASIŃSKA

GIERCZAK 13 lok. 89, Bydgoszcz, 85-791 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

BOŻENA ŁYCZAK PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "PROFESJA" WROCŁAW

STARODWORSKA 6, Wrocław, 52-020 (DOLNOŚLĄSKIE)

FIRMA USŁUGOWA "MARIA" ELŻBIETA TYRAŁA

Krasickiego 22 lok. 7, Olesno, 46-300 (OPOLSKIE)

DAR-MED DARIUSZ PIZIORSKI

KONSTANTEGO I.GAŁCZYŃSKIEGO 76 lok. 5, Olsztyn, 10-089 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

CHUDEREWICZ JOLANTA USŁUGI OPIEKUŃCZE

Spółdzielcza 9 lok. 3, DROBIN, 09-210 (MAZOWIECKIE)

Anna Bibro USŁUGI OPIEKUŃCZE

Łysa Góra 307, Łysa Góra, 32-853 (MAŁOPOLSKIE)

IWONA JASIŃSKA-NUNOKAMI JASIŃSKA-NUNOKAMI

Irysowa 27 lok. 45, Warszawa, 02-660 (MAZOWIECKIE)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALINA ZDANOWICZ 11-130 ORNETA UL. POLNA NR 47

Polna 47, Orneta, 11-130 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Lucyna Danuta Maciejewska

Bełska 6/32, Warszawa, 02-638 (MAZOWIECKIE)

BRATEK FIRMA USŁUGOWA GRAŻYNA RODZIEWICZ

Turystyczna 1, Zgierz, 95-100 (ŁÓDZKIE)

MS TRADE Michał Szukała

Słotwina 1D lok. D, Świdnica, 58-100 (dolnośląskie)

Jolanta Grucela Usługi Opiekuńcze

Wrocławska 4 lok. 27, GRODKÓW, 49-200 (OPOLSKIE)

ANNA KOŁAKOWSKA Usługi Opiekuńcze Anna Kołakowska

WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 2 lok. 3, Sztum, 82-400 (POMORSKIE)

Józef Grzybek Zakład Usługowy

Sikorskiego 35B lok. 1, Ozimek, 46-040 (opolskie)

DANUTA KACZMARZEWSKA Danuta Kaczmarzewska

ŻEGLARSKA 9 lok. 1, Kostrzyn nad Odrą, 66-470 (lubuskie)

ŁOBODZIŃSKA LEOKADIA '

STRĄPIE 2 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

Małgorzata Szczepańczyk "Jesień Życia"

Starowice Dolne 57, Grodków, 49-200 (opolskie)

CZIWERS PIOTR WOŹNIAK

Edwarda Szymańskiego 2, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

TERESA KUNKE USŁUGI OPIEKUŃCZE

Orzechówko 41, Ryńsk, 87-213 (kujawsko-pomorskie)

Agencja Usługowo-Opiekuńcza "Kardia" Teresa Ostrowska

Słowackiego 44, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"OLA" - ALEKSANDRA KIK

Dwudziestolecia 1A lok. 5, Jelenia Góra, 58-560 (dolnośląskie)

USŁUGI OPIEKUŃCZE-HANNA KAROLINA CHOJNACKA

Studzienna 10 lok. 7, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

ZEGARKI - BIŻUTERIA - ANASTAZJA BIEROŃSKA

RZEMIEŚLNICZA 1 lok. 18, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

ANETA KOCHAN MASSAGE & CARE

Ludwika Waryńskiego 49 lok. 7, Dębno, 74-400 (zachodniopomorskie)

"TINAID" KRYSTYNA WOŹNIAKOWSKA

os. Różane 38A lok. 3, Dzierżoniów, 58-200 (dolnośląskie)

Agnieszka Szmekel AN-MED

Popiełuszki 37 lok. 6, Łódź, 94-053 (łódzkie)

ac-projects

Reja 33, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Dom Seniora "Willa Kalina"

Fabryczna 3, Konstancin-Jeziorna, 05-520 (mazowieckie)

care4u

Gdańska 37/23, Rumia, 84-232 (pomorskie)

"GRACJAN" KATARZYNA KAZIMIERSKA

HENRYKA SIENKIEWICZA 27 lok. 5B, Bydgoszcz, 85-037 (kujawsko-pomorskie)

ELWIRA PRZYWITOWSKA OPIEKUN MEDYCZNY

Prezydenta Franklina Roosevelta 37 lok. 37, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

HALINA MOLKA LIBRANILAH

Piaskowa 4 lok. 10, Goleniów, 72-100 (zachodniopomorskie)

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA EWAN EWA HRYCALIK

Przełęk 34, Nysa, 48-303 (opolskie)

MAR - POL MARIA POŁUBIŃSKA

ŚNIADECKICH 13 lok. 3, Bydgoszcz, 85-011 (kujawsko-pomorskie)

USŁUGI OPIEKUŃCZE MIZIKOWSKA MARIANNA

MAJORA SUCHARSKIEGO 4 lok. 157, Bydgoszcz, 85-791 (kujawsko-pomorskie)

USŁUGI OPIEKUŃCZE OMYLIŃSKA WANDA

Górna 21, Piechowice, 58-573 (dolnośląskie)

Usługi Opiekuńcze Renata Nowak

Siedliska 47, Siedliska, 59-222 (dolnośląskie)

ENGLARD MIROSŁAWA FIRMA USŁUGOWA "POSEJDON" MIROSŁAWA ENGLARD

Karola Miarki 17/9, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

"MIRA" MIROSŁAWA MARKIEWICZ

Odkrywców 17, Wrocław, 53-212 (dolnośląskie)

FIRMA USŁUGOWA "ROKSI" MAŁGORZATA JUCHNIEWICZ

Pensjonatowa 5, Kowary, 58-530 (dolnośląskie)

JANINA DOŁĘGA USŁUGI OPIEKUŃCZE

Aleja Wojska Polskiego 20 lok. 6, Mirsk, 59-630 (dolnośląskie)

JUSTYNA MYCEK OPEN

MORELOWA 59 lok. 24, Zielona Góra, 65-434 (lubuskie)

"DANA" POMOC I OPIEKA 24H SZAŁAS DANUTA

LUBNO 32/3, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Firma Usługowa Haftarczyk Marzena

Grodzka 2 lok. 1, Gryfów Śląski, 59-620 (dolnośląskie)

HALBERSZTAT MARZENA ŚLIMAK

P. Krupińskiego 5A, Grodzisk Mazowiecki, 05-825 (mazowieckie)

HBBH BARBARA SZOPIŃSKA

Chopina 16 lok. 9, Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

BACZYŃSKA GRAŻYNA GABA

Pocztowa 2/4, Kowary, 58-530 (dolnośląskie)

BA-KOZ BARBARA KOZŁOWSKA

MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO 4 lok. 164, Bydgoszcz, 85-791 (kujawsko-pomorskie)

Aktivmed24 Katarzyna Jezior

Terebelska 67A, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

"ANGELKEFAS" CZESŁAWA ZAWOŁEK

Koszalińska 62/66B lok. 71, Kołobrzeg, 78-100 (zachodniopomorskie)

Firma Usługowa

SADOWA 5, Kobiernice, 43-356 (śląskie)

Dorota Wyszomirska "DORO"

gen. Zawadzkiego 26 lok. 3, Łambinowice, 48-316 (opolskie)

AGENCJA WSPARCIE Agnieszka Kazanowska

Telimeny 10, Kobyłka, 05-230 (mazowieckie)

EWA MISIUDA-REWERA EUROPA CARE INTERNATIONAL

Ułanów 9 lok. 16, Lublin, 20-554 (lubelskie)

TERES-POL Teresa Złotek

UL. 10-TEJ DYWIZJI 59, Lwówek Śląski, 59-600 (dolnośląskie)

Lucyna Woszczak Firma Usługowa "LUCYNA"

Wojska Polskiego 30, Lubaczów, 37-600 (podkarpackie)

MARGOT SERKOWSKA P.U. "MARGO" - Margot Serkowska

GRUNWALDZKA 71A lok. 1, Sopot, 81-771 (pomorskie)

DOBROWOLSKA LILIANNA DOM

Tunelowa 57A, Barlinek, 74-320 (zachodniopomorskie)

OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI I CHORYMI

WINCENTEGO WITOSA 1 lok. 4, Bydgoszcz, 85-791 (kujawsko-pomorskie)

ProjektPB Andrzej Karolak

Jana Amosa Komeńskiego 22 lok. 1, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

Małgorzata Stachowska Opieka nad Osobami Starszymi i Niepełnosprawnymi

Królewska 5 lok. 1, Głogów, 67-200 (dolnośląskie)

EWA KRASOŃ - BAJKOWY DOMEK

Wieżycka 10, Gdańsk, 80-180 (pomorskie)

AB OVO BARBARA SĘKOWSKA-CHRUT

WARSZAWSKA 157 lok. 127, Kielce, 25-547 (świętokrzyskie)

"WIKI" OPIEKA WIESŁAWA DEPTUŁA

Dworcowa 61 lok. 55, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

URSZULA GAPSKA Opieka nad Starszymi Osobami

MICKIEWICZA 14 lok. 17, Drezdenko, 66-530 (lubuskie)

PRYGIEL JÓZEFA Firma Handlowo-Usługowa

Godzieszów 40, Nowogrodziec, 59-730 (dolnośląskie)

ELŻBIETA JELEŚNIAŃSKA ~ELEKS~

MORCINKA 7 lok. 20, Cieszyn, 43-400 (śląskie)

Małgorzata Poliwka PoloniaCARE 24

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 71, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

brak

Dzielna 7 lok. 37, Piotrków Trybunalski, 97-300 (łódzkie)

FIRMA USŁUGOWA JADWIGA SZWEDOWICZ

Adama Mickiewicza 8A lok. 28, Drawsko Pomorskie, 78-500 (zachodniopomorskie)

Helena Kamzol "POMOC"

Marszałka Józefa Piłsudskiego 5, Brzeziny, 62-874 (wielkopolskie)

"MATYLDA" GARBOWSKA TERESA

Żarska Wieś NR 57B/2, Zgorzelec, 59-900 (dolnośląskie)

PHU RAFAŁ DRAJEWICZ

Szymanowskiego 3 lok. 10, Jelenia Góra, 58-506 (dolnośląskie)

OPIEKA KATARZYNA DUŻYŃSKA

Łucznicza 56 lok. 1, Szczecin, 71-472 (zachodniopomorskie)

"BAJA" Barbara Kawka

Zdunowska 66 lok. 1, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

OPIEKA KATARZYNA OLEJNIK

Józefa Bema 1, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

"OPIEKA" KAZIMIERA DAMAZ

Piłsudskiego 9 lok. 4, Żagań, 68-100 (lubuskie)

OPIEKA KRYSTYNA WILCZEK

Dunikowskiego 11, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

CAŁKA MARZENA MARZENA CAŁKA

Klonowa 6/1, Kowary, 58-530 (dolnośląskie)

DANA Danuta Deka

Kamienna 2a, Olszyna, 59-830 (dolnośląskie)

OPIEKA KS KRYSTYNA SYPEK

Nowa 4, Radomyśl Wielki, 39-310 (podkarpackie)

GRAŻYNA ZGODA OPIEKA GZ

FABRYCZNA 6 lok. 5, Ołdrzychowice Kłodzkie, 57-360 (dolnośląskie)

OPIEKA LILIANNA SOBCZYK

Aleksandra Zawadzkiego 98 lok. 9, Szczecin, 71-246 (zachodniopomorskie)

"POGODNA JESIEŃ" JOLANTA GADOMSKA

Bonin 27 lok. 1, Bonin, 76-009 (zachodniopomorskie)

BOGDAN SOKOŁOWSKI ŻYDOPOMOC

Bukowska 15, Grodzisk Wielkopolski, 62-065 (wielkopolskie)

FIRMA USŁUGOWA MIRA MIROSŁAWA CRICK

Powstańców Wielkopolskich 18 lok. 1, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

OPIEKA MAŁGORZATA JANOWICZ

Armii Krajowej 3 lok. 5A, Kłodzko, 57-300 (dolnośląskie)

JARMILA BECLA GABINET PSYCHOLOGICZNY,

Lipowa 18-22, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

ALINEX Alina Płyta - Ilgin

1 Maja 73 lok. 4, Kowary, 58-530 (dolnośląskie)

HALINA GRABOWSKA "SENIORSERWIS"

Walerego Wróblewskiego 4 lok. 37, Ustka, 76-270 (pomorskie)

Magdalena Rodzik - Usługi opiekuńcze

Poznańska 20 lok. 5, Dobiegniew, 66-520 (lubuskie)

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH HANNA ZADROŻNA

Os. Mazurskie 25 lok. 25, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

SADKOWSKA ANNA FIRMA USŁUGOWA OPIEKA

Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego 8/33, Jelenia Góra, 58-506 (dolnośląskie)

BOŻENA DEJK OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI Bożena Dejk

LEŚNA 5, Prokowo, 83-300 (pomorskie)

Barbara Sobczyk Usługi

Podgórze 10/2, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Danuta Kwiadar Agencja Opiekuńczo-Pielęgnacyjna

Mickiewicza 11/6, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

USŁUGI DOMOWE Regina Cal

Pielgrzymka 67A, Pielgrzymka, 59-524 (dolnośląskie)

AGENCJA USŁUG DOMOWYCH IWONA GOLA

Osiedle Bryndze 4, Maków Podhalański, 34-220 (małopolskie)

Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Le

Zwycięstwa 4, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

FIRMA USŁUGOWA "ZBYSZKO" WANDA KUŚ

Solankowa 11 lok. 1, Jelenia Góra, 58-560 (dolnośląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "INA" Małgorzata Kowalczyk

POZNAŃSKA 33C lok. 6, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

1.)TELEMEDICA Łukasz Zasim - wspólnik spółki cywilnej 2.) ZiG Łukasz Zasim - wspólnik spółki cywilnej

Zagruszany 52, Zagruszany, 16-060 (podlaskie)

OPIEKA HELENA DRACHAIM

Wiosenna 33 lok. 9, Kłodzko, 57-300 (dolnośląskie)

CHODUR IWONA Firma Handlowo - Usługowa I

Boczna 5 lok. 6, Kowary, 58-530 (dolnośląskie)

Robert Martyniak "ARUN"

Doliny Miętusiej 14 lok. 45, Bielsko-Biała, 43-316 (śląskie)

Rokset Beata Kret

Cypriana Kamila Norwida 1c lok. 1, Bielawa, 58-260 (dolnośląskie)

Giersz Anita 1) Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy TĘCZA dla Dzieci i Młodzieży z Autyzm w Toruniu, 2) Specjalne Przedszkole TĘCZA dla Dzieci z Autyzm w Toruniu

Żwirki i Wigury 1, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

OPIEKA I BEZPIECZEŃSTWO MARTA KANTECKA

Suwalska 7 lok. 35/36, Łódź, 93-181 (łódzkie)

EWA KRÓLIKOWSKA

MARII CURIE SKŁODOWSKIEJ 6 lok. 1, Bydgoszcz, 85-094 (kujawsko-pomorskie)

EUROPEJSKI PUNKT PRACY KRZYSZTOF PIOTROWSKI

PIASKOWA 6, Chełm, 22-100 (lubelskie)

SŁAWKA

BYDGOSKA 44 lok. 1, Bydgoszcz, 85-790 (kujawsko-pomorskie)

ALOES Irena Mrozek

Goszowice 11a, Pakosławice, 48-314 (opolskie)

KATARZYNA GRACZYK POMOCNA DŁOŃ FIRMA USŁUGOWO-OPIEKUŃCZA

Fryderyka Chopina 11 lok. 9, Lublin, 20-026 (lubelskie)

Danuta Hawran FIRMA USŁUGOWA

Osiedle Chrobrego 21, Świdwin, 78-300 (zachodniopomorskie)

SURAŻYŃSKA ALICJA TWOJA OPIEKUNKA ALA

Namysłowska 24, Miejsce, 46-112 (opolskie)

Ewa Ziomek Usługi Opiekuńcze

Odrodzenia 13 lok. 4, Sępólno Krajeńskie, 89-400 (kujawsko-pomorskie)

GRAŻYNA SZULSKA-FIRMA

Grodzka 1 lok. 67, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

"Pomocna Dłoń" Genowefa Dziurleja

Walki Młodych 4/3, Krzyż Wielkopolski, 64-761 (wielkopolskie)

1.POGORZELSKI DYSTRYBUCJA PIOTR POGORZELSKI 2.TELEMEDICA Piotr Pogorzelski- wspólnik spółki cywilnej

Zagruszany 52, Zabłudów, 16-060 (podlaskie)

"OPIEKA" JADWIGA WŁASIK

MONIUSZKI 8 lok. 135, Jelenia Góra, 58-506 (dolnośląskie)

MAJSTER- MED; MAJSTER-BUD Adam Rudnicki

Bartosza Głowackiego 14, Świdnica, 58-100 (dolnośląskie)

Marzanna Tokicz FIRMA USŁUGOWA "MARZANNA"

Tomisław 126, Osiecznica, 59-724 (dolnośląskie)

ALEX DONATA ALEKSANDRA GRABARCZYK

UL. JANA JONSTONA 13, Szamotuły, 64-500 (wielkopolskie)

Danuta Jackowska OPIEKA

Leona Kruczkowskiego 10C lok. 8, Gdynia, 81-597 (pomorskie)

SZPERALSKI KAMIL PATRONUS

Bankowa 11, Baranów, 96-314 (mazowieckie)

"SIOSTRA - BIS" USŁUGI OPIEKUŃCZE HALINA PAPKA

PADEREWSKIEGO 31, Kielce, 25-004 (świętokrzyskie)

DAN-MED. INTENSYWNA PIELĘGNACJA OSTROWSKA DANUTA

Żymierskiego 23, Branice, 48-140 (opolskie)

OPIEKA OSÓB STARSZYCH -Teresa Siwak

Bazaltowa 3 lok. 2, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

PPHU Śliwińscy LONGINA ŚLIWIŃSKA

Zielona 1, Mirsk, 59-630 (dolnośląskie)

OPIEKA RENATA DĄBROWSKA

Mikołaja Kopernika 6 lok. 6, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

ProHomine24EU Małgorzata Jaracz

Gajowa 83 lok. 1, Bydgoszcz, 85-087 (kujawsko-pomorskie)

BERNADETTA ŻARNAWSKA I. ABETKA Bernadetta Żarnawska nazwa skrócona: ABETKA II. FAMILYA s.c. B.Żarnawska, K.Lewandowska nazwa skrócona: FAMILYA s.c.

KAZIMIERZA WIELKIEGO 10 lok. 3, Sopot, 81-780 (pomorskie)

"BETREUERIN" JOLANTA ŻUBEREK

Piękna 16 lok. 3, Wrocław, 50-505 (dolnośląskie)

OPIEKA STANISŁAWA GUSTEK

Opacie 132, Jasło, 38-200 (podkarpackie)

ELWIRA HOŁODY POMOC I OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI I CHORYMI "MARTYNKA" ELWIRA HOŁODY

MICKIEWICZA 20A, Tuchola, 89-500 (kujawsko-pomorskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KRUCZKA" Maria Gużkowska

Świętoborzec 6 lok. 3, Łobez, 73-150 (zachodniopomorskie)

FACHOWA OPIEKA Maria Szczerba

Osiedle 40 lok. 2, Leśna, 59-820 (dolnośląskie)

KAROLINA PIOTROWSKA-SOBCZAK KAPISO

ROLNA 24, Kicin (wielkopolskie)

Małgorzata Olejarnik MAŁGORZATA

Ręszów 12, Ścinawa, 59-330 (DOLNOŚLĄSKIE)

"HELFENDE HAND" MAŁGORZATA GRüNING

ŻYMIERSKIEGO 104 lok. 3, Piechowice, 58-573 (DOLNOŚLĄSKIE)

AGENCJA USŁUG OPIEKUŃCZYCH - Dec Mirosława

Burmistrzów J. i L. Zawilskich 28, Leżajsk, 37-300 (PODKARPACKIE)

DOROTA GROCHOWSKA AGENCJA USŁUG OPIEKUŃCZO-PIELĘGNIARSKICH Dorota Grochowska

MONIUSZKI 9, Złotów, 77-400 (WIELKOPOLSKIE)

CENTRUM EDUKACJI PSYCHOLOGICZNEJ I PEDAGOGICZNEJ "WYSPA SKARBÓW" AGNIESZKA KUŹBA

ŚNIADECKICH 7, Kielce, 25-366 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

OPIEKA DD DOROTA DOMRZALSKA

Zakopiańska 6 lok. 5, Szczecin, 71-451 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

OPIEKA W DOMU CHOREGO ORZĘDOWSKA MARIA

Brzozowa lok. 9, Chełm, 22-100 (LUBELSKIE)

JANUSZ OGRODOWCZYK AGENCJA USŁUGOWO-OPIEKUŃCZA "SERCE"

Narutowicza Gabriela (Prezydenta Gabriela Narutowicza) 114, Łódź, 90-145 (ŁÓDZKIE)

"CHANGES FOR THE BETTER" MAGDALENA KOWALEWSKA

Kombatantów 4 4 lok. 41, Bydgoszcz, 85-829 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

JARMUSZEWICZ KRYSTYNA "VERO"

SREBRNA 3 lok. 54, Olsztyn, 10-698 (warmińsko-mazurskie)

Działalność Usługowo – Opiekuńcza „WITAL” Alicja CIECHOŃSKA

Siekierczyn 237, Siekierczyn, 59-818 (dolnośląskie)

HALINA KRUKOWIECKA HALINA KRUKOWIECKA USŁUGI PIELėGNIARSKO-OPIEKUŃCZE

DĘBNO POLSKIE RAWICKA 58, Rawicz, 63-900 (wielkopolskie)

OPIEKA MP MIROSŁAWA PIECZARKA

Kłodzka 36 lok. 6, Ołdrzychowice Kłodzkie, 57-360 (dolnośląskie)

"Lidex" KNAPIŃSKA KRYSTYNA

Kornela Makuszyńskiego 3 lok. 2, Szklarska Poręba, 58-580 (dolnośląskie)

Usługi bytowo- opiekuńcze- Renata Pakulska

Ciborowskiego 14, Brześć Kujawski, 87-880 (kujawsko-pomorskie)

AGENCJA USŁUGI OPIEKUŃCZO-SPRZATAJĄCE "BOSCHENA" ZARYCHTA BOŻENA

KOPERNIKA 5/4, Lubań, 59-800 (dolnośląskie)

FIRMA PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWA "ANNA" LASOTA KREBS ANNA

Sangrodz 23, Ujazd, 97-225 (łódzkie)

JANIGA ELŻBIETA PAULA

Wrzosowa 11 lok. 6, Jastrzębie-Zdrój, 44-335 (śląskie)

PIERNIKOWSKA MARLENA - ARMAR

DŁUSKO GRYFIŃSKIE 78 A, Banie, 74-110 (zachodniopomorskie)

"LAZARUS"

Wojska Polskiego 13 lok. 4, Gryfów Śląski, 59-620 (dolnośląskie)

"TESA" TERESA KORECKA

Działkowicza 2a lok. 2, Jelenia Góra, 58-506 (dolnośląskie)

FIRMA TEREZA TERESA POPOWSKA

Witolda Małcużyńskiego 4 lok. 58, Jelenia Góra, 58-506 (dolnośląskie)

DOROTA OLEK OLEK DOROTA

OKRĘŻNA 6, Gubin, 66-620 (lubuskie)

LEGAL Beata Ratajczak

Żwirki i Wigury 25, Świdnik, 21-040 (lubelskie)

Teodozja Olczyk "TONIA"

Szkolna 10 lok. 7, Łambinowice, 48-316 (opolskie)

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - PSYCHOTERAPIA Maria Jolanta Sibilska - Urbańczyk (skrót: "SPL-P M.Sibilska")

LAWENDOWA 6 lok. 1 (PODLASKIE)

JEZIERSKA BARBARA "LILIA"

Mieczysława Karłowicza 17/10, Jelenia Góra, 58-506 (dolnośląskie)

FIRMA "DOMIVITA 24" EVA DELMER

Przemysłowa 35 lok. 19/20, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

FIRMA USŁUGOWA IRENA FODROWSKA

CHMURNA 14, Bydgoszcz, 85-411 (kujawsko-pomorskie)

FIRMA USŁUGOWA "FK" EWELINA HOFMAN

Zygmunta Noskowskiego 6 lok. 112, Jelenia Góra, 58-506 (dolnośląskie)

Jadwiga Leokadia Kwiatek

Wolności 5, Kłodzko, 57-300 (dolnośląskie)

1. FAMILIASERVIA KRYSTYNA LEWANDOWSKA 2. FAMILYA KRYSTYNA LEWANDOWSKA (wspólnik spółki cywilnej)

KAZIMIERZA WIELKIEGO 10 lok. 3, Sopot, 81-780 (pomorskie)

Firma Usługowa - Irena Szalkowska

Osiedle Leśne 8 lok. 1, Ryjewo, 82-420 (pomorskie)

"EWA - MEDIK" Opieka Osób Chorych i Niepełnosprawnych Ewa Ortyńska

Wierzbno 48 lok. 1, Przytoczna, 66-340 (lubuskie)

Mark Janusz Ostrogski

Osiedlowa 2 lok. 12, Brzeg Dolny, 56-120 (dolnośląskie)

FIRMA "KRYS" FIAŁEK KRYSTYNA

KAZIMIERZA WIELKIEGO 5C/1, Lubań, 59-800 (dolnośląskie)

Bożena Wójtowicz "Stokrotka"

UL.MICKIEWICZA 12/4, Węgorzyno, 73-155 (zachodniopomorskie)

EDYTA KUKIER ANITA PIELIN KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH S.C.

FRANKLINA ROOSEVELTA 16 lok. 2, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

"SPOKOJNA JESIEŃ" DOROTA BALJON VEL MACHER

Kościuszki 42, Choszczno, 73-200 (zachodniopomorskie)

Pensjonat Spokojna Przystań Sp. z o.o.

Spokojna 4, Baniocha, 05-532 (mazowieckie)

Dom Opiekuńczo-Rehabilitacyjny

Stara Rogoźnica 1, Stara Rogoźnica, 77-300 (pomorskie)

Środowiskowy Dom Samopomocy w Czepowie dla Osób z Zaburzeniami P

Czepów 75, Uniejów, 99-210 (łódzkie)

Wspólnota "Chleb Życia" - Noclegownia dla Kobiet

Stawki 27, Warszawa, 01-040 (mazowieckie)

TKOPD

Piaskowa 9e, Zielona Góra, 65-204 (lubuskie)

Całodobowy Dom Pomocy dla Osób z Chorob

Ptaszki 6ab, Mordy, 08-140 (mazowieckie)

Oskar S.C.

Dziechciniec 27c, Wiązowna, 05-462 (mazowieckie)

DOM PIELĘGNACYJNO-OPIEKUŃCZY DWOREK

Józefów Strużańska 10 , Legionowo, 05-119 (mazowieckie)

Dom Seniora Willa Raj

Rajska 50A, Rumia k/Gdyni, 84-230 (pomorskie)

OPIEKA NAD CHORYM W DOMU Krystyna Elszkowska

Mały Komorsk (wieś) 6 lok. 2, Nowe, 86-170 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

"Dom Przystań" Opieka Nad Osobami Starszymi

Wita Stwosza 17 , Gdańsk, 80-312 (pomorskie)

NZOZ Pasternik

Krakowskie Przedmieście 28, Modlnica, 32-085 (małopolskie)

Masażysta w Twoim Domu - Warszawa

Górczewska , Warszawa, 01-461 (mazowieckie)

ARIADNA

Paschalisa-Jakubowicza 45, Izabelin, 05-080 (mazowieckie)

OPIEKA NAD CHORYMI I STARSZYMI W DOMU ZLECENIODAWCY

STEFANA DYBOWSKIEGO 2, Kalisz, 62-800 (WIELKOPOLSKIE)

Dom Usługi Opiekuńcze Marzena Kamińska

Emilii Plater 18, Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

Masaż leczniczy w domu pacjenta

Jugosłowiańska 10/82, Warszawa, 03-984 (mazowieckie)

Pogodna Jesień

Ks. Renka 63, Tarnowskie Góry, 42-603 (śląskie)

Rekuperacja Piaseczno-Wentylacja Mechaniczna w Domu

Warszawska 10, Piaseczno, 05-500

Care 24h

Dmowskiego 5/3, Gdańsk, 80-243 (pomorskie)

Pomocna Dłoń Barbara Damer

Ignacego Paderewskiego 12, Gdynia, 81-410

Usługi pielęgniarskie w domu chorego

Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

"Agatos" Niepubliczny Rodzinny Dom Dziecka Agnieszka i Tomasz Dr

Pyrzycka 15, Gardno, 74-100 (zachodniopomorskie)

RICHERT DARIUSZ DOM POGODNEJ STAROŚCI "LEŚNE WROTA"

Kostkowo Wejherowska 77, ZAMOSTNE, 84-252 (POMORSKIE)

Lekki Smak

3 Maja 7a lok. 1 , Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

Malinowe SPA

Polskiego Czerwonego Krzyża 15, Sławków, 41-260 (śląskie)

P.H.U. AKORS Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego

Toporowice Źródlana 14 , Mierzęcice, 42-460 (śląskie)

Centrum Usług Opiekuńczych

Papieża Jana Pawła II 28, Szczecin, 70-454 (zachodniopomorskie)

Dom Pomocy Społecznej im Ojca Pio

MOGILNO /233, Mogilno, 33-326 (małopolskie)

Dom Dziennego Pobytu dla Osób z dysfunkcjami neurologicznymi z grupy otępień

Kanarkowa 16, Warszawa, 02-818 (mazowieckie)

Ośrodek Pomocy Społecznej w Legionowie

Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

Dom Seniora NASZ DOM

Stachury 7, Warszawa, 01-684 (mazowieckie)

CICHY DWOREK

Partyzantów 89, Rumia, 84-230 (pomorskie)

Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepeł

Jadowniki Mokre 340, Jadowniki Mokre, 33-271 (małopolskie)

Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy TPD

Szpitalna 5, Warszawa, 00-031 (mazowieckie)

Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy w Rzeszowie

Witkacego 7, Rzeszów, 35-113 (podkarpackie)

Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy

Nawrot 30, Łódź, 90-055 (łódzkie)

NZOZ Dom Nad Liwcem

Barchów 26, Łochów, 07-130 (mazowieckie)

Dom dla Niepełnosprawnych

Czarnowska 2a, Piekoszów, 26-065 (świętokrzyskie)

KSNAW

Deotymy 41, Warszawa, 01-441 (mazowieckie)

Nasz Dom

Zjednoczenia 34, Warszawa, 01-830 (mazowieckie)

WESTFALIKA

Staropolska 20, Tarnowskie Góry, 42-600 (śląskie)

Anna Niedzielska PSYCHOTERAPIA W DOMU PACJENTA

Bartoszycka 11A, Warszawa, 04-923 (mazowieckie)

Seniovita

Psary 50, Jemielno, 56-209 (dolnośląskie)

"Arka XXI" Sp. z o.o.

Borowa 14, Wilczyce, 51-361 (dolnośląskie)

NZOZ Serdeczna Troska

Ujastek 3, Kraków, 30-969 (małopolskie)

MED-SERWIS

Bytomska 157a, Piekary Śląskie, 41-940 (śląskie)

Leśna Oaza

Czerwona Góra 11, Chęciny, 26-060 (świętokrzyskie)

Dla Zdrowia S.C.

Jankego 88/B, Katowice, 40-613 (śląskie)

"Słoneczna Przystań"

Jabłoniowa 17, Kraków, 30-444 (małopolskie)

Agencja Służby Społecznej

Kwiatowa 7a, Warszawa, 02-579 (mazowieckie)

SZOPIŃSKI LECH, NZOZ "DOM - MED" Lech Szopiński Nazwa skrócona: NZOZ "DOM - MED"

Orląt Lwowskich 2 lok. 13, Rzeszów, 35-303 (podkarpackie)

Villa Seniora

Jana Pawła II 133, Rzesów, 35-317

Drager Polska Sp. z o.o. - Siedziba Firmy, Region Północny

Sułkowskiego 18a, Bydgoszcz, 85-655 (kujawsko-pomorskie)

"Barbara" Ośrodek Opiekuńczy

Szkolna 11, Wielka Wieś, 25-604 (świętokrzyskie)

TIM

Ząbkowska 11, Marki, 05-270 (mazowieckie)

"Dar Serca" S.C.

Rolnicza 140, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

MARIDAN S.C.

Będzin, 42-500 (śląskie)

Continuum Care Sp. z o.o.

Transportowców 11, Warszawa, 02-858 (mazowieckie)

OTWOCKI ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-PIELĘGNACYJNY DOM POMOCY SPOŁECZ- NEJ PAC JACEK TOMASZ

UL. GRUNWALDZKA 20, 5400 Otwock (MAZOWIECKIE)

CHEOPS firma budowlana

Gen. Fieldorfa-Nila 3/18, Kraków, 31-209 (małopolskie)

FIGUŁA IRENA GRUPOWA PRAKTYKA PIELĘGNIAREK ŚRODOWISKOWO-RODZINNYCH "DOM" W CHOCZEWIE

Pierwszych Osadników 39, Choczewo, 84-210 (pomorskie)

BOGDAN LEŚNIAK BADANIA LABORATORYJNE POBIERANIE W DOMU PACJENTA

Marcelego Kosteckiego 2, Wałbrzych, 58-305 (DOLNOŚLĄSKIE)

Słoneczna Przystań

Jabłoniowa 17, Libertów, 30-444 (małopolskie)

Maraton

Mieszka I 11, Głogów, 67-200 (dolnośląskie)

Fundacja Przytul Psa

Parkowa 5K, Zalesie Górne, 05-540 (mazowieckie)

Hospicjum

Gen. Bema 22, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

OAZA

Tulniki 1, Siemień, 21-220 (lubelskie)

WIESŁAWA PODGÓRSKA "DOM RODZINNY-DOM ROZWOJU PSYCHORUCHOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY" 91-425 ŁÓDŹ STERLINGA SEWERYNA DR 7/6

STERLINGA SEWERYNA DR 7/6, Łódź, 91-425 (ŁÓDZKIE)

KTA - Kraków

Grottgera 3, Kraków, 30-035 (małopolskie)

Pąsowa Róża

Stalowe 17, Kraków, 31-922 (małopolskie)

Spółdzielnia Socjalna Szansa i Wsparcie

Harcerska 3c, Chorzów, 41-500 (śląskie)

Agencja Opiekunek Aiuto

Głogowska 174, Poznań, 61-126 (wielkopolskie)

KANCELARIA DORADZTWA SANITARNO-HIGIENICZNEGO COCCUS

Łąkowa 57, Reda, 84-240 (pomorskie)

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze w Serocku

Wyzwolenia 31, Serock, 05-140 (mazowieckie)

KTA - Kielce

Mieszka l 79, Kielce, 25-624 (świętokrzyskie)

Przedszkola Lublin Przedszkole

Przedszkolaka 15/48, Lublin, 20-700 (lubelskie)

Przedszkole Lublin Przedszkola

Przedszkoli 23/58, Lublin, 20-001 (lubelskie)

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich

Mazurska 28, Ostrołęka, 07-401 (mazowieckie)

Dom im. Św. Dominika Savio

Ogrodowa 69, Kiełczów, 55-093 (dolnośląskie)

Diana Dom Pomocy Społecznej

Kasina Wielka 448, Mszana Dolna, 34-730 (małopolskie)

Placówka Wioska Dziecięca SOS

Dzieci Zamojszczyzny 37, Siedlce, 08-101 (mazowieckie)

Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta - Koło Poznańskie

Warzywna 17, Poznań, 61-658 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Janal S.C.

Byłych Więźniów Politycznych 3, Rybnik, 44-200 (śląskie)

"TECZA"

Leonarda 12, Warszawa, 01-183 (mazowieckie)

POGROMCY GRAFFITI

Ludowa 42b, Dąbrowa Górnicza, 41-310 (śląskie)

KSK BIZNES

Słoneczna 27, Wolbrom, 32-340 (małopolskie)

DICAMED

gen. Jerzego Ziętka 70/II lok. 17 , Piekary Śląskie, 41-943 (śląskie)

A&B; MEDICA

Studzienna 3, Piekary, 41-940

WYSZYŃSKA KRYSTYNA VIA

Piastowska 29, Będzin, 42-500 (śląskie)

EWAN

Kościuszki 46, Stare Babice, 05-082 (mazowieckie)

Praktyka Lekarska - Małgorzata Bannert - Malina

Niedurnego 50, Ruda Śląska, 41-709 (śląskie)

Lensbase

Amsterdam (Holandia)

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny dla Dzieci Kamieniec - Zbrosła

Polna 2, Kamieniec, 42-674 (śląskie)

Bhp Kowalewska

Młodzieży Polskiej 18/8, Szczecin, 70-774

Opieka Seniora

Klonowica 19c/6, Szczecin, 72-244 (zachodniopomorskie)

SOL-MED Sp. z o.o.

Solec 99, Warszawa, 00-382 (mazowieckie)

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Krakowskiego Towarzystwa Opie

Rybna 3, Kraków, 30-254 (małopolskie)

Mart-Med

na terenie miasta 1/1, Poznań, 61-694 (wielkopolskie)

NESTORIA

Kauna 31, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

Centrum Usług Pielęgniarskich MONAGA S.C.

Tadeusza 6, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

Geromed

Ułanów 25, Kraków, 31-450 (małopolskie)

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe PROMIEŃ

Nieszawska 22, Ciechocinek, 87-720 (kujawsko-pomorskie)

P.W. KARABELA Sp. z o.o.

Sokola 14, Tarnobrzeg, 37-400 (podkarpackie)

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Nadbrzeżna 5a, Zgorzelec, 59-900 (dolnośląskie)

Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji

Kościuszki 38, Sopot, 81-702 (pomorskie)

Dworek Skórzewski

Poznańska 6, Poznań, 60-185 (wielkopolskie)

Salutaris Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Spacerowa 5, Złoty Stok, 57-250 (dolnośląskie)

Kaliskie Centrum Rehabilitacji S.C.

Hanki Sawickiej 1a, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

Zakład Rehabilitacji i Masażu REHAM

Wolsztyn, 64-200 (wielkopolskie)

NZOZ Medicus

Reymonta 25, Lipce Reymontowskie, 96-127 (łódzkie)

WOJTEX

Skwer Armii Krajowej 1d, Jabłonna, 05-110 (mazowieckie)

F.H.U. Hibernica Marek Grzesiak

Osiedle 55, Dopiewiec, 62-070 (wielkopolskie)

Bydgoskie Centrum Wsparcia Rodziny

Dunikowskiego 2, Bydgoszcz, 85-863 (kujawsko-pomorskie)

MINOS

Holewiny 6 , Bytom, 41-922 (śląskie)

Usługi fizjoterapeutyczne MANUALFIT

18 Sierpnia 6 lok. 7, Katowice, 40-850 (śląskie)

GOBI

Opolska 9, Tarnowskie Góry, 42-600 (śląskie)

Firma Stok-Med Małgorzata Mikuś

Dulęby 1c/32, Katowice, 40-833 (śląskie)

DARIUSZ SADOWSKI UBEZPIECZENIA

Rogowska 5, Wrocław, 54-440 (dolnośląskie)

Promyczek

Tczewska 3, Warszawa, 01-674 (mazowieckie)

ELA-MED

Złotych Kłosów 58/27, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Puls usługi pielęgniarskie

Opaczewska 19/32, Warszawa, 02-373 (mazowieckie)

F.U. NEMO

Wrocławska 107, Opole, 45-752 (opolskie)

PM Nieruchomości

Niedziałkowskiego 24/VIII, 13, Szczecin, 70-300 (zachodniopomorskie)

Rys.ca naprawa komputerów serwis komputerowy

Bohaterów Warszawy 55, Szczecin, 71-070 (zachodniopomorskie)

Auto Niania

Słodowiec 10/20, Warszawa, 01-701 (mazowieckie)

CODA

Małoszewo 15, Bodzanów, 09-470 (mazowieckie)

Medicartro - Rehabilitacja i Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyj

Kolorowe 9/40, Kraków, 31-939 (małopolskie)

Pebos S.J.

Grudzieniec 26/1, Poznań, 60-601 (wielkopolskie)

Bies-Mar Hotel dla psów PSIA ŁAPA

Sadowa 5, Skawina, 32-050 (małopolskie)

KUL-LIFE

1 Maja 34a/5, Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

Pan Miotełka

Brzeźnica 300, Brzeźnica, 34-114 (małopolskie)

Manna

Żelazna 64/79, Warszawa, 00-871 (mazowieckie)

Signum AB Agencja Reklamowa

Łukasiewicza 2, Kraków, 31-429 (małopolskie)

Autorska Pracownia Architektoniczna

Waszyngtona 18/67, Białystok, 15-274 (podlaskie)

REDO Joanna Kłap

Darwina 4/69, Tychy, 43-100 (śląskie)

Quick-Shine - Usługi Porządkowe

Opałowa 14, Łódź, 91-360 (łódzkie)

DPS

Wiejska 55/61, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

PRADOM SPÓŁKA CYWILNA KAZIMIERZ ADAMCZYK,

Myśliwska 4A, Tychy, 43-100 (śląskie)

Gabinet Psychoterapii

Siedlec 250 , Krzeszowice, 32-065 (małopolskie)

PEEF MEDIA

Stawowa 58 , Bielany, 32-651 (małopolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE DAROL NAZWA SKRÓCONA: DAROL

MIGDAŁOWCÓW 6 lok. 1 , Katowice, 40-750 (śląskie)

CENTRUM NAUKI I ROZWOJU

Słoneczna 20 lok. 9, Wola, 43-225 (śląskie)

Aparaty Słuchowe Sobiesław Wietecha

Wolności 291, Zabrze, 41-800 (śląskie)

Firma Venus S.C.

Zabrze, 41-800 (śląskie)

Kamieniarstwo Ewa Micygała -Mistrz Kamieniarski

Osobowicka 43 A, Wrocław, 51-110 (dolnośląskie)

Rehabilitacja Jarosław Stanosz

Rehabilitacja domowa , Nysa, 48-303 (opolskie)

E-LAN

Niepodległości 30/10, Głubczyce, 48-100 (opolskie)

Car-Med

Aluchny Emelianow 24, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

SAGA BROKERS

Nowowiejskiego 8/8, Poznań, 61-761 (wielkopolskie)

Leszek

Dąbrowskiego 6 a, Cybinka, 69-108 (lubuskie)

Słoneczko

Bandurskiego 13, Marki, 02-495 (mazowieckie)

Ośrodek Szkoleniowo-Rehabilitacyjny Kasy Rolniczego Ubezpiecznia

Druckiego-Lubeckiego 1, Teresin, 95-515 (mazowieckie)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Grzegor

Wczasowa 22, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Spo

Jedlec , Gołuchów, 63-322 (wielkopolskie)

ZDROWY DOTYK Gabinet Profesjonalnego Masażu

Powstańców Śląskich , Warszawa, 01-381 (mazowieckie)

Usługi fizjoterapeutyczne - rehabilitacja, masaż, zabiegi fizyka

Mickiewicza 17a/5, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

BH ELINS

Zdunów 24, Kraków, 30-428 (małopolskie)

Masaże lecznicze

Keplera 3A/24, Poznań, 60-158 (wielkopolskie)

Neo-Med

Cybulskiego 12, Kraków, 31-117 (małopolskie)

Gabriela Woda-Kolowca

Siemiradzkiego 6, Rzeszów, 36-001 (podkarpackie)

PPH Silikaty-Białystok Sp. z o.o.

Wysockiego 164, Białystok, 15-167 (podlaskie)

FHU Robex

Matejki 12, Małomice, 67-320 (lubuskie)

Aestetic Business Development

Wincentego Pola 7 lok. 68, Kraków, 31-532 (małopolskie)

CENTRUM PRACY 24

Norberta Barlickiego 10 lok. 2 , Gliwice, 44-100 (śląskie)

LA FEMME

Opalowa 4, Kraków, 30-798 (małopolskie)

Rehabilitacja

Ostatnia 2F lok. 7, Kraków, 31-444 (małopolskie)

SALON KOSMETYCZNY DeeS Styl

Ojcowska 23E, Kraków, 31-344 (małopolskie)

USŁUGI ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ

Do Wilgi 22 lok. 1, Kraków, 30-419 (małopolskie)

BAMED

Kobielice Gajowa 5 , 43-262 (mazowieckie)

,,Orchidea

Częstochowska 50, Panki, 42-140 (śląskie)

Usługi Pielęgniarskie - Bożena Żółtowska

Wyspiańskiego 6, Brodnica, 87-300 (kujawsko-pomorskie)

Hotel dla Zwierząt Sfora Prezesa

Wiktoryn 24, Wiktoryn, 87-731 (kujawsko-pomorskie)

XeIT

Leszczynowa 84, Gdańsk, 80-175 (pomorskie)

Wentylacja mechaniczna Góra Kalwaria

Zbawiciela 1, Góra, 05-530 (mazowieckie)

EUCRYL

Św. Mikołaja 21-29/1066, Wrocław, 50-131 (dolnośląskie)

ASYSTENT CE

Orzechowa 30/19, Wrocław, 50-540 (dolnośląskie)

Transmedical-Transport Medyczny

Sielska 45, Poznań, 60-129 (wielkopolskie)

Wag-Mar

Kochanowskiego 20/4, Kraków, 31-127 (małopolskie)

Arkadia Firma Archeologiczna

Sympatyczna 18/29, Rzeszów, 35-314

Wentylacja Grójec,Rekuperacja Góra Kalwaria

Magielnicka 10, Grójec, 05-600

CENTURIA

ks. Ignacego Stoszki 13 lok. 51 , Kraków, 30-715 (małopolskie)

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

Na Błonie 9A lok. 3, Kraków, 30-147 (małopolskie)

RAMBLER

KRÓLOWEJ JADWIGI 303B , Kraków, 30-234 (małopolskie)

NATUROTERAPIA IRIS

Albertyńskie 24 lok. 49 , Kraków, 31-854 (małopolskie)

DELTA

św. Filipa 23 lok. 3 , Kraków, 31-150 (małopolskie)

GABINET FIZJOTERPAII

Kobierzyńska 184, Kraków, 30-383 (małopolskie)

F.H.U. BEST-POL

Tadeusza Kościuszki 1C lok. pok. 605 , Gliwice, 44-100 (śląskie)

Elżbieta Kulik - Pielęgniarka

Bankowa 1/9, Gryfów Śląski, 59-620 (dolnośląskie)

Usługi Pielęgniarskie - Beata Pater - Bober

Kołłątaja 8, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Usługi Pielęgniarskie - Ewa Wientzek

Wiejska 2, Niezdrowice, 47-143 (opolskie)

Usługi Medyczne

Bajkowa 7/4, Lublin, 20-802 (lubelskie)

Wiktoria Sp. z o.o.

Chopina 1a, Zgorzelec, 59-900 (dolnośląskie)

Usługi Pielęgniarskie - Monika Wacławek

Bairda 52/69, Grodzisk Mazowiecki, 05-827 (mazowieckie)

Usługi Pielęgniarskie - Irena Bartkowiak

Koniecpolskiego 17/B2, Kołobrzeg, 78-100 (zachodniopomorskie)

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo - Rodzinnej VENA S.

Jeziorna 13, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

START

Modlińska 190, Warszawa, 03-119 (mazowieckie)

SS.Sercanki

Garncarska 24, Kraków, 31-115 (małopolskie)

AfB- uP

Partyzantów 2, Gryfów Śląski, 59-620 (dolnośląskie)

Germed

Dębowa 13, Warszawa, 05-506 (mazowieckie)

Reha-complex

Jana III Sobieskiego 1, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Usługi Pielęgniarskie - Agnieszka Górska

Stroma 1/2, Żagań, 68-100 (lubuskie)

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

Szkolna 4, Nowe Miasto nad Wartą, 63-040 (wielkopolskie)

Firma VERBUM

Jordanów 5A, Jordanów, 95-060 (łódzkie)

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

Żegiestów 57, Żegiestów, 33-360 (małopolskie)

Grupowa Praktyka Pielęgniarska Florenc S. C.

Chlebno 7, Chlebno, 89-310 (wielkopolskie)

Indywidualna Praktyka Pielęgniarek

Papuszy 7/7, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

Wenedów 6d/1, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Usługi Pielęgniarskie

Liwska 4, Warszawa, 03-391 (mazowieckie)

Usługi Pielęgniarskie

Poleska 89, Białystok, 15-874 (podlaskie)

NZOZ Met-Bis

Połczyńska 49, Świdwin, 78-300 (zachodniopomorskie)

JK - Pielęgniarstwo

Ząbkowska 23, Warszawa, 03-736 (mazowieckie)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Pielęgniarska MM

Witosa 8, Wrocław, 51-507 (dolnośląskie)

Zdrowita S. C.

Kościerska 9, Chojnice, 89-604 (pomorskie)

Koni24

Rynek 7, Wałbrzych, 58-300

Ośrodek Promocji Zdrowia i Produktów Ekologicznych Prawdzi

Modrzewiowa 37, Podkowa Leśna, 05-807 (mazowieckie)

FUTURIKA

Pabianicka 6 lok. 1, Wrocław, 53-339 (dolnośląskie)

Resteem

Strumykowa 23A lok. , Zielona Góra, 65-101 (lubuskie)

Goodlife -

Dolnośląskie 135 lok. 9 , Bełchatów, 97-400 (łódzkie)

BEATA-ART

Koszarowa 6 lok. 2, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

BLT

Kuźnicza 60/62 lok, Wrocław, 50-138 (dolnośląskie)

FIZJOTERAPIA ACHILLES

Kowaniec 38, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

BUSINESS SOLUTIONS

Krzywińska 15 lok. 2, Warszawa, 03-324 (mazowieckie)

AKADEMIA ZDROWIA I URODY

Leśna 12, Przylep, 66-015 (lubuskie)

BIOERD

Kasztanowa 15, Krościenko Wyżne, 38-422 (podkarpackie)

TECHNIKA ORTOPEDYCZNA

Piękna 35/39 lok, Łódź, 93-558 (łódzkie)

HOTELIK ODDECH

Widłakowa 11A lok. , Poznań, 61-680 (wielkopolskie)

ZEMSAI

Wielkopolska 49, Gdynia, 81-552 (pomorskie)

AR-TRADE

Kluczowa 8 lok. 19, Warszawa, 01-929 (mazowieckie)

SATIN SGK

Augusta Cieszkows, Warszawa, 01-636 (mazowieckie)

Bingo Firma Handlowo-Usługowa

Partyzantów 8 lok. 24, Stopnica, 28-130 (świętokrzyskie)

WARMSEB

Stawna 20A, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

wspólnik spółki cywilnej PROGRESS PRACOWNIA PSYCHOLOGÓW

Krakowskie Przedmieście 41, Warszawa, 00-071 (mazowieckie)

Centrum Rozwiązań

Podmurna 22 lok. 4, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

eMSol

Papiernicza 4B lok. 1, Głuchołazy, 48-340 (opolskie)

PORADNIA CENTRUM ODCHUDZANIA I ODŻYWIANIA MICHAŁ KUPIS

Zygmunta Sierakows, Łódź, 91-324 (łódzkie)

F.H.U.

Kościuszki 3-5 lok. , Głogówek, 48-250 (opolskie)

Dietekspert (wspólnik spółki cywilnej)

Nieborowska 40b lok. , Gdańsk, 80-034 (pomorskie)

C - 4

Pietrzykowice Szczęśliwa 4 , Kąty Wrocławskie, 55-080 (dolnośląskie)

PRACOWNIA ROZWOJU OSOBISTEGO UNIKATUM

Północna 32/34, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

ZDROWIE I NATURA

Walerego Wróblewskiego 59 lok. 66 , Łódź, 94-035 (łódzkie)

AGMA

Złotostocka 17, Wrocław, 50-511 (dolnośląskie)

FIZJOTERAPIA

Plac Jana Pawła II 20 lok. 9, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

AMELKAR Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Osiny 41A , Mirzec, 27-220 (świętokrzyskie)

MENLO

Aleksandra Puszkina 38A lok. K , Luboń, 62-030 (wielkopolskie)

SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI

Ołowiana 13 lok. 4, Wrocław, 53-434 (dolnośląskie)

URIZEN

Zapolnicka 1, Gilowice, 34-322 (śląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Lukrecjowa 36A lok. , Gdynia, 81-589 (pomorskie)

TOP ADVICE

Jeziorowa 45E, Warszawa, 03-991 (mazowieckie)

SEBAKO

Milionowa 259 lok. , Łódź, 92-335 (łódzkie)

Esencja

Paryska 10 lok. 9, Warszawa, 03-954 (mazowieckie)

Manu-M.e.t. Gabinet Terapii Manualnej Marcin Osiński

Alojzego Piechowskiego 38 lok. 07 , Kościerzyna, 83-400 (pomorskie)

REHAB REHABILITACJA

ANNY JAGIELLONKI 41 lok. 18 , Gdańsk, 80-034 (pomorskie)

FIZJOTERAPIA MAGDALENA SAJNÓG

Armii Ludowej 7 lok. 12, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BROKET

Jasna 27, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

FIZJO-ART

al. Aleja Wojska Polskiego 11a lok. 8 , Olsztyn, 10-291 (warmińsko-mazurskie)

Z.A.spa

Strzelecka 88, Mosina, 62-050 (wielkopolskie)

CELESTIA

Dewońska 1 lok. 52, Kielce, 25-637 (świętokrzyskie)

OPTYK-OPTOMETRYSTA

3 Maja 11 , Gorlice, 38-300 (małopolskie)

FILMAR

Błońska 23, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

APARATUS APARATY SŁUCHOWE

Ofiar Katynia 9, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

MATCH POINT

Bolesława Prusa 6A lok. 5 , Kaźmierz, 64-530 (wielkopolskie)

NR-Med

Piątkowska 41 lok. 9, Poznań, 60-648 (wielkopolskie)

ORTHO-CEREBRI REHABILITACJA FUNKCJONALNA

Józefa Chełmońskiego 3 , Słupsk, 76-200 (pomorskie)

AgaPe

Podgórze 20 , 50-500 (dolnośląskie)

BloomArt

Michała Płońskiego 29 lok. 11 , Wrocław, 54-002 (dolnośląskie)

STUDIO MASAŻU ANIELSKI DOTYK -

Wojska Polskiego 45, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

SZTUKA ŻYWIENIA. SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA

NIEMIROWSKA 1 lok. 57 , Warszawa, 02-921 (mazowieckie)

KA-MED

1 Maja 36 lok. 29 , Łódź, 90-741 (łódzkie)

Gastro Perfect

Złota 17, Olsztyn, 10-696

FHU MAGNETIX NATURA

625 , Wola Batorska, 32-007 (małopolskie)

Zdzisław Bieńkowski MASAŻ

Lwowska 128 lok. , Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

ALT

SZYMANOWSKIEGO 4 lok. 139 , Warszawa, 03-477 (mazowieckie)

WOJCIECHOWSKA MAŁGORZATA PHU OZYRYS-MAJAMI

Jana Kasprowicza 23of , Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

SKLEP MEDYCZNY HOUSE MEDICAL

Sieradzka 9 lok. 8 , Łódź (łódzkie)

GOLDWIN

ŻELAZNA 40 , Warszawa, 00-832 (mazowieckie)

JAMRÓZ ELWIRA

gen. Władysława Sikorskiego 33A lok. 4 , Ząbki, 05-091 (mazowieckie)

ORTOPRO PIOTR DRUŻEK,,MACIEJ RĘKAWIECKI SPÓŁKA CYWILNA

Kaczeńcowa 25, Łódź, 91-214 (łódzkie)

MONEY INVESTMENTS

Grzybowska 46 lok. 1, Warszawa, 00-863 (mazowieckie)

PEGAZ

ŚLĄSKA 16D lok. 5 , Gdańsk, 80-384 (pomorskie)

PRUDA

PORZECZKOWA 5 lok. 1 , Spalice, 56-400 (dolnośląskie)

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

Mokra 14, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

RIMEDIK

MARYNARKI WOJENNEJ 20 , Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

STUDIO OPTYCZNE - WIDZĘ:)

ALBATROSÓW 4B lok. 10 , Nowa Iwiczna, 05-500 (mazowieckie)

CENTRUM SZKOLEŃ WINNER s.c. ANNA GRABOWICZ,

Stanisława Brzozowskiego 6 , Łódź, 93-552 (łódzkie)

Rozwijanka Gabinet Wspierania Rozwoju

Poprzeczna 24 lok. 1, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

KaDeeS elektro

Mickiewicza 22 lok. 3, Praszka, 46-320 (opolskie)

AMPLIO

Legionów Polskich 24 lok. 4, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Centrum Terapii Krótkoterminowej

adm. J. Unruga 57F lok. 4 , Gdynia, 81-181 (pomorskie)

Beauty House

Gdańska 57a, Łódź, 90-612 (łódzkie)

Beauty and other

Wojciecha Żywnego 12 lok. 3 , Warszawa, 02-701 (mazowieckie)

VATIN

SWOJCZYCKA 38 , Wrocław, 51-501 (dolnośląskie)

, TRADE

Kościelna 14, Dziergowice, 47-244 (opolskie)

Usługi Logopedyczno-Rehabilitacyjne

Zaciszna 11 lok. 1, Oława, 55-200 (dolnośląskie)

AUDIOLUX mgr Diagnostyka Zaburzeń Słuchu, Sprzedaż Apara

Władysława Dziewulskiego 12 , Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

FIRMA USŁUGOWA AGROMED

Widełki 66B , Daleszyce, 26-021 (świętokrzyskie)

STREFA KOBIETY - STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI

marsz. Józefa Piłsudskiego 32 , Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Harmonia Home SPA

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 10 lok. 8 , Nysa, 48-304 (opolskie)

PAWART PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE

Zielona 15, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Creaticon -

Kamila Stefki 50 lok. 4 , Wrocław, 52-428 (dolnośląskie)

LIMBICUS

Grunwaldzka 7A, Bolesławiec, 59-700 (dolnośląskie)

Fashion System

Aleja Jana Pawła II 19A, Stalowa Wola, 37-450 (podkarpackie)

DARY OD NATURY

Lniana 6 lok. 82, Łódź, 91-158 (łódzkie)

MagdaEsteticLab Laboratorium Protetyczno-Ortodontyczne

Sierakowo Leśna 19 , Rawicz, 63-900 (wielkopolskie)

ACHART STUDIO ARTYSTYCZNE

Jerzego Bajana 51 lok. 3 , Wrocław, 54-129 (dolnośląskie)

TERAPIA WODNA

Jana Boenigka 40 lok. 39 , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Szkoleniowa Sentire

Albatrosów 1F lok. 4 , Nowa Iwiczna, 05-500 (mazowieckie)

GAJATRI

Francuska 7 lok. 2, Warszawa, 03-906 (mazowieckie)

PORADNIA DIETETYCZNA dobra dieta

Mały Łążek 7, Lubaczów, 37-600 (podkarpackie)

IT-CROWD

Ignacego Paderewskiego 18 , Leżajsk, 37-300 (podkarpackie)

eko-mag

Jerzego Bajana 1 lok. 59 , Wrocław, 54-129 (dolnośląskie)

KOD - PHARMA

Warszawska 8, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

PERFECT BEAUTY

Goworowska 13 lok. 1, Ostrołęka, 07-410 (mazowieckie)

ABC ADAMA

Podmiejska 5 lok. 16, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

DENTAL DESIGN

Ceramiczna 18 lok. 6, Warszawa, 03-126 (mazowieckie)

BBR-SYSTEM

Gabrieli Zapolskiej 15 , Lublin, 20-834 (lubelskie)

REHMAX

Henryka Sienkiewi, Łódź, 90-057 (łódzkie)

P & K

Steindamm 87/1, Hamburg, 20099 (Niemcy)

Alternative 24 - Gruppe

Rolf-Pinegger-Sr. 26 , Monachium, 80689 (Niemcy)

Kurt Müller GmbH

Zeppelinstrasse 1-9, Pulheim, D-50259